Jump to content

שאלה חשובה

Recommended Posts

המפקד שלי אמר לי ששבוע הבא יש לנו איזה אירוע פלוגתי שאני חייב להיות בו הבעיה שזה נופל בידיוק על מכבי נגד פאו...

אז כמובן שישר ניסיתי להתחמק והמצאתי שיש לי איזה אירוע משפחתי, השאלה שלי אם הצבא יכול לגלות אם המצאתי או שבאמת יש אירוע?

חשוב לציין שלא יצאתי טמבל ואמרתי שהאירוע באולם כדי שלא יוכלו לברר עם האולם...

אם המפקד שלך,עובד על אמון אז אין סיבה שהוא יבדוק יותר מידי, אז זאת לא בעיה השאלה מה הקרבה של האירוע המשפחתי ומצד שני כמה חשוב אותו אירוע של הפלוגה.

אתה יודע לכמה משחקים של מכבי יצאתי בגלל שקרים כמו: אירועים, השכרות, מישהו נפטר במשפחה, מישהו בבי"ח וכו'?

אתה צריך לדעת לדבר נכון ולהראות כמה זה חשוב לך, בכל מקרה אף פעם לא בדקו אותי, גם כי סמכו עליי, ות'כלס גם כיום כמפקד שחיילים שלי באים ומבקשם ממני בקשות יציאה, אני והמ"מ לא בודקים אותם או משהו כזה...גם את אלה שאנחנו פחות אוהבים =]

(ואגב קרה לי שיצאתי לאיזה משחק יורוליג וראו אותי בטלויזיה, המ"מ שלי, ת'כלס בסוף הוא ידע שהבקשת יציאה שלי היתה למשחק של מכבי ולא אירוע כי הוא הכיר אותי מספיק טוב :) )

המפקד שלי אמר לי ששבוע הבא יש לנו איזה אירוע פלוגתי שאני חייב להיות בו הבעיה שזה נופל בידיוק על מכבי נגד פאו...

אז כמובן שישר ניסיתי להתחמק והמצאתי שיש לי איזה אירוע משפחתי, השאלה שלי אם הצבא יכול לגלות אם המצאתי או שבאמת יש אירוע?

חשוב לציין שלא יצאתי טמבל ואמרתי שהאירוע באולם כדי שלא יוכלו לברר עם האולם...

הכל תלוי עד כמה הוא יילך איתך ראש בראש. לפי פקודות צה"ל חייבים לשחרר אותך לאירוע משפחתי של קרבה ראשונה ולא מעבר לכך. השאלה היא האם הוא יילך עד הסוף וידרוש לדעת מה ומי.

:)

ואם תצליח להתחמק, אז דיר באלאק- להעלם ביציע ככה שלא יצלמו אותך בטעות. זה נשמענ פרנואידי אבל מרפי עושה את שלו: הכרתי פעם מישהי ששיקרה בשביל לצאת למשחק של מכבי-סל ובמקרה צילמו אותה והצילום הופיע בשער האחורי של ידיעות אחרונות....

חחח גדול אני אשתדל לא לבלוט. אם זה מעניין מישהו אז אישרו לי בסוף לצאת למרות שזה לא סגור לגמרי אבל כבר הזמנתי כרטיס אז אני לא מתכוון לוותר להם.