Jump to content

מכבי - פנאתנאיקוס , פורסמו מחירי הכרטיסים !

Recommended Posts

בקיצור גועל נפש אם זה ההחלטה של ההנהלה זה בושה

זה כמו להגיד במשחקים אטרקטיבים מכבי זה לא לחיילים ולא לנוער,חייב לצאת למחאה או משהו

ופעם הבאה בטוטו או באירופה בסיבובים הראשונים שאלה סתם משחקים לא לבוא ולהראות להם מזה לזונות האלה

בקיצור גועל נפש אם זה ההחלטה של ההנהלה זה בושה

זה כמו להגיד במשחקים אטרקטיבים מכבי זה לא לחיילים ולא לנוער,חייב לצאת למחאה או משהו

ופעם הבאה בטוטו או באירופה בסיבובים הראשונים שאלה סתם משחקים לא לבוא ולהראות להם מזה לזונות האלה

הנהלה זונה לאן זונה, כולם בני זונות!!!

אמא שלהם זונה מדינה של גנבים בני זונות!!! למה מה קרה מי שלא יכול לעשות מנוי צריך להידפק כוסעמק ?!

הכי נוח שחבר'ה שעשו מנוי יבואו ויגידו לכו תזדיינו, לא קינתם מנוי בעיה שלכם המחירים האלה.

אבל בן אדם נורמאלי פשוט לא יכול להגיד משפט כזה, אנשים לא מסוגלים לממן ממון בכזה סכום גבוה, כשאנשים רבים ובמיוחד אוהדי כדורגל רבים לא מסוגלים לגמור את החודש, אז לבזבז עוד 2000 שקל על מנוי במחיר מופקע?

המחירי כרטיסים הם ביזיון וזה לא משנה למנויים או לא למנויים, ואני מנוי דרך אגב, אני פשוט מבין את התסכול של אלה שלא ופשוט לא מסוגלים לקנות מנוי, או כרטיסים למשחק אחד במחירים כאלה גבוהים (110 שקל במינימום ל13 או ל2 !! )

הכי נוח שחבר'ה שעשו מנוי יבואו ויגידו לכו תזדיינו, לא קינתם מנוי בעיה שלכם המחירים האלה.

אבל בן אדם נורמאלי פשוט לא יכול להגיד משפט כזה, אנשים לא מסוגלים לממן ממון בכזה סכום גבוה, כשאנשים רבים ובמיוחד אוהדי כדורגל רבים לא מסוגלים לגמור את החודש, אז לבזבז עוד 2000 שקל על מנוי במחיר מופקע?

המחירי כרטיסים הם ביזיון וזה לא משנה למנויים או לא למנויים, ואני מנוי דרך אגב, אני פשוט מבין את התסכול של אלה שלא ופשוט לא מסוגלים לקנות מנוי, או כרטיסים למשחק אחד במחירים כאלה גבוהים (110 שקל במינימום ל13 או ל2 !! )

אחי עזוב מנוי לא מנוי ,אני מוכן לקבל ?עונש?לכאורה על זה שלא עשיתי מנוי ובמקום לשבת ב11 לשבת ב5

אבל רבאק תנו לקנות כרטיס נוער באתר למה לי לבוא מהדרום ב80 שקל דלק שיכלתי לקנות בלחיצת כפתור זה מה שמעצבן

לא רק זה יש כאלה הולכים לצבא כמוני,יש כאלה שומרי שבת שלא יכולים ללכת לרוב המשחקים...

ההנהלה המסריחה הזאת דופקת חזק את אלה שאין להם אפשרות לעשות מנוי

שלא תבינו לא נכון מההודעה שלי, ברור שמגיע ייתרון מסויים למנויים כמו הנחה, אבל גם ההנחה היא בזיונית בתאכלס ההנחה היא מחיר נוער (לשער 5 עכשיו עולה נוער כמו שמכרו כרטיסים ל11 ברגיל למנויים), אבל המחיר הרגיל הוא פשוט גניבה..

לא רק זה יש כאלה הולכים לצבא כמוני,יש כאלה שומרי שבת שלא יכולים ללכת לרוב המשחקים...

ההנהלה המסריחה הזאת דופקת חזק את אלה שאין להם אפשרות לעשות מנוי

אחושרמוטה.. אני מתגייס בנובמבר אז לא עשיתי מנוי.. ועכשיו גם לא נותנים לי אפשרות לבוא למשחק במחיר נורמלי.. שיזדיינו כולם

שלא תבינו לא נכון מההודעה שלי, ברור שמגיע ייתרון מסויים למנויים כמו הנחה, אבל גם ההנחה היא בזיונית בתאכלס ההנחה היא מחיר נוער (לשער 5 עכשיו עולה נוער כמו שמכרו כרטיסים ל11 ברגיל למנויים), אבל המחיר הרגיל הוא פשוט גניבה..

לא אכפת לי ההנחה בכלל,אכפת לי זה שלא נותנים לי להיות בשער 11 בגלל שאין לי אפשרות למנוי...

ותהיה בטוח שיש מלא מנויים ב-11 שלא קנו כרטיס,כי אני יודע כמה שלא קנו וגם בטח יש כאלה בחו"ל או הולכים לאנשהו ואין להם אפשרות להגיע,אז איך בדיוק נגמרו כל הכרטיסים ל-11?

התגייסתי לפני שבועיים ולא עשיתי מנוי למה אני צריך לסבול..

כוסאומו עם הקבוצה הזאתי ביזיון.

גם עוברים על החוק וגם מאפשרים לספסרים לחגוג..

וכבר שמעתי על ספסרים שמחזיקים כמויות של כרטיסים ל - 11

החוק אומר שצריך להיות מכל יציע % מסוים של נוער למה ל 13 / 2 אין נוער ? אני רוצה תשובות

רגע נוער לשער 5 היה?

פי כוסעמק חשבתי מחר ייפתח ללא מנויים ולא הייתי פה כל היום נתקעתי בלי.

בקיצור מי שמוכר נוער לא משנה איזה שער מוזמן לפנות אליי..

לא מבין מה אתם רוצים.. מי שלא עשה מנוי לשער 11 מסיבה כזו או אחרת (מוצדקת או לא) לא זכאי לכרטיס לשער 11, מובן בהחלט.

סבבה.. עזוב את 11..

למה אני בתור מישהו שמתגייס בעוד חודשיים ויש עוד מלא כמוני אני מאמין ובגלל זה לא עשה מנוי לא יכול לקנות כרטיסי נוער באינטרנט\טלפון?

למה אני צריך להגיע לקריית שלום וזה בעייתי מבחינתי בגלל עבודה..

ואל תגיד יום שבת כי זה יום בעייתי מבחינתי ואני מאמין שהוא בעייתי בשביל הרבה אחרים..

לא מבין מה אתם רוצים.. מי שלא עשה מנוי לשער 11 מסיבה כזו או אחרת (מוצדקת או לא) לא זכאי לכרטיס לשער 11, מובן בהחלט.

זה לא זה

העצבים פה שלא מוכרים כרטיסי נוער באינטרנט

ולמה לא מוכרים נוער בכללי ל-2/13 ולמה אם ילד רוצה לבוא למשחק הוא צריך לשלם 110 שקל לא כולל העמלה המזויינת הזאת

סבבה.. עזוב את 11..

למה אני בתור מישהו שמתגייס בעוד חודשיים ויש עוד מלא כמוני אני מאמין ובגלל זה לא עשה מנוי לא יכול לקנות כרטיסי נוער באינטרנט\טלפון?

למה אני צריך להגיע לקריית שלום וזה בעייתי מבחינתי בגלל עבודה..

בדיווקק דפקו את הגיל שלנו!!

לא אכפת לי ההנחה בכלל,אכפת לי זה שלא נותנים לי להיות בשער 11 בגלל שאין לי אפשרות למנוי...

ותהיה בטוח שיש מלא מנויים ב-11 שלא קנו כרטיס,כי אני יודע כמה שלא קנו וגם בטח יש כאלה בחו"ל או הולכים לאנשהו ואין להם אפשרות להגיע,אז איך בדיוק נגמרו כל הכרטיסים ל-11?

מדינה מסריחה של פרוטקציות.

אני מניח שיש ספסרים עם פרוטקציות שמשאירים להם איזה 10-20 כרטיסים בקופה, תוסיף לזה אנשים שהם לא ספסרים ויש גם להם פרוטקציות וזה מסתיים..

העם דורש צדק חברתי, בני זונות.

סבבה לא מגיע לי כרטיס.

מה עם הכרטיסים שאנשים שמנוים ל 11 לא לקחו ? אתה מודע לכך שיש ספסרים שהתחילו למכור ל 11 כרטיסים בכמויות ?

עזוב 11, מה עם שער 13 / 2 למה לא להוציא כרטיסים לחיילים / אישה ?

אתה צודק מתן, אבל איפה הצדק שצריך להיות ? אם לא היה לך כרטיס גם אתה הייתה מתעצבן ובצדק

סבבה לא מגיע לי כרטיס.

מה עם הכרטיסים שאנשים שמנוים ל 11 לא לקחו ? אתה מודע לכך שיש ספסרים שהתחילו למכור ל 11 כרטיסים בכמויות ?

זה לא אמור לעניין אותך מהסיבה הפשוטה שפשוט אין לך מנוי לשער 11.

מי שבחול ישאר בחול. מבטיח לך שאנשים לא טיפשים והשאירו את המנוי שלהם לחברים או למשפחה.

ספסרים? ספסרים תמיד יהיו, בכל מקום, בכל משחק. הבעיה היא שהמשטרה לא באמת מנסה לטפל בזה.

לגבי השערים האחרים? זה כבר ביזיון אחר.

לא נכון,זה לא קשור לליגה שבה עשו מנויים למשחקים האלה,זה משחק של ליגה אירופאית,זה צריך להיות משחק שכולם יכולים לקנות לאיפה שבא להם

ובכלל, די לזיין את השכל,נראה לך ש-100 אחוז מכל שער 11 קנו כרטיסים?

יותר סיכוי שאני אמלא טוטו ואני אזכה ב50 מיליון מאשר שזה קרה

יש מלא שלא קנו מסיבות מסויימות,תהיה בטוח

מה עם חיילים?! מה נראה לכם? שכל חייל יכול לעשות מנוי?

מה עם איזו הטבה לחיילים? למה לא לשמור להם כרטיסים? איפה ההוגנות פה?

בני זונות כולם

היה להם שבוע לקנות כרטיס, אי אפשר לשמור להם את הכרטיסים לנצח.

במידה ומישהו לא יכול ללכת לקנות הוא יכול להזמין בטלפון, ככה שגם אם הוא בחו"ל הוא עדיין יכול לקנות.

זה לא אמור לעניין אותך מהסיבה הפשוטה שפשוט אין לך מנוי לשער 11.

מי שבחול ישאר בחול. מבטיח לך שאנשים לא טיפשים והשאירו את המנוי שלהם לחברים או למשפחה.

ספסרים? ספסרים תמיד יהיו, בכל מקום, בכל משחק. הבעיה היא שהמשטרה לא באמת מנסה לטפל בזה.

לגבי השערים האחרים? זה כבר ביזיון אחר.

גועל נפש של תגובה

מה אני אשם שאני חייל?

אה סליחהההההההההה,חכה אני כבר בונה מכונת זמן כדי להגיד לאימא שלי בעבר שתביא אותי לעולם כמה שנים לפני כדי שאני אקנה מנוי...

תגובה שחצנית ומגעילה שכזאת לא ראיתי הרבה זמן

לא כל אחד הוא אוהד כורסא,יש מלא שאין להם אפשרות מסיבות מסויימות לעשות מנוי למרות שהם מתים להיות במגרש כל משחק

תאמין לי ולכל אחד שמתגייסים פה עכשיו שאם לא היינו מתגייסים,היית רואה מנוי ביד שלנו