Jump to content

יואב זיו - מישהו חייב להגיד את זה

Guest דניאל פרי

Recommended Posts

216269-5.jpg

+1111111

המשפט שהבחור פה כתב מייצג כל כך הרבה אוהדים פה בפורום וכל כך הרבה נושאים שנפתחו פה לאחרונה.

עטר אגואיסט, זיו לא טוב, עכשיו אורי כהן לא טוב, אלברמן חייב לשחק/איטי.

עברנו ארבעה משחקים. שניים מהם בגביע הטוטו ואנשים פה הסיקו מסקנות לכמה שנים הקרובות.

תנו למערכת לרוץ!

אגב הסטייק נראה מדהים.

פיתרון לכל שונאי יואב זיו, שלא מסוגלים לשלוט על הפיות שלהם.

ברגע שאיווניר בחר 11 להרכב - הקהל צריך לתמוך בכל אחד ואחד מהם, פשוט תופעה בזויה לקלל שחקן קבוצה שלך.

בכל מקרה הקבוצה נראית הרבה יותר טוב מהקבוצה של שנה שעברה.

איפה הפתרון פה? כפיר אדרי של בני יהודה יותר טוב ממנו, טוואטחה ומגרלשווילי יותר טובים ממנו,אייל טרטצקי יותר טוב ממנו,שמעון הרוש ואופיר דוידזאדה יותר טובים ממנו,בן דיין יותר טוב ממנו וצ'קול יותר טוב ממנו. מה עוד אתם צריכים? מנסים לעבוד על עצמכם ואומרים שיואב זיו הוא הישראלי הכי טוב בעמדה שלו? זה הבולשיט הכי גדול ששמעתי אי פעם בפורום הזה. מצדי לשים את סבן בשמאל ואת ורד בימין או ההפך ואז נראה את מכבי טובה יותר ולא לשים את אורי כהן שלצערי הרב היה היום חלש מאוד ועשה המון חורים

זה בדיוק כמו לקלל את זיו, רק עם טיפה יותר כבוד.

חוץ מזה, הקהל לא צריך להיות זה שאחראי על החילופים.

ולמי שבונה על אורי כהן, לדעתי אתם תתאכזבו.

יואב זיו זה מה שיש, וזה לא כל כך נורא, ותלמדו לחיות עם זה וזהו. (לא מופנה אישית אליך)

אתה צודק אם אורי כהן יהיה המגן שלנו בשנים הבאות זה יהיה רע אבל לפחות הוא(כמו אורי שטרית) נותן את המאה אחוז שלו ונותן מעצמו שזה יותר טוב מיואב זיו אבל לא מספיק טוב למכבי

אין מה לקלל אותו, אבל אין ספק שהוא טעה בבחירת המקצוע שלו בחיים.

הוא פשוט 0.

וכן אורי כהן צריך לקבל את הבמה, ילד שלנו מהנוער, צריך לקדם אותו. מה גם שבמחנה מקצועית הוא עדיף על יואב זיו.

מזה לך זדיין ימושפע אם כבר כותבים לך ת-זדיין

יש לך דיבור מסריח אחושילינג ההוא זבל ההוא אפס ואללק אתה תמצית החרא של הקהל שלנו סתום תפה עשה טובה לעצמך ולנו

טוב אני החרא של הקהל שלנו איך שאתה אומר. עשה לי טובה ואל תגיד לי מה לומר. זה כל הקטע של "פורום". להביע דעה ויואב זיו פשוט שחקן אפס. ו"אורגנל" לך ת-זדיין

קיצר במקום לזיין תשכל ב"פורום" כל היום בוא למשחקים תעודד תקבוצה שלך תפסיק לבכות ולהיות ממורמר על החיים שלך

כשיואב זיו בעצמו אומר שאין לו מושג בכדורגל, אז אנחנו נגיד שכן?

מסכן בסה"כ, חופר לעצמו את הקבר מול הקהל, אני די מסמפט את הבחור.

ככה או ככה, מאז סאלם אבו-סיאם לא היה מגן שמאלי במכבי.

מה התעוררתם עכשיו?

קיצר חפרתם על זיו אחושרמוטה ...

זה מה יש (ולא כל המגנים שהביאו כאן לא יותר טובים ממנו), זה לא שיש מגנים זרים בשוק שמחכים להצעה ממכבי .

זיו נותן את ה100% שלו כל משחק, עושה הגנה כמו שצריך (מי שראה היום איך אורי כהן עושה הגנה הבין שיואב יהיה חסר מאוד במשחק הראשון נגד פאו)

תעשו טובה ותראו שידורים חוזרים ותגלו שזיו עולה ויורד כל הזמן, הוא מגן, הוא צריך לעשות קודם כל הגנה ולגבי זה אין טענות חוץ מהפאולים המיותרים שהוא עושה לפעמים .

הוא השחקן עם הכושר הגופני הכי טוב במכבי, תשאלו שחקנים ששיחקו איתו הם יגידו לכם .

לגבי ההתקפה זה נכון שהוא בתקופה פחות טובה אבל אל תורידו לו את הביטחון עוד יותר, זה שחקן שלכם אתם צריכים לעודד אותו ולהעלות לו את הביטחון .

הוא מוערך בקרב השחקנים וגם בצוות המקצועי אז תפסיקו לזיין במוח...

אה וקוסטה אתה הזיין שכל הכי גדול שאני מכיר . אורי כהן יותר טוב מזיו ? פחחח אתה כנראה אוהב לעוות את המציאות, תראה שידור חוזר של היום ותראה איך אורי כהן שלטענתך יותר טוב מזיו עושה הגנה .

אורי כהן לא יותר טוב מיואב זיו, בשום פרמטר.

הבעיה היא שזיו שחקן ממש רע (לא יודע מאיפה הבאת את העניין הזה שהוא עושה הגנה טוב... תראה את הגול השני בדרבי).

אורי כהן לא יותר טוב מיואב זיו, בשום פרמטר.

הבעיה היא שזיו שחקן ממש רע (לא יודע מאיפה הבאת את העניין הזה שהוא עושה הגנה טוב... תראה את הגול השני בדרבי).

הגול השני בדרבי זה טעות של ניבאלדו לפי מה שאני זוכר

וזיו לא שחקן רע, הוא שחקן בתקופה רעה, זה נכון, אבל מפה להגיד שהוא לא שחקן כדורגל ואין לו מושג ודברים כאלה,

נו בחייאת חלאס להרגיש שאנחנו ברצלונה וצריכים להיות מושלמים בכל עמדה . (לא מופנה אליך אלא לסטייקים שהתלהבו ממנו אחרי מוגרן ואולימפיקוס שנה שעברה ועכשיו מקללים אותו)

קיצר חפרתם על זיו אחושרמוטה ...

זה מה יש (ולא כל המגנים שהביאו כאן לא יותר טובים ממנו), זה לא שיש מגנים זרים בשוק שמחכים להצעה ממכבי .

זיו נותן את ה100% שלו כל משחק, עושה הגנה כמו שצריך (מי שראה היום איך אורי כהן עושה הגנה הבין שיואב יהיה חסר מאוד במשחק הראשון נגד פאו)

תעשו טובה ותראו שידורים חוזרים ותגלו שזיו עולה ויורד כל הזמן, הוא מגן, הוא צריך לעשות קודם כל הגנה ולגבי זה אין טענות חוץ מהפאולים המיותרים שהוא עושה לפעמים .

הוא השחקן עם הכושר הגופני הכי טוב במכבי, תשאלו שחקנים ששיחקו איתו הם יגידו לכם .

לגבי ההתקפה זה נכון שהוא בתקופה פחות טובה אבל אל תורידו לו את הביטחון עוד יותר, זה שחקן שלכם אתם צריכים לעודד אותו ולהעלות לו את הביטחון .

הוא מוערך בקרב השחקנים וגם בצוות המקצועי אז תפסיקו לזיין במוח...

אה וקוסטה אתה הזיין שכל הכי גדול שאני מכיר . אורי כהן יותר טוב מזיו ? פחחח אתה כנראה אוהב לעוות את המציאות, תראה שידור חוזר של היום ותראה איך אורי כהן שלטענתך יותר טוב מזיו עושה הגנה .

:weird: :crazy: :huh: :nono2: :blink: (מה שאני חושב על התגובה הזאת) :mad: (מה שאני מרגיש בעקבות התגובה הזאת)

הגול השני בדרבי זה טעות של ניבאלדו לפי מה שאני זוכר

וזיו לא שחקן רע, הוא שחקן בתקופה רעה, זה נכון, אבל מפה להגיד שהוא לא שחקן כדורגל ואין לו מושג ודברים כאלה,

נו בחייאת חלאס להרגיש שאנחנו ברצלונה וצריכים להיות מושלמים בכל עמדה . (לא מופנה אליך אלא לסטייקים שהתלהבו ממנו אחרי מוגרן ואולימפיקוס שנה שעברה ועכשיו מקללים אותו)

תקופה רעה של שנה וחצי?

זאת כבר לא תקופה רעה.

די, היה נחמד הגאג הזה. הוא תמיד היה אוברייטד.

נתן עונה אחת טובה בבית"ר וזהו.

אגב, אנחנו רחוקים מלהיות מושלמים בכל עמדה.

במיוחד בהגנה, ובדיוק בגלל זה העמדה הזאת כל כך קריטית.

הייתי לוקח היום את אורי שטרית בחזרה בשמחה, וגם הוא לא להיט.

עזוב הויכוח על מגן שמאלי יכול להימשך שעות ... אורי שטרית לא פיזי מספיק ולא עמד/יעמוד בלחץ של קבוצה כמו מכבי, מתאים לו קריית שמונה, נתניה, אשדוד שם הוא יפרח .

זיו בניגוד אליו גם לקח אליפויות (נכון שהיה בקבוצה של שחקנים אחד אחד שהיו בשיא, אבל עדיין)

עזוב הויכוח על מגן שמאלי יכול להימשך שעות ... אורי שטרית לא פיזי מספיק ולא עמד/יעמוד בלחץ של קבוצה כמו מכבי, מתאים לו קריית שמונה, נתניה, אשדוד שם הוא יפרח .

זיו בניגוד אליו גם לקח אליפויות (נכון שהיה בקבוצה של שחקנים אחד אחד שהיו בשיא, אבל עדיין)

גם ברוך דגו לקח אליפות, תראה איפה הוא היום...

אני לא מבין את המדד הזה.

המחסלים (2011)

מהיוצרים של "גרין סטריט" ו"פוטבול פקטורי" מגיע שובר קופות חדש,

המגולל את סיפורם של אוהדים מסורים, אשר לקחו להם למקצוע את חיסולם המקצועי של שחקני קבוצתם.

הסרט ממחיז איך תוך שנה, הצליחה קבוצת אוהדים בלתי מאורגנת, לשנות את פני קבוצתם

וע"י מסע אימה וטרור, להביא לקבוצתם האהובה שחקנים מהטופ העולמי שהתנדבו למלא את השורות החסרות,

עקב פרישתם של השחקנים הסוררים מן המקצוע.

בכיכובם של דני "כובע גרב" דייר ואלייז'ה "גוזיית ספורט" ווד.

כן כן.

יואב זיו יהיה חסר לפאו.

אתם צודקים.

הטעות של ניבאלדו הייתה שהוא לא שבר לזיו את הרגל באימון.

יואב זיו פשוט עשה חור שניבאלדו היה חייב לסגור.

ולדעתי? אורי כהן יותר טוב.

למה?

1) הוא יודע להרים.

2) הוא יודע לאן לרוץ.

3) הוא צעיר ויכול ללמוד, וגם בעונ שעברה סגר טוב יותר ממנו.

4) זיו פח אשפה.

לא, אני לא אקלל אותו, ואני לא אעשה שום דבר, אבל אני גם לא מופתע.

משעשע אותי שמי שאומר לי שהוא שחקן כדורגל טוב אומר לי שאני לא מבין כדורגל.

יואב זיו אשם במיליון אחוז בכל השערים שספגת העונה.

הוא בן 30, מקבל ערימות של כסף..ולא יודע לסגור שחקן בן 10.

זיו לקח אליפויות?

עשית את ההשוואה בין מסי לרונאלדו.

כמה זיו היה אפקטיבי באליפות הזאת?

גם בן דיין שכולם פה אומריםש הוא פח לקח עם הפועל אליפות.

יש לומר:

בית"ר לקחה אליפות למרות זיו.

לא מצליח להבין מה אתם רוצים? בואו כולנו נלך למצוץ לעטר אחרי שהוא עושה עוד סללום ומאבד כדור או מחטיא אחד על אחד או לא מוסר... וזה בסדר כי וואלה אוהבים את עטר והוא שחקן טוב ולא היה לנו כזה שנים במכבי. ולא משנה מה יעשה אנחנו נאהב אותו כי וואלה זה עטר.

עטר שחקן מעולה ונתן המון למכבי אבל עטר לא נקי משטויות בדיוק כמו זיו או סבן או כל שחקן אחר אז במקום לראות את המציאות אתם כבר שנה וחצי אוכלים את הראש על אותם שחקנים וזה בלי סיבה ריאלית אתם לא אוהבים אותם, סבבה אבל זה מה יש אז במקום להרוס אותם עוד יותר אולי פשוט עזבו אותם בשקט ואני אפילו לא מדבר על לעודד אותם (שבמקרה זה התפקיד שלנו).

לא מצליח להבין מה אתם רוצים? בואו כולנו נלך למצוץ לעטר אחרי שהוא עושה עוד סללום ומאבד כדור או מחטיא אחד על אחד או לא מוסר... וזה בסדר כי וואלה אוהבים את עטר והוא שחקן טוב ולא היה לנו כזה שנים במכבי. ולא משנה מה יעשה אנחנו נאהב אותו כי וואלה זה עטר.

עטר שחקן מעולה ונתן המון למכבי אבל עטר לא נקי משטויות בדיוק כמו זיו או סבן או כל שחקן אחר אז במקום לראות את המציאות אתם כבר שנה וחצי אוכלים את הראש על אותם שחקנים וזה בלי סיבה ריאלית אתם לא אוהבים אותם, סבבה אבל זה מה יש אז במקום להרוס אותם עוד יותר אולי פשוט עזבו אותם בשקט ואני אפילו לא מדבר על לעודד אותם (שבמקרה זה התפקיד שלנו).

איך אתה מקשר בין עטר לזיו אלוהים יודע...

עזוב ההבנה שלך בכדורגל לוקה בחסר אם אתה חושב שכולם פה נופלים עליו "סתם"

התפקיד שלנו?

קודם שזיו יעשה את התפקיד שלו...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.