Jump to content

13.8

P.Maldini

Recommended Posts

7 minutes ago, זיפו said:

להגיד שנמני לא מכביסט זה בושה וחרפה

רק זבל יכול לדבר ככה וחבל שזה יוצא מהפה של אוהד מכבי ששכח מה נמני עשה בשביל מכבי

בן אדם שמסרב לשחק וטוען שהסוכן שלו לא מרשה לו, וטוען שזה בגלל הצעה ממועדון שלא שמע עליו, כשאז מסתבר שה"סוכן" הזה בכלל מעביר כספים לחברה שבבעלות אבי נמני - וואלה, הבן אדם קצת איבד זכות לדבר על מה שעשה בשביל מכבי, בכל אותן שנים שבהן הוליך אותנו באומץ למקום השלישי, ודאג בזמן שלא שיחק שטל בנין יהיה הקפטן ולא אמיר שלח, כי אמיר שלח מכביסט, ומסוכן לנמני שמכביסט ייראה כמנהיג אפשרי של מכבי.

מילא כשהייתם ילדים, אבל תתעוררו. בשביל הסכומים שסחט במרמה מלוני גם עומר "לא אשחק במכבי בחיים" דמארי היה לובש צהוב-כחול.

כואב לי שאוהד מכבי אומר לנמני שהוא לא מכביסט ושהוא שונא אותו, לא נתפס..

אפשר לא לאוהב את הדרך שלו כשחקן או כסוכן אבל להגיד שהוא לא מכביסט?

אולי יש לך דמנציה או מחלה כלשהי שיכולה להסביר את זה, אבל אני כאן בשביל להזכיר לך,

https://www.maccabi-tlv.co.il/2019/04/מועדון-שחקני-העבר-חוגגים-45-לאבי-נמני/

או שתעשה חיפוש בגוגל, אבי נמני

תגיד לי, קראת מה שכתבתי? כי זה עונה לך די במפורש למה לא מסוגל להעריך אותו, ולמה בן אדם שעושה כזה דבר מאבד כל זכות להיקרא "מכביסט" אצלי.

57 minutes ago, Omer said:

לי נגמרה התמימות כשהבנתי שלא באמת סוכן רשע הכריח אותו לחתום בספרד, אלא נמני העביר כספים לחברה שבבעלותו כדי לא לחתום במועדונים שהכחישו שיודעים מיהו

התקופה שהיה כאן אלוהים היא כתם שחור בהיסטוריה של המועדון הזה. נוכל שגרם לנו להעריץ אותו כל הדרך למקום השלישי-רביעי כי הוא היחיד שנשאר מסגל שכלל שחקנים אהובים ממנו בהרבה. בדרכים לא מוסריות סחט מלוני כספים שאפילו היום נראים דמיוניים, ואז בכלל היו מטורפים.

הסבר ? 

לי קשה יותר עם ההתנהלות שלו כיום. 

נדמה שמה שאכפת לו ותמיד היה אכפת לו זה האוהדים של מכבי, ואולי כדי לתחזק את האהבה שלהם אליו. אבל לא מכבי עצמה.

מתי לאחרונה הוא אמר שהוא אוהב את מכבי (המועדון, ולא עשה הפרדה ודיבר על האוהדים), מתי אמר בראיון או בפאנל שהוא מכביסט, שהוא בעד מכבי, שהיא מועדון חייו?

אני אפילו די בטוח שהוא כן אמר דברים בסגנון על בית"ר. זה מבאס וגורם לחשוב שתמיד התנהל כמו שהתנהל רק בשביל שהאוהדים יאהבו אותו ולא כי הוא באמת אוהב את המועדון.

On 15.8.2019 at 05:22, DT7 said:

עומר שונא את נימני מזכיר לי את ג'ק שונא את זהבי.

מה שעומר רשם קיצוני אבל הוא ממש לא היחיד שחושב ככה

אני מאמין שיש עוד משתמשים שמכבדים את מעריצי נימני ולא רוצים להתחיל פה ריב ממוחזר אז הם שומרים לעצמם את מה שהם חושבים 

כל שנה אותו נושא וכל שנה אותם טיעונים, אז כן נמני היה שחקן כדורגל אהוב מאוד על כולנו בזמנו ולא היה שני לו(עד שערן הגיע) מבחינת ריגוש במשחק

אז כן כל פעם אנחנו שומעים את הסיפורים(הנכונים לצערי) לגבי גרסיה וגיברלטר ואין מה לעשות לגביהם, בסופו של דבר נמני עשה כמה דברים שהיום לא היו עוברים בשקט בתקופתו במכבי.

אני אגיד לכם שהיום הזה כבר עושה לי משהו. ? לא כי נמני חזר, אבל אני גם במיעוט אבל בתקופה של ערן הרגשתי יותר חזק בטחונית ויותר ווינריות במכבי מאשר בתקופת נמני .

12 hours ago, erantheking21 said:

אבל בתקופה של ערן הרגשתי יותר חזק בטחונית ויותר ווינריות במכבי מאשר בתקופת נמני .

כמה נוח לכתוב את זה כשיש לך את מיטש גולדהר מאחוריך ולא את לוני הרציקוביץ'

חצי מהקהל סטייקים. שום דבר לא השתנה. 

כולכם חגגתם את ה-'3:1 וזה נגמר', השלושער נגד בני יהודה, הצמד נגד בית"ר ועוד ועוד אבל לחלק פתאום הוא כבר לא מכביסט יותר.

3 minutes ago, boys77 said:

כולכם חגגתם את ה-'3:1 וזה נגמר', השלושער נגד בני יהודה, הצמד נגד בית"ר ועוד ועוד אבל לחלק פתאום הוא כבר לא מכביסט יותר.

[בלי לנקוט עמדה בנושא נמני מכביסט או לא]

זה לא קשור...

אף אחד לא מתווכח על התרומה המקצועית של נמני, וגם אם היו אוהדים שלא אהבו את נמני באותה נקודת זמן לצפות מהם לא לחגוג כשמכבי מנצחת זה קצת מוזר.

9 hours ago, boys77 said:

החיים זה לא שחור או לבן. נמני השחקן היה גדול, לא מאמין שיש אוהדי מכבי שלא אהבו אותו אז.

בעשור האחרון, למעט התקופה בה אימן את הקבוצה, יש רושם חזק שטובת מכבי לא נמצאת אצלו בעדיפות ויותר מכך, אם הוא יכול להרוויח על החשבון המועדון ייטב לו.

אני לא יכל אפילו להתחיל לענות למי שאומר שנימני לא מכביסט..

ההסבר היחידי שאני יכל לחשוב עליו שזה אנשים צעירים שלא ראו אותו משחק והורעלו מהשיח עליו מתקופת המנג'ר והסוכן

אבי מכביסט מישהו בכלל חושב הפוך? נמני זה מכבי, זה הסמל הכי גדול שהיה במועדון..יחד עם זאת הנושא הזה של ה13.8 לדעתי הזכיר תקופות לא טובות ולא חושב שיש לי רצון לזכור אותו כבר

בעיקר שהיו איתו גם אחרי ימים טובים כי בסוף נמני חזר למכבי.

On 15.8.2019 at 13:23, Omer said:

בסדר, תהנו לסגוד לבן אדם שסחט את מכבי ושלא היו לו ביצים להגיד שזה הוא עצמו אלא האשים סוכן, והעביר את הכסף לחברה שבבעלותו.

כשהייתי ילד עניין אותי איך רק אנשים מתחת לגיל 20 קנו את הסיפור של נמני כמכביסט האחרון. חשבתי שזה כי איבדו חוש רומנטי כשהתבגרו.

אם בשבילכם להיות בבר מצוות ולהישאר במכבי תמורת שכר שהוא פי כמה ממה שכוכב מרוויח בקבוצת צמרת אחרת זאת ההגדרה של אגדה, שיבושם לכם. מוזמנים להתענג על 1996 ועד התקופה שפוטר, 15 שנים שבהן היה אלוהים ושבמקרה הן 15 השנים הגרועות בתולדות המועדון.

רק ילד שלא מכיר את ההיסטוריה של המועדון יכול להגיד שאלה השנים הכי גרועות..

היה לך בעלים סמרטוט שהתבטל מול שחר ונתן לו לשלוט בשוק ההעברות, במקביל דיבר על תרבות וניהל כמו מכולת שכונתית.

גם אם נמני התלכלך מול לוני בכל נושא קרלוס גרסיה, הפרטים לא באמת ידועים לך והוא עדיין היה נאמן למועדון ולאוהדים בפרמטרים החשובים.

בקלות יכול היה לעבור להפועל או לחיפה שברוב השנים היו קבוצות מנוהלות הרבה יותר טוב בשכר טוב יותר או אפילו שווה ערך.

אוסיף ואומר מן הסתם אין קונצנזוס מוחלט על אף שחקן ולגיטימי לאהוב או שלא, אבל אי אפשר לבטל את היותו סמל את התרומה המקצועית והרבה מעבר לזה בכל הקריירה שלו.

נערך על ידי MoTi_NiMnY

חחח מזכיר לי שהעיפו את הנביא דניאל פרי (?) כי כתב אבי נמני בן ****.  

יותר גרוע מאבוקסיס יותר חמור מבן זונה? 

אני יודע שאני הייתי מעדיף שיקללו את אמא שלי מאשר שיגידו שאני יותר גרוע מהחולה סארס הזה. 

ואני ממש לא מחסידי נמני , להפך, אבל יש גבול. 

On 15.8.2019 at 13:49, Omer said:

בן אדם שמסרב לשחק וטוען שהסוכן שלו לא מרשה לו, וטוען שזה בגלל הצעה ממועדון שלא שמע עליו, כשאז מסתבר שה"סוכן" הזה בכלל מעביר כספים לחברה שבבעלות אבי נמני - וואלה, הבן אדם קצת איבד זכות לדבר על מה שעשה בשביל מכבי, בכל אותן שנים שבהן הוליך אותנו באומץ למקום השלישי, ודאג בזמן שלא שיחק שטל בנין יהיה הקפטן ולא אמיר שלח, כי אמיר שלח מכביסט, ומסוכן לנמני שמכביסט ייראה כמנהיג אפשרי של מכבי.

מילא כשהייתם ילדים, אבל תתעוררו. בשביל הסכומים שסחט במרמה מלוני גם עומר "לא אשחק במכבי בחיים" דמארי היה לובש צהוב-כחול.

כרגיל, גם אם אתה כותב דברים שיש בחלקם אמת, אתה לוקח את זה למחוזות כל-כך קיצוניים ומטופשים יש לומר. 

15 hours ago, boys77 said:

אז אני מבין שאתה לא חגגת עם שטראובר על הגדרות בקרית אליעזר ועם דגו כשהוא סחב אותנו כל אותה עונה

מגיל צעיר אבא שלי העביר לי מה נמני עבור המועדון למדתי להעריך ולהוקיר לו תודה תמידית גם מבלי באמת לחוות את הרגעים הגדולים שהפכו אותו לכזה. במשך השנים הכרתי את נמני המנג'ר ולאחר מכן הסוכן/פרשן חלק מהדברים אהבתי חלק לא, 

אבל לא חשבתי לרגע לחשוב כמו חלק כאן. שצריך לתת את המספר שלו ושהוא אוברייטד ועוד יחסי אהבה~שנאה למינהם.

יש לנו סמל שיזכר לעד כגדול המכביסטים ויזכר לעד כאחד והיחיד שהיה ויהיה מעל המועדון. וזה הזייה להגיד את זה.  זה משהו שלא יחזור לעולם. 

אנחנו יודעים את זה והמועדון שלנו יודע והאגודה שלנו יודעת את זה.

37 minutes ago, Matanbiton said:

מגיל צעיר אבא שלי העביר לי מה נמני עבור המועדון למדתי להעריך ולהוקיר לו תודה תמידית גם מבלי באמת לחוות את הרגעים הגדולים שהפכו אותו לכזה. במשך השנים הכרתי את נמני המנג'ר ולאחר מכן הסוכן/פרשן חלק מהדברים אהבתי חלק לא, 

אבל לא חשבתי לרגע לחשוב כמו חלק כאן. שצריך לתת את המספר שלו ושהוא אוברייטד ועוד יחסי אהבה~שנאה למינהם.

יש לנו סמל שיזכר לעד כגדול המכביסטים ויזכר לעד כאחד והיחיד שהיה ויהיה מעל המועדון. וזה הזייה להגיד את זה.  זה משהו שלא יחזור לעולם. 

אנחנו יודעים את זה והמועדון שלנו יודע והאגודה שלנו יודעת את זה.

לא רוצה לשבור לך תחלום אבל אף שחקן לא יהיה מעל המועדון. 

לא "אנחנו" יודעים את זה , לא המועדון ולא האגודה, נראלי שקצת התבלבלת. 

7 hours ago, nirnir20 said:

חחח מזכיר לי שהעיפו את הנביא דניאל פרי (?) כי כתב אבי נמני בן ****.  

יותר גרוע מאבוקסיס יותר חמור מבן זונה? 

אני יודע שאני הייתי מעדיף שיקללו את אמא שלי מאשר שיגידו שאני יותר גרוע מהחולה סארס הזה. 

ואני ממש לא מחסידי נמני , להפך, אבל יש גבול. 

בפורום אוהדי מכבי תל אביב לגיטימי לכתוב על מלך השערים של הקבוצה בכל הזמנים, האיש שעלה עם זריקות למגרש, הקיז את דמו למען החולצה הצהובה, שירת אותו נאמנה במשך 17 עונות כשחקן (רובן כקפטן), שימש כמאמן ומנג׳ר, כיבד כל אוהד ואוהד וגרם לאנשים מסכנים להיות מאושרים, עשה אלפי מצוות, שם ערבות על אוהדים במעצר- שהוא גרוע יותר מאחד מגדולי האויבים של מכבי ב113 שנות קיומה

אם זה לא היה עצוב, זה בטוח היה מצחיק

וואלה אפשר לא לאהוב את אבי, אף אחד לא מכריח אתכם, לכתוב שהוא גרוע מאבוקסיס? 

זה משפט שלא יכול לצאת מהפה של אוהד מכבי