Jump to content

13.8

P.Maldini

Recommended Posts

אנשים יכולים לא להבין, אנשים יכולים לעשות מזה צחוק.

אנשים יכולים להגיד שהוא הרס את מכבי, שאכפת לו רק מעצמו ולזיין את השכל כמה שהם רוצים.

אבל כל מי שהיה אוהד מכבי בתקופה שאלוהים שיחק יודע את זה.

אבי נמני הוא המלך. הוא היה המלך, הוא היום המלך והוא יהיה תמיד.

הרגעים שהוא נתן לנו זה דברים שישארו איתנו לנצח וחלק גדול מהסיבה שאנחנו בכלל אוהדי מכבי תל אביב. לפחות הדור שלי.

אבי נמני :wubyellow3:

פושעי אוגוסט 2003 לדין

השנתיים האלה בלעדיו היו כל כך מגעילות.

http://www.youtube.com/watch?v=AazBiRzKK20

תודה לך רודי על הבישול הנפלא הזה שבזכותו אבי נכנס

אני לא יודע מה להגיד ביום הזה, אף פעם. אני לעולם לא אשכח את התחושה של אותו יום, אם הייתי יכול הייתי שורף את כל מי שאחראי לזה באותו רגע. אין לי מילים לתאר מה זה אבי בשבילי. למזלנו היה למכבי מספיק שכל כדי להחזיר אותו בסוף, למרות שזה לא מחק את הכתם לגמריי, טוב שהוא פרש אצלנו. אני עדיין מאחל רק רע לכל מי שהיה מעורב במהלך ההוא. אבי נמני הוא המלך. תודה על כל דקה שהיית בכדורגל שלנו ובלב שלנו.

לא אשכח את היום הארור הזה בחיים שלי.

קם בבוקר ברקע יש שמועות על רעידת אדמה בקרית שלום וואלה לוקח את הרגליים שלי ומגיע לק"ש בהתחלה היינו בודדים שם אבל עם הזמן הגיעו כבר מאות אוהדים.

לא אשכח את הרגע שאבי יוצא מהשער בק"ש עם האוטו פותח לנו חלון ואומר לנו בקול רועד וצרוד "זרקו אותי".

שנתיים ארורות ושחורות משחור, וכל זה דווקא אחריי עונת אליפות מטורפת.

כל שנה מחדש בתאריך הזה אני לא מעקל שזה קרה. מי יודע איפה היינו עכשיו אם כל זה לא היה קורה.

סמל היית וסמל תשאר.

8 זה בדם.

איפה היינו עכשיו?!?!?? מה אתה מבלבל במח?!?!?! 3 שנים הוא אימן אותנו בלי ניצחון בדרבי בלי כלום רק נזק הוא גרם אז נכון שהוא היה סמל ושחקן גדול זה לא אומר שמגיע לו חסינות לתמיד. עד שסוף סוף קורה משהו טוב במכבי אתה אומר את השטות הזר

עלק איפה היינו עכשיו .. 130 מליון שקל הוא זרק לפח. די כבר להתכחש למציאות דיייייייייייייייייי

איפה היינו עכשיו?!?!?? מה אתה מבלבל במח?!?!?! 3 שנים הוא אימן אותנו בלי ניצחון בדרבי בלי כלום רק נזק הוא גרם אז נכון שהוא היה סמל ושחקן גדול זה לא אומר שמגיע לו חסינות לתמיד. עד שסוף סוף קורה משהו טוב במכבי אתה אומר את השטות הזר

עלק איפה היינו עכשיו .. 130 מליון שקל הוא זרק לפח. די כבר להתכחש למציאות דיייייייייייייייייי

מה אתה טמבל? לא נמאס לכם לזהם כל נושא? זיינתם תשכל

על מה הוא מדבר ועל מה אתה מדבר, אתה בפארנויה אחי , לטיפול ומייד.

נמני נמני אתה רחוק ממני :wubyellow3:

עולל, לך תלמד הבנת הנקרא ותחזור לפה.

ועוד אומר שאני מבלבל תמוח,

אחחחח מה נהיה מהפורום הזה בחופש הגדול המזדיין הזה כל ילד בן אחד מגיב פה וחושב שהוא יודע יותר טוב מכולם

נ.ב

לא שיש לי בעיה עם אוהדים צעירים(אני גם הייתי כזה בעבר מן הסתם) אבל יש לי בעיה עם ילדים חסרי מושג וטאקט שזורקים שטויות לאוויר.

--------------------------------

רק אל תבלבל תביצים כי מושיקו לוגסי מושיקו לוגסיייי.....תעשה טובה לך תצבע איזה חוברת...

אבי נמני הוא המלך והוא עוד יחזור על אפם ועל חמתם של כל הרשעים והמלעיזים

אבי :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

זה היה יום קשה.

אבל בנוגע ללחזור? לא תודה. מעדיף לזכור אותו סמל וכשחקן הכי גדול שהיה כאן מאשר שיהיה במערכת וזה ייפגע עם הכשלונות.

זה נושא אך ורק לנמני, כל מי שנותן תגובה כמו "הוא לא מתאים למכבי" ו-"הוא לא יחזור למכבי" וכל מיני תגובות כאלה אמא שלו זונה בת זונה, והוא בעצמו בן שרמוטה ומוזמן למצוץ לי תזין.

לכו מפה, כוס אמא שלכם.. לכו מפה. יש לכם אלפי נושאים אחרים, עזבו אותנו בשקט ישרמוטות.