Jump to content

ז'לז'ניצ'אר נגד מכבי ת"א, נושא רשמי למשחק.

Guest Zokif

Recommended Posts

יורם ארבל ושלמה שרף מוציאים את החשק לראות את המשחק.

אמא שלהם.

קבוצה ישראלית מצליחה, תשמחו טיפה, או לפחות תעשו כאילו, כי זה התפקיד שלכם.

משו שמאוד הציק לי - יורם ארבל אמר שהאריס בחר לשחק בנבחרת הולנד ולא בבוסניה...

כוסעמק! זו העבודה שלך!! אתה אמור לדעת שהשחקן הכי גדול במכבי משחק בנבחרת בוסניה!!!

אני נאלץ לאכול את הכובע ולהגיד שעכשיו אני מבין את ההחלטה של מוטי (ואפילו של אבי לעיתים) לשחק עם מדוניאן יותר מאחורה

אתמול הוא נעלם מאחורי החלוץ וכנראה אנשים נכנסו לקונספציה הזו מ2 וחצי משחקים בתחילת שנה שעברה- אבל האריס מקדימה נאבד לחלוטין

האריס אתמול במחצית השנייה, ששיחק באמצע כקשר חופשי ובא טיפה אחורה, היה מדהים- שם הוא צריך לשחק

פתאום ראינו את את האיכויות שלו שיש לו מטר-שניים של מרחב תמרון והוא נותן פסים מדהימים ששוברים את כל קו הקישור של הקבוצה היריבה

יורם ארבל ושלמה שרף מוציאים את החשק לראות את המשחק.

אמא שלהם.

קבוצה ישראלית מצליחה, תשמחו טיפה, או לפחות תעשו כאילו, כי זה התפקיד שלכם.

אחד השידורים המגעילים שאני זוכר אי פעם.

אני נאלץ לאכול את הכובע ולהגיד שעכשיו אני מבין את ההחלטה של מוטי (ואפילו של אבי לעיתים) לשחק עם מדוניאן יותר מאחורה

אתמול הוא נעלם מאחורי החלוץ וכנראה אנשים נכנסו לקונספציה הזו מ2 וחצי משחקים בתחילת שנה שעברה- אבל האריס מקדימה נאבד לחלוטין

האריס אתמול במחצית השנייה, ששיחק באמצע כקשר חופשי ובא טיפה אחורה, היה מדהים- שם הוא צריך לשחק

פתאום ראינו את את האיכויות שלו שיש לו מטר-שניים של מרחב תמרון והוא נותן פסים מדהימים ששוברים את כל קו הקישור של הקבוצה היריבה

אין לך שום כובע לאכול.

לא מוטי ולא אבי תפקדו את מדוניאנין כקשר אמצע שבא בגל שני ועושה את מה שהוא יודע לעשות.

הם שמו אותו בין הבלם לשוער בערך. שם הוא לא יכול להביא שום איכויות.

יש משהו במה שאתה אומר אבל אני חושב שזה מוקדם לשפוט על סמך המשחק של אתמול.

אתה שוכח אולי, אבל הקישור האחורי שלנו אתמול הורכב מרפי דהאן ומושיקו לוגאסי, 2 ילדים.

אני מאמין שאלברמן ישחק אז הכל יראה אחרת ומדוניאנין יוכל להיות מתופקד קצת יותר מקדימה.

בכלל, לטעמי, מדוניאנין צריך לשחק על תקן שחקן חופשי במרכז המגרש. שחקן שמנהל את ההתקפות ממרכז המגרש(לא מעמדת הבלם) וגם מצטרף להתקפה.

שאלברמן ישחק, הכל יראה אחרת.

יש משהו במה שאתה אומר אבל אני חושב שזה מוקדם לשפוט על סמך המשחק של אתמול.

אתה שוכח אולי, אבל הקישור האחורי שלנו אתמול הורכב מרפי דהאן ומושיקו לוגאסי, 2 ילדים.

אני מאמין שאלברמן ישחק אז הכל יראה אחרת ומדוניאנין יוכל להיות מתופקד קצת יותר מקדימה.

בכלל, לטעמי, מדוניאנין צריך לשחק על תקן שחקן חופשי במרכז המגרש. שחקן שמנהל את ההתקפות ממרכז המגרש(לא מעמדת הבלם) וגם מצטרף להתקפה.

שאלברמן ישחק, הכל יראה אחרת.

גם את זה מאוד קשה להגיד,כי עובדה שבדרבי 2-2 שאלברמן ולוגאסי היו ביחד מכבי הייתה חרא וברגע שאלברמן יצא ולוגאסי נשאר לבד מכבי התחילה לשחק כמו שהיא הייתה צריכה לשחק לאורך כל המשחק

כשהרוב כאן התחננו לראות את מדו מקדימה ("מאחורי החלוצים") וקיללו את איווניר שהוא שם אותו מאחור, כתבתי שאני אוהב את התפקוד הזה של האריס, כי זה נותן לנו פליימייקר מאחור, שרואה את כל המגרש ומנווט את השחקנים. סוג של פירלו במילאן.

מקווה שאיווניר קלט את המערך ואת ההרכב של מכבי, ואני מקווה שזה יצליח לנו. מעין 442, כאשר אלברמן/לוגסי/דהן באמצע יחד עם מדו, עם 2 קשרים בצדדים ועוד 2 חלוצים. זה עובד נפלא.

אני רק מקווה שלא נחזור לשחק עם 3 חלוצים כאשר עטר יצחקי וקולאוטי יהיו בריאים, כי ה 433 הזה שחלוץ אחד באמצע ועוד 2 בצדדים פשוט לא עובד. חייבים 2 באמצע, כמו הפועל וכמו חיפה. אנחנו עדיין לא ברצלונה.

משו שמאוד הציק לי - יורם ארבל אמר שהאריס בחר לשחק בנבחרת הולנד ולא בבוסניה...

כוסעמק! זו העבודה שלך!! אתה אמור לדעת שהשחקן הכי גדול במכבי משחק בנבחרת בוסניה!!!

לדעתי שהאריס היה בגיל נוער הוא באמת בחר לשחק בנבחרת הולנד הצעירה

רק שהוא עבר מהולנד לליגה אחרת הוא בחר לשחק בבוסניה הבוגרת..

כשהרוב כאן התחננו לראות את מדו מקדימה ("מאחורי החלוצים") וקיללו את איווניר שהוא שם אותו מאחור, כתבתי שאני אוהב את התפקוד הזה של האריס, כי זה נותן לנו פליימייקר מאחור, שרואה את כל המגרש ומנווט את השחקנים. סוג של פירלו במילאן.

מקווה שאיווניר קלט את המערך ואת ההרכב של מכבי, ואני מקווה שזה יצליח לנו. מעין 442, כאשר אלברמן/לוגסי/דהן באמצע יחד עם מדו, עם 2 קשרים בצדדים ועוד 2 חלוצים. זה עובד נפלא.

אני רק מקווה שלא נחזור לשחק עם 3 חלוצים כאשר עטר יצחקי וקולאוטי יהיו בריאים, כי ה 433 הזה שחלוץ אחד באמצע ועוד 2 בצדדים פשוט לא עובד. חייבים 2 באמצע, כמו הפועל וכמו חיפה. אנחנו עדיין לא ברצלונה.

אבל הבעייה היא שאין לנו 2 קשרים בצדדים שבאמת ייצרו את המצבים.

ישראלביץ' זה נחמד לפעמים אבל זה לא זה. דור מיכה מוכשר אבל זה גם לא זה.

נשאר רק זיזוב שאני לא יודע איך הוא בכלל.. אנחנו חייבים להביא שחקן אגף, חייבים.

פשוט צריך לשחק עם קשר אחורי אחד ומדו. נגד קבוצות בינוניות אין צורך ב-2 קשרים הורסים

צודק בגדול.

מסכים. בתקווה ששני החלוצים יהיו עטר ויצחקי/קולאוטי, ונמשיך לראות קונאטה בשמאל ודאבור בימין (או שדאבור ישחק כחלוץ לצד עטר ומישהו אחר ישחק באגף ימין).

מסכים. בתקווה ששני החלוצים יהיו עטר ויצחקי/קולאוטי, ונמשיך לראות קונאטה בשמאל ודאבור בימין (או שדאבור ישחק כחלוץ לצד עטר ומישהו אחר ישחק באגף ימין).

האמת שנראה לי שקולאוטי ישתף פעולה יותר טוב עם יצחקי מאשר עם עטר. בכל אופן, יש לנו צרות טובות בהתקפה, ואני מאוד מקווה שהייבוש הזה של קולאוטי יגמר אחרי אתמול.

אני דווקא אוהב את קולאוטי מהספסל, הוכיח שהוא הרבה יותר אפקטיבי ככה. יצחקי בימין, דאבור בשמאל, עטר וקונאטה בחוד ויש לנו רביעיית התקפה טכנית ומהירה בטירוף... אלברמן והאריס במרכז... כשרפי דהאן ולוגסי יקבלו את הדק' שלהם, וכמובן ורד דחוף להרכב בחזרה... סופסוף מישהו במכבי הבין ש442 זה מה שהקבוצה הזו צריכה.

נ.ב

כמה כיף שהילד זין משחק כדורגל חופים... שיישאר שמה.

אני דווקא אוהב את קולאוטי מהספסל, הוכיח שהוא הרבה יותר אפקטיבי ככה. יצחקי בימין, דאבור בשמאל, עטר וקונאטה בחוד ויש לנו רביעיית התקפה טכנית ומהירה בטירוף... אלברמן והאריס במרכז... כשרפי דהאן ולוגסי יקבלו את הדק' שלהם, וכמובן ורד דחוף להרכב בחזרה... סופסוף מישהו במכבי הבין ש442 זה מה שהקבוצה הזו צריכה.

נ.ב

כמה כיף שהילד זין משחק כדורגל חופים... שיישאר שמה.

שמת 4 חלוצים ש-2 מהם בכנפיים. זה מראה הכל.

למכבי אין שחקני אגף.

יורם ארבל אתמול שבר שיאים שליליים שלו ויש לא מעט.

איך הוא אמר אתמול אחרי ההחמצה של שחקן ז'לז'ניצאר שנגח מעל השער? "לפחות תכוון למסגרת".

גם אם אתה ושלמה שונאים מכבי בדם לפחות תראה כאילו אכפת לך שקבוצה ישראלית תצליח באירופה.

כבר נמאס השידור המגמתי הזה, עדיף לשמוע את שגיא כהן ויעקובי.

מכבי ת"א- ז'לז'ניצ'אר 04/08/11

המשחק במסגרת גביע אירופה

מחירים:

שערים 10-11:

מבוגר - 88 ש"ח

ילד/חייל/אישה - 44 ש"ח

שער 8 - 99 ש"ח

שערים 2/13 - 110 ש"ח

תא כסף - 220 ש"ח

זה המחירים לא כולל עמלה! נראה לי מישהו השתגע

שמת 4 חלוצים ש-2 מהם בכנפיים. זה מראה הכל.

למכבי אין שחקני אגף.

דווקא קאנוטה שחקן אגף טוב,אתמול הוא בישל את השער של קולאטי מצד שמאל בהגבהה,במשחק הביתי מול לנקראן הוא בישל לעטר שהוא בא מצד שמאל

הוא יכול להיות אחלה שחקן אגף שמאל,אבל אחרי ששיחררו את בוזגלו,כחלון ומלול חסר שחקן אגף ימין טבעי

דווקא קאנוטה שחקן אגף טוב,אתמול הוא בישל את השער של קולאטי מצד שמאל בהגבהה,במשחק הביתי מול לנקראן הוא בישל לעטר שהוא בא מצד שמאל

הוא יכול להיות אחלה שחקן אגף שמאל,אבל אחרי ששיחררו את בוזגלו,כחלון ומלול חסר שחקן אגף ימין טבעי

קונאטה לא ממש שחקן אגף, אבל מילא.

אני מדבר על שחקן כמו רפאלוב למשל שייצר לך את המצבים, מן עושה משחק כזה בקישור ההתקפי, אין לנו אחד כזה.

אתה אמרת בעצמך - את בוזגלו, מלול וכחלון שחררו( אתה בטוח ששחררו את כחלון? כמיטב ידיעתי הוא לא חתם בלגיה ורשה בסוף, מה קורה איתו באמת? ).

למכבי אין באמת שחקני אגף, אחד בלחץ.

מכבי ת"א- ז'לז'ניצ'אר 04/08/11

המשחק במסגרת גביע אירופה

מחירים:

שערים 10-11:

מבוגר - 88 ש"ח

ילד/חייל/אישה - 44 ש"ח

שער 8 - 99 ש"ח

שערים 2/13 - 110 ש"ח

תא כסף - 220 ש"ח

זה המחירים לא כולל עמלה! נראה לי מישהו השתגע

למנויים עלה חצי מחיר במשך שבוע שלם. וכן, יש סיבה לזה שנותנים הטבות למנויים, וזה נכון וזה צודק.

למנויים עלה חצי מחיר במשך שבוע שלם. וכן, יש סיבה לזה שנותנים הטבות למנויים, וזה נכון וזה צודק.

הטבות למנויים זה טוב ויפה, אבל האם באמת מגיע למי שלא עשה מנוי (ובפרט, נניח שמדובר במישהו שלא יכול לעמוד בעלות הכלכלית של מנוי עונתי) ורוצה לראות את מכבי באירופה לשלם מחיר כפול?

בעיניי, ההטבה הצודקת ביותר התחילה בשנה שעברה, והיא זכות ראשונים לקנות כרטיסים למשחקי חוץ ולמשחקים באירופה (מעין "שמירת מקומות"). זה הבסיס.

גם הנחות והטבות אחרות למנויים הן מבורכות בעיניי, ומבחינתי הנחה של 10-20% ממחיר הכרטיס למנוי היא הגיונית ואף רצויה, אבל מחירי הכרטיסים, שתכליתם המרכזית היא להראות "מי שלא נכנע למחיר המנוי היקר בליגה - שיידפק", בסופו של דבר יימנעו ממכבי לשחק מול איצטדיון מלא, בפעם השנייה העונה באירופה.

דווקא התוצאה הטובה בבוסניה תגרום לכל אותם אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות מנוי לוותר על הגומלין, ולחכות לסיבוב הבא, כי "חבל על הכסף והמחיר מופקע".

קונאטה לא ממש שחקן אגף, אבל מילא.

אני מדבר על שחקן כמו רפאלוב למשל שייצר לך את המצבים, מן עושה משחק כזה בקישור ההתקפי, אין לנו אחד כזה.

אתה אמרת בעצמך - את בוזגלו, מלול וכחלון שחררו( אתה בטוח ששחררו את כחלון? כמיטב ידיעתי הוא לא חתם בלגיה ורשה בסוף, מה קורה איתו באמת? ).

למכבי אין באמת שחקני אגף, אחד בלחץ.

אתה סותר את עצמך שאתה אומר שחייבים שחקן אגף טבעי ונותן את רפאלוב כדוגמה, כשברור וידוע שאת התקופה הטובה שלו הוא נתן כשיחק באמצע ולא בצד...

אני גם לא אוהב את האילתורים האלה, אבל אם רביעיית ההתקפה שלך זה יצחקי-עטר-דאבור-קונאטה אז זה רביעייה טכנית וורסטילית, כל שחקן יכול לשחק בשני האגפים וכחלוץ מרכזי, אז רביעייה כזאת עם הצבה של שניים מהם באגפים עם חילופים ביניהם באופן שיטתי כל הזמן - זה יכול מאוד לבלבל את היריב ולתת לנו יתרון ראשוני...

קולואטי כמושיע מהספסל :wub:

יורם ארבל אתמול שבר שיאים שליליים שלו ויש לא מעט.

איך הוא אמר אתמול אחרי ההחמצה של שחקן ז'לז'ניצאר שנגח מעל השער? "לפחות תכוון למסגרת".

גם אם אתה ושלמה שונאים מכבי בדם לפחות תראה כאילו אכפת לך שקבוצה ישראלית תצליח באירופה.

כבר נמאס השידור המגמתי הזה, עדיף לשמוע את שגיא כהן ויעקובי.

מה שעיצבן אותי זה שבתוצאה 1-0 שלמה שרף אומר שהמשחק גמור ומכבי עלתה לשלב הבא... ואז אחרי שנייה כמעט היה 1-1 מבעיטה של שחקן בוסני, פשוט התפוצצתי מעצביים עליו דיי אי אפשר ככה יותר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.