Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקראת פתיחת עונת 2011/2012

Liran

Recommended Posts

רובי בחיאת... לא הגיע הזמן שתספר לנו על ההפתעה הענקית שגולדהאר הכין לנו אבל לא יצאה לפועל בסוף?

מי זה היה? אניימה? מסי? אולי הילד בן ה-7 שריאל החתימו אתמול?

הפתעות העונה? היה שחקן זר עם שם חזק שרצו להביא לקישור. היה תלוי במכירת שלושה שחקנים לרבות בוזגלו. סגרו איתו הכל אבל לא הצליחו למכור ולפנות כסף והוא סגר בקבוצה אחרת בדרום אמריקה אז התפקשש לצערי אבל מי יודע כמו שמכבי נראית אולי לטובה

רובי אם אתה לא אומר מי השחקן אז למה אתה אומר על ההפתעה שהייתה מתוכננת. השארת אותי במתח ועכשיו אני דורש שתגיד מי השחקן שהיה "אמור" לבוא

קצת הומור מהכוס של אופירע

אמיר אבו ניל מהפועל חיפה מועמד למספר קבוצות מפלסטין

וגאמזרדאשווילי מועמד לבית"ר !

קצת הומור מהכוס של אופירע

אמיר אבו ניל מהפועל חיפה מועמד למספר קבוצות מפלסטין

וגאמזרדאשווילי מועמד לבית"ר !

איפה זה פלסטין?

הפתעות העונה? היה שחקן זר עם שם חזק שרצו להביא לקישור. היה תלוי במכירת שלושה שחקנים לרבות בוזגלו. סגרו איתו הכל אבל לא הצליחו למכור ולפנות כסף והוא סגר בקבוצה אחרת בדרום אמריקה אז התפקשש לצערי אבל מי יודע כמו שמכבי נראית אולי לטובה

אם זה לא יצא אז אפשר כבר לפרסם את השם...

טל בן חיים!!!! מי פה אמר שיש דיבורים עליו במכבי???? הילד פשוט שחקן גדולל מי שראה את הדרבי של פ"ת היום בטח יודע על מה אני מדבר!!! ולפיי מה ששמעתי פעם הוא גם אוהד מכבי =]

אני אמרתי ... כרגע גולדהאר לא רוצה לשחרר כסף ממה שהבנתי, והלוזונים ירצו לפחות מיליון יורו על 50% מהכרטיס .

גם טאיה מעראבה (באבלולה) ספק גדול מאוד שהוא יגיע .

מה אתם באים אם החרטה הזאת עכשיו יא סאחים

אף אחד לא אמר שטל בן חיים בא אלינו, הבנאדם כולה שאל ...

ומה שאני יודע זה ממישהו קרוב מאוד לצוות המקצועי, טל בן חיים (ממכבי פ"ת) היה מועמד,

אבל ירד מהפרק בגלל שהבינו שהלוזונים ירצו סכום לא הגיוני וגולדהאר לא מוכן לשחרר סכומים כאלה העונה .

טל בן חיים!!!! מי פה אמר שיש דיבורים עליו במכבי???? הילד פשוט שחקן גדולל מי שראה את הדרבי של פ"ת היום בטח יודע על מה אני מדבר!!! ולפיי מה ששמעתי פעם הוא גם אוהד מכבי =]

הוא באמת אוהדי מכבי

הוא באמת אוהדי מכבי

הוא באמת אוהדי מכבי

אז על אחת כמה וכמה צריך להביא אותו

גם שחקן טוב וגם אוהד מכבי?שילוב מנצח

השאלה היא איפה הוא ישולב,גם אם הוא חלוץ או קשר התקפי או קיצוני יש לנו מספיק בכל עמדה כזאת,ועוד נערים שיכולים לפרוח יש לנו שם...

אולי להביא אותו רק אם הוא לא ילך בינואר לאיזה קבוצה באירופה ואם בקיץ הבא אחד כמו עטר או קונאטה(אם יפרח כמו מאיוקה) ילכו לאירופה,ועם עטר הסיכויים גבוהים מאוד אם יתן עונה שתהיה בה אליפות

טל בן חיים יושב לנו בול על אגף ימין במקום ישראבלוף. עם מיכה משמאל ועטר ויצחקי באמצע זו פשוט חוליה התקפית מטורפת.

שחקן מצויין, טוב ב10 דרגות מבוזגלו הבינוני, יותר מוכשר מדמארי, רק מה הסיכוי שהוא יגיע אלינו אפסי.

חבל שלא יקרה, אם יש שחקן שהייתי רוצה לראות במכבי זה הוא, אני גם זוכר שאיוניר רצה אותו אבל גולדהאר של השנה והלוזונים זה לא שילוב משהו.

טל בן חיים יושב לנו בול על אגף ימין במקום ישראבלוף. עם מיכה משמאל ועטר ויצחקי באמצע זו פשוט חוליה התקפית מטורפת.

שחקן מצויין, טוב ב10 דרגות מבוזגלו הבינוני, יותר מוכשר מדמארי, רק מה הסיכוי שהוא יגיע אלינו אפסי.

חבל שלא יקרה, אם יש שחקן שהייתי רוצה לראות במכבי זה הוא, אני גם זוכר שאיוניר רצה אותו אבל גולדהאר של השנה והלוזונים זה לא שילוב משהו.

הסיכויים שבן חיים יבוא קטנים מהסיכויים שישראל תעלה למונדיאל...

גולדאהר מגן על הכיס עם אקדח,שקל לא יראו ממנו כנראה העונה,בטח לא מיליון...

הסיכויים שבן חיים יבוא קטנים מהסיכויים שישראל תעלה למונדיאל...

גולדאהר מגן על הכיס עם אקדח,שקל לא יראו ממנו כנראה העונה,בטח לא מיליון...

שמע אפשר להבין אותו, רימו אותו בשנה שעברה, תקציב מעל 100 מליון שקל וקבוצה פח אשפה.

גם השנה, עם כל ה"קמצנות" שלו, יש לנו את התקציב הגבוה בליגה, "רק" 80 מליון שקל.

רק שהשנה יש מאמן, ודרך, והשחקנים שפגעו בקבוצה מקצועית וחברתית כבר לא כאן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.