Jump to content

13.8

P.Maldini

Recommended Posts

לכו פתחו נושא על ברוך דגו והקרמבו ותנו לנו להעריך אנשים גדולים באמת מהתקופה האחרונה של מכבי.

אבי נמני - הוא המלך.

"אכן זה קורה,

עוד מהימים, שהיינו ילדים קטנים

מדקלמים שמות של כוכבים

חולמים במקומם להיות ממוקמים, באור הזרקורים

רוצים רק לנצח , ניצחון שורד שבוע

זיכרון שורד לנצח

איך נמצא יורש ?

כשהכול סביב הקאש והפלאש

יש הרבה כוכבים שמדברים

אבל בזמן האמת הם משתינים בתחתונים!

ויש הרבה כוכבים בשמיים,

ורק כוכב אחד שלא נופל.

מחקתי את השורה הזאת - תדמיינו מילה שנגמרה ב"אב"

כי להיות מקום ראשון זה מחייב!"

יש לאחרונה גל חדש נגד נמני, אז לכל אלה שתומכים בזה: נמני+מכבי מכבי+נמני לא יעזור כלום..... הוא הסיבה(או חלק גדול) לפי דעתי שהמועדון הזה הוא כ"כ מיוחד... חחחח אני זוכר שדיברתי איתו בטלפון בגיל 6-5(משהו כזה) נראה לי בכיתי מהתרגשות... מלך :king: :king: :king:

תאריך כל כך משמעותי...

גם בגלל שנולדתי ביום הזה!!

איך הם הרסו לי את היום הולדת באותה שנה, מעולם לא נראה ילד יום הולדת עצוב כל כך!

• 7 years later...

לדעתי הנושא הזה לא לעניין כי - לא שהוא גורש בתאריך הזה ולא חזר..  קרה מה שקרה, אח"כ חזר כמו מלך והעניין נשכח ונסלח [לפחות מהצדדים שהיו מעורבים]..

הצעה:  לשנות את כותרת הנושא ליום הפרישה של נמני - ובכך לזכור דברים טובים שהסתיימו, מאשר לזכור תאריך רע כאילו זו אזכרה..

אנשים נתפסים יותר לתקופה הרעה של כמנג'ר ולבעייתיות בהתנהגות שלו כסוכן שחקנים אבל אבי נימני הוא הרבה יותר מכל זה.

הקלאסה במשחק , האישיות , המנהיגות - אין דברים כאלה. לנצח אני אודה לו על מה שנתן למועדון וכלום לא ישנה את זה.

ה13.8 מבחינתי זה יותר מרק שאלת אבי נמני.

ה13.8 זה היום שבו נפל לי באמת האסימון שהכדורגל מפוצץ באינטרסים לא בהכרח ספורטיביים.

משחקי כח, סוכנים, עיתונאים ומקורבים בוחשים, מאמנים גוזרי קופונים וכהנה וכהנה.

וכמובן הקרע ביציע והשנאה בין האוהדים.

כבר לא הייתי ילד כשזה קרה (הייתי בן 20) וכבר ידעתי שלא כולם משחקים בשביל הסמל, אלא זה העבודה שלהם, אבל בכל זאת עד ה13.8.03 הכדורגל מבחינתי עוד היה סוג של מפלט תמים וטהור שהתנפץ.

אני בכלל לא מדבר על אבי נמני כאן, אלא על כמות החרא שצף בעקבות היום הזה בשנה שנתיים הבאות. כמות התיאוריות המלוכלכות, הקונספירציות והסיפורים האמיתיים שמאחורי הקלעים שצפו והכתימו בשבילי את הכדורגל לנצח.

ה13.8 זה היום בו שחקני ומאמני כדורגל הפכו בשבילי לבני אדם, וירדו מדרגת אלים מהאולימפוס.

On 13.8.2019 at 12:05, טוריחו said:

אבי לא יזוז ממכבי. 

איזה יום ארור, היום בו נגמרה התמימות של הכדורגל עבורי. 

לי נגמרה התמימות כשהבנתי שלא באמת סוכן רשע הכריח אותו לחתום בספרד, אלא נמני העביר כספים לחברה שבבעלותו כדי לא לחתום במועדונים שהכחישו שיודעים מיהו.

הוא ושורה היו השחקנים האהובים עליי. היום שורה השחקן הכי אהוב עליי בהיסטוריה, נמני השחקן הכי שנוא עליי. גרוע יותר מכל אבוקסיס. ניצול התמימות שלנו בשביל הנוכלות שלו גרוע יותר מכל חתימה בהפועל.

התקופה שהיה כאן אלוהים היא כתם שחור בהיסטוריה של המועדון הזה. נוכל שגרם לנו להעריץ אותו כל הדרך למקום השלישי-רביעי כי הוא היחיד שנשאר מסגל שכלל שחקנים אהובים ממנו בהרבה. בדרכים לא מוסריות סחט מלוני כספים שאפילו היום נראים דמיוניים, ואז בכלל היו מטורפים.

כל גול שנתן במדי מכבי מזוהם עבורי. ומאז שפרש אנחנו רואים בדיוק מי הוא. הבן אדם לא מכביסט, וזה מה שנוראי. שהוא השקיע כל כך בתדמית המכביסט ממניעים כלכליים, ושאנחנו כילדים קנינו את זה.

השחקן השנוא עליי בהיסטוריה.

14 minutes ago, Omer said:

לי נגמרה התמימות כשהבנתי שלא באמת סוכן רשע הכריח אותו לחתום בספרד, אלא נמני העביר כספים לחברה שבבעלותו כדי לא לחתום במועדונים שהכחישו שיודעים מיהו.

הוא ושורה היו השחקנים האהובים עליי. היום שורה השחקן הכי אהוב עליי בהיסטוריה, נמני השחקן הכי שנוא עליי. גרוע יותר מכל אבוקסיס. ניצול התמימות שלנו בשביל הנוכלות שלו גרוע יותר מכל חתימה בהפועל.

התקופה שהיה כאן אלוהים היא כתם שחור בהיסטוריה של המועדון הזה. נוכל שגרם לנו להעריץ אותו כל הדרך למקום השלישי-רביעי כי הוא היחיד שנשאר מסגל שכלל שחקנים אהובים ממנו בהרבה. בדרכים לא מוסריות סחט מלוני כספים שאפילו היום נראים דמיוניים, ואז בכלל היו מטורפים.

כל גול שנתן במדי מכבי מזוהם עבורי. ומאז שפרש אנחנו רואים בדיוק מי הוא. הבן אדם לא מכביסט, וזה מה שנוראי. שהוא השקיע כל כך בתדמית המכביסט ממניעים כלכליים, ושאנחנו כילדים קנינו את זה.

השחקן השנוא עליי בהיסטוריה.

מה הדליק אותך דווקא עכשיו :/?

קלאסי

בסדר, תהנו לסגוד לבן אדם שסחט את מכבי ושלא היו לו ביצים להגיד שזה הוא עצמו אלא האשים סוכן, והעביר את הכסף לחברה שבבעלותו.

כשהייתי ילד עניין אותי איך רק אנשים מתחת לגיל 20 קנו את הסיפור של נמני כמכביסט האחרון. חשבתי שזה כי איבדו חוש רומנטי כשהתבגרו.

אם בשבילכם להיות בבר מצוות ולהישאר במכבי תמורת שכר שהוא פי כמה ממה שכוכב מרוויח בקבוצת צמרת אחרת זאת ההגדרה של אגדה, שיבושם לכם. מוזמנים להתענג על 1996 ועד התקופה שפוטר, 15 שנים שבהן היה אלוהים ושבמקרה הן 15 השנים הגרועות בתולדות המועדון.