Jump to content

שאלה לאנשים שהיו מסופחים תקופה לרהמ 2

Recommended Posts

בקיצור היה לי כאבים בברכים ובגב פה ושם שלכו אותי להפנייה בפניה הרופא בדק לי תברך אמר לי שזה חשש לקרע ברצועה נתן לי 14 יום גימלים אמר לי סיפוח לרהמ 2 וזה

קיצור כולי בעננים עד עכשיו לא מבין מאיפה זה נפל עלי עבר כבר חודש וחצי שאני בבית

ורהמ 2 לא יוצרים איתי קשר ואת אפחד אני לא מענין כנראה וזה טוב לי

פשוט לחכות שיפנו אלי נכון?

תבדוק כמה דברים: אולי התקשרו אלייך מחסוי ולא ענית או שלא שמת לב, יכול להיות שעברת דירה והכתובת שלך לא מעודכנת או שזה באמת נפל בין הכיסאות ואז זה כבר שיקול שלך ותלוי מאוד במקום שבו אתה משרת. אם אתה קרבי(?) ואתה רוצה לתרום ולצאת לקורסים וכאלה, אז עדיף שתחזור כמה שיותר מהר במקרה ואתה בריא. אם לא, זה כבר שיקול שלך.

מוזר לי שהמפקדים שלך לא התקשרו אלייך לראות מה קורה איתך. אבל גם אם הם לא התקשרו החובה שלך היא לעדכן אותם לגבי זה, אחרת כל הימים האלה שאתה חושב שאתה בר"מ 2 ועובד על העולם יסתיימו בזה שתגלה שהם נרשמו כימי נפקדות). לדעתי אני גם די בטוח שאתה צריך להגיע לרופא צבאי (רופא היחידה שלך) ולהראות לו את כל הטפסים, אבל זה לא וודאי.

"חפש שנתיים וחצי בלי שום קורס בלי שום הסמכה" - העם והאומה מודים לך על תרומתך למדינה. עכשיו תפסיק להיות ילד זין ואם אין לך כלום אז תעוף בחזרה ליחידה שלך. גייז.

עמי, הרופא אמר לי חשש לקרע ברצועה בברך, דרך אגב כרגע אנחנו באימון אז זה לא כזה נורא שאני לא נמצא שם תאמין לי כשנחזור לקו אני יהיה שם (אז תחסוך את הילד זין והגייז

עמי, הרופא אמר לי חשש לקרע ברצועה בברך, דרך אגב כרגע אנחנו באימון אז זה לא כזה נורא שאני לא נמצא שם תאמין לי כשנחזור לקו אני יהיה שם (אז תחסוך את הילד זין והגייז

כל מה שכתבתי לך, או לפחות מה שהתכוונתי שישתמע מכך, הוא שאם יש לך בעיה אמיתית אז תטפל בה ואם לא אז אין שום סיבה למשוך את זה... לא בקו וגם לא באימון.

אם המילים שכתבתי לא היו במקום אז אני מתנצל.