Jump to content

תמיר כהן למכבי חיפה?

Replay

Recommended Posts

אוקיי עזוב אין לי כוח להסביר לך מה זה יצירתיות של שחקן כדורגל ומה ההבדל בינה לטכניקה

לאלירן יש שליטה מדהימה בכדור, יותר מאשר טכניקה

כדאי שתלמד את ההבדל ביניהן לפני שאתה רוצה ללמד אותי מה זו יצירתיות (על הדרך יש לו גם את זה)

לא הבנתי למה אנשים פה מתפזרים יותר מידי וקוראים לתמיר אפס. ואללק שבו בשקט, מכבי לא רוצה אותו כי אין לו מקום אצלנו והוא רצה להיות קרוב למשפחה שלו, אז מה ציפיתם, שהוא ישחק בבני יהודה אחרי שהוא חוזר מאנגליה?

אחלה בן אדם. עבר מקרה טראגי. הקהל שלנו צריך לנהוג באיפוק במקרה הזה. לקבל אותו במחיאות כפיים ואהבה, ועל הנגיעה הראשונה שלו בכדור בוז צורם.

תבינו, אם אבא שלו המכביסט היה בחיים הוא לא היה נותן לו לשחק במכבי חיפה, הוא היה שולח אותו לשחק בבית"ר או בהפועל עכו, רק לא בחיפה ובהפועל

אתה באמת מאמין לזה?

אבא שלו היה אומר לו ללכת למקום הכי טוב בשביל הקריירה שלו, וכרגע המקום הזה זה מכבי חיפה.

למי ששכח, צביקה רוזן ורלף קליין אימנו בהפועל. מיקי ברקוביץ שיחק בהפועל ת?א וירושלים. פליקס חלפון שיחק במכבי ובית?ר.

גם כאלו שנחשבים לסמלים הכי גדולים, ונשארים אוהדים שרופים של קבוצת האם שלהם, משחקים אצל היריבות

אתה באמת מאמין לזה?

אבא שלו היה אומר לו ללכת למקום הכי טוב בשביל הקריירה שלו, וכרגע המקום הזה זה מכבי חיפה.

למי ששכח, צביקה רוזן ורלף קליין אימנו בהפועל. מיקי ברקוביץ שיחק בהפועל ת?א וירושלים. פליקס חלפון שיחק במכבי ובית?ר.

גם כאלו שנחשבים לסמלים הכי גדולים, ונשארים אוהדים שרופים של קבוצת האם שלהם, משחקים אצל היריבות

חוץ משחקן אחד :/

שמע אם אתה באמת מאמין שאבי כהן ז?ל לא היה נותן לו לשחק בחיפה אתה בסרט רציני אחי..

הוא אבא שלו לפני שהוא סמל/אוהד/מה שלא תקרא לו והוא היה אומר לו לעשות מה שטוב לקריירה שלו.

לא מבין מה אתם יוצאים עליו,הוא חייב לכם משהו?!

הוא שחקן בינוני שלא מספיק טוב לחו?ל,הוא מעדיף לחזור לארץ להיות ליד המשפחה שעברה טראומה,מכבי לא רוצים אותו,אתם רוצים שהוא יחזור לשחק בהפועל באר שבע?

עשה את הדבר הכי טוב לקריירה שלו,ואני מאחל לו בדיוק מה שאני מאחל לכל שחקן של חיפה,הפועל וכל קבוצה שהיא לא מכבי,שיילך להזדיין..

האמת ששניים. אבי נמני ואלי אוחנה זה שתי תופעות שלא היו כמותן, וכנראה גם לא יהיו (מקרה נמני קיצוני יותר מאוחנה, אבל שני המקרים בטופ).

בסופו של יום, תמיר כהן קיבל הצעה שיכולה להציל לו את הקריירה, והוא לקח אותה. אם מכבי ת"א היתה רוצה את תמיר כהן, הוא היה אצלנו. יכול להיות שאם היו משחררים את אלברמן זה גם היה קורה בסוף. אבל מכבי החליטה מה שהחליטה, והוא עשה את הבחירה המתבקשת מבחינתו.

וכמו שכבר כתבו פה, הוא עכשיו סתם עוד שחקן של מכבי חיפה. לא מגיע לו יחס יוצא דופן לחיוב, ולא לשלילה. שיבלע באדישות שיש לי כלפי כל מי שקשור למועדון הזה. אבל אני ממש לא כועס עליו באופן יוצא דופן על שהלך לשם.

ראיתי עכשיו חדשות הספורט ועשו על תמיר כהן כתבה

קשה לי לראות אותו במכבי חיפה, פשוט קשה לי....

לא יודע, הוא לא סמל של מכבי, אבל בכל זאת, אבא מכביסט ענק, תמיר ידוע כאוהד מכבי ולא נתפס לי שהוא הולך לשחק אצל המתחרים.

תבינו, אם אבא שלו המכביסט היה בחיים הוא לא היה נותן לו לשחק במכבי חיפה, הוא היה שולח אותו לשחק בבית"ר או בהפועל עכו, רק לא בחיפה ובהפועל

תמיר כהן זה קלגס משוקץ שהלך לשחק אצל האויבים הכי משוקצים שיש למכבי בליגה הזאת

סעמק

אני כל כך שונא אותך תמיר כהן

אני כל כך שונא אותך מכבי חיפה

:/

אחי, תאמין לי אני מבין אותך, אני ואתה מבין המעטים פה שהשנאה לחיפה גדולה מאוד אצלנו (לפחות ממה שאני רואה בפורום), אני לא מתבייש להגיד שאני רואה בחיפה כיריבה הגדולה שלנו, לא הפועל ולא בית"ר.

אבל אתה מגזים. מגזים במילים ובעיקר בתשומת לב שאתה מקדיש ל"שחקן" כמו תמיר כהן. כולה שיחק אצלנו 4 שנים בבוגרים, לא הבריק במיוחד, די שתחרר מזה באמת שאתה צריך לראות בו כעוד שחקן.

יש לו קצת זיקה יותר מלאחרים למכבי אבל לא ברמה של לפתוח נושאים פה ולדוש על זה שעות.

אפשר לחשוב תמיר כהן, מינימום ראול עבר לבארסה או גיגס לליברפול.

ראיתי עכשיו חדשות הספורט ועשו על תמיר כהן כתבה

קשה לי לראות אותו במכבי חיפה, פשוט קשה לי....

לא יודע, הוא לא סמל של מכבי, אבל בכל זאת, אבא מכביסט ענק, תמיר ידוע כאוהד מכבי ולא נתפס לי שהוא הולך לשחק אצל המתחרים.

תמיר כהן זה קלגס משוקץ שהלך לשחק אצל האויבים הכי משוקצים שיש למכבי בליגה הזאת

סעמק

אני כל כך שונא אותך תמיר כהן

אני כל כך שונא אותך מכבי חיפה

:/

אבל למה אתה צריך להיות דפוק? אתה מדבר על בן אדם שאבא שלו מת. ברגע הזה כל הרעיונות של להיות סמל, מכביסט וכדומה שווים לתחת. צא כבר מהסרט שאתה חי בו.

מה שמגעיל פה זה שאתה אשכרה מנסה לנצל את מה שתמיר כהן מחליט לנכון לעשות עם החיים האישיים שלו כדי למנף את השנאה שלך כלפי חיפה בקרב חברי הפורום.

ואני אחד שהכי מסכים שחיפה היא יריבה שלנו בדיוק כמו הפועל ושמושגים בסגנון "אשדוד עם תארים" הם מפגרים בהחלט. אבל שמע שהנושא הזה ממש לא קשור פה, אתה צריך לחזור לפרופורציות דחוף.

ריפליי אתה בטח חי בחיפה או משהו ובגלל זה אתה כל כך קיצוני לגביהם, אבל 99.9% מאוהדי מכבי פשוט לא מחשיבים את חיפה כיריבה כזאת כמו שאתה הופך אותה, מבחינת כל אוהד רגיל פשוט אין הבדל בין בית''ר לחיפה, שתי קבוצות גדולות עם קהל שמשחק נגדן הוא משחק טוב ואווירה נהדרת. מעבר לזה אין הבדל.

שנאה אמיתית? רק להפועל, לצבא האדום ולפטיש מגל, כדי שתעבור חינוך מחדש כי מכבי חיפה היא קבוצה שפשוט אין מה לשנוא בה, האמת שאני די מרחם על האוהדים שלהם, סטייקים מתהפכים של הצלחות, טרמפיסטים ועוד כל מיני חארטות.

ואגב, אתה חתיכת דביל שאתה מקלל את תמיר, כל הכבוד לו שהוא מצא קבוצה טובה ללכת אליה, מאחל לו בהצלחה רק לא נגדנו ובמאבק האליפות. מוות לך אחרי שאמרת את השטויות האלה, בחיי מה אתה בן 5?

ואגב, אתה חתיכת דביל שאתה מקלל את תמיר, כל הכבוד לו שהוא מצא קבוצה טובה ללכת אליה, מאחל לו בהצלחה רק לא נגדנו ובמאבק האליפות. מוות לך אחרי שאמרת את השטויות האלה, בחיי מה אתה בן 5?

אתה מפספס פה משהו צ'אבי (בחיי שאתה מזכיר לי את צ'אבי, אמרו לך את זה כבר?)

משפט כמו "לאחל לו בהצלחה רק לא נגדנו" לא יכול להתקיים מבחינה הגיונית ומציאותית. החלק הראשון של המשפט סותר לחלוטין את החלק השני

הבן אדם הולך לשחק בקבוצה שמתחרה בנו ישירות על התארים, כל מה שהוא יתרום למכבי חיפה מפחית מהסיכויים של מכבי לקחת אליפות, שוב, עקב העובדה הפשוטה:

הם, הם, ועוד פעם הם, מתמודדים איתנו ישירות על התארים בליגה הזאת.

כל בישול, גול או לא יודע מה יפגע בסיכויים שלנו לקחת אליפות, וזה ממש לא חייב להיות במשחק נגד מכבי...

מסכים איתך ועם עוד כמה חבר'ה פה שקצת הוצאתי את זה מפרופורציות...

האמת ששניים. אבי נמני ואלי אוחנה זה שתי תופעות שלא היו כמותן, וכנראה גם לא יהיו (מקרה נמני קיצוני יותר מאוחנה, אבל שני המקרים בטופ).

אומרים שכאשר אלי אוחנה חזר מחו"ל, הוא התאמן בהפועל תל אביב (כולל משחק אימון) וכמעט חתם בה. בסוף זה לא יצא לפועל והוא חזר לבית"ר, אז בליגה השניה.

אומרים שכאשר אלי אוחנה חזר מחו"ל, הוא התאמן בהפועל תל אביב (כולל משחק אימון) וכמעט חתם בה. בסוף זה לא יצא לפועל והוא חזר לבית"ר, אז בליגה השניה.

מה זה אומרים, זה באמת קרה. הוא גם כבש באותו משחק.

לא הבנתי למה אנשים פה מתפזרים יותר מידי וקוראים לתמיר אפס. ואללק שבו בשקט, מכבי לא רוצה אותו כי אין לו מקום אצלנו והוא רצה להיות קרוב למשפחה שלו, אז מה ציפיתם, שהוא ישחק בבני יהודה אחרי שהוא חוזר מאנגליה?

אחלה בן אדם. עבר מקרה טראגי. הקהל שלנו צריך לנהוג באיפוק במקרה הזה. לקבל אותו במחיאות כפיים ואהבה, ועל הנגיעה הראשונה שלו בכדור בוז צורם.

.

זו החתמה שיכולה לשדרג את חיפה מהקבוצה הבינונית שהיא הייתה בתחילת העונה לקבוצה שתיקח אליפות

לא היה לה שום קשר אחורי נורמלי, עכשיו היא צריכה גם בלם והיא פשוט תרוץ

הסלוגנים של להסתכל רק על עצמנו לא עובדים, בכל העולם קבוצות לא מחזקות את היריבות שלהן לתואר כי זו פשוט יריה ברגל

מאד היה נחמד לראות אותו במכבי (האמת רק בגלל האבא, אין לי מושגמ ה היכולת שלו, סביר להניח שטובה כי שיחק באנגליה אבל האמת שהזיכרונות ממנו במכבי מאד גרועים ואפורים)

נקווה שהוא בלוף שיתפוצץ אחרת חיפה התחזקה בצורה מאד מאד משמעותית בעמדה מאד בעייתית אצלה

זו החתמה שיכולה לשדרג את חיפה מהקבוצה הבינונית שהיא הייתה בתחילת העונה לקבוצה שתיקח אליפות

הסלוגנים של להסתכל רק על עצמנו לא עובדים, בכל העולם קבוצות לא מחזקות את היריבות שלהן לתואר כי זו פשוט יריה ברגל

מאד היה נחמד לראות אותו במכבי (האמת רק בגלל האבא, אין לי מושגמ ה היכולת שלו, סביר להניח שטובה כי שיחק באנגליה אבל האמת שהזיכרונות ממנו במכבי מאד גרועים ואפורים)

נקווה שהוא בלוף שיתפוצץ אחרת חיפה התחזקה בצורה מאד מאד משמעותית בעמדה מאד בעייתית אצלה

דבר ראשון אתה לא צריך אותו במכבי יש לך מספיק קששרים אחוריים אפילו לאלברמן לא היה מקום בסגל אפילו שהאריס היה פצוע עכשיו דבר שני איך הגעת לזה שאנחנו מחזקים אותם בגלל שלא התחרנו על שחקן שהם גם רוצים תמיר לא שחקן שלנו בכלל

אתה באמת מאמין לזה?

אני כמעט בטוח שאבא שלו היה אומר לו לחתום בפאנטינייקוס ולא להתקרב לליגה הישראלית.

אני כמעט בטוח שאבא שלו היה אומר לו לחתום בפאנטינייקוס ולא להתקרב לליגה הישראלית.

תהיו בטוחים שתמיר עצמו וכל מי שהתייעץ איתו בבחירה הזאת יודעים הכי טוב מה אבא שלו היה אומר..

ההבדל היחיד הוא שבחיפה הוא בטוח שהוא יקבל משכורת

אז הוא חתם בחיפה, אז מה

גם בחיפה וגם במכבי יש לו סיכוי לקבל שריקות בוז, אז עדיף שזה יהיה בחיפה ולא במכבי

מיותר לדון איפה אבא שלו ז"ל היה רוצה לראות אותו משחק

וזה שהוא משחק בחיפה לא אומר שצריך לשנוא אותו

מדוניאנין מקבל יותר מ-300 אלף יורו. ואלברמן טיפה פחות... אם תשווה את התפוקה של השניים לעומת תמיר תבין שחיפה עשתה אחלה עיסקה...

ועכשיו תשווה את שלושתם לעלות של רפי דהאן...

לא שכחנו , ולא סלחנו

מחבר : ארגון הקופים הירוקים נכתב ב: 08/08/2011 14:06:13

אירגון הקופים הירוקים לא יקבל את תמיר כהן לקבוצה.

תמיר כהן שגדל על ערכים צהובים, חונך להיות שחצן, לחשוב שאתה הכי טוב למרות שאתה הכי גרוע.

תמיר כהן גדל על שנאה כלפי הסמל שלנו.

אותו תמיר כהן שבכל הזדמנות לא היסס לפתוח את הפה נגד הקבוצה שלנו.

תמיר כהן, לא שכחנו את כל זה.

לא שכחנו איך רעדת מפחד כשהיית צריך לעלות לכר הדשא בקרית אליעזר אחרי ההתבטאות השחצנית שלך ("גם אנחנו היינו מנצחים את המילואים של יונייטד").

לא שכחנו, ולא סלחנו.

לא רוצים אותך פה, לא רוצים שתלבש את המדים שלנו, לא רוצים שהסמל שלנו יהיה מעל הלב שלך.

נעשה כל מה שצריך כדי שלא תהיה פה.

לא נרפה עד שתעזוב את הקבוצה.

אלוהים סולח, יציע ג' לא.

חחח הם לא אמיתיים

תמיר גדל על שנאת חיפה כמו כל הצהובים?

הם מעניינים לי את הביצה, מי הם בכלל שאנחנו נגדל על שנאת חיפה?

אני פשוט מרחם עליהם, כנראה שהאוויר המזוהם גרם לכך שיציע ג' הוא מעין חוג לילדים עם תסמונת דאון

מזה מחזקות את הקבוצות היריבות ??

תמיר כהן לא שחקן מכבי וגם הכרטיס שחקן שלו לא שייך למכבי.

מכבי לא רצתה אותו ובצדק אין לו מקום מבחינת מקצועית במכבי. אז גם לא רוצים וגם לדרוש ממנו שלא ישחק בקבוצות אחרות ??

מה רצית לחתום איתו על חוזה יקר ולהושיב אותו בספסל כדי לא לחזק את היריבה ? נגמרו הימים האלה

תמיר כהן במסיבת עיתונאים של חיפה: "מכבי ת"א לא רצו אותי. למה אני לא שם? את זה תצטרכו לשאול אותם"

קיצר אין מה לכעוס עליו..