Jump to content

חוזרים לרמת גן בעונה הבאה?

סתם סטלן

Recommended Posts

סוייר אם לא ישבת בשער 18 אין לך מושג על מה אתה מדבר זה כמו לראות ליקוי חמה

ישבתי שם רק פעם אחת וזכיתי לראות תבומבה של בנין מזווית אחורית אכלתם זין

אבל בחיים אני לא חוזר לשם

השיפוץ יכער את בלומפילד ממש , מה שעושה את בלומפילד למיוחד זה המבנה שבו 5-4 ו10-11 נמוכים משאר היציעים , השיפוץ יהפוך אותו לסתם אצטדיון אליפסה משעמם.

השיפוץ יכער את בלומפילד ממש , מה שעושה את בלומפילד למיוחד זה המבנה שבו 5-4 ו10-11 נמוכים משאר היציעים , השיפוץ יהפוך אותו לסתם אצטדיון אליפסה משעמם.

ובאיזה צורה הוא עכשיו? טרפז?

• 2 weeks later...

אם זה נכון והשרמוטות באמת "תפסו" את פ"ת אז האופציה הכי סבבה שנראית זה האיצ' בנתניה , כולה 20-25 דקות מבלומפילד

טדי גם יכל להיות אופציה בת זונה אבל בטח כל המתיפייפים יתחילו לבכות

קיצור הכול רק לא רמת גן

אם זה נכון והשרמוטות באמת "תפסו" את פ"ת אז האופציה הכי סבבה שנראית זה האיצ' בנתניה , כולה 20-25 דקות מבלומפילד

קיצור הכול רק לא רמת גן

טדי זה חלום.

כולה 45 דקות מבלומפילד.

אם לא טדי אז נתניה אופציה סבבה, רק שהבעיה היא שזה איצטדיון קטן. וכשאני חושב על זה, זמן הנסיעה מטדי לבלומפילד לא ארוך בהרבה מזמן הנסיעה בין האיצטדיון בנתניה לבלומפילד.

קיצור הכול רק לא רמת גן

למה לא החדש בחיפה?!

אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שבחיפה או בטדי יבואו למשחק בית שלנו כביכול יותר מ3000 צופים למשחק חצי מאוהדים הם נוער שגרים באזור המרכז לא כולם יכולים להגיע לירושלים או לחיפה כל שבוע

מה נסגר איתכם ?? חסר איצטדיון באיזור המרכז שיספיקו לכמות הקהל הממוצעת שמכבי מביאה למשחקים?? ואני לא מדבר על המשחקים מול הבו*ל , חיפה ובית"ר , יש עוד מלא משחקים מול הקטנות

אז אל תגידו לי שאנחנו נמלא כל משחק 10,000 איש

יש אלטרנטיבות טובות כמו , הרצליה , כפר סבא , פ"ת במידה ויתאפשר , ראשון לציון , ויש עוד כמה שלא עולים לי בראש כרגע

לא צריך להסחף , ירושלים חיפה , ומישהו פה זרק קריית שמונה , תיכף תגידו לי מראקאנה בריו דה ז'נרו , שמה בטוח יהיה לנו מספיק מקום ((:

מה נסגר איתכם ?? חסר איצטדיון באיזור המרכז שיספיקו לכמות הקהל הממוצעת שמכבי מביאה למשחקים?? ואני לא מדבר על המשחקים מול הבו*ל , חיפה ובית"ר , יש עוד מלא משחקים מול הקטנות

אז אל תגידו לי שאנחנו נמלא כל משחק 10,000 איש

יש אלטרנטיבות טובות כמו , הרצליה , כפר סבא , פ"ת במידה ויתאפשר , ראשון לציון , ויש עוד כמה שלא עולים לי בראש כרגע

לא צריך להסחף , ירושלים חיפה , ומישהו פה זרק קריית שמונה , תיכף תגידו לי מראקאנה בריו דה ז'נרו , שמה בטוח יהיה לנו מספיק מקום ((:

לטווח הקצר מה שהצגת תענוג.

לטווח הארוך נניח במקרה של דרבי, אצטדיון של 10 אלף מקומות לא יספיק. לכן טדי ברעל.