Jump to content

אתונה, פנאתניקוס,יוון

Recommended Posts

אז ככה.... הגרלה יחסית קשה אבל עדיין עם קצת מזל זה אפשרי..

אתלטיקו... אין מה לדבר , לפחות כיף לנסוע :)

בשיקטש.... רושטו בשער, גוטי, קוארסמה, אלמיידה,סימאו... קיצר קשההה עד בלתי אפשרי

פנא..... מועדון עם שם אירופי גדול(מדורגת 10 בדירוג הקבוצות בליגה האירופאית) - השנה הם עפו לאודנסה מהצמפיונס מה שאולי אומר שגם לנו יש סיכוי...? על פניו נראה לי שזאת קבוצה רק עם שם גדול אה ועם קהל מטורף, אין שמות בולטים יותר מדי.

פרטיזן.. אייליב עזב , לא קבוצה עם שמות מפחידים, אבל עם קהל מטורף ! אגב הם מדורגים הכי נמוך מבין כל הקבוצות המדורגות שעלו לשלב הזה.

מטליסט... הקבוצה הנחותה ביותר מכל הרשימה הנ"ל, מורכבת מברזילאים וארגנטיניים בעיקר , עם עוד כמה שחקנים אוקריאיינים, אותם אנחנו נקווה לקבל (אבל כמובן שהמנחוס יביא את בשיקטש) , צריך לעבור אותם.

הלוואי מטליסט, ההרגשה אומרת בשיקטש או פנא....

אתלטיקו לא כאלה מפחידים,אגוארו עזב,יש דיבור חזק על פורלאן לטוטנהם

נוסיף את זה שהם אף פעם לא היו יציבים וכן כן עם אמונה ומשחק ראשון בחוץ אפשר לעבור,

אני מעדיף את אתלטיקו על בישקטאש כי בשיקטאש גם מגרש מפחיד וגם שחקנים מעולים

סברוסה,קווארסמה,רושטו,גוטי,למרות שיש לי הרגשה שאופא עם הקומבינות שלה תסדר

את זה שלא נגיע לטורקיה בישביל להימנע מסידורי אבטחה מטורפים.

פנא ופרטיזן קהלים מטורפים..מה שעוד יקשה עלינו במשחק בחוץ..כל יריבה שנקבל היא קשה ..אבל ההגרלה הכי קלה שנוכל לקבל ..-חארקיב

פנא ופרטיזן קהלים מטורפים..מה שעוד יקשה עלינו במשחק בחוץ..כל יריבה שנקבל היא קשה ..אבל ההגרלה הכי קלה שנוכל לקבל ..-חארקיב

לא מסכים איתך. נראית כמו קבוצה מאומנת מאוד שתתייחס אלינו כשווה אליהם, כבר עדיף קבוצה גדולה יותר שתזלזל.

בעיקרון פרטיזן ההגרלה הכי "נוחה" על הנייר, אבל מי יודע אולי עדיף לקבל את אתלטיקו שתזלזל בנו כמו אולימפיאקוס של שנה שעברה.

הכול קשה ותוצאות נראה רק על המגרש.

מי אמר לכם שהאוקראינים הכי פחות טובים ???? דווקא הקבוצה הזאתי שלא מוכרת יש לי הרגשה שהיא יותר קשה מפרטיזן ואפילו מפנתנייקוס שמה באוקראינה אנחנו לא יודעים כלום + קור -200 מעלות ניראה לי ובטוח קבוצה עשירה לא פחות משאר הקבוצות פה קיצר אל תבנו עליהם יותר מדי

2 הקבוצות הכי קלות הן פאו ופרטיזן, חארקוב היא קבוצה אוקראינית טיפוסית עם תקציב עצום ומלא זרים איכותיים, על בשיקטש ואתלטיקו אין מה להרחיב.

פאו היא קבוצה הרבה פחות טובה מאולימפיאקוס שניצחנו שנה שעברה ובנוסף גם ג'יבריל סיסה הכוכב שלהם שכבש 40 שערים בשתי עונות עזב אותם, אנחנו יכולים לנצח אותם ולעבור אותם בכיף.

כנ''ל לגבי פארטיזן.

מי אמר לכם שהאוקראינים הכי פחות טובים ???? דווקא הקבוצה הזאתי שלא מוכרת יש לי הרגשה שהיא יותר קשה מפרטיזן ואפילו מפנתנייקוס שמה באוקראינה אנחנו לא יודעים כלום + קור -200 מעלות ניראה לי ובטוח קבוצה עשירה לא פחות משאר הקבוצות פה קיצר אל תבנו עליהם יותר מדי

אז קודם כל לגבי המזג אוויר... בחודש הקרוב יש אחלה של מזג אוויר:

http://www.weather.com/weather/tenday/UPXX0016

לגבי הקבוצה עצמה, היתרון היחידי שלהם זה שהליגה אצלהם כבר התחילה, הם אחרי 4 מחזורים ממקומים במקום ה-4 עם 2 ניצחונות ו -2 תיקו.

שנה שעברה הם סיימו במקום ה- 3, עם מאזן בית של 8 ניצחונות, 2 תיקו ו -5 הפסדים... קיצר לא קבוצה ביתית בצורה יוצאת דופן.

ואין מה לעשות מכל השמות שהגרלנו... הם הכי נוחים. אף אחד לא אומר שמאה אחוז עוברים אותם... אבל הסיכויים הכי טובים הם לעבור אותם.

אם נקבל את פרטיזן זה אומר שיהיו לנו שישה משחקים (לפחות) נגדם העונה.

כבר נקבעו ארבעה מפגשים בכדורסל - שניים ביורוליג ושניים באדריאטית (ואולי עוד מפגשים בשלבים המתקדמים). יכול להיות מרגש לקבל שניים גם בכדורגל.

ועכשיו כשאני רואה סרטונים של הקהל שלהם... נכון שזה קהל מטורף, אבל בניגוד לכדורסל, שם הם יושבים על המגרש, בכדורגל הקהל רחוק מאוד מהדשא, מה שמוריד מאוד מהדחיפה שהוא נותן.

אז קודם כל לגבי המזג אוויר... בחודש הקרוב יש אחלה של מזג אוויר:

http://www.weather.com/weather/tenday/UPXX0016

לגבי הקבוצה עצמה, היתרון היחידי שלהם זה שהליגה אצלהם כבר התחילה, הם אחרי 4 מחזורים ממקומים במקום ה-4 עם 2 ניצחונות ו -2 תיקו.

שנה שעברה הם סיימו במקום ה- 3, עם מאזן בית של 8 ניצחונות, 2 תיקו ו -5 הפסדים... קיצר לא קבוצה ביתית בצורה יוצאת דופן.

ואין מה לעשות מכל השמות שהגרלנו... הם הכי נוחים. אף אחד לא אומר שמאה אחוז עוברים אותם... אבל הסיכויים הכי טובים הם לעבור אותם.

[/qu

עכשיו התמונה קצת שונה אחרי מה שרשמת עדיין אי אפשר לזלזל בהם כולם יותר טובות ממכבי זה בטוח