Jump to content

מכבי - פנאתנאיקוס , פורסמו מחירי הכרטיסים !

Recommended Posts

גועל נפש של תגובה

מה אני אשם שאני חייל?

מה זה קשור, הוא צודק בסופו של דבר בעניין של שער 11 יש את שער 5 במקום באותו מחיר, העניין פה זה לא המיקום כי המיקום זה נכון וצודק, אבל המחירים הם הביזיון פה

מה זה קשור, הוא צודק בסופו של דבר בעניין של שער 11 יש את שער 5 במקום באותו מחיר, העניין פה זה לא המיקום כי המיקום זה נכון וצודק, אבל המחירים הם הביזיון פה

הוא לא צודק בכלל

אני רוצה לשבת ב-11,זה לא משחק של מנוי,בא לי לנצל את זה שאני עוד לא חייל ויש לי אפשרות ללכת למשחק ולעודד כמו שצריך

בשער 5 אני לא אמצא את העידוד והכיף שיש ב-11

מכבי לדעתי צריכים להקציב איזה 5 אחוז מכל יציע לחיילים(או לפחות מ-11 שהוא שער סגור),זה לא פייר שבגלל שאני משרת ואני לא יכול לעשות מנוי,ידפקו אותי ואני לא אוכל ללכת ליציע שאני הולך אליו כבר שנים

הוא לא צודק בכלל

אני רוצה לשבת ב-11,זה לא משחק של מנוי,בא לי לנצל את זה שאני עוד לא חייל ויש לי אפשרות ללכת למשחק ולעודד כמו שצריך

בשער 5 אני לא אמצא את העידוד והכיף שיש ב-11

מכבי לדעתי צריכים להקציב איזה 5 אחוז מכל יציע לחיילים(או לפחות מ-11 שהוא שער סגור),זה לא פייר שבגלל שאני משרת ואני לא יכול לעשות מנוי,ידפקו אותי ואני לא אוכל ללכת ליציע שאני הולך אליו כבר שנים

אין מה לעשות, 11 זה שער למנויים ולכן הם זכאים לכרטיס לפניך

הם השקיעו כסף במנוי, למה נראה לך שאתה תקבל כרטיס לפניהם?

אתה יכול לשבת ב-5 ולראות את המשחק בדיוק כמו ב-11

אין מה לעשות, 11 זה שער למנויים ולכן הם זכאים לכרטיס לפניך

הם השקיעו כסף במנוי, למה נראה לך שאתה תקבל כרטיס לפניהם?

אתה יכול לשבת ב-5 ולראות את המשחק בדיוק כמו ב-11

אני אחזור על זה שוב,אתם מחשיבים את כל מי שלא קונה מנוי לאוהד כורסא שבא רק לדרבי ומשחקים גדולים

זה לא נכון אצלי ואצל כל המתגייסים,אנחנו מחוייבים לזה,ואם לא היינו צריכים להתגייס,היה לנו מנוי ביד בדיוק כמוך

וכמו שיודעים במדינה הזאת לקחת בנאדם בלי שיחליט אם הוא רוצה בכך או לא,אז כמו שנותנים הטבות מסוימות לחיילים,צריכים גם במשחקים כאלה להקדיש מקומות מסויימים ביציע שחייבים מנוי לחיילים שלא היה להם אפשרות לעשות מנוי

תמיד מזיינים את השכל כמה אתם מוגנים ויכולים לשבת בבית בשקט בזמן שכל החיילים נלחמים וקורעים את התחת בשבילכם,למה שאנחנו לא נקבל משהו בזכות זה?

אני צריך לקבל כרטיס לפניכם ובמחיר הרבה יותר זול כי בזמן שאתם יכולים לשבת בבית בשקט ולעבוד בכל עבודה שבא לכם ולהרוויח כמה שבא לכם,לי אין את האפשרות הזאת,ואם יש לי זמן פנוי פעם אחת,צריך לתת לי ולכל החיילים כרטיס לשערים שלא היה לנו אפשרות לעשות לנו מנויי כי כסף וזמן פנוי זה לא בדיוק משהו שיש לנו בשפע

זה הדבר הכי מסריח במדינה הזאת,כולם יודעים רק לקחת,לקחת ממך כסף,לקחת אותך לצבא בזמן הכי טוב בחיים שלך לפני שאתה מקים משפחה וגומר את חיי הבילויים שלך,אבל לתת?זה לא בלקסיקון של המדינה הזאת

אני אחזור על זה שוב,אתם מחשיבים את כל מי שלא קונה מנוי לאוהד כורסא שבא רק לדרבי ומשחקים גדולים

זה לא נכון אצלי ואצל כל המתגייסים,אנחנו מחוייבים לזה,ואם לא היינו צריכים להתגייס,היה לנו מנוי ביד בדיוק כמוך

וכמו שיודעים במדינה הזאת לקחת בנאדם בלי שיחליט אם הוא רוצה בכך או לא,אז כמו שנותנים הטבות מסוימות לחיילים,צריכים גם במשחקים כאלה להקדיש מקומות מסויימים ביציע שחייבים מנוי לחיילים שלא היה להם אפשרות לעשות מנוי

תמיד מזיינים את השכל כמה אתם מוגנים ויכולים לשבת בבית בשקט בזמן שכל החיילים נלחמים וקורעים את התחת בשבילכם,למה שאנחנו לא נקבל משהו בזכות זה?

אני צריך לקבל כרטיס לפניכם ובמחיר הרבה יותר זול כי בזמן שאתם יכולים לשבת בבית בשקט ולעבוד בכל עבודה שבא לכם ולהרוויח כמה שבא לכם,לי אין את האפשרות הזאת,ואם יש לי זמן פנוי פעם אחת,צריך לתת לי ולכל החיילים כרטיס לשערים שלא היה לנו אפשרות לעשות לנו מנויי כי כסף וזמן פנוי זה לא בדיוק משהו שיש לנו בשפע

תקשיב לי ילד, אני בחיים לא אמרתי שאתה אוהד כורסה

מבחינתי אחד שזה המנוי הראשון בחיים שלו שווה לאחד שזה המנוי ה-50 שלו (חוץ מאבא של אחד המשתמשים פה שעבר גם המספר הזה, הוא באמת מעל הרבה אוהדים שלנו)

אבל אין מה לעשות, מי שקנה מנוי זכאי לכרטיס שמור.

אתה מדבר על הטבות לחיילים?

אתה קונה כרטיס בחצי מחיר

אתה לא יכול עכשיו לקבל תוכנית כבקשתך, מכבי מציעים מקומות זהים בשער 5, מעניין להם (ות'אמת? גם לי) את הביצה שיותר כיף לך בשער 11, אתה יושב ביציע מקביל ובמחיר זהה למחיר שבו אני רכשתי כרטיס

אומנם יש לי כרטיס ל 11 אבל זה אכן ביזיון שאין אפשרות לקנות נוער דרך האינטרנט ואני מבין את מי שמתלונן, שנה שעברה היה את הקטע הזה בהרבה משחקים שנוער רק בקריית שלום ולא הייתה אפשרות לקנות דרך לאן טלפונית או דרך האינטרנט , כל משחק חוץ הייתי נדפק עם כרטיס מבוגר שנע בין 90-115 שקל כי חטאתי שאני גר בצפון.

צריך לעשות משהו בנידון אין לי מושג מי קובע שנוער ימכר רק בקריית שלום.

היה להם שבוע לקנות כרטיס, אי אפשר לשמור להם את הכרטיסים לנצח.

במידה ומישהו לא יכול ללכת לקנות הוא יכול להזמין בטלפון, ככה שגם אם הוא בחו"ל הוא עדיין יכול לקנות.

תראה מה אני כתבתי ומה אתה כתבתה נשמה.

לא כתבתי מה עם האנשים כתבתי מה עם הכרטיסים

כבר הציעו לי כמות של כרטיסים לשער 11 ב 150 שקל מעניין איך הגיע לבן אדם הכרטיסים .. לשער 11 בזמן שאלו היו יכולים להיות לחיילים / לנוער ולקהל הרחב על זה אני מדבר.

גועל נפש של תגובה

מה אני אשם שאני חייל?

אה סליחהההההההההה,חכה אני כבר בונה מכונת זמן כדי להגיד לאימא שלי בעבר שתביא אותי לעולם כמה שנים לפני כדי שאני אקנה מנוי...

תגובה שחצנית ומגעילה שכזאת לא ראיתי הרבה זמן

לא כל אחד הוא אוהד כורסא,יש מלא שאין להם אפשרות מסיבות מסויימות לעשות מנוי למרות שהם מתים להיות במגרש כל משחק

תאמין לי ולכל אחד שמתגייסים פה עכשיו שאם לא היינו מתגייסים,היית רואה מנוי ביד שלנו

נעים מאוד. מתן כהן, חייל, בלי שקל על התחת.

ועכשיו, אני עדיין שחצן?

אני אחזור על זה שוב, אולי תבין. כל בן אדם שעשה מנוי העונה זכאי לכרטיס לפניך, בין אם תרצה או לא.

תקשיב לי ילד, אני בחיים לא אמרתי שאתה אוהד כורסה

מבחינתי אחד שזה המנוי הראשון בחיים שלו שווה לאחד שזה המנוי ה-50 שלו (חוץ מאבא של אחד המשתמשים פה שעבר גם המספר הזה, הוא באמת מעל הרבה אוהדים שלנו)

אבל אין מה לעשות, מי שקנה מנוי זכאי לכרטיס שמור.

אתה מדבר על הטבות לחיילים?

אתה קונה כרטיס בחצי מחיר

אתה לא יכול עכשיו לקבל תוכנית כבקשתך, מכבי מציעים מקומות זהים בשער 5, מעניין להם (ות'אמת? גם לי) את הביצה שיותר כיף לך בשער 11, אתה יושב ביציע מקביל ובמחיר זהה למחיר שבו אני רכשתי כרטיס

לא זכור לי שבמנוי מצויין משחקים לליגה אירופאית,אני גם לא אתפלא אם נעלה לבתים יתנו את 11 רק למנויים

ועכשיו, אני עדיין שחצן?

אני אחזור על זה שוב, אולי תבין. כל בן אדם שעשה מנוי העונה זכאי לכרטיס לפניך, בין אם תרצה או לא.

ואיך בדיוק יש לך מנוי?

אל תדאג,כסף זה בכלל לא הבעיה שלי,הזמן הפנוי זה בהחלט הבעיה

אם אני אהיה בבסיס סגור שאני אתגייס,לא יהיה לי אפשרות ללכת למשחק כל שבוע,ולכן לא עשיתי מנוי

ועכשיו, אני עדיין שחצן?

יש מצב שעשית קורס בבהד 7 בבתחילת 2009?

בקיצור אנחנו סתם מתכווחים פה אחד עם השני ומתעסקים בקקה.

מי שצריך להפנות לו אצבע מאשימה זה אלו שיושבים וחושבים על איך תיתבצע המכירה וכמה המחירים יהיו.

תראה מה אני כתבתי ומה אתה כתבתה נשמה.

לא כתבתי מה עם האנשים כתבתי מה עם הכרטיסים

כבר הציעו לי כמות של כרטיסים לשער 11 ב 150 שקל מעניין איך הגיע לבן אדם הכרטיסים .. לשער 11 בזמן שאלו היו יכולים להיות לחיילים / לנוער ולקהל הרחב על זה אני מדבר.

ראיתי שמישהו דיבר על אנשים בחו"ל אז כתבתי את זה, לא ממש שמתי לב מה אמרת.

וכן אתה צודק, כרטיסים שמנויים לא רכשו הגיעו לספסרים, ואם תשים לב אמרתי כבר שאם לא ימכרו ל-11 דרך לאן אז זו בושה כי יש הרבה מנויים שלא רכשו כרטיס.

מצד שני יכול להיות שמדובר במנויים שמספסרים בכרטיס שלהם (במהלך העונה הם יספסרו בניקובים, בדרבי הם יחגגו) ואז לאן עוד איכשהו יוצאים "בסדר"

ראיתי שמישהו דיבר על אנשים בחו"ל אז כתבתי את זה, לא ממש שמתי לב מה אמרת.

וכן אתה צודק, כרטיסים שמנויים לא רכשו הגיעו לספסרים, ואם תשים לב אמרתי כבר שאם לא ימכרו ל-11 דרך לאן אז זו בושה כי יש הרבה מנויים שלא רכשו כרטיס.

מצד שני יכול להיות שמדובר במנויים שמספסרים בכרטיס שלהם (במהלך העונה הם יספסרו בניקובים, בדרבי הם יחגגו) ואז לאן עוד איכשהו יוצאים "בסדר"

תהיה בטוח שלא,כבר ראיתי ספסרים עם לפחות איזה עשרה כרטיסים למשחקים כאלה,בטוח שאין להם 10 מנויים

תומר מתן צודק פה.

כמו שהייתי מנוי כמה שנים, זכיתי להטבות ואנשים אחרים לא זכו עכשיו זה ההפך .

נסתדר גם עם זה.. רק עצבים כלפי ההנהלה שנותנת יד לביזיון של ספסרות וכרטיסי נוער ועל זה אין ויכוח

תומר מתן צודק פה.

כמו שהייתי מנוי כמה שנים, זכיתי להטבות ואנשים אחרים לא זכו עכשיו זה ההפך .

נסתדר גם עם זה.. רק עצבים כלפי ההנהלה שנותנת יד לביזיון של ספסרות וכרטיסי נוער ועל זה אין ויכוח

צודק לא צודק זה לא יעזור עכשיו

אנשים פה נדפקו בגלל דברים מסויימים,חבל שזה ההתנהלות הביזיונית של לאן שמכבי נותנת לה יד

הכי לגיטימי בעולם שייתנו קדימות למנויים לקנות כרטיס למשחק ביציע שהם יושבים. אין לי מושג על מה אתם בוכים.

מכבי קינג אתה מדבר כאילו אף אחד מאיתנו לא עשה צבא אתה היחיד במדינה שמתגייס. כולנו עברנו את זה חביבי זה מה יש ואין מה לעשות

ומה הקשר בין הקדימות למנויים לבין זה שלא מוכרים כרטיסי נוער באינטרנט?

הכי לגיטימי בעולם שייתנו קדימות למנויים לקנות כרטיס למשחק ביציע שהם יושבים. אין לי מושג על מה אתם בוכים.

מכבי קינג אתה מדבר כאילו אף אחד מאיתנו לא עשה צבא אתה היחיד במדינה שמתגייס. כולנו עברנו את זה חביבי זה מה יש ואין מה לעשות

ומה הקשר בין הקדימות למנויים לבין זה שלא מוכרים כרטיסי נוער באינטרנט?

לא אכפת לי להתגייס,אכפת לי מזה ששמים זין גדול על כל הציבור הרחב שאין לו אפשרות לעשות מנויי וביחד עם זה גם עושים מסחרה עם ספסרים שגם בגללם הציבור הרחב שרוצה לקנות כרטיסים במקום מנויים שלא קנו כרטיס למשחק נדפק

לא הבנתי - נגמרו ל11 או שפשוט אין מכירה בלאן?(אני מנוי ולא הספקתי לקנות)

נגמר

נגמר

זה לא הגיוני שנגמר כי יש אנשים שקנו מנוי ולא כרטיס אני מכיר בוודאות כמה

ומכירה לקהל הרחב ל11 עוד לא יצאה

אז איך לעזאזל נגמר?????????

לא אכפת לי להתגייס,אכפת לי מזה ששמים זין גדול על כל הציבור הרחב שאין לו אפשרות לעשות מנויי וביחד עם זה גם עושים מסחרה עם ספסרים שגם בגללם הציבור הרחב שרוצה לקנות כרטיסים במקום מנויים שלא קנו כרטיס למשחק נדפק

ספסרות זו בעיה קשה אבל אין לה קשר לנושא הזה

אף אחד לא שם זין על הציבור הרחב שאין לו אפשרות לעשות מנוי אלא להיפך. את ההתייחסות אליו משאירים ברמה הרגילה ולציבור המנויים נותנים הטבות. לגיטמי ביותר שבנאדם עם מנוי תהיה לו קדימות ליציע שלו על פני בנאדם שאין לו מנוי. לגיטימי ביותר הנחות והטבות לבעלי המנויים.