Jump to content

צניעות רבותיי צניעות

oribalulu

Recommended Posts

מאז הניצחון הגדול על הקבוצה העלובה מבוסניה.. אני רואה המון אוהדים מתחילים לקשקש ולדבר יותר מידי.. ושואל את עצמי למה??.. מזה נותן? למה אנחנו לא יודעים לבוא קטנים ולצאת גדולים?.. למה אנחנו חייבים אחרי כל משחק טוב לשבח את כל העולם ולהצהיר שאנחנו הכי טובים ושמפסידים אז הכל מתהפך.. אני לא בא לאף אחד פה בטענות גם אני כזה לפעמים.. אבל דעה שלי בואו נשאר צנועים יש לנו קבוצה צעירה וטובה עם פוטנציאל אדיר ... בואו נבוא קטנים ונצא גדולים. חשבתי הרבה לפני שכתבתי את זה אבל מה ששכנע אותי סופית לרשום את זה היה הכתבה של סאבו שיצא שם בכל מיני הצהרות!! אני חושב שזה לא טוב... לתשומת ליבם של כל אוהדי מכבי כולל שלי כמובן.. אשמח לשמוע את דעתכם יכול להיות שאני טועה!!.. צהוב עולה ויאלה מכבי שבוע טוב

אל תשכחו שמאזן הדרבים עוד לא חזר למקומו הטבעי, האליפות עוד לא צהובה וגם לא הגענו לשום דבר באירופה השנה.

נתנו סדרה של משחקים יפים, אבל כבר כמעט 20 שנה שאנחנו אוכלים חרא אולי כדאי שנחכה עוד חודש חודשיים לפני שאנחנו פותחים את השמפניות?

מי ישמע אנשים יצאו לחגוג אליפות בפארק הירקון

שהקבוצה טובה מדברים שהיא פח זבל שותקים, זה לא אמור להשפיע על השחקנים, לא בגלל זה הם ישחקו פחות טוב

במילה אחת למה? כי אנחנו מכבי, זה הכול, היהירות והשחצנות לא ישתנו אף פעם כי ככה אנחנו מכביסטים שואפים תמיד לנצח ולהיות למעלה, תמיד ניהיה יהירים והפועל יהיו לוזרים באופיים..

במילה אחת למה? כי אנחנו מכבי, זה הכול, היהירות והשחצנות לא ישתנו אף פעם כי ככה אנחנו מכביסטים שואפים תמיד לנצח ולהיות למעלה, תמיד ניהיה יהירים והפועל יהיו לוזרים באופיים..

היה פה קצת יותר ממילה אחת...

ומשום מה נראה לי שכאשר לוזר מנצח בן אדם שחצן ויהיר הוא שמח הרבה יותר מששחצן מנצח לוזר, ובמקרה הזה הלוזר מנצח אתה השחצן לא פחות מהשחצן את הלוזר, ככה שנראה שעדיף לבוא כלוזר.

היה פה קצת יותר ממילה אחת...

ומשום מה נראה לי שכאשר לוזר מנצח בן אדם שחצן ויהיר הוא שמח הרבה יותר מששחצן מנצח לוזר, ובמקרה הזה הלוזר מנצח אתה השחצן לא פחות מהשחצן את הלוזר, ככה שנראה שעדיף לבוא כלוזר.

אמרת פה בעצם המון

אבל הלוזרים זה הפועל ואנחנו כנראה השחצנים

ולא זה לא ישתנה משהו בdna של מכבי כזה .

אין קשר למכביסטיות, יהירות ושחצנות.

זה טבעי שאנחנו האוהדים נתלהב במידה מסויימת אחרי הניצחון 6-0 על הבוסנים ואחרי הגישה החדשה של השחקנים הצעירים במכבי שנלחמים עבור כל כדור.

זה טבעי גם שנתרגש לפני פתיחת עונה ונפתח איך לא, כמו תמיד, ציפיות. אבל אתם שוכחים שכל אלו יכולים להשתנות ברגע, ומאידך - המצב גם יכול להטיב, אין לדעת כרגע, נדע במאי את התשובה הסופית.

לפעמים קורים דברים שקשה לנו להשתלט עליהם, אבל עדיין צריכה להיות מידה מסויימת של צניעות, הגיע הזמן שנלמד שאם לא לקחנו 8 שנים אליפות אז כנראה שאין לנו את הזכות לבוא לכל תחילת עונה עם הראש בעננים.

יאללה מכבי.

עדיף להיות "שחצנים" שאומרים מה שהם חושבים, מאשר להיות צבועים סטייל הקומוניסטים שמתנהגים כמו הילדים המעצבנים שיודעים שיקבלו מאה במבחן, אבל צועקים בקול "אני אקבל אפס, אני אקבל אפס".

חוץ מזה אנחנו לא שחצנים, אנחנו אופטימיים, זה מובנה בצופן הגנטי שלנו

אם תשימו לב הדבר שהכי מסמל אופטימיות זה שמש ושמיים - מוכר? אלו הצבעים של הסמל של מכבי (:

יחד עם זאת, בשנים האחרונות ישנה ירידה דרסטית במידת האופטימיות בקרב האוהדים

מסקנה --> קיצוניות לכאן או לכאן, לא מומלצת

טוב חפרתי, לילה טוב

אמיתי. אני בשוק. פשוט שוק.

איך אתה בכלל חושב על להעיר לבן אדם בפורום הזה על משהו? אתה לא מתבייש? אתה חושב ששכחנו? אתה חושב שהכל עבר?

אתה פשוט חתיכת חוצפן.

אתה לפני קצת יותר משנה צעקת פה בפורום על כולנו שאנחנו מפגרים, ושאין לנו מושג מכלום ושאתה צדקת ושאנחנו טעינו.

ושאין שום סיכוי שיצחקי יבוא למכבי. ואתה ידעת מהתחלה ואמרת לנו ואנחנו כמו מפגרים האמנו.

אתה כינית את כל משתמשי הפורום שהאמינו שיש סיכוי שיצחקי יבוא בכינויי גנאי שאני לא רוצה לחזור עליהם, ופשוט השפלת כל מי שיכולת.

ואז. יצחקי חתם במכבי. אפילו שאמרת שאתה יודע מבפנים ושאין שום סיכוי ושהוא סגור בהפועל. ועדיין. הוא חתם במכבי. ואתה? שתקת. נעלמת, לא התייחסת.

והיום. קצת יותר משנה אחרי זה אתה בא לפה ויוצא על אנשים שוב פעם? מטיח האשמות?

אני לא מבקש, אני דורש ממך לערוך את ההודעה ל"אני חוצפן." ולצאת מהפורום זה ולא לחזור.

כי מה שעשית לא נשכח ולא נסלח.

אמיתי. אני בשוק. פשוט שוק.

איך אתה בכלל חושב על להעיר לבן אדם בפורום הזה על משהו? אתה לא מתבייש? אתה חושב ששכחנו? אתה חושב שהכל עבר?

אתה פשוט חתיכת חוצפן.

אתה לפני קצת יותר משנה צעקת פה בפורום על כולנו שאנחנו מפגרים, ושאין לנו מושג מכלום ושאתה צדקת ושאנחנו טעינו.

ושאין שום סיכוי שיצחקי יבוא למכבי. ואתה ידעת מהתחלה ואמרת לנו ואנחנו כמו מפגרים האמנו.

אתה כינית את כל משתמשי הפורום שהאמינו שיש סיכוי שיצחקי יבוא בכינויי גנאי שאני לא רוצה לחזור עליהם, ופשוט השפלת כל מי שיכולת.

ואז. יצחקי חתם במכבי. אפילו שאמרת שאתה יודע מבפנים ושאין שום סיכוי ושהוא סגור בהפועל. ועדיין. הוא חתם במכבי. ואתה? שתקת. נעלמת, לא התייחסת.

והיום. קצת יותר משנה אחרי זה אתה בא לפה ויוצא על אנשים שוב פעם? מטיח האשמות?

אני לא מבקש, אני דורש ממך לערוך את ההודעה ל"אני חוצפן." ולצאת מהפורום זה ולא לחזור.

כי מה שעשית לא נשכח ולא נסלח.

אני אוהב אותך.

הרגת אותי פשוט. אין.

עדיף להיות "שחצנים" שאומרים מה שהם חושבים, מאשר להיות צבועים סטייל הקומוניסטים שמתנהגים כמו הילדים המעצבנים שיודעים שיקבלו מאה במבחן, אבל צועקים בקול "אני אקבל אפס, אני אקבל אפס".

שנים אני מנסה לומר את זה ולא מוצא את המילים הנכונות :wubyellow3:

מאז הניצחון הגדול על הקבוצה העלובה מבוסניה.. אני רואה המון אוהדים מתחילים לקשקש ולדבר יותר מידי.. ושואל את עצמי למה??.. מזה נותן? למה אנחנו לא יודעים לבוא קטנים ולצאת גדולים?.. למה אנחנו חייבים אחרי כל משחק טוב לשבח את כל העולם ולהצהיר שאנחנו הכי טובים ושמפסידים אז הכל מתהפך.. אני לא בא לאף אחד פה בטענות גם אני כזה לפעמים.. אבל דעה שלי בואו נשאר צנועים יש לנו קבוצה צעירה וטובה עם פוטנציאל אדיר ... בואו נבוא קטנים ונצא גדולים. חשבתי הרבה לפני שכתבתי את זה אבל מה ששכנע אותי סופית לרשום את זה היה הכתבה של סאבו שיצא שם בכל מיני הצהרות!! אני חושב שזה לא טוב... לתשומת ליבם של כל אוהדי מכבי כולל שלי כמובן.. אשמח לשמוע את דעתכם יכול להיות שאני טועה!!.. צהוב עולה ויאלה מכבי שבוע טוב

חייבים להישאר עם הרגליים על הקרקע ולא לעוף אחרי הניצחון כאילו הבסנו את הפועל כולה ניצחנו דייגים דבר שני זדיין מהפורום הזה אחרי הלכלוכים שלך שנה שעברה

אין שום קשר בין יהירות ושחצנות למכביזם.

יהירות ושחצנות הולכים תמיד עם המנצחים, לא משנה מי אלה.

שואפים תמיד לנצח ולהיות למעלה, זה כן.

למכבי ובמיוחד למכביזם אין שום קשר לשחצנות.

מכביזם זה רעב לדרוס ולהשפיל את היריבה, בין אם היא חלשה או חזקה, לא להשאיר רחמים.

לפני שמכבי דורסת השחקנים לא אומרים "אנחנו הולכים לדרוס" אלא פשוט נלחמים על כל ס"מ שבדשא ושוברים רגליים אם צריך בשביל הניצחון.

ההבדל העיקרי בין מכביזם למה שהיה פה בשנים האחרונות זה ההבדל בין דיבורים למעשים.

השנה רוב הסגל מורכב משחקנים צעירים שרובם גם חברים שלכם בפייסבוק ואתם מדברים איתם מדי פעם, אל תתנו להם תחושה שהם הכי טובים ואל תגרמו להם להעלות את האף, כי ברגע שהצעירים ירימו את האף כל העונה הזאת תלך לטמיון! השנה השחקנים שלנו צריכים להיות כמו חבורת האמסטפים קשורים שרק מחכים שישחררו אותם כדי לחסל את היריב.

לפעמים נראה שמה שהכי מפריע לאוהדי מכבי, יותר מלראות את אוהדי הפועל שמחים, זה לראות אוהדי מכבי אחרים שמחים.

אם אתה שמח משני נצחונות ומשחק אחד טוב?

אתה אומלל.

באמת שאתה לא יודע מה זה כדורגל טוב.

יכול להיות, אז בוא תסביר לי מה זה כדורגל טוב. כי בשנים שאני עוקב אחרי הליגה הישראלית לא ראיתי יותר מדי "כדורגל טוב", ועדיין תואר האליפות הוענק כאן מדי שנה.

כי הדבר הכי לא פרופורציונאלי בארץ, אחרי החזה של אורית פוקס, זה היחס בין קבוצת הכדורגל של מכבי ת"א, לבין הציפיות של האוהדים שלה. תמיד אפשר לקטר ולהגיד שזה עוד לא מצויין (מתי זה כן היה? 96'?), אבל אם מורידים את הרף למקום שפוי אז אפשר גם לפרגן.

כי מה לעשות, הקבוצה משחקת טוב כבר בחודש יולי, נראת עדיפה בבירור בדרבי לראשונה מזה 3 שנים, מנצחת משחק חוץ באירופה לראשונה מזה קרוב לעשור ותופרת 6:0 בגומלין, אז אני יכול לשמוח מזה. בכל המבחנים עד עכשיו היא עמדה יפה.

אפשר להכנס לאופוריה מצד אחד ולהגיד שהאליפות כבר שלנו, או להמשיך לקטר מצד שני ולהגיד שזה עדיין לא בדיוק נראה כמו בארסה, אבל אולי כדאי לשקול אופציה אחרת, ולהגיד בצורה שפויה: "עד עכשיו, בסדר גמור. יופי."

נראה שהבצורת המתמשכת השפיעה באופן קשה על התודעה המכביסטית. בהיעדר חלופה ממשית, יש מי שחוגג את העלובים שבהישגים, ואף מגדירם ככישלון היריב. זה מוביל לתגובת נגד סגפנית שרואה במכביזם כהסתפקות בלא פחות מכליל השלמות וראייה בכל חגיגה של הישג נחות מכך כפחיתות כבוד פשרנית.

האופטימיות הזהירה בשלב הזה אולי לא מתבקשת, אולי אפילו היא לא מוצדקת, אבל היא לגיטימית. לא רק כפנטזיה מנחמת, אלא כהערכה סבירה. אין צורך להציב את הרף כה גבוה עד שהנפילה תהיה בלתי נמנעת. לא כי איננו יכולים או נדרשים לכך, אלא כי הוא לא שם. הרף מצוי בכל משחק מחדש. הוא לא פשרה יותר מאשר הילדים האלו, הוא הבסיס שלנו, הוא התכלית שלנו. ניצחון.

נראה שהבצורת המתמשכת השפיעה באופן קשה על התודעה המכביסטית. בהיעדר חלופה ממשית, יש מי שחוגג את העלובים שבהישגים, ואף מגדירם ככישלון היריב. זה מוביל לתגובת נגד סגפנית שרואה במכביזם כהסתפקות בלא פחות מכליל השלמות וראייה בכל חגיגה של הישג נחות מכך כפחיתות כבוד פשרנית.

האופטימיות הזהירה בשלב הזה אולי לא מתבקשת, אולי אפילו היא לא מוצדקת, אבל היא לגיטימית. לא רק כפנטזיה מנחמת, אלא כהערכה סבירה. אין צורך להציב את הרף כה גבוה עד שהנפילה תהיה בלתי נמנעת. לא כי איננו יכולים או נדרשים לכך, אלא כי הוא לא שם. הרף מצוי בכל משחק מחדש. הוא לא פשרה יותר מאשר הילדים האלו, הוא הבסיס שלנו, הוא התכלית שלנו. ניצחון.

אני בטוח שהאוהדים הוותיקים עדיין לא מתרגשים כי הם זוכרים עונות עם התחלות טובות שנגמרו עם הזנב בין הרגליים .

ואל תשכחו שעדיין לא עשינו כלום .

פותח הנושא הוא חתיכת אפס מהיציע שלא מפסיק לסתום את הפה שלו.

הוא צעק בוז לאלי כהן, נמני, רן בן שמעון, ניר לוין וכמובן שקרא לכולם להתפטר.

אין להתייחס ברצינות לכל מה שהוא כותב.