Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקראת פתיחת עונת 2011/2012

Liran

Recommended Posts

תגידו לי מה אתם מבלבלים תמוח הא? כחלון אכל הרבה חרא ממכבי וזכותו להחליט שלא בראש שלו להמשיך אצלנו, כדי להתקדם כלכלית. הרי אף אחד לא שרף פחים בק"ש כשנימני ויתר עליו בעונה שעברה והשאיל אותו, או שהוא התייבש על הספסל לפני שתי עונות, אז אל תצפו עכשיו שהוא יוותר על כסף כדי לשחק במכבי.

וחפרתם כבר על הצבע של הסמל, תרדו ממנו כבר...

כחלון ממש לא אכל חרא.

כל שנה כחלון עושה בלאגן, הוא לא רוצה לשחק במכבי למרות שיש לו חוזה, מבחינתי הוא יכול להירקב בליגה ב'.

כחלון ילד זין, הלוואי שמכבי ימררו לו את החיים.

• מנהלים ראשיים

כחלון ממש לא אכל חרא.

כל שנה כחלון עושה בלאגן, הוא לא רוצה לשחק במכבי למרות שיש לו חוזה, מבחינתי הוא יכול להירקב בליגה ב'.

כחלון ילד זין, הלוואי שמכבי ימררו לו את החיים.

לכחלון אין זכות לבוא לאף אחד בטענות חוץ מעצמו.

שילך להתקוועאד.

להושיב את כחלון ביציע כל השנה,בושה של שחקן

גם קיבל מקום בהרכב,גם שידרגו לו את החוזה ועוד אחרי מחנה אימונים בשביל עוד כמה אלפי דולרים הוא בורח

אפילו שחקנים שלא גדלו במכבי לא היו מעזים לעשות את זה,ליציע ליציע!!!

תגידו לי מה אתם מבלבלים תמוח הא? כחלון אכל הרבה חרא ממכבי וזכותו להחליט שלא בראש שלו להמשיך אצלנו, כדי להתקדם כלכלית. הרי אף אחד לא שרף פחים בק"ש כשנימני ויתר עליו בעונה שעברה והשאיל אותו, או שהוא התייבש על הספסל לפני שתי עונות, אז אל תצפו עכשיו שהוא יוותר על כסף כדי לשחק במכבי.

טוואטחה בדואי. הוא עשה צבא בדיוק כמוני וכמוך.

קודם כל, לא כל הבדואים עושים צבא.

דבר שני, אני די בטוח שטוואטחה לא עושה צבא.

ודבר אחרון, אתה יכול גם להגיד שהוא מניח תפילין אם אתה רוצה, אבל להגיד שהוא "עשה צבא כמו כולנו" כדי להראות כמה שהוא בכלל לא שונה מאיתנו לא יעבוד לך.

המחדל הזה בהגנה כבר עובר כל גבול... זה נראה שאורי כהן ואורי שטרית לא מתוכננים להיות בסגל העונה(לא יצאו למשחק חוץ, ונשארו בארץ עם שאר הפליטים).

מה יקרה אם זיו יפצע? בלי להזכיר את סאבו/ניבאלדו שאין להם מחליף נורמלי כרגע(או מחליף בכלל)

פרסומים בONE על זגורי.. לא מבין את זה. יש 2 עמדות שאנחנו צריכים. רק 2! מגן שמאלי (עם עדיפות להרכב במקום זיו) ובלם (מחליף).

Guest אלירן עטר

ערבי לא ערבי אתם חיים באשליה אין סיכוי לדרוזי המכוער הזה

אני מעדיף אפילו את שוקי נגר על יואב החלש מכר את בייתר נגד קופנהגן שלא ירד אחרי שעלה היום אני רואה אותו יורד להגנה כאילו זה ריצת שיחרור

כמעט ספגנו גול שהוא מנסה לנגוח ולא מצליח כמו ילד צד ימין חמוד אבל ההתקפה בצד ימין לא משהו ביכלל ישראלביץ לא מתאים לשם גם לא דאבור למרות

שהוא חתיכת שחקן.

Guest אלירן עטר

אגב, תגידו, מה עם דיא סבע? איך זה שהוא אפילו לא היה בסגל ל-2 המשחקים האחרונים?

תן לו להשתפשף אחי חכה מעניין מה יקרה שזיזוב יחזור ואבי סטרול ויצחקי ואז נירא את איווניר מזיין את המוח על צעירים

Guest אלירן עטר

להביא את אדריאן פיט המגן השמאלי של האזריםםםם

תקשיב אחייייייייייי אני נשבע לך שרציתי לרשום אבל אז נזכרתי שהוא לא יכול לשחק באירופה כי הוא כבר שיחק נגדנו.

ואם לא לאירופה אז ביכלל לא כי את האמת עם כמה שיואב חלש הוא יותר טוב מהרבה מגנים בליגה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.