Jump to content

מכבי - פנאתנאיקוס , פורסמו מחירי הכרטיסים !

Recommended Posts

לכל מי שלא הבין למה נגמר ל11...

חלק ממנויי שער 8 העבירו אותם ל11 בשנייה שנגמר המכירה למנויים

אם אני מדבר עם לאן בטלפון יש מצב הם מוכרים כרטיסי נוער?

עריכה: עכשיו התקשרתי ללאן, היא אמרה שהיא נוער בכלל לא ל-5 וגם לא ל-2 ו-13

אמן תמותו לאן

נערך על ידי Idan501

תגידו.. יש סיבה שבאתר של 'לאן' אפשר להכנס רק לשער 5 ולא ל4?

שער 7 של פאו, וב8 יהיו רק 900 אוהדים?

*לי יש כרטיס ומנוי ל11, סתם מתעניין.

עכשיו חזרתי מקריית שלום ובלומיפלד

קריית שלום - סגור משפצים שם ואמרו לי ללכת לבלומיפלד

ובבלומיפלד אין נוער יש מבוגר ל 13 + 2 + 5

בקיצור מי שצריך נוער שיהיה ככה ב 2 וחצי בקריית שלום

פשוט לא הגיוני שנגמר הנוער..

למישהו יש את המספר של הקופות בבלומפילד?

בקרית שלום לא עונים. יש דרך כלשהי להשיג נוער? לא משנה לאיזה שער?

יש לי מנוי לשער 11 והזמנתי כרטיס ביום שלישי, איך אני מוציא את הכרטיס שלי? מספיק הכרטיס אשראי של בעל המזמין? או גם בנוסף תעודת זהות?

והוזמנו מהכרטיס אשראי הזה בנוסף עוד שתי כרטיסים לשער 13 בלי מנויים, מה אני עושה?

נערך על ידי טל שרים

אני לא מתלונן על זה שאני חייל,זה לא אכפת לי וטוב לי לשרת

אבל פה זה משחק שלא צריך להיות קשור למנויים,זה ליגה אירופאית,לא ליגת לוזון שאלייה קניתם את המנוי

וכן,אני רוצה לנצל את הזמן שאני עוד לא חייל בללכת למשחק טוב ולהנות כמו שצריך עם עידוד

אם זה היה דרבי או משהו לא הייתי מתלונן,גם אם זה היה דרבי חוץ,אבל זה ליגה אירופאית,לא זכור לי שבאופ"א חוקקו חוק להתחשב במנויים,אני צודק?

די כבר באלוהים, אני באמת לא מאמין שאתה חושב שאתה צודק..

מנויים צריכים וחייבים לקבל עדיפות על כאלה שלא עשו מנוי (ולי אישית אין מנוי וכנראה אני אשב ב 2 בגלל שלא היה לי שקל על התחת לקנות מנוי ) אז תפסיק כבר להתבכיין

אני לא מתלונן על זה שאני חייל,זה לא אכפת לי וטוב לי לשרת

אבל פה זה משחק שלא צריך להיות קשור למנויים,זה ליגה אירופאית,לא ליגת לוזון שאלייה קניתם את המנוי

וכן,אני רוצה לנצל את הזמן שאני עוד לא חייל בללכת למשחק טוב ולהנות כמו שצריך עם עידוד

אם זה היה דרבי או משהו לא הייתי מתלונן,גם אם זה היה דרבי חוץ,אבל זה ליגה אירופאית,לא זכור לי שבאופ"א חוקקו חוק להתחשב במנויים,אני צודק?

בוא תבין דבר כזה, לא משנה מה יעשו, תמיד אנשים ימצאו דבר שצריך לקטר עליו. עד שההנהלה סוף סוף מחליטה לשים על המנויים אתה בא אליה בטענות?! יאללה תעשה טובה, תעשה מנוי או שתשב בשער 5 בלי בלבולי מוח.

מלבד כל זה, אם היית עושה מנוי נוער-חייל, היה יוצא לך משתלם יותר מאשר לקנות כל פעם כרטיסים אבל זו כבר בעיה שלך.

בוא תבין דבר כזה, לא משנה מה יעשו, תמיד אנשים ימצאו דבר שצריך לקטר עליו. עד שההנהלה סוף סוף מחליטה לשים על המנויים אתה בא אליה בטענות?! יאללה תעשה טובה, תעשה מנוי או שתשב בשער 5 בלי בלבולי מוח.

מלבד כל זה, אם היית עושה מנוי נוער-חייל, היה יוצא לך משתלם יותר מאשר לקנות כל פעם כרטיסים אבל זו כבר בעיה שלך.

איך בדיוק אני אעשה מנוי אם אני לא יודע אם אני אהיה בבסיס סגור?

מה יעזור לי מנוי שאני לא אוכל לצאת הביתה חחח

איך בדיוק אני אעשה מנוי אם אני לא יודע אם אני אהיה בבסיס סגור?

מה יעזור לי מנוי שאני לא אוכל לצאת הביתה חחח

דבר ראשון בסיס סגור כשמו לא הוא. אתה יוצא הביתה מידי פעם אתה יודע...יכול מאוד להיות גם שתצא כל חמשוש או שבת כן-שבת לא(ואז זה יסתדר לך עם המשחקי בית-חוץ), תלוי בתפקיד שתקבל כמובן.

שנית, היית קונה מנוי ואם לא היה מסתדר לך, היית מוכר אותו ודי בקלות למען האמת, כי יש מאות אוהדים(אם לא יותר) שמחפשים מנוי ל11. ואגב, זה גם מה שאני עשיתי בזמנו. ככה שיש פיתרון להכל, פשוט תגדילו ראש ותפסיקו לבכות כל היום!

לא תדה מעדיף לשבת ב13

אז אתה הבושה פה ולא ההנהלה!יש לך כרטיס לשער 5 ב-88 ש"ח(פחות 37 ש"ח לחייל) ובחרת לקנות לשער יקר יותר. ואללה בעיה שלך אל תבכה חביבי.

לא תדה מעדיף לשבת ב13

בושה שמרצדס עולה חצי מיליון, חייל צריך לשלם חצי מיליון על אוטו?

למה לא קנית מאזדה?

לא תודה, מעדיף מרצדס

יש לי מנוי לשער 11 והזמנתי כרטיס ביום שלישי, איך אני מוציא את הכרטיס שלי? מספיק הכרטיס אשראי של בעל המזמין? או גם בנוסף תעודת זהות?

והוזמנו מהכרטיס אשראי הזה בנוסף עוד שתי כרטיסים לשער 13 בלי מנויים, מה אני עושה?

בושה שמרצדס עולה חצי מיליון, חייל צריך לשלם חצי מיליון על אוטו?

למה לא קנית מאזדה?

לא תודה, מעדיף מרצדס

אם לאן היו מוכרים נוער באינטרנט אז הייתי מזמין ל5 אבל שמוכרים רק מבוגר וההבדל בין שער 5 לשער 13 הוא 20 שקל אני מעדיף את 13, בכל מקרה שניהם יקרים.

אז אתה הבושה פה ולא ההנהלה!יש לך כרטיס לשער 5 ב-88 ש"ח(פחות 37 ש"ח לחייל) ובחרת לקנות לשער יקר יותר. ואללה בעיה שלך אל תבכה חביבי.

תוסיף ל88 שקל האלה 15 שקל עמלה של לאן תקבל 103 שקל, ככה שגם אני הייתי מעדיף לשלם 20 שקל יותר ולשבת ב13..

תוסיף ל88 שקל האלה 15 שקל עמלה של לאן תקבל 103 שקל, ככה שגם אני הייתי מעדיף לשלם 20 שקל יותר ולשבת ב13..

שמע, בזמן האחרון יש טרנד פה שאנשים מחפשים על מה להתבכיין.

אני אומר דבר כזה:

אתה חייל? אין לך כסף? ובכל זאת, אתה כל כך רוצה לראות את מכבי? תקנה לשער הכי זול, קרי שער 5, ותראה את מכבי.

מי שמרשה לעצמו לקנות לשער יקר יותר, שלא יבוא בטענות לאף גורם, אלא רק לעצמו. חוץ מזה, תמיד יש את האופצייה לקנות בלי עמלה, ככה שאף אחד לא הכריח אתכם עם כל הכבוד לשלם את העמלה המזורגגת הזאת. אפשר לשלוח חבר\לנסוע לקופות ולקנות לבד. לא בשמיים.

מה ההבדל בין כרטיס של 88 שקל לכרטיס של 100 שקל? וואלה אין הבדל גדול אחי..

אם כבר היית מדבר על כרטיס נוער לשער של הקומוניסטים, אבל וואלה - לא כל אחד יכול להגיע לק"ש ביום שישי