Jump to content

תפסיקו לתת יד לאתר One

Moti

Recommended Posts

כבר תקופה ארוכה אני רואה את אוהדי מכבי מתלוננים על אתר וואן.

אם זה על עמנואל רוזן ואם זה על הסיקור המתוקשר ומלא האינטרסים על אבא בוזגלו.

ושנייה אחרי זה, מעלים לינק לכתבה המדוברת.

תגידו לי? אתם רציניים? לפרסם את האתר שירוק לנו בפנים? האתר שפוגע במכבי בכוונה תחילה?

אני אומר, לא עוד.צריך להתחיל חרם.לפגוע לאתר הרכילות הזה בכיס

אל תכנסו יותר לאתר ONE, אל תתנו להם את הלגיטימציה להכפיש את מכבי.

עוד דבר,

לא התאפקתם ונכנסתם לאתר ועכשיו ממש בא לכם לשתף את כל העולם על כתבה כזאת או אחרת?

אין בעיה, במקום לעלות לפורום לינק, פשוט תעשו " גזור הדבק" לכתבה ותעלו אותה לפורום.

כן באמת סיבה שתפרסמו את האתר הזה שוב ושוב.

עוד פעם, אנחנו הכי מעניינים לטוב ולרע.

אנחנו נתפסים כשחצנים למרות שאנחנו לא, ויצא שהתקשורת מורכבת מאוהדי הפועל ובעיקר שונאי מכבי, שאוהדי מכבי כפכפו להם תצורה בימי הלימודים והם מרגישים צורך עז להחזיר.

אני לא מתרגש מעמנואל הפתטי, שבמקום לפתח לעצמו אחלה קריירה תקשורתית מחפש להקניט אוהדי מכבי כאילו הוא ילד בן שנתיים.

מה שחשוב שבקבוצה שלנו נצוות המקצועי והניהולי יסביר לשחקנים ובעיקר לצעירים איך להתנהג עם כל כלי התקשורת.

גם אני לא נכנס ל-ONE בכלל כבר כמה שנים.

ברגע שתפסיקו להיכנס לאתר הנלוז הזה, זאת תהייה הפגיעה הכי קשה, כי בלי גולשים הם לא שווים כלום (גם עם גולשים הם לא שווים יותר מדי).

כן, אבל לא להכנס בלי לידע אותם שאתם בחרם זה לא כזה חכם. אם כבר עדיף לידע אותם שהולך להיפתח עליהם חרם מצד אוהדי מכבי, אם זה בטוקבקים ואם זה בשליחת מכתבים למערכת, ואז ירד להם באמת האסימון למה הרייטינג יורד, אם הוא באמת ירד כמובן.

גם התכנית של ברקוביץ' באתר ONE פתטית.

מתקשר אליו בחור, אוהד מכבי חיפה שמתלונן על מחירי הכרטיסים הגבוהים ומתלונן על פער של 30 ש"ח במחיר הכרטיס, בתגובה ברקוביץ' צוחק ואומר לו משהו בסגנון "אני אחזיר לך את ה30 שקל אחרי השידור".

אחרי זה הוא גם צחק על המחאה החברתית ואמר לאוהד חיפה להזמין את אשתו למסעדה, כשהוא אמר לו בתגובה שאין לו כסף לצאת למסעדות הוא קרא לו "קמצן" ו"כל אוהדי חיפה קמצנים".

ברור שהכול אצלו בצחוק, אבל כשאתה מרוויח מאות אלפי שקלים על קמפיינים כושלים, חי חיי נהנתנות והכסף לא מפסיק לזרום גם כשאתה יושב בבית אז אין לך זכות לבקר אנשים עם יכולות כלכליות פחותות משלך.

]

אני אומר, לא עוד.צריך להתחיל חרם.לפגוע לאתר הרכילות הזה בכיס

אל תכנסו יותר לאתר ONE, אל תתנו להם את הלגיטימציה להכפיש את מכבי.

החברה שלך ממכבי מממנת להם פרסומות בעשרות אלפי שקלים ואתה בא אלינו בטענות ?

אה?

אני יודע שהדבר הנכון הוא לא להכנס לאתר, ובטח ובטח שלא לכתבות של עמנואל, אבל האמת היא שאני פשוט מכור לטורים שלו ונהנה לשנוא אותו ולחשוב על כמה הוא קטן ועלוב. אולי זה הופך אותי גם לקצת קטן ועלוב אבל יש בטורים שלו משהו כמו תאונת רכבת שאתה חייב להסתכל. שונא אותו כמו שלא שנאתי אף אחד בחיים ואיכשהו כל פעם שהוא מפרסם שם משהו אני נכנס... חייב לצאת מזה

כבר הבנו שהנהלת מכבי היא לא הדבר הכי חכם בעולם.

אם רוצים לעשות משהו זה צריך לבוא מהאוהדים.

אני כבר לפני שבועיים מחקתי את ONE מהמעודפים שלי ושינתי את דף הבית שלי(ONE היה הרבה זמן) הכל בגלל האנטי מכבי שיש באתר הזה אם זה הטורים של עמנואל רוזן שכל כך קיצונים ואפילו אין תור אחד לאיזון של אוהד מכבי

ואם זה בחירת צד במשפחת בוזגלו וסיקור סיפור בוזגלו בצורה לא אוביקטיביית

אני מציע לכם לעשות כמוני נראה אותם בלי כניסות של אוהדי מכבי לאתר שלהם זה יקזז להם חצי מהרייטינג

זה מה שכתבתי בדיון אחר עליו:

אחי,אין משהו שתוכל לעשות כדי להוריד אותו ושאתה מנסה לגבש את אוהדי מכבי,אתה מראה ל-ONE כמה הם צריכים להישאר איתו,כי הרי ברור ש-70 אחוז לפחות מאלה שיבטיחו מהאתרים האלה שלא להיכנס ל-ONE בסוף יכנסו לאתר כי הם חייבים לראות איזה תוצאה או משהו

הדבר הכי טוב זה לקוות ולהתפלל להצלחה מקצועית של מכבי,בלי קשר לנפילה של הפועל(שזה יהיה בונוס משל עצמו),ברגע שננצח דרבי בסטייל(למתחכמים שביניכם,לנצח בסטייל זה לא לנצח 1-0 מספק נבדל בדקה 90,זה לנצח בהפרש של 2-3 שערים לפחות וממש לשטוף את המגרש ולא לתת להם להעביר שתי פסים מסכנים),כבר לא נראה אותו יותר...

אם אני מוטי?עושה מה שגוטמן עשה לפני ה4:2,פשוט תולה שבועיים לפני הדרבי בחדר ההלבשה את כל הטורים שלו ומכריח את השחקנים לעבור על הטורים בתחילת וסוף האימון ולהיזכר כמה הוא מייצג את השרמוטות האלה ולהראות כמה צריך לזיין להם את הצורה

אם מוטי עושה את זה בהתמדה,השחקנים יעלו לדרבי עם שנאה עזה כזאת לאדומים שבחיים לא הייתה במכבי

ביום יומיים הראשונים ברור שיהיה זלזול,אחרי כמה ימים של חשיבה להבין כמה בנאדם שונא ומזלזל כל כך באנשים שלא עשו לו כלום בחיים,הם יעלו עם הטירוף הכי גדול שראיתם שחקני מכבי עולים בדרבי

ואם באמת מנצחים דרבי בסטייל?שמוטי יגיד שהטורים שלו הם אלה שגרמו למכבי לנצח,ככה כל החרא יחזור לבן זונה הזה ממה שהוא עשה

גם התכנית של ברקוביץ' באתר ONE פתטית.

מתקשר אליו בחור, אוהד מכבי חיפה שמתלונן על מחירי הכרטיסים הגבוהים ומתלונן על פער של 30 ש"ח במחיר הכרטיס, בתגובה ברקוביץ' צוחק ואומר לו משהו בסגנון "אני אחזיר לך את ה30 שקל אחרי השידור".

אחרי זה הוא גם צחק על המחאה החברתית ואמר לאוהד חיפה להזמין את אשתו למסעדה, כשהוא אמר לו בתגובה שאין לו כסף לצאת למסעדות הוא קרא לו "קמצן" ו"כל אוהדי חיפה קמצנים".

ברור שהכול אצלו בצחוק, אבל כשאתה מרוויח מאות אלפי שקלים על קמפיינים כושלים, חי חיי נהנתנות והכסף לא מפסיק לזרום גם כשאתה יושב בבית אז אין לך זכות לבקר אנשים עם יכולות כלכליות פחותות משלך.

ואוו אחי ממש הרגזת אותי אם זה!

איזה איש קטן הברקוביץ הזה!

אשת השיווק (הכושלת, אבל היי היא למדה באיטליה! הבעיה כנראה אצלנו) פרסמה על מכירת המנויים בone.

מה אתם רוצים מאנשי השווק של מכבי?!

אם לא תפרסם ב ONE שהוא אחד האתרים הגדולים ביותר בארץ בכל הקשור לספורט, אז כנראה שאין לך שום מושג בשווק..