Jump to content

יואב זיו - מישהו חייב להגיד את זה

Guest דניאל פרי

Recommended Posts

חייבים לעודד את יואב זיו.

נכון הוא חרא של מגן, אבל הוא הישראלי הכי טוב על העמדה שלו, ועד שיבוא מחליף נצתרך להתמודד איתו.

אז למה להוריד לבחור את הביטחון בכל פעם שהוא נוגע בכדור, הפחד מהבוז שלכם יכול לשתק אותו.

ושאף אחד לא יגיד שזה לא משפיע כי זה כן וכל אידיוט יכול להבין את השפת גוף שלו.

אני זוכר שעונה שעברה הוא היה טוב בהתחלה והרבה התלהבו ממנו, כך שכישרון יש לו, רק צריך לעודד אותו להביא לו ביטחון

ואני בטוח שנתחיל לחשוב שוב עם אנחנו צריכים מחליף.

לגמרי מסכים

אני אגיד לך למה.

כי למכבי יש אוהדים כפויי טובה

וכמה שתסביר להם, זה כנראה לא יעזור

הם ימשיכו לטנף ולקלל

הם ימשיכו לעודד את נמני

הם ימשיכו לקלל את איוניר

לעשות רוטציה בינו לבין אורי כהן (כמו הזונות שעשו עם קנדה ובונדר)

הוא מגן טוב אבל בירידה עצומה, בבית"ר הוא היה מגן קטלני ותראו למשל את המשחק נגד אולמיפיאקוס

כנראה שהוא באמת שבע, ואין לו את הרעב והאהבה למשחק בשביל לרוץ לכל כדור ולהילחם כמו רפי דהאן

בכל מקרה הוא עדיין מגן טוב וחוץ מלדעת להרים הוא בסדר, לשלב את אורי כהן לאט כמו שצריך ויהיה לנו מגן קטלני מהנוער

כהן שחקן בית שמקבל פרוטות ושווה את מה שהוא מקבל אז אני פשוט לא אשרוק לו בוז. מצד שני יואב זיו הוא אחד המרוויחים הכי גדולים של מכבי שלא מצדיק את השכר העצום שהוא מקבל בחודש שזה יכול להיות יותר מהשכר השנתי של אורי כהן(מי שהוא יודע מה התקרת שכר בגיל צבא?) אז זיו יקבל שריקות בוז צורמות עם הוא ימשיך לשחק קקי

אז אתה מקלל אותו כי הוא מקבל הרבה כסף?

זה שחקן של מכבי, שחקן שאתה רואה שהוא לא מזלזל אלא פשוט לא טוב (לא כמו שעשיתם ממנו) כבר תקופה. די לקלל או לא לקלל שחקן לפי המשכורת שהוא מקבל. מה איכפת לך בכלל כמה הוא מקבל? מילא היה מזלזל.

לא חוכמה לעודד רק מי שטוב ובא לקהל אחרי גולים, החוכמה היא להרים גם את מי שלא הולך לו ולתת לו גב.

יואב זיו :wubyellow3:

רגע אתם באמת חושבים שאני מקלל אותו כל המשחק? נו באמת מדי שם וגם אז אני לא צורח אלא רק אומר לחבר שלי שהוא הומו אפס. אני פשוט שונא אותו ורוצה שהוא יעוף מקריית שלום על טיל כבר

לגמרי מסכים

אני אגיד לך למה.

הם ימשיכו לטנף ולקלל

הם ימשיכו לעודד את נמני

הם ימשיכו לקלל את איוניר

איך אתם מצליחים לדחוף את השם של נמני לכל נושא?

מה הקשר בין שירה לנמני לקללות ליואב זיו?

ולנושא - זיו שחקן שלנו, ואנחנו צריכים לתת לו גב.

הוא לא גרוע כמו שעשיתם אותו (כרגע הוא בכלל הרע במיעוטו בכל הארץ).

אנשים פסיכים פשוט צריכים שתמיד יהיה להם בקבוצה מישהו שאפשר לקלל.

ועוד לא מתביישים לדבר פה על שטרית (בבקשה שמישהו יקפיץ נושא נאצה לשטרית).

קיללו את שטרית, אחר כך את גפני, עכשיו את זיו, ואורי כהן הבא בתור.

סלינו על כתפינו,

ראשינו עטורים,

מקצות הארץ באנו,

הבאנו יואב זיו!

יואב זיו! יואב זיו עולה עולה, יואב זיו! יואב זיו עולה עולה

אני גם לא מת עליו האמת כמו הרבה, אבל כל השריקות נגדו והקללות פשוט לא יעזרו :thumbs:

לגמרי מסכים

אני אגיד לך למה.

הם ימשיכו לטנף ולקלל

הם ימשיכו לעודד את נמני

הם ימשיכו לקלל את איוניר

מה נמני? מה הקשר? איך אתם תמיד מצליחים לדחוף אותו למקומות לא קשורים? זה כבר לא מצחיק אתם צריכים טיפול זה פשוט מגוחך.

מה יוצא מלקלל שחקן קבוצה שלכם? תקללו את היריב, למה להתעסק בחרא בזמן משחק?

זיו אולי מגן בינוני ומטה, אבל לקלל אותו ולרדת עליו ממש לא הפיתרון, תעודדו את אורי כהן כדי שאיווניר ישים לב שהקהל מעדיף אותו.

מה יוצא מלקלל שחקן קבוצה שלכם? תקללו את היריב, למה להתעסק בחרא בזמן משחק?

זיו אולי מגן בינוני ומטה, אבל לקלל אותו ולרדת עליו ממש לא הפיתרון, תעודדו את אורי כהן כדי שאיווניר ישים לב שהקהל מעדיף אותו.

זה בדיוק כמו לקלל את זיו, רק עם טיפה יותר כבוד.

חוץ מזה, הקהל לא צריך להיות זה שאחראי על החילופים.

ולמי שבונה על אורי כהן, לדעתי אתם תתאכזבו.

יואב זיו זה מה שיש, וזה לא כל כך נורא, ותלמדו לחיות עם זה וזהו. (לא מופנה אישית אליך)

תכלס צודק למרות שאנחנו מקללים אותו כי הוא אפס ולא בגלל שאנחנו מחקללים אותו הוא אפס.. אבל עדיין אין מה לעשות זה המגן שלנו אז צריך להוציא ממנו את המיטב, וזה באמצעות עידוד.

זה בדיוק כמו לקלל את זיו, רק עם טיפה יותר כבוד.

חוץ מזה, הקהל לא צריך להיות זה שאחראי על החילופים.

ולמי שבונה על אורי כהן, לדעתי אתם תתאכזבו.

יואב זיו זה מה שיש, וזה לא כל כך נורא, ותלמדו לחיות עם זה וזהו. (לא מופנה אישית אליך)

פיתרון לכל שונאי יואב זיו, שלא מסוגלים לשלוט על הפיות שלהם.

ברגע שאיווניר בחר 11 להרכב - הקהל צריך לתמוך בכל אחד ואחד מהם, פשוט תופעה בזויה לקלל שחקן קבוצה שלך.

בכל מקרה הקבוצה נראית הרבה יותר טוב מהקבוצה של שנה שעברה.

אנשים לא זוכרים שלפני יואב זיו רוני גפני היה שחקן הרכב שלהם... הוא המגן השמאלי שלנו וזה מה יש, זה לא שיש מגן שמאלי ישראלי שהוא הרבה יותר טוב ממנו שאפשר לקנות.

האמת,אני לא רואה את זה בתור כפויי טובה.

כרגע אנחנו במצב טוב,שצריך לשאוף לכול התארים ובשביל זה צריך קבוצה מצליחה ורעבה.

וצריך להיות טוב בכול העמדות וכרגע אתה עומד טוב חוץ משוער ומגנים(קלמי סבן,יואב זיו)

בגלל זה מה שהולך בשכל הולך בכוח.

אנחנו המחלה.

זה פשוט לא יאומן, מה לעזאזל אתם מצפים שיקרה? תקללו אותו הוא ישמע את זה ויתחיל לשחק יותר טוב?

אתם יודעים מה, אפילו אם אתם כ"כ שונאים אותו שאתם לא יכולים להתאפק תחשבו איך החברים לקבוצה שלו רואים את התופעה הזאת שמקללים חבר שלהם, איזה תחושה זה יוצר בחדר הלבשה.

במקום שיבואו לשחק בשבילנו אתם גורמים להם לשחק נגדנו.

בבקשה נמאס זאת התעופה הכי מגעילה בקהל שלנו.

אתם חושבים שאכפת לשחקנים כמה אוהדים מגעים בצהוב? או מאיזה כמה מילים של שיר כזה או אחר? כל זה לא משנה כשאתה מקלל שחקן שלך.

אני גם אציע פיתרון - כל פעם שדבר כזה קורה הגוש חייב לענות על זה בשיר שחקן מתאים, אני לא מדבר רק על זיו אלא על כל שחקן מכבי שיקללו אותו.

ולו רק בכדי שהוא ישמע שיש איזה כמה אנשים ביציע שכן תומכים בו וכן שווה לו להלחם בשבילם.

נגד פאו כבר אם לא יהיה רכש ואם איווניר לא יהיה מספיק מטומטם כדי לשים בעמדה הזאת את סבן או יניי,נראה את אורי כהן,ואז נראה איך הוא לפני שאתם כבר יוצאים עליו כאילו הוא שחקן זבל וזיו זה פיליפ לאהם

עכשיו אני אשאל שאלה הגיונית:

פותח הנושא היית פעם בחייך במשחק?

לא נכון? רואים.

כי כל מי שקורא כאן (או לפחות הרוב) סתם מקשקש ולא מקללים שחקן של מכביסתם ככה באמצע משחק.

אחרי שסיכמנו את הנקודה הזאת.

1) זיו הוא לא הישראלי הכי טוב, הוא רחוק מזה.

אורי כהן יותר טוב ממנו, כי מעשר דקות שראיתי אותו שנה שעברה ראיתי שבניגוד לזיו? הוא סוגר את השחקן שתוקף.

2) קחו את המשחק האחרון כדוגמה, יואב זיו כל פעםש עלה למעלה ירד באיחור של שעה, והבלם היה צריך לצאת לאמצע.

3) מי שטוען שהוא טוב התקפית לא יודע מה זו התקפה, לרוץ בלי לראות לאן לא נקרא לשחק כדורגל אלא לרוץ.

גם אבידור מצויין בזה.

זיו עדיין לא יודע להרים כדור.

מי שמתלהב ממנו?

לא מבין כדורגל.

את הלקרדה אנחנו אולכים, ומשלמים עליה ביוקר רב..

באמת?

צריך להרוג את מי שהביא אותו למכבי, לשרוף את מי שנתן לו את החוזה, ולשחוט את מי שמשאיר אותו.

כן, אני משוחד כי אורי כהן מהנוער, אבל מה לעשות? זיו הרבה מעבר לשיא, זיו נתן עונה וחצי טובות שהכל התחבר, מאז שיחק בערך חצי שעה במצטבר ובאופן לא מפתיע כולכם מצצתם לו בלי להבין שאין לו מושג בכדורגל.

אז לעודד אותו? וואלה בוא ננסה ככה...שהוא ייתן שלוש הרמות למקום.

אח"כ נדסקס.

הכל נכון יואב זיו לא טוב נקודה. אבל זה יעזור לקלל אותו? זה יהפוך אותו לשחקן טוב יותר? מי שבאמת רוצה לראות למה זיו לא טוב שיראה כמה משחקים אחורה ויבין שהכל מגיע מחוסר בטחון, הוא פוחד לקבל את הכדור, הוא מעיף כדורים למעלה בגלל פחד מהקהל, שמעתם פעם את תגובת הקהל אחרי איבוד כדור של זיו??? ולעומת זאת שמעתם את הקהל אחרי שעטר מחמיץ ב1על1 מול השער ???

יש פה אנשים שלא אוהבים את זיו, סבן, גיז'רמו, ולא משנה מה הם יעשו.

אז אולי פעם אחד נלמד משהו מאירופה ונלמד לעודד את הקבוצה שלנו ולא לעשות לה נזק, כי זיו לא טוב או כל שחקן אחר שלא טוב פוגע בקבוצה. ואולי נעשה נסיון ונעודד את זיו או כל אחד אחר שלא טוב ונראה אז אם עידוד לא יעזור תמיד אפשר לחזור לקללות.

קוסטה תראה את הדרבי טוטו עוד פעם, ותגיד לי אחרי זה שאורי כהן עושה הגנה יותר טוב מזיו (לא שלזיו יש הגנה מטורפת כן? אבל כשאורי כהן שיחק היתה שם טיילת.)

ואף אחד פה לא מתלהב מזיו, הוא פשוט הרע במיעוטו.

הוא לא מעבר לשיא, ככה הוא היה מאז שהסיטו אותו לעמדה הזאת.

חבר אוהד בית"ר אמר לי כשהוא הגיע שאנחנו הולכים לשנוא אותו, זה אומר שגם שם הוא לא היה סופרסטאר.

אני ידעתי שזיו הולך להציג יכולת כזאת כשהוא הגיע אלינו (בתקופה הזאת ספציפית הוא פחות טוב בגלל הקהל), וזה עדיין יותר טוב ממה שיש לשאר הקבוצות בארץ.

ולא סיכמנו כלום, אני רואה אוהדים שלנו מקללים את זיו אחרי החמצה של עטר.

אם זה לא סתם אז מה כן?

בכלל צריך למגר ולהוציא את השריקות בוז לאנשים במכבי תוך כדי משחק!

מה נראה לכם? מה שאתם רואים רואה גם המאמן ואפילו יותר טוב מכם כי הוא רואה את זה בכל האימונים, תשאירו את העבודה הזאת לו, תתמקדו בלעודד.. ובעיקר את מי שלא מצליח

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.