Jump to content

הגרלת הבתים בליגה האירופית

Yellowblood

Recommended Posts

תרגע עם הדיבור המלוכלך ותחשוב על זה שיש בפוטנציה 3 קבוצות שירצו לארח בבלומפילד (חיפה לא תארח בקריית אליעזור ולרמת הם לא יחזרו כבר...)

חיפה ישחקו בסוריה עם החברים של עמאשה, אנחנו נשחק בוודאות בבלומפילד, האיצטדיון רשום באופ?א כאיצטדיון הביתי שלנו לעומת חיפה שלא, לכן כל השטויות באוויר שאני שומע לאחרונה שחיפה יארחו בבלומפילד ואנחנו לא זה הזיות.

כל הזין בהגבלות של אופ"א.

עם מפעל כזה משעמם, כשהישראליות בדרגים שונים, היה הכי כיף להיות בבית אחד עם אתלטיקו, הפועל וחיפה.

תחשבו על זה. מבטלים את הליגה בארץ, במקום להזיע על עכו וסכנין 3 הישראליות הבכירות משחקות ביניהן במפעל אירופי, על הדרך גם צוברות ניקוד באירופה, יוצרות עניין (דרבי לעומת משחק מול חרקוב, דחילק) והקבוצה שמסיימת ראשונה מבין הישראליות זוכה באליפות ישראל.

כיוון שלוזון מתאבד עקב ביטול הליגה, את צלחת האליפות מעניק פורלאן (אה, שכחתי לציין שאתלטיקו משחקת רק נגד האלופה במשחק הוקרה, בו פורלאן מדבר על מה זה ברק יצחקי בשבילו) ועל הדרך - הרווחנו בוודאות ישראלית בשלב הבא.

אבל לא, בוא נחכה לראות אם נקבל את ואסלוי או לגיה ורשה!

בדוק הפועל ''תיפול'' על אותו בית עם ברטיסלבה

בדוק שמה בדוק ברטיסלבה הדיחה את רומא, שמרוק הדיחה את פרטיזן, חלאס כבר לחשוב שאנחנו ברצלונה כל הקבוצות שם חזקות מאוד.. אןי מתנות בכלל

עדיף שנקבל בית קל ומגעיל מאשר בית אטרקיבי..

ולפי חוקי אופ"א קבוצה שאירחה באיצטדיון מסויים בשלב הפלייאוף חייבת לשחק באותו איצטדיון בכל העונה האירופית,זאת אומרת שהפועל ומכבי בטוח בבלומפילד

למה שמישהו ירצה הגרלה "אטרקטיבית"?

שנקבל את הכי קל שיש.

הגרלה אטרקטיבית רק בדרג הראשון. תן לי טוטנהאם או אתלטיקו ואני אומר תודה.

ברור לך שאם אתה מקבל איזה אלקמאר או פ.ס.ז', אתה בא מולם אנדרדוג אבל הם יכולים לתפוס יום רע מול קבוצה אחרת בבית, לאבד נקודות ולהעמיד אותך בנחיתות מול הקבוצה ההיא.

כדי שהבית יהיה פתוח, אני רוצה קבוצה חזקה מדרג א', שיהיה לה קל מול שאר ה-3 והעליה תוכרע בינינו לבין שתי קבוצות בינוניות.

עם כל הכבוד,אני חושב שאנשים פה טועים...השנה יהיה מאד קשה לעבור שלב אחרי הבתים בגלל שאנחנו דרג 4,אלא אם נקבל בית באמת חלש מאד...

אני חושב שהמטרה האמיתית והריאלית יותר זה לקבל בית נוח שייתן למכבי נקודות דירוג.רק ככה נוכל ליצור מסורת באירופה בדיוק כמו הפועל

שבזכות השיטה הם דרג 2...אני מקווה שעם בית נוח ותוצאות טובות נוכל להיות מדורגים כבר בשנה הבאה.

הגרלה אטרקטיבית רק בדרג הראשון. תן לי טוטנהאם או אתלטיקו ואני אומר תודה.

ברור לך שאם אתה מקבל איזה אלקמאר או פ.ס.ז', אתה בא מולם אנדרדוג אבל הם יכולים לתפוס יום רע מול קבוצה אחרת בבית, לאבד נקודות ולהעמיד אותך בנחיתות מול הקבוצה ההיא.

כדי שהבית יהיה פתוח, אני רוצה קבוצה חזקה מדרג א', שיהיה לה קל מול שאר ה-3 והעליה תוכרע בינינו לבין שתי קבוצות בינוניות.

יש בזה היגיון מסויים - אבל אני מעדיף מראש לקבל איזה אנדרלכט שיש לנו סיכוי לא רע מולה.

יש בעייה שיהיה מכבי בירוליג יחד עם מכבי בליגה האירופית

בוא נעשה סדר.

שני משחקים בליגה האירופאית יהיו כבר בספטמבר, לפני שהיורוליג מתחיל. המחזור השלישי והחמישי נופלים במילא על משחק חוץ ביורוליג. אין בעיה שנארח בבלומפילד גם בהם.

אז הבעיה היא רק עם המחזורים 4 ו-6 של הליגה האירופאית, כי בימים שהם ישוחקו מכבי סל תארח את ריאל ואפס. נקווה שהם יהיו משחקי חוץ, או שמכבי תבקש במיוחד בהגרלת המשחקים עצמם לשחק בחוץ במחזורים האלה. אבל אני בספק אם זה יקרה.

למי ששכח לפני שנתיים בית הכי צבעוני שיש וסיימה במקום הראשון!!! אמן ונקבל בית כזה!! זה רק נראה שמות גדולים! אם הם באירופית זה אומר משהו כי אם הייתי אומר לכל אחד פה שיש משחק של פאו נגד פסו, בראגה, קייב, פ.ס.ז'(כולם בדר הראשון) הוא היה אומר לי שהסיכוים הם 50/50 קיצור גם שמות וגם "עבירות" חלום :wubyellow3:

טוב...לדעתי:

הבית הקל:

קופנהגן

סטנדרט ליאז'/סטיוואה בוקרשט

זלצבורג/אוסטריה וינה

מכבי

הבית הבינוני-אטרקטיבי:

אתלטיקו מדריד

בשיקטש/רובין קאזאן

לוקומוטיב מוסקבה/האנובר

מכבי

הבית הקשה(או במילים אחרות-הבית שממנו עוד קבוצה ישראלית תעשה שיא שלילי):