Jump to content

יואב זיו - מישהו חייב להגיד את זה

Guest דניאל פרי

Recommended Posts

Guest דניאל פרי

חייבים לעודד את יואב זיו.

נכון הוא חרא של מגן, אבל הוא הישראלי הכי טוב על העמדה שלו, ועד שיבוא מחליף נצתרך להתמודד איתו.

אז למה להוריד לבחור את הביטחון בכל פעם שהוא נוגע בכדור, הפחד מהבוז שלכם יכול לשתק אותו.

ושאף אחד לא יגיד שזה לא משפיע כי זה כן וכל אידיוט יכול להבין את השפת גוף שלו.

אני זוכר שעונה שעברה הוא היה טוב בהתחלה והרבה התלהבו ממנו, כך שכישרון יש לו, רק צריך לעודד אותו להביא לו ביטחון

ואני בטוח שנתחיל לחשוב שוב עם אנחנו צריכים מחליף.

הוא ממש לא הישראלי הכי טוב על הרמה שלו הוא בין הישראלים הכי גרועים על העמדה שלו ואל תתנו לזה שהוא בנבחרת להטעות אותכם

אז בואו נמשיך לקלל אותו אולי זה יעזור...

חייבים להפסיק עם המנהג הזה של לקלל שחקנים מסויימים באופן קבוע כל משחק

הוא ממש לא הישראלי הכי טוב על הרמה שלו הוא בין הישראלים הכי גרועים על העמדה שלו ואל תתנו לזה שהוא בנבחרת להטעות אותכם

ולמרות הכל הוא שחקן שלך שפותח בהרכב. אין לך משהו אחר גם כנראה שלא יהיה אז תחסכו ממנו(כן סביר להניח שהוא מבקר פה מדי פעם) את עשרות נושאי "האנטי זיו" האלה כי לעזור זה לא. שחקן הגנה שלנו צריך לעלות עם ביטחון למגרש

זיו הוא החוליה החלשה שלנו באגף לצערי, לפחות איך שזה נראה עכשיו.

אבל עם כל זה, אנשים חייבים להפסיק עם השריקות בוז על כל נגיעה שלו בכדור, זה מוריד את הבטחון גם לשחקנים שלידו ובכלל יוצר אווירה לא נעימה לשחקנים, תתרכזו בלעודד, כי גם שזיו טועה יש לפחות 2 שחקנים שקופצים על השחקן יריב כדי לחלץ ממנו את הכדור שזיו איבד.

אנחנו צריכים לכבד את מי שלובש את החולצה הצהובה, אני בטוח שאיווניר רוצה מגן שמאלי נוסף ואם זיו ימשיך ביכולת הזאת כנראה שאורי כהן יהיה המגן הקבוע.

הרוב פה התלהבו ממנו תחילת עונה שעברה. במקום לעודד אותו בתקופה לא משהו, נפלנו עליו לאורך כל העונה לא משנה מה עשה.

היום זה יואב זיו מחר זה שחקן אחר, ככה זה אצלנו.

הגיע הזמן לשנות את זה.

יואב זיו :wubyellow3:

אנשים צריכים להבין שיואב זיו הולך לשחק הרבה השנה... אין מה לעשות זה המגן השמאלי שאיווניר החליט שיהיה המגן הראשון, לגבי היכולת שלו אפשר לדבר הרבה, אבל שחקן בלי ביטחון ושחקן עם ביטחון זה הבדל של שמיים וארץ, אם בכל נגיעה שלו הקהל ישרוק בוז, ובכל איבוד שלו יתעצבן זה רק יגרום לו לשחק פחות טוב ... צריך להבין המצב הוא מצב קיים ואי אפשר לשנות אותו... ולכן צריך לתת לו את הבטחון שהוא צריך ולתת לו לעשות את מה שהוא יודע (שוב גם אם אתם חושבים שהוא לא יודע הרבה.. )

לקלל עד שייצא לבד מהמגרש ויפנה מקום לאורי כהן

איך תמעיז לרשום דבר כזה תגיד לי..מי זה לעזאזל אורי כהן ולמה תחושב שהוא יותר טוב מזיו? הבקיע גול בדרבי הפכתם שחקן בן 18 לרוברטו קארלוס.

פתח עונה שעברה לקראת הסוף בכמה משחקים וכרגע אין לו מקום בסגל של מכבי. צריכים להשאיל אותו.

איך תמעיז לרשום דבר כזה תגיד לי..מי זה לעזאזל אורי כהן ולמה תחושב שהוא יותר טוב מזיו? הבקיע גול בדרבי הפכתם שחקן בן 18 לרוברטו קארלוס.

פתח עונה שעברה לקראת הסוף בכמה משחקים וכרגע אין לו מקום בסגל של מכבי. צריכים להשאיל אותו.

שניהם חרא בהגנה.

כהן לפחות תורם קצת בהתקפה(אי אפשר לשפוט על פי משחק אחד אתה צודק)

שניהם חרא בהגנה.

תשרוק בוז ותקלל את כהן בכל נגיעה שלו, ואז תראה שכל מה שאתה אומר על זיו עכשיו תאמר על כהן אחר כך.

שניהם חרא בהגנה.

גם זיו עולה למעלה..זה שהוא לא כובש בדרבי זה עיניין אחר.

בכל אופן זה המצב לפחות עד חלון העברות הבא. כל עוד לא יביאו מגן שמאל זר אין לך משהו יותר טוב להביא

תשרוק בוז ותקלל את כהן בכל נגיעה שלו, ואז תראה שכל מה שאתה אומר על זיו עכשיו תאמר על כהן אחר כך.

כהן שחקן בית שמקבל פרוטות ושווה את מה שהוא מקבל אז אני פשוט לא אשרוק לו בוז. מצד שני יואב זיו הוא אחד המרוויחים הכי גדולים של מכבי שלא מצדיק את השכר העצום שהוא מקבל בחודש שזה יכול להיות יותר מהשכר השנתי של אורי כהן(מי שהוא יודע מה התקרת שכר בגיל צבא?) אז זיו יקבל שריקות בוז צורמות עם הוא ימשיך לשחק קקי

כהן שחקן בית שמקבל פרוטות ושווה את מה שהוא מקבל אז אני פשוט לא אשרוק לו בוז. מצד שני יואב זיו הוא אחד המרוויחים הכי גדולים של מכבי שלא מצדיק את השכר העצום שהוא מקבל בחודש שזה יכול להיות יותר מהשכר השנתי של אורי כהן(מי שהוא יודע מה התקרת שכר בגיל צבא?) אז זיו יקבל שריקות בוז צורמות עם הוא ימשיך לשחק קקי

חלאס כבר זיינת תשכל , כולם יודעים שזיו לא משהו ובמקום לנסות לעלות לו את הבטחון אנשים כמוך עושים רק ההפך, אפשר לחשוב מייקון יושב אצלך על הספסל , חפרת במח כבר שרוק בוז נראה מה יצא מזה.

די בחייאת זה לא שהוא לא נותן מה שהוא יודע. מה שאתה רואה ממנו זה הרמה שלו. זה שמכבי פראיירים שמשלמים לו שכר מפלצתי זה עיניין אחר. בטח לא שלך

לקלל. ולהוסיף גם את קלמי סבן ועוד כמה ישראלים אם אפשר.

ולצעוק לאיווניר להתפטר אחרי התיקו הצפוי מול עכו בשבוע הבא.

מישהו מוכן לנעול את החרא הזה?

Guest דניאל פרי

לקלל. ולהוסיף גם את קלמי סבן ועוד כמה ישראלים אם אפשר.

ולצעוק לאיווניר להתפטר אחרי התיקו הצפוי מול עכו בשבוע הבא.

מישהו מוכן לנעול את החרא הזה?

הנושא הזה בכלל מדבר על ההפך...

תיראו אני אחד מהאנשים שהכי לא אוהב את זיו הוא לא מועיל בכלום ועוד רק הורס איפה שהוא נימצא..

זה נכון שזה רק מוריד לו את הביטחון אבל בתוך המישחק עם הרבה המוציות היא אפשר שלא להתצבן עליו שאתה רואה שהוא לא עולה לכדור גבוה או שהוא עושה טובה שהוא יורד להגנה ועוד..

הוא ניראה כאילו הוא שבע למישחק וכן גם שיטרית(אפילו שהוא לא איתנו כבר) וגם אורי כהן עדיפים עליו ניראים יותר נימרצים "ומישלנו" ויותר רוצים...

ומי שבאמת חושב שזיו אפילו בסדר הוא לא מבין כלום ועדיף שהוא לא ירשום שטויות!!!

הנושא הזה בכלל מדבר על ההפך...

התחיל הפוך ותראה לאן הגיע.

לא מסכים לכל העליהום הזה עליו.

מה גם שהוא לא כזה גרוע כמו שעושים ממנו.

מי שישמע יש טובים יותר ממנו שהם לא זרים.

אני חושב שמבחינת יכולת זיו הוא לא כזה מגן נורא כמו שאתם עושים ממנו, כמובן שהוא מגן חלש, אבל זה מה יש.

לגבי אורי כהן - הזמן יעשה את שלו ואני מאמין שהוא ישתלב בהרכב, אני לא בטוח כרגע אם זה הזמן הנכון, אני סומך על מוטי בעניין הזה.

הבעייה שלי אצל זיו זה שהוא עושה רושם שהוא זורק זין ולכן אני לא סובל אותו אבל עדיין - אני לא בטוח שלקלל זה הפיתרון הנכון, עדיף לשמור את האמוציות בבטן

כי לקלל יעשה רק רע למועדון וישפיע לרעה על המשחק של מכבי.

דבר אחד אני כן יכול להבין אצל אלה ששונאים אותו וקשה להם לשמור את האמוציות בבטן - נוצר הרושם שזיו לעיתים זורק זין ולא עולה לכדורי גובה ועושה טובה שהוא משחק, אני מקווה שהרושם שלי מוטעה אבל ככה לפחות זה נראה. ועם כל החיבה שיש לי לאורי כהן, אני לא בטוח כרגע בהצבה שלו בהרכב, למרות כל הנשמה שהוא מביא למשחק, אבל אני גם לא אכעס על מוטי אם הוא יעדיף אותו במקום על זיו, אני מקווה שמוטי יקבל את ההחלטות הנכונות. אני חושב שאם זיו ימשיך בגישה הזאת למשחק, יהיה עדיף להביא לאורי כהן לשחק

השחקן הכי חלש במכבי. ועדיין, לא צריך לקלל אותו - צריך להעיף אותו. אחד הבלופים הכי גדולים בכדורגל הישראלי.

מגן שלא יודע לעשות הגנה. אם הוא לא היה מעורבב עם איווניר הוא מזמן היה מצטרף לבוזגלו עד שהיו מוצאים פראייר שייקח אותו...

ומי שאומר שקוברים אותו אחרי משחק אחד או בגלל טעות אחת - וואלה אני לא יודע איפה הייתם בשנים האחרונות אבל גם בבית"ר הוא לא עשה הגנה וגם בנבחרת, וכשהוא שיחק אצל מוטי בנצרת עלית הוא היה בכלל קשר התקפי. באמת שעדיף את אורי כהן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.