Jump to content

13.8

P.Maldini

Recommended Posts

הרבה שחקנים נתנו הרבה למכבי תל אביב אבל זה שכולכם מעריכים רק שחקן אחד נראה לי קצת צבוע

יש לי שאלה..מישהו פה היה עצוב שפיטרו את אבי נימני מאימון מכבי תל אביב?

אבי נמני הוא הסמל הכי גדול של מכבי בדורות האחרונים.

יש מצב שאם הפורום הזה היה קיים לפני 60 שנה אז היו פותחים נושאי אהבה לג'רי בית הלוי, לשייע גלזר ושאר סמלים ענקיים של מכבי.

רוב האנשים שכותבים בפורום הזה (ולצערי זה הולך ופוחת) גדלו על אבי נמני, להרבה מאוד אוהדים אבי נמני הוא הסיבה שהם אוהדי מכבי ולהרבה מאוד אוהדים הוא הבנאדם שגרם להכי הרבה רגעי אושר בחיים.

אז איפה הצביעות פה?

אני לא רואה אותך פותח נושאים לכל השחקנים שאמרת פה..

באמת שאין לי שום דבר נגד נימני ..יש לי בעיה עם כל אוהדי נימני

ואם כבר למה אבי נימני הוא הגדול מכולם? כי הוא הביא יותר תארים מכל שחקן אחר במכבי ? או שהוא הלך לבר מצוות ?

אוהדים כמוך הם הסרטן של הקבוצה הזאת.

יאללה טוס מפה, עלית על העצבים.

ואני חושב שאוהדים כמוך הם הסרטן של הקבוצה

כל פעם שציטטת אותי לא ענית פעם אחת לעניין...

אוהדים כמוך הם הסרטן של הקבוצה הזאת.

אוהדים שלא מעריכים שחקנים שנתנו להם כל כך הרבה במועדון.

אוהדים שלא מעריכים ולא זוכרים את העבר, אני מניח שאתה גם מאלה שקראו לנמני ללכת הבייתה עוד בהתחלה בלי להוכיח את עצמו.

אני לא מאמין שיש אשכרה אוהדים של מכבי שלא מכבדים סמל כמו אבי נמני, אתה לא אוהד מכבי.

ולא, אני לא אוהד נמני, אני אוהד את מכבי ת"א, אבל אני מכיר תודה לשחקן הכי גדול אי פעם ששיחק במועדון הזה, תתבייש.

תגיד לי מה אתה רוצה?

מישהו הכריח אותך להכנס לפה?

אם עדיין לא הבנת זה לא נושא בעד\נגד נמני וזה לא נושא מקצועי , נטו נושא אהבה , לא מתאים לך? שונא אותו? אל תכנס ואל תגיב פה אף אחד לא שאל אותך או התעניין מה אתה חושב על נמני.

שבת שלום מתוקה.

לקבוצה יש סר-טן אחד, והסרטן הזה הם אותם אנשים ששרקו בוז כששרו לאבי נמני בתור פרידה נגד בית''ר, והם אנשים כמוך שמחפשים רק רע בדברים טובים.

אבי נמני לא יימחק לעולם מהראש ומהלב של האוהדים האמיתיים של מכבי, של אלו שזוכרים את העבר וביחד איתו מתקדמים קדימה.

ועוד משהו, השאלה ששאלת ממקודם "מישהו פה באמת היה עצוב שאבי נמני פוטר?"

אם יש מישהו, אוהד מכבי, שלא היה לו אפילו כאב קטן (לא משנה אם מקצועית זה היה נכון) שאבי נמני פוטר, שבן אדם שהוא הסמל של מכבי, שהוא נתן הכל בשבילנו האוהדים סובל, זה צריך לכאוב לכל אוהד, לא משנה מי,

אבל רגע, אתה בעצם לא אוהד, וגם אלירןעטר הזה מפה, כל הבני 3 שחושבים שהם נורא מגניבים שהם שונאים את אבי נמני.

יאללה דלגו מפה..

אני אענה לך על שתי שאלות:

1) מה הקשר בין אבי למכבי? כל עוד האוהדים הם אותם אוהדים, הצבעים אותם צבעים והשם אותו שם, אבי נמני תמיד יהיה קשור למועדון.

2) למה לא מעריכים שחקנים אחרים? מעריכים ועוד איך... אני אישית גדלתי על אבי ובגלל זה אני הכי אוהב אותו והוא בשבילי השחקן הכי טוב שראיתי. אם בא לך לתת כבוד לסמלים אחרים- אתה מוזמן... אין פה אחד שלא ישמח שיפתחו נושאים לטובת שחקני עבר.

בקיצור- אבי נמני הוא המלך.

לקבוצה יש סר-טן אחד, והסרטן הזה הם אותם אנשים ששרקו בוז כששרו לאבי נמני בתור פרידה נגד בית''ר, והם אנשים כמוך שמחפשים רק רע בדברים טובים.

אבי נמני לא יימחק לעולם מהראש ומהלב של האוהדים האמיתיים של מכבי, של אלו שזוכרים את העבר וביחד איתו מתקדמים קדימה.

ועוד משהו, השאלה ששאלת ממקודם "מישהו פה באמת היה עצוב שאבי נמני פוטר?"

אם יש מישהו, אוהד מכבי, שלא היה לו אפילו כאב קטן (לא משנה אם מקצועית זה היה נכון) שאבי נמני פוטר, שבן אדם שהוא הסמל של מכבי, שהוא נתן הכל בשבילנו האוהדים סובל, זה צריך לכאוב לכל אוהד, לא משנה מי,

אבל רגע, אתה בעצם לא אוהד, וגם אלירןעטר הזה מפה, כל הבני 3 שחושבים שהם נורא מגניבים שהם שונאים את אבי נמני.

יאללה דלגו מפה..

כל מילה.

ולמה נראה לך שאני לא אוהד?

בחייאת תעשה לי טובה, חפש אותי בפורום "בכיף" תגיד לי אם אני נמצא שם...

לאף אחד אין בעיה עם נימני יש בעיה עם האוהדים של נימני שמנסים כל פעם להזכיר את אבי נימני

ואלה חשבתי יש לך תקווה , אבל אתה טמבל רציני , משהו מפחיד.

לדעתי צריך לנעול את הנושא כי הוא פשוט גורם לריבים מיותרים פה ולקללות(במקרים הקיצוניים שהיו בנושא הזה כבר)

על הסמל בין הכי גדולים שלנו אם לא הכי גדול. בקיצור צריך לנעול את הנושא אבל לא למחוק לדעתי.

ולסיכום:AVI NIMNI-LEGEND OF MACCABI

יש פה 2 אנשים שמנסים להצית את האש, אין מה להגיב להם בכלל, צריך למחוק אותם מהפורום.

"עם שאינו יודע את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל", קחו את זה בהקשר של מכבי וסעו מהפורום.

אחד ויחיד , מלך .

8 זה בדם, אבי נימני במכבי לעולם !

וכל השרמוטות שמנסים ללכלך עליו ולא מבינים מי זה ומה זה אבי, פשוט אל תגיבו או שתעופו מפה ימזדיינים, אתם לא אוהדים אתם

אם מישהו (יגאל) יכול להביא את התקציר של המשחק פרישה של אבי (נגד מכבי פ"ת עונה 2007/8 אם אני לא טועה עם הבישול של רודי לקמאנן) זה יסביר לכל אלה שלא מבינים מי זה אבי וגם תמיד כיף להיזכר ...

אתה המנהיג של הסרטן של הקבוצה.

מה קרה יא בני זונות? כבר אסור לפתחו נושא פעם בשנה על שחקן עבר גדול? מה כואב לכם הנושא הזה נפתח מגעגוע לאבי השחקן וזה הכל. לא אוהבים אותו? סבבה, אבל למה להרוס את הנושא? תתביישו.

אני לא מבין... כל נושא שיוזכר בו השם אבי נמני חייב להפוך למלחמה?

מי שרוצה להוקיר לו תודה, שיעשה את זה, בשביל פתחו את הנושא.

ומי שלא רוצה (ואני מודה שאני אחד מאלו), שפשוט לא יגיב. לא צריך להכנס לויכוח הזה בכוח.

נמני כבר לא במכבי, אתם לא שומעים שירים בשבילו ביציעי בלומפילד, אז שחררו...

טוב יעשו המנהלים אם ישאירו פה רק תגובות שקשורות לנושא שלשמו נפתח הדיון.

נימני נימני

אתה רחוק ממני

אחד והיחיד שאחרייך נלך תמיד !

אדם ענק , שחקן , מנהיג

רבות המילים שאפשר להגיד על נימני

תאריך שיזכר עצוב !!

לא משנה מה יגיד מי ואיך יגיד

8 זה בדם אבי נימני במכבי לעולם