Jump to content

נושא מלפפונים רשמי לקראת פתיחת עונת 2011/2012

Liran

Recommended Posts

אלוהים ישמור, צריך לשרוף את קריית שלום אם זה קורה

שחקן שלא רוצה להיות במכבי, מקומו לא במכבי

בין השחקנים עם הכשרון הכי גדול במכבי. א-ס-ו-ר לתת לו ללכת !!!

מזה שווה כל הכשרון הזה כשנותנים לגמד לפתוח לפניו?

איוניר לא סופר אותו בחלק הקדמי, וכמגן הוא לא ממצה עשירית מהפוטנציאל שלו.

במכבי הוא לא יקבל קרדיט עד שהוא לא יפרוץ בקבוצה אחרת, ואז אולי יבינו איזה כישרון היה לנו בין הידיים.

הכי חשוב לשמור אותו קרוב אלינו, אם זה השאלה, אם זה סעיף בחוזה שבארץ הוא משחק רק במכבי, אחרת אנחנו נבכה עוד הרבה על זה.

אני מקווה שזה בגלל מה שפרימו אמר וכוס אמק אם הוא הולך מה זהההההההה

שיחשבו חוץ מהעונה הבאה, סבן גומר חוזה ואז צריך מגן ימני עדיף להישאר עם ורד ומלול מאשר רק עם ורד

איזה טעותתתתתתתתתתתתתתתת

יאלה נו, סתמו ת'פה, מה דור מלול עשה עד היום? נתן חצי עונה אדירה ב2008 וחוץ מזה הוא לא עשה כלום, הכל דיבורים סביבו אבל תאכלס בתור שחקן יציב הוא אף פעם לא היה.

הגיע הזמן שמי שלא רוצה להיות פה, לא יהיה פה ונבנה מועדון רציני לטווח הארוך...

מלול צודק לחלוטין. לא מספיק מחרבים לו את הקריירה כשמתעקשים להציב אותו כמגן, עכשיו מביאים את ורד (שאין ספק שעדיף עליו בעמדה), ולא סופרים אותו אפילו כאופציה לקישור לפי ההדחה מהסגל היום. חבל על הזמן שלו ושלנו. בניגוד לכחלון, הוא אחד שתמיד נשאר, תמיד נלחם, לעולם לא שמעו ממנו התבכיינויות או דרישות לדקות דרך התקשורת (למרות שהיה לו על מה להתבכיין). מגיע לו למצוא מקום שבו הוא ימצה את היכולות שלו ואני שמח שאם זו לא מכבי, זה לפחות לא קבוצה בארץ. שיהיה לו בהצלחה ונקווה שעוד נספיק איכשהו ליהנות ממנו בעתיד.

יאלה נו, סתמו ת'פה, מה דור מלול עשה עד היום? נתן חצי עונה אדירה ב2008 וחוץ מזה הוא לא עשה כלום, הכל דיבורים סביבו אבל תאכלס בתור שחקן יציב הוא אף פעם לא היה.

הגיע הזמן שמי שלא רוצה להיות פה, לא יהיה פה ונבנה מועדון רציני לטווח הארוך...

מה הוא עשה? בוא נגיד ככה שלא הביאו לו יותר מדי מה לעשות, או שלא הביאו לו לשחק למרות שהיה עדיף על כמה שחקנים או ששמו אותו בעמדה שלא קשורה אליו וגם בא הוא לא היה גרוע ומשום מה הוא שיחק לפעמים ובפתאומיות הוא הועף ליציע.

ראבק מה הבעיה להביע לו הזדמנות לשחק השנה באמצע במקום גיזרמו הנגר?.

יש לו כישרון בכמויות אין לך עכשיו בסגל שחקנים שיכולים לעבור שחקן באחד על אחד חוץ מאחד שתיים.

אין לך גם שחקן שיכול לעבור שחקן בקלילות ולשלוח עומק לגיזרמו שמשם נבע הגול של קולאטי.

בקיצור צוות מקצועי של זונות.

אבל למההה הרצון לשחרר את קולאוטי?

אין שחקנים ברמה שלו והוא במגמת שיפור ואנחנו עדים לזה עוד מסוף העונה שעברה ותוך כדי מחנה האימונים.. סך הכל היתה לו חלודה של 3 שנים ולא פשוט להסיר אותה

אין שחקן בארץ עם האיכויות האלה!

כ"כ חבל........

והנה הלמרות ש.. :

מצד שני אהבתי את קונאטה, ויש את דאבור שהיה לא רע אפשר לצפות להרבה, עטר ויצחקי...

לא יודע, אנחנו טובים מדי העונה

מה הוא עשה? בוא נגיד ככה שלא הביאו לו יותר מדי מה לעשות, או שלא הביאו לו לשחק למרות שהיה עדיף על כמה שחקנים או ששמו אותו בעמדה שלא קשורה אליו וגם בא הוא לא היה גרוע ומשום מה הוא שיחק לפעמים ובפתאומיות הוא הועף ליציע.

ראבק מה הבעיה להביע לו הזדמנות לשחק השנה באמצע במקום גיזרמו הנגר?.

יש לו כישרון בכמויות אין לך עכשיו בסגל שחקנים שיכולים לעבור שחקן באחד על אחד חוץ מאחד שתיים.

אין לך גם שחקן שיכול לעבור שחקן בקלילות ולשלוח עומק לגיזרמו שמשם נבע הגול של קולאטי.

בקיצור צוות מקצועי של זונות.

צוות מקצועי של זונות צוות מקצועי של זונות.. נו באמת חלי, אנשים שנמצאים איתו יום יום ועובדים איתו יודעים טוב מאוד למה לא נותנים לו הזדמנות.

ועם כל הכבוד אנשים שנמצאים בכדורגל כל כך הרבה שנים מבינים טיפה יותר ממך חלי, רק טיפה כן?

צוות מקצועי של זונות צוות מקצועי של זונות.. נו באמת חלי, אנשים שנמצאים איתו יום יום ועובדים איתו יודעים טוב מאוד למה לא נותנים לו הזדמנות.

ועם כל הכבוד אנשים שנמצאים בכדורגל כל כך הרבה שנים מבינים טיפה יותר ממך חלי, רק טיפה כן?

יש מצב שרק טיפה , כי אני כבר באמת לא מבין מה ישראלביץ עושה בהרכב לפני מלול, עזוב מלול כל שחקן נוער בעמדה הזאת הייתי מעלה במקומו , הבנאדם חוץ מלרוץ כמו משוגע (מעריך וכל זה ) אבל אנחנו לא הפועל פ"ת , הוא פשוט מתסכל אני רואה אותו מתאמץ וזה והוא פשוט לא מסוגל .

יש מצב שרק טיפה , כי אני כבר באמת לא מבין מה ישראלביץ עושה בהרכב לפני מלול, עזוב מלול כל שחקן נוער בעמדה הזאת הייתי מעלה במקומו , הבנאדם חוץ מלרוץ כמו משוגע (מעריך וכל זה ) אבל אנחנו לא הפועל פ"ת , הוא פשוט מתסכל אני רואה אותו מתאמץ וזה והוא פשוט לא מסוגל .

אני גם חושב שישראלביץ' לא שחקן. אבל הוא מייצג בידיוק את מה שאיווניר מצפה לראות מהקבוצה השנה. זאת הסיבה שהוא הולך לשחק והרבה בשנה הקרובה

כל הזדמנות שדור מלול קיבל הוא נכשל.

הוא ילד צעיר, ילד שמנת שלא מוכן להלחם על המקום שלו בהרכב.

הוא כמו הישראלי הטיפוסי בכמה שנים אחרונות, שומעים על הצעה מאריות אירופה- בלגיה ורצים לחתום.

שיהיה לו בהצלחה, לא ממש יחסר.

עכשיו שאני חושב על זה, תחברו את היכולות של ישראלביץ' עם היכולות של מדוניאנין בשחקן אחד, ואתם מקבלים קשר שלא נראה פה מעולם.

הבעיה של מלול היא שכל מאמן דרש ממנו משהו אחר, תפקד אותו במקום אחר ובגלל זה אנחנו רואים שחקן בלי עמדה מדוייקת ובלי יתרון בולט לעומת החסרונות.

הוא לא שחקן אגף כי הוא חותך לאמצע ולא מהיר במיוחד, הוא לא קשר אמצע כי הוא לא מצליח לסחוף קבוצה, הוא לא מגן כי הוא מסננת ומפקיר את ההגנה, הוא לא חלוץ כי הוא לא חלוץ, בקיצור בעיה.

דור מאז ומעולם היה שחקן שמשחק בהרבה מאד תפקידים.

היו מאמנים שהעדיפו אותו בקישור, מאמנים אחרים העדיפו אותו מגן והוא שיחק גם קשר אחורי.

אתם מוזמנים לשאול אותו בעצמכם.

הוא כן קיבל הזדמנויות, גם בקישור (אומנם מעט, אבל ניחא) ולא הרשים. ובעמדת המגן? עזבו את זה שהוא חור גדול, גם בחלק הקדמי הוא לא היה משהו.

לא יודע, לי אישית הוא לא יחסר, לא מחזיק ממנו שחקן גדול, עוד שחקן סביר בליגת העל שיעבור לבלגיה ותוך שנתיים ישחק בנתניה או בבני יהודה.

הוא כן קיבל הזדמנויות, גם בקישור (אומנם מעט, אבל ניחא) ולא הרשים. .

על זה אני חולק עליך. לדעתי, מלול קיבל מעט מאוד הזדמנויות בקישור, הרשים מאוד בכל אחת ואחת מהן, ולמרות זאת הודר מהקישור לחלוטין. אם היו סיבות לא מקצועיות שהוא לא ראה דקות, ניחא (למרות שצריך יותר משמועות ותחושות כלליות כדי להטיל כזה דופי בשמו הטוב של אדם), אבל העובדה היא שהוא קיבל דקות רק בעמדה הלא הנכונה. כתבתי כבר פעם שהורסטיליות של מלול היא אליה וקוץ בה. היא מחד מעניקה לו כביכול יותר אפשרויות לדקות משחק לאור הגמישות הרבה בה ניתן לנצל אותו, ומצד שני, היא מונעת ממנו התבססות מקצועית בעמדה בה הוא מצטיין, מרכז הקישור. מלול העונה מוגדר כמגן כי צריך שהוא יוגדר כמגן, כפי שייני מוגדר כבלם כי צריכים בלם (וכי איווניר תופס את זה כהברקה שלו). הבעיה שזו חשיבה לקויה לטווח הארוך, שלנו ושל מלול. נכון עושה מלול כשהוא מחליט לעזוב, ואולי זה גם מעט מדי ומאוחר מדי. אני מקווה שאנחנו והוא לא פספסנו כבר את מלול האמיתי.

דור מאז ומעולם היה שחקן שמשחק בהרבה מאד תפקידים.

היו מאמנים שהעדיפו אותו בקישור, מאמנים אחרים העדיפו אותו מגן והוא שיחק גם קשר אחורי.

אתם מוזמנים לשאול אותו בעצמכם.

הוא כן קיבל הזדמנויות, גם בקישור (אומנם מעט, אבל ניחא) ולא הרשים. ובעמדת המגן? עזבו את זה שהוא חור גדול, גם בחלק הקדמי הוא לא היה משהו.

לא יודע, לי אישית הוא לא יחסר, לא מחזיק ממנו שחקן גדול, עוד שחקן סביר בליגת העל שיעבור לבלגיה ותוך שנתיים ישחק בנתניה או בבני יהודה.

בתחילת העונה שעברה דור מלול שיחק במרכז המגרש ביחד עם סידיבה והיה השחקן הכי טוב של מכבי ( זכור לי בעיקר המשחק באשדוד ב 2-1 שהוא היה ענק ).

רק מה? אז הגיע הדרבי ואלברמן נכנס להרכב למרות שהיה חלש נורא ומאז דור מלול לא חזר פעם אחת לתפקיד הזה.

חבל שהוא לא קיבל הזדמנות אבל אם מוטי לא מוצא לו מקום בקישור הוא עושה בשכל,אני מקווה בשבילו ששם יתנו לו לשחק איפה שהוא טוב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.