Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקראת פתיחת עונת 2011/2012

Liran

Recommended Posts

למה רק עכשיו נזכרו? היו צריכים לעשות את זה שבוע שעבר, מועד ההרשמה לאירופה בכלל עבר .........ובכלל צריך לתאם אותו בהגנה עם יתר השחקנים, זה לא חלוץ שזורקים אותו

למה רק עכשיו נזכרו? היו צריכים לעשות את זה שבוע שעבר, מועד ההרשמה לאירופה בכלל עבר .........ובכלל צריך לתאם אותו בהגנה עם יתר השחקנים, זה לא חלוץ שזורקים אותו

אפשר לרשום עד 24 שעות לפניי המשחק שחקן אחד..

והוא גם התאמן עם מכבי איזה חודש בעבר ואין מה לעשות אני חושב שגם במצבו כרגע הוא עדיף על אורי כהן

די לאכול את החרא שהוא מוכר לכם

עונה אחת עם רכש שספק מפוצץ ספק מגעיל כבר ממש ניתק אותו מהקבוצה

כבר מיליון שמועות היו שהוא הספיק לנתק לכמה זמן קשר מהקבוצה

הוא לא משחרר שקל מהכיס

הוא לא מעורב כבר בשום דבר...

תחשבו מה שבא לכם,אם השנה לא נביא איזשהו תואר הביתה שהוא לא גביע השוקו,תגידו ביי ביי למיטצ'

אלא אם כן ממש ניתן עונה טובה שבה ננצח את רוב הדרבים,נעשה עונה מוצלחת בליגה אירופאית,נציג כדורגל אטרקטיבי במיוחד וניקח מקום שני עם הפרש נקודות זעום וחצי גמר-גמר של גביע המדינה

אז הוא אולי יתחשב

איזה מזל שאתה פה כדי לקרוא את המחשבות של מיטש, מה היינו עושים בלעדיך ?

טל בן חיים יושב לנו בול על אגף ימין במקום ישראבלוף. עם מיכה משמאל ועטר ויצחקי באמצע זו פשוט חוליה התקפית מטורפת.

שחקן מצויין, טוב ב10 דרגות מבוזגלו הבינוני, יותר מוכשר מדמארי, רק מה הסיכוי שהוא יגיע אלינו אפסי.

חבל שלא יקרה, אם יש שחקן שהייתי רוצה לראות במכבי זה הוא, אני גם זוכר שאיוניר רצה אותו אבל גולדהאר של השנה והלוזונים זה לא שילוב משהו.

צריך גם קצת איזון בהתקפה. לעשות מערך התקפי עם מיכה, יצחקי, עטר וטל בן חיים נראה לי פשוט כמו לתקוע ארבעה שחקנים בודדים עם יכולת אישית ביחד ולקוות שהם יעשו משהו טוב (וזה גם יהיה בעיקר במהלכים אישיים). תקרא לישראלביץ' איך שאתה רוצה אבל הוא השחקן היחידי שהיה בקבוצה יותר משנה אחת, ובמכבי של היום זה בהחלט נותן משהו על פני שחקנים אחרים. חלק התקפי עם ישראלביץ', עטר, קולאוטי וקאנוטה יהיה הרבה יותר מאוזן ומגוון.

צריך גם קצת איזון בהתקפה. לעשות מערך התקפי עם מיכה, יצחקי, עטר וטל בן חיים נראה לי פשוט כמו לתקוע ארבעה שחקנים בודדים עם יכולת אישית ביחד ולקוות שהם יעשו משהו טוב (וזה גם יהיה בעיקר במהלכים אישיים). תקרא לישראלביץ' איך שאתה רוצה אבל הוא השחקן היחידי שהיה בקבוצה יותר משנה אחת, ובמכבי של היום זה בהחלט נותן משהו על פני שחקנים אחרים. חלק התקפי עם ישראלביץ', עטר, קולאוטי וקאנוטה יהיה הרבה יותר מאוזן ומגוון.

אתה מתכוון שזה טוב מדי כדי להיות אמיתי, לכן חייבים קונוס כמו ישראלביץ שיאבד קצת כדורים ויתקע את המשחק עם המזמוזי כדור שלו והמסירות אחורה.

זה בהחלט מגוון יותר, 3 שחקנים טובים ואחד לא, וכן בהחלט גם מאוזן יותר, תמיד יהיה מי שיהרוס את המהלך.

אגב, כמה שנים הגמד במכבי? 3? אם למישהו יש כוח להוציא נתונים על התרומה שלו, נגלה שאפילו בוזגלו הבלוף תרם יותר.

עם כל הכבוד לריצות הסתמיות והאבודות שלו כדי שהמאמן יאהב אותו.

בסדר הוא חלש, נופל, מאבד אבל זה לא כאילו הוא רק נלחם על המגרש. הוא גם עושה לחץ ויורד להגנה, ולמרות מה שנהוג לחשוב עליו, יש לו אחלה משחק התקפי, אל תשכחו שמכבי הביאה אותו אחרי שהיה פליימייקר בכפ"ס.

בלי קשר, כי לא ראיתי נושא עליו בעמוד הראשון - מה עם אלי זיזוב, מישהו יודע?

הבחור בקושי מקבל דקות משחק. אני לא מאלה שמשפריצים בגללו, אבל הוא לא מאבד כדורים ומשחק הכי פשוט ונכון שיש, וכן, מזכיר קצת את מסי בנונשלנטיות שלו עם הכדור והמסירות הקצרות

הוא התאושש מדלקת ריאות. אפילו שבוע שעבר ביקשו מגיא לוזון לא לזמן אותו לצעירה כי הוא עדיין מתאושש.

בכל אופן, אני לא בונה על זה שהוא יקבל יותר מידי דקות.

נקווה שכן.

אנחנו חייבים להביא את עגאייב השחקן של בני יהודה.

הוא יהיה שחקן ענק ותזכרו מה אמרתי, הוא גם מתאים למכבי של השנה שהיא קבוצה צעירה, מקווה שנביא אותו מתישהו, הוא כישרון גדול.

אנחנו חייבים להביא את עגאייב השחקן של בני יהודה.

הוא יהיה שחקן ענק ותזכרו מה אמרתי, הוא גם מתאים למכבי של השנה שהיא קבוצה צעירה, מקווה שנביא אותו מתישהו, הוא כישרון גדול.

במקום מי אתה רוצה לשים אותו?יש לנו מספיק שחקנים בסגל והצעירים שלנו מספיק מוכשרים

במקום מי אתה רוצה לשים אותו?יש לנו מספיק שחקנים בסגל והצעירים שלנו מספיק מוכשרים

זה עניין של השקעה לעתיד כי הוא ילד צעיר.

אין דבר כזה " במקום מי אתה רוצה לשים אותו... ".. מי שיהיה טוב ישחק.

אני גם לא התכוונתי שחייבים להביא אותו השנה אלא במשך הזמן, אולי עונה הבאה, כי הוא באמת כישרון גדול.

זה עניין של השקעה לעתיד כי הוא ילד צעיר.

אין דבר כזה " במקום מי אתה רוצה לשים אותו... ".. מי שיהיה טוב ישחק.

אני גם לא התכוונתי שחייבים להביא אותו השנה אלא במשך הזמן, אולי עונה הבאה, כי הוא באמת כישרון גדול.

תהיה בטוח שהם ירצו לעשות עליו הרבה כסף כמו שהם עשו אז על אלירן עטר שגם בא מהמחלקת נוער שלהם אבל עגיוב באמת תותח

תהיה בטוח שהם ירצו לעשות עליו כסף כמו שהם עשו אז על אלירן עטר שגם בא מהמחלקת נוער שלהם אבל עגיוב באמת תותח

כל קבוצה בינונית רוצה לעשות כסף על כוכבים שנמצאים אצלה, אף אחד לא פראייר.

למה דמארי שווה את הסכום ששילמו עליו?... אין מה לעשות, בשביל שחקנים מוכשרים וטובים צריך לשלם והרבה.

עגיוב שחקן ענק, והוא צעיר, הוא הולך להיות כוכב, הוא כישרון גדול ואנחנו חייבים להביא אותו, מה גם שהוא מתאים למדיניות של מכבי השנה.

הלוואי יביאו אותו( אם לא עכשיו אז בשנה הבאה ).

איגואנה התועיל בטובך להסביר למה אנחנו "חייבים" להביא עוד שחקן התקפי לחלק התקפי עמוס גם כך?

איך בדיוק הוא מתאים לסגנון של מכבי? בזה שהוא צעיר? -_-

איגואנה התועיל בטובך להסביר למה אנחנו "חייבים" להביא עוד שחקן התקפי לחלק התקפי עמוס גם כך?

איך בדיוק הוא מתאים לסגנון של מכבי? בזה שהוא צעיר? -_-

בכך שכשחקנים צעירים שרוצים לשחק,כולם ילחמו בכל דקה שהם על המגרש,אתה תקבל משחק מאוד טוב מכל אחד מהם בגלל הרצון

ד"א אתמול בתכנית הרדיו של אופירע היא אמרה את הדבר הבא:

"תרשום עכשיו, 17/8, 5 ל-7 בערב, אני אומרת לך שמוטי איווניר לא מתחיל את העונה הבאה במכבי. וזה בלי קשר לתוצאות בעונה.

אני אומרת את זה לא סתם. תרשום, מוטי איווניר לא פותח את העונה הבאה כמאמן מכבי."

רשמנו.

"תרשום עכשיו, 17/8, 5 ל-7 בערב, אני אומרת לך שמוטי איווניר לא מתחיל את העונה הבאה במכבי. וזה בלי קשר לתוצאות בעונה.

רשמנו.

מתי היא כבר תמות?

:blink:

רשמנו.

:blink: שו הדא? יש מצב שהיא ממציאה, או שהיא באמת יודעת משהו שנשמר ככ בסוד?

חשבתי על זה דווקא שבוע שעבר שבמידה ונעלה אנחנו חייבים חיזוק משמעותי בהגנה אי אפשר לבנות על סאבו-ניבא כל העונה חייבים בלם ומגן שמאלי ברמה גבוהה יש לנו עונה ארוכה מאוד ים משחקים זה כמובן אומר פציעות , הרחקות וכו'

אם באבלולה לא יוחתם חייבים מגן שמאלי ברמה, אין לנו בקבוצה מגן שמאלי ויש לנו מחסור בבלמים.

להשקיע בעמדות האלה ויהיה יותר שקט העונה, ראו שיש לנו בעיה בהגנה וזה לא סוד, אין מגן שמאל טבעי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.