Jump to content

הפועל ת"א נגד מכבי ת"א, נושא רשמי למשחק.

Guest Zokif

Recommended Posts

מה הקשר יאללה??! נימאס כבר.

סתם שאלה, אתה משווה את הקבוצה שראינו אתמול לקבוצה של אבי? פחח...

1. הוא בכלל דיבר על זה שאבי הוא המלך בגלל שהוא הביא/מעורב בהבאתו של אדל להפועל (לדעתי הולך להיות אחד הפלופים הגדולים בתולדות הכדורגל הישראלי)

2. אתה משווה את השחקנים שראינו אתמול לאבי נמני? בשמאלית? ביצירתיות? במנהיגות? במכביזם? לא. אז סתום תפה.

3. פחחחח וגם פחפחפחפח

אתה בן שרמוטה.

רק ככה אתם תבינו לסתום את הפה שלכם לפני שאתם מגיבים כמו טמבלים.

צריך להכניס אותך לפח זבל ביחד עם כל אוהדי הפועל ולשרוף

תגיד לי יא טמבל מה הקשר

בדיוק סיימתי לראות את השידור, רשמים(זהירות, חפירה):

הכי רע: שמולזבליץ', ואוו מה זה היה? תצוגת השיפוט ההזויה ביותר שאני זוכר,

זה שעבאס, שיש, ידין ושבחון גמרו את המשחק בלי אדום,זה שהוא לא ראה את הפאוול מאחור של שבחון על ניבאלדו במחצית ראשונה, זה שמהעברה המטורפת על ורד עטר קיבל צהוב, פלוס פנדל על ייני

והשתגעות של גורדנה על ורד בתוספת זמן (כן, על זה מגיע אדום). תבריזי בוא לפה...

רע: יואב זיו, סיפור: שנה שעברה בזמן קצת אחרי מוגרן חבר אוהד ביתר אמר לי שזיו הוא פלופ ואנחנו נצטער על ההחתמה שלו. אני כמובן ברוח הזמן אמרתי לא שהוא מזיין את השכל. בנוסף נשענתי על הטענה שאין מגנים שמאליים, והוא הרע במיעטו. אני מודה שהיום אני יודע שאני יצאתי טמבל! אני לא מתכוון להתלהם פה עליו. אבל, שמשחקים כל כך רע באופן קבוע, יש מקום לביקורת.יכולת קבלת החלטות הכי חלשה במכבי בפער גדול, אפילו על ישראלביץ'. פשוט לא תורם.

טוב: מגנים תוקפים, אני מקווה שאיווניר יפנים מהר את המסר שמגיע מהדשא.

ברגע שאתה תוקף עם המגנים הקבוצה היריבה נמצאת בבעיה, וההפך גם נכון. שלא לדבר על הגול של אורי כהן, אבל זו הייתה נראת קבוצה אחרת מיום חמישי מבחינת האפשרויות שהיו במשחק ההתקפה.

ועומר ורד חייב, אבל חייב לשחק.

הכי טוב: דור מיכה :wubyellow3: אני אוהב שחקנים חכמים כי הם יכולים לשדרג

את היכולת שלהם מתוך הנסיון שהם צוברים. לדור מיכה יש ראש חבל הזמן.

היה פשוט מדהים היום, הכי התרגשתי מהמסירת רוחב שהוא נתן לפני שהרחיקו את אדל,המסירות

האלה הם מה שחסר למכבי כבר שנים. פשוט שחקן מרגש!

משחק קטן לסיום, אכתוב את הנושאים שלא הכנסתי, ואתם תתאימו לכל קטגוריה:

ארבל ושרף, איווניר, רפי דהן, יצחקי, זיזוב, עטר, זריקת חפצים, ניבלדו,קהת.

שבחון ההומו,הפועל זונה!!!

1. הוא בכלל דיבר על זה שאבי הוא המלך בגלל שהוא הביא/מעורב בהבאתו של אדל להפועל (לדעתי הולך להיות אחד הפלופים הגדולים בתולדות הכדורגל הישראלי)

2. אתה משווה את השחקנים שראינו אתמול לאבי נמני? בשמאלית? ביצירתיות? במנהיגות? במכביזם? לא. אז סתום תפה.

3. פחחחח וגם פחפחפחפח

התכוונתי לקבוצה כשאבי אימן לא דיברתי עליו כשחקן. על זה אין ויכוח, אבל על סגידה מוגזמת ולהתייחס לאחד כאל גדול מהמועדון זה מיותר, ועובדה שהיה את קלינגר שחשב ככה גם ואפילו דיבר על זה בתוכנית עם קופמן על זה שזה כבר היה לא בריא...

התכוונתי לקבוצה כשאבי אימן לא דיברתי עליו כשחקן. על זה אין ויכוח, אבל על סגידה מוגזמת ולהתייחס לאחד כאל גדול מהמועדון זה מיותר, ועובדה שהיה את קלינגר שחשב ככה גם ואפילו דיבר על זה בתוכנית עם קופמן על זה שזה כבר היה לא בריא...

---------------------

הו הו הו הו הו הו הו הו

אבי נמני :wubyellow3: הוא המלך

ללא ספק. עד עכשיו מכבי משחקת כדורגל טוב עם המון מחויבות לקבוצה.

אני מאוד מקווה שהם יצליחו לשמור על היכולות האלה לאורך זמן. כי אם כן? העונה יכולה להיות סיפור הצחלה.

טוב אחי, אם ניר קלינגר אמר אז הוא צודק, מה אתם מתווכחים ?

מוות לקלינגר ולדגו ולכל האנטי מכבי ונמני שבעולם.

קלייברט,

רק ההשוואה בין גיז?רמו לזיו צרמה לי. אין בניהם קשר בשום אלמנט של המשחק. לא בקבלת החלטות, כישרון, הבנת המשחק והמרחב ולדעתי גם ברצון. זיו עושה מה שנוח וישראלביץ עושה את מה שצריך(ביחס למגבלותיו והתכונות שלו).

המסקנות:

1. אלברמן רפי ולוגסי זה אחלה קישור אחורי. בכלל רפי זה הברקה, שאפו לאיווניר.

2. ברק יצחקי אליל. עשה זין לשער 13, על המהלך הראשון מנסה לעבור שחקן בתרגיל משוגע ובכלל מראה המון מחוייבות ורצון עז. וגם מרגיע את עטר. קיצר אליל.

3. אלירן עטר בחור אחושרמוטה. אז נכון הוא היה אתמול עצבני מדי ופיספס כמה מצבים טובים אבל וואלה, שחקן שמרשה לעצמו לעשות ארבע פעמים מספרת בדרבי הוא אחלה גבר.

4. ניבאלדו רק תהיה בריא.

5. זיזוב- מוטי צריך להבין איפה הוא צריך לשחק כי מאתמול זה ברור שהוא לא קיצוני באופי. לא רץ יותר מדי. אבל יכולת המסירה לעומק מדהימה.

6. אורי כהן, דור מיכה, רועי קהת, וכל שאר החברה מהנוער - אש עליכם.

ולדעתי הדבר הכי חשוב- סופסוף באה מכבי ועולה לדרבי בלי פחד. מתי פעם אחרונה הובלנו 2-0 בדרבי?

רק בלי פציעות מיותרות ויהיה כיף.

"מוות"? זה לא קצת מוגזם ידידי? זה בסך הכל ספורט...

קלייברט,

רק ההשוואה בין גיז?רמו לזיו צרמה לי. אין בניהם קשר בשום אלמנט של המשחק. לא בקבלת החלטות, כישרון, הבנת המשחק והמרחב ולדעתי גם ברצון. זיו עושה מה שנוח וישראלביץ עושה את מה שצריך(ביחס למגבלותיו והתכונות שלו).

ג'יזה עושה מה שצריך?

הבחירה הטבעית שלו כשהכדור אצלו היא ליפול איתו ולסחוט פאול. לא משנה איפה ומה מצב ההתקפה.

אח"כ יש את ההתמזמזות המיותרת שנגמרת בד"כ באותה נפילה מפורסמת, או פס לא חכם/לא מדויק. או האיבוד בגלל שהשופטים אומרים "זה שהוא קטן לא אומר שכל נפילה נותנת לו פאול"

אחד הדברים שאני הכי פחות אוהב בג'יזה זה הקבלת החלטות.

חחחחחח ידידי עלאק

ידידי היקר, במטותא ממך חזור למקום ממנו באת.

קלייברט,

טוב, נסכים שאנחנו לא מסכימים בעניין.

אני אחדד, למעשה לא השוותי בינהם, ההפך הוא הנכון, הבדלתי בינהם ביכולת קבלת ההחלטות.

צר לי ידידי לחלוק עליך, אבל אני חושב שזיו הכי גרוע בזה ושישראלביץ' צועד (בפער)ישר אחריו.

אכן, יש לו אלמנטים נוספים במשחק שהופכים אותו לשחקן טוב יותר (או מרגיז פחות) ומנית

אותם בעצמך.

הבעיה היא שקבלת החלטות טובה ומהירה היא בסוף של דבר היכולת הכי חשובה על מנת להשיג משחק מהיר.ישראלביץ' תוקע מהלכים ידוע, מכדרר שיש שחקן שאליו אפשר למסור, חוזר אחורה שצריך ללכת קדימה.

תראה, אני צופה בכדורגל כבר 25 שנה בקירוב, פיתחתי כבר ראיית עולם לגבי איך

הדברים צרכים להיות, ישראלביץ' לא נכלל בה.

אשמח להיות טועה (זה קורה לי מדי פעם), עם זאת, אני חושב שבמצב של החלק הקדמי

במכבי כיום, ישראלביץ' לא יכול להיות הרכב.

ג'יזה עושה מה שצריך?

הבחירה הטבעית שלו כשהכדור אצלו היא ליפול איתו ולסחוט פאול. לא משנה איפה ומה מצב ההתקפה.

אח"כ יש את ההתמזמזות המיותרת שנגמרת בד"כ באותה נפילה מפורסמת, או פס לא חכם/לא מדויק. או האיבוד בגלל שהשופטים אומרים "זה שהוא קטן לא אומר שכל נפילה נותנת לו פאול"

אחד הדברים שאני הכי פחות אוהב בג'יזה זה הקבלת החלטות.

לא הבנת אותי

ג׳יגה לא מחפש חיים קלים והוא מעולם לא היה ראש קטן-זאת היתה כוונתי. הוא יעשה את המקסימום ואת מה שהקבוצה זקוקה לו, בכל רגע נתון- גליץ׳, פתיחה לאגף, יבוא לקבל כדור ויהיה מעורב.

קלייברט,

קשה להשוות בבסיס בין שחקן שרוצה לשחקן שעושה מה שנוח. למעשה מדובר בניגודים מוחלטים.

לא נכנס לעניין ההרכב כי זה פחות מעניין אותי. בעיני, ישראלביץ הוא שחקן סגל טוב ומועיל וזיו לא ממש מתרומם והוא הרבה יותר חסר תחליף מאשר ג׳יגה, שעל הדקות שלו נקנו שחקנים בשנתיים האחרונות והוא עדיין שורד. אין לי בעיה עם שורדים.

או, קינג רובן לא הספיק לעזוב את מדינת היהודים וכבר המוסלמיסט הנוסף חזר.

אתם כמו מקקים, מוחצים אתכם ואתם מתרבים

המסקנות:

1. אלברמן רפי ולוגסי זה אחלה קישור אחורי. בכלל רפי זה הברקה, שאפו לאיווניר.

2. ברק יצחקי אליל. עשה זין לשער 13, על המהלך הראשון מנסה לעבור שחקן בתרגיל משוגע ובכלל מראה המון מחוייבות ורצון עז. וגם מרגיע את עטר. קיצר אליל.

3. אלירן עטר בחור אחושרמוטה. אז נכון הוא היה אתמול עצבני מדי ופיספס כמה מצבים טובים אבל וואלה, שחקן שמרשה לעצמו לעשות ארבע פעמים מספרת בדרבי הוא אחלה גבר.

4. ניבאלדו רק תהיה בריא.

5. זיזוב- מוטי צריך להבין איפה הוא צריך לשחק כי מאתמול זה ברור שהוא לא קיצוני באופי. לא רץ יותר מדי. אבל יכולת המסירה לעומק מדהימה.

6. אורי כהן, דור מיכה, רועי קהת, וכל שאר החברה מהנוער - אש עליכם.

ולדעתי הדבר הכי חשוב- סופסוף באה מכבי ועולה לדרבי בלי פחד. מתי פעם אחרונה הובלנו 2-0 בדרבי?

רק בלי פציעות מיותרות ויהיה כיף.

אחי,אני מת על עטר,חולה על הבחור אחושרמוטה הזה,אבל להגיד ששחקן שמרשה לעצמו לעשות 4 פעמים מספרת בדרבי הוא אחלה גבר?פחפחפחפחפ

מילא אם אתה מוביל איזה 4-0 או שאתה מוביל 2-0 או וזה לקראת הסיום או שזה משחק אימון נגד הפועל נעלי בית אז סבבה,תעשה כמה מספרות

אבל שאתה בתיקו בדרבי והאוהדים רוצים לשמוח קצת?זה נקרא אגואיסטיות וטיפשות...

צריך להתחיל ללמד אותו לחשוב יותר טוב איך הוא בא לכדור,כי הוא מאסטר במה שהוא עושה אם הוא יודע איך לבוא לכדור,אני לא מדבר בכלל על למסור,סתם על לחשוב אולי כדאי יותר לנגוח או לקחת עם החזה או לבעוט מהאוויר,זה בטוח עדיף ממספרת בזמן שאתה כולך להוט לשים גול והרגע חזרת מפציעה ולא התאמנת כמו שצריך הרבה זמן

אם לא ילמדו אותו לחשוב הוא יגמור כמו באלוטלי הילד זין הזה

הוא רוצה יותר מדי להרשים ולעשות גול ששווה 10 בדירוג ובסוף יוצאת לו חארטה לא מרשימה בשיט ששווה 0 בדירוג...

שלא תבין לא נכון, גם לדעתי במשחק כדורגל רציני זה לא משהו שצריך לקרות. אם זה היה דרבי ליגה הייתי קורא להוציא אותו להורג בכיכר העיר.

אבל בגלל שזה לא היה כלכך חשוב בעיניי אני מרשה לעצמי לראות את הצד החיובי שבקטע הזה- אחרי שנים שהתרגלתי ששחקנים שלנו מחרבנים במכנסיים כל דרבי מחדש, פוחדים לבעוט לשער בכלל- בא לי יצחקי ומנסה לעבור שחקן עם העקב ועטר מנסה לעשות מספרות. החוצפה הזו היא אומנם הקיצון לצד השני אבל אני מעדיף אותה פי 100 על הפחדנים שהיו לפני. מהצד הזה גם הרבה יותר קל לאזן את העניינים לנורמליות.

שלא תבין לא נכון, גם לדעתי במשחק כדורגל רציני זה לא משהו שצריך לקרות. אם זה היה דרבי ליגה הייתי קורא להוציא אותו להורג בכיכר העיר.

אבל בגלל שזה לא היה כלכך חשוב בעיניי אני מרשה לעצמי לראות את הצד החיובי שבקטע הזה- אחרי שנים שהתרגלתי ששחקנים שלנו מחרבנים במכנסיים כל דרבי מחדש, פוחדים לבעוט לשער בכלל- בא לי יצחקי ומנסה לעבור שחקן עם העקב ועטר מנסה לעשות מספרות. החוצפה הזו היא אומנם הקיצון לצד השני אבל אני מעדיף אותה פי 100 על הפחדנים שהיו לפני. מהצד הזה גם הרבה יותר קל לאזן את העניינים לנורמליות.

:king:

או, קינג רובן לא הספיק לעזוב את מדינת היהודים וכבר המוסלמיסט הנוסף חזר.

אתם כמו מקקים, מוחצים אתכם ואתם מתרבים

למה אתה מדבר כך ידידי? אמרתי משהו רע על נמני? פשוט חושב שאתה קצת מגזים...

פלה הלבן - לא מוצא סיבה להתנהג כך, אני לא חזרתי לפה, בסך הכל הגעתי הנה בכדי לקרוא תגובות על הדרבי האחרון (אוהב לקרוא פה) ופשוט הייתי חייב להגיב לו, חבל שכך אתה מתנהג. לילה טוב

יש לעטר בעיה בדרבים.

הקהל של הפועל מצליח להיכנס לו לראש ולעלות לו על העצבים.

מקווה שלקראת הדרבי הבא בליגה הוא יתנתק מכל זה וישחק את המשחק הרגיל שלו, כי אם הוא ישחק בדרבי בליגה כמו שהוא שיחק אתמול זה יהיה בלתי נסבל.

ילד מה אתה יודע על קלינגר בכלל?

אתה יודע כמה הוא נתן למכבי?

אתה בכלל לא היית בתכנון כשהוא שיחק, אם הוא היה משחק היום אז היו בונים לו פסל

אתם מתלהבים מרפי דהן, ליד קלינגר הוא נראה כמו שרן ייני

בחייאת ראבק, טיפה כבוד לאדם שנתן לנו כ"כ הרבה (כשחקן)

הרי אם מקללים אותו זה בגלל התקופה שבה הוא אימן אותנו, הוא הצליח הרבה יותר מאשר אבי בתפקיד הזה

למה אתה מדבר כך ידידי? אמרתי משהו רע על נמני? פשוט חושב שאתה קצת מגזים...

פלה הלבן - לא מוצא סיבה להתנהג כך, אני לא חזרתי לפה, בסך הכל הגעתי הנה בכדי לקרוא תגובות על הדרבי האחרון (אוהב לקרוא פה) ופשוט הייתי חייב להגיב לו, חבל שכך אתה מתנהג. לילה טוב

תעשה לי טובה צא מהפוזה החדשה שלך

פעם קודמת שהיית מגיב כאן היית כותב כמו ילד בן 2.

מה קרה עברת סדנת חינוך ?