Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקראת פתיחת עונת 2011/2012

Liran

Recommended Posts

איך אפשר להגיד שדור לא הרשים בתור קשר? בשנה שעברה, כשהוא שיחק עם סידיבה באמצע, הוא היה השחקן הכי טוב שלנו. המשחק שטף, הייתה הנעת כדור נהדרת והוא אפילו חילץ לא מעט כדורים. כאמור, אז הגיע הדרבי, משום מה נימני (באחת ההחלטות השגויות והפחדניות ביותר שלו) הוריד אותו לטובת אלברמן בדרבי, הקישור האחורי נהייה רק אחורי, לא הייתה הנעת כדור ודור לא חזר יותר לשחק בתפקיד הקשר המרכזי.

"הרשים". ראבק, מה זה הרשים? היה סביר לא יותר, אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את האהבה המטורפת שלכם לילד, באמת שאני לא מבין.

ועוד לחשוב שבלי הפורום הזה אף אחד לא היה חושב ככה.

"הרשים". ראבק, מה זה הרשים? היה סביר לא יותר, אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את האהבה המטורפת שלכם לילד, באמת שאני לא מבין.

יש אנשים ששופטים לפי העיניים שלהם ולא לפי התגובות בפורום.

דור הרשים במשחקים בהם תופקד בקישור, מבחינתי זו עובדה.

כמו שלא התרשמתי משבחון כשכולם גמרו מהגולים שלו, וכמו שלא התרשמתי מבוזגלו כשכולם גמרו מהבישולים שלו, וכמו שאני לא מתרשם מישראלביץ וה"לחימה" שלו,

אצל דור דווקא כן התרשמתי מהיכולות שלו, למרות שבסטטיסטיקה הוא לא מופיע.

אני שופט לפי מה שאני רואה, לא לפי מה שכתוב בפורום או באתרי ספורט. וכך גם רוב מי שבעדו.

אין פה אהבה עיוורת לשחקן, יש פה דעה מקצועית שמדובר בכשרון ענק ומבוזבז, ואני מקווה בשבילו שבמקום אחר יתנו לו את הבמה.

מה זה הרשים? אני אסביר ואפרט.

חילץ הרבה כדורים במרכז המגרש. תפקד כפליימייקר והניע את הכדור קדימה, ובכלל, דאג לכך שהנעת הכדור תזרום (זה לא רק בזכותו, אבל היה לו חלק גדול בכך). שחרר שחקנים למצבים טובים בהתקפה בעזרת מסירות. עבר שחקן בדריבל כשהיה צריך. שלט בקצב. גרם למכבי לשחק התקפי יותר בזכות היציאה שלו קדימה. בעיניי, זה די הרשים וגם עונה להגדרה של מרשים.

ולידיעתך, חשבתי את כל הדברים האלה לפני הפורום ובלי קשר לפורום. הפורום רק חיזק את התחושה שלי שאני לא עיוור ולא שיכור.

אגב, כמגן ימני אין לו עתיד במכבי. הוא איטי מדי וזה מקשה עליו לחזור בזמן וגם לסגור שחקני כנף מהירים.

דור מלול יושאל לעונה אחת לבירחסוט מבלגיה כשבסיום העונה הם יחליטו אם לקנות אותו.

חבל...אבל מצד שני אם מוטי לא בונה עליו בקישור אין לו מה לעשות פה.

אנצל את הנושא העכשווי שהת'רד הזה עוסק בו כדי להשליך אותו גם על מצב כחלון.

למעשים שמכבי נוקטים בהם - ובראשונה זה "פוקר פייס". אתם לא רוצים להיות פה? אין בעיה. תמצאו קבוצה, תמצאו אלטרנטיבה ושהיא כבר תדבר איתנו- למעשים כאלו יש השלכות.

צריך גם לדעת לוותר ולהתשפר. אנחנו אימפולסיביים מדי ואחוזי כבוד לא פחות.

כשאייל גולסה הבין שעשה טעות וחזר ישר הביתה, יעקב שחר, בחור עם המון כבוד וארשת פנים של מועדון מכובד ולא מתרפס, ידע שפה זה "win win". הוא גם מקבל את גולסה חזרה וגם מקבל גולסה מחויב הרבה יותר לאור חזרתו המהירה לסגל קבוצת מכבי חיפה למרות שנטש אותה בצורה הכי מסריחה שיכול להיות. גולסה? זה יישאר עימו לאורך כל הקריירה. שחר? הרוויח שחקן מחויב יותר שמודה על ההזדמנות השניה שקיבל.

אותו דבר מכבי, בדיוק כמו בכדורסל. הלפרין דיבר? אז מה. הלפרין עשה? אז מה. עושים מה שטוב לקבוצה. במקרה של דור מלול אז אולי השאלה בעונה אחרת זה סביר. אבל במקרה של תמיר כחלון אני חושב שרצוי להחזירו לארץ, להציע לו לפתוח דף לבן וחלק בין הצדדים כי אני באמת חושב שגם במכבי יודעים שהוא יכול להעשיר את הקבוצה מקצועית.

אין צורך כל הזמן לחלחל משחקי כבוד ואגו. לפעמים לדעת להבליג ולוותר כי טובת המועדון היא מעל הכול.

חוזים הפכו להיות בדיחה.

זה לא עובד ככה, בונים על שחקן והוא נעלם..

אני מאוד מקווה שאיוניר יודע מה הוא עושה, הוא מוותר על הרבה.

לפני 2 עונות שכחלון לא רצה להיות במכבי, מכבי הבהירו לו שהוא נשאר ולרצון שלו אין משמעות..

השיטה הזאת לא תמיד רעה, צריך לחשוב מתי משתמשים בה.

פאביצ'ביץ' סיכם לעוד שנתיים wubyellow3.gif

רק שיחזור להיות הבלם שהוא היה בתחילת העונה לא הקקה הזה בסוף

----------------------

הוא אמר שהוא רוצה לסיים פה את הקריירה :wubyellow3:

מכבי תל אביב: ברק לוי, אלירן ג'ורג, קלמי סבן, שרן ייני, אורי כהן, גל אלברמן, רועי קהת, דיא סבע, דור מיכה, מונס דאבור, רוברטו קולאוטי.

אלירן ג'ורג לא הושאל לאיזה קבוצה?

מכבי תל אביב: ברק לוי, אלירן ג'ורג, קלמי סבן, שרן ייני, אורי כהן, גל אלברמן, רועי קהת, דיא סבע, דור מיכה, מונס דאבור, רוברטו קולאוטי.

כן מוזר,אני זוכר שפירסמו שהוא הושאל לרמת השרון, אבל עכשיו רשום שיש מצב שהוא ישאר בגלל העזיבה של מלול.

הוא רק סיכם את התנאים שלו ברמת השרון אבל לא חתם על שום חוזה

דקה 30: המצב הטוב ביותר במשחק של המארחים. גל אלברמן פרץ באגף ימין והעביר כדור לדיא סבע, הקשר מסר רוחב לרוברטו קולאוטי שממטר אחד בלבד הצליח לבעוט החוצה. החמצה נוראית לחלוץ. :whistling:

1-0 מכבי, דאבור כבש אחרי ריבאונד של השוער. לפני זה היה כתוב בספורט 5 שקולואטי החטיא מול שער ריק וציינו שזאת ההחמצה הכי גדולה שלו בקריירה.

חבל,זה כנראה אומר שדאבור לא ישחק בחמישי...

אי אפשר לדעת, חוץ מזה אני מקווה מאוד שהוא יפתח, נהנתי לראות אותו.

אם הוא לא יוחלף במחצית אז כנראה שהוא לא יפתח בחמישי.

דבור הוחלף במחצית ע"י דור ז'אן (מיזה? אני לא זוכר אותו מהנוער) וקפילוטו גם נכנס במקום קולאוטי

לפי וואן 2-1 למכבי

מיכה עם בישול לקהת

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.