Jump to content

ז'לז'ניצ'אר נגד מכבי ת"א, נושא רשמי למשחק.

Guest Zokif

Recommended Posts

*מדוניאנין חייב לשחק מאחורה כי רק שם הוא נותן תפוקה יותר טובה לקבוצה ולסגנון משחק של הקבוצה.

*לחיימוב היו היום 2 השמטות אבל חוץ מזה הוא נתן שתי עצירות טובות מאוד ואני מאמין שעם הזמן הוא יהיה שוער טוב מאוד.

*לדאבור וקונאטה יש כישרון ענק , דאבור החמיץ היום 2~3 הזדמניות טובות אבל בכל מקרה הוא עשה עבודה טובה.

*חייבים לפתוח עם ההרכב שהיה במחצית השניה.

זהו!! נפל האסימון סוף סוף...

הבנתי למי דאבור דומה! לאלי ביטון!!!

{גם בהחמצות אגב}

אגב,יש סיכוי לדרבי בסיבוב הבא?

{לא שעדיין עברנו,עם המזל שלנו הם עוד יתנו לנו 3 פה בארץ :>}

האמת היא שמשחקים עם סבן באגף ימין פתאום יואב זיו נראה פטריס אברה, בחייאת, להחזיר את ורד להרכב, אפילו לראות קצת שהוא עושה שטויות ולראות שסבן יותר טוב אני אשמח, רק שיבדקו כל האופציות לפני סבן, אם בסוף נראה שסבן האופציה הכי טובה שישחק.

אלברמן כמובן להרכב, כשהוא משחק המשחק הרבה יותר מסודר והכל הולך אליו כמו מנהיג אמיתי, קולאוטי אל תסתנוורו, אפילו שהוא באמת שחקן טוב והורידו לו תחיים סתם שנה שעברה הוא לא צריך לפתוח לפני עטר וקונאטה שהרבה יותר ניידים וטכניים ממנו, עם זאת הוא יכול להיות סופר אס וכמובן לעלות כשאחד מהם לא משחק(לא מתייחס ליצחקי כי אני באמת לא יודע מה הולך איתו ומתי הוא יחזור ואיך).

דבור אחלה שחקן קו שמאל שיכול להיכנס לאמצע, ישראלביץ' נחמד מאוד בימין אבל גם שם צריך לבדוק אופציות אחרות כמו אלי זיזוב, דיא סבע ואם יחזור כבר הלוואי יצחקי תפור לשם לימין...

בסה"כ כל העצבים שהיה פה במחצית הראשונה נבעו מדבר אחד, שראינו את מכבי משחקת במשחק הראשון על הקרקע והכל היה מצויין ורץ חלק עם הרבה מצבים ו3 גולים, פתאום כאילו קיבלו הוראה לא לעשות את זה והמשחק התחרבש, שמח שאיווניר התעשת בזמן ועשה בדיוק מה שצריך, מעדיף מאמן כזה על מאמן שהיה מנסה עוד שעה ראש בקיר.

הרכב הכי טוב שמכבי יכולה לעשות הוא

חיימוב

ניבדלו וסאבו בלמים

מגנים זיו ועומר ורד

קשר אחורי גל אלברמן קדימה יותר מדו צד ימין ושמאל אלירן וברק ובחוד קולאוטי !!

זה הרכב הכי חזק שיכול להיות למכבי!

יש לי שאלה למר איווניר הוא עולה עם סבן על חשבון ורד בגלל הניסיון אבל מצד שני מעלה את לוגסי קהת ודאבור.

זיו לא מתאים לענף בכלל. לוגסי ענק, אלברמן חייב לשחק. לקונאטה יש פוטנציאל ענק אבל ראבק צריך לעבוד איתו על דברים בסיסים מאוד. תגידו מה שתגידו ולמרות ההחמצות דאבור שחקן שחקן ויכול להיות לו עתיד ענק אל תשכחו שכמעט כל ההרכב העתיד והפריצה לפניו אבל אפשר להיות מעודדים כי פוטנציאל יש.

חימוב

ורד ניבלדו סאבו זיו

אלברמן\לוגסי מדו

קולאוטי\ קונאטה\דאבור עטר יצחקי

זה צריך להיות ההרכב של מכבי בלי הפציעות

מילה שיש לנו את החוד הכי מוכשר בארץ

הרכב הכי טוב שמכבי יכולה לעשות הוא

חיימוב

ניבדלו וסאבו בלמים

מגנים זיו ועומר ורד

קשר אחורי גל אלברמן קדימה יותר מדו צד ימין ושמאל אלירן וברק ובחוד קולאוטי !!

זה הרכב הכי חזק שיכול להיות למכבי!

חסר לך שחקן אחי הגיבור

האמת היא שמשחקים עם סבן באגף ימין פתאום יואב זיו נראה פטריס אברה, בחייאת, להחזיר את ורד להרכב, אפילו לראות קצת שהוא עושה שטויות ולראות שסבן יותר טוב אני אשמח, רק שיבדקו כל האופציות לפני סבן, אם בסוף נראה שסבן האופציה הכי טובה שישחק.

הבעיה איתו שהוא לא עושה הגנה ולא התקפה, התקפית הוא לא עובר את החצי וסותם לנו כל אפשרות לתקוף מימין, הגנתית הוא חושך מצרים והוא לא יודע לסגור כדורי גובה. ורד חייב לקבל שם הזדמנות לאור העונה הטובה שלו בהפועל חיפה והמשחק הראשון הטוב מול האזרים. אי אפשר לשחק עם מגן שלא עובר את החצי ושהוא כן עובר אתה יודע שזה איבוד בטוח.

חחחחח זה כזה פתטי לראות את התגובות של לפני המשחק:

"איווניר יא אפס האריס צריך לשחק למעלה!!!"

ושל אחרי המשחק:

"איווניר יא חרא האריס צריך לשחק למטה כדי לבנות את ההתקפה!!!!!!"

תפסיקו כבר לחשוב שאתם המצאתם את הגלגל ותסתמו

חחחחח זה כזה פתטי לראות את התגובות של לפני המשחק:

"איווניר יא אפס האריס צריך לשחק למעלה!!!"

"איווניר יא חרא האריס צריך לשחק למטה כדי לבנות את ההתקפה!!!!!!"

תפסיקו כבר לחשוב שאתם המצאתם את הגלגל ותסתמו

צודקים ב100 אחוז

הוא גם צריך להיות בשער חיימוב לא היה טוב היום.

מחצית ראשונה חושך מצרים,מחצית שניה מעולה- כמו מול לנקראן.

מדוניאנין במשחק אולי הכי טוב שלו במכבי במחצית השניה,דווקא כששיחק מאחורה. לא ברור הסיפור של הבחור הזה.

דאבור וקונאטה כמו שכבר נכתב,המון כישרון,אבל החמצות מסמרות שיער. אני מאמין שזה רק יילך וישתפר. בחיים לא הייתי מאמין שהשניים האלה הם ילדים.

השאפו הגדול לדעתי מגיע למוטי,שבניגוד לשנה שעברה מודה בטעויות שלו,הבין שטעה במערך וההרכב,שינה את זה וקיבלנו את המחצית הראשונה מול לנקראן.

אני מאוד אופטימי,בעיקר מזה שהשחקנים נלחמים בטירוף ומשחקים עם פסים קצרים על הארץ (שוב,אני מבטל את המחצית הראשונה לחלוטין) ועושים לחץ כמו מטורפים.

מצאנו כנראה את המערך המתאים לנו,אני רק בניגוד לכולם פה חושב שרפי דהאן צריך לשחק ליד מדוניאנין ולא אלברמן.

עם החלוצים הולך להיות לנו כאב ראש גדול- עטר (שהוא כמובן באנקר ואין על זה שום ויכוח),יצחקי,קולאוטי דאבור וקונאטה מעולים. בכלל,יש העונה מלחמה על כל העמדות.

בקיצור,נקווה שבחמישי הבא כשהשחקנים יבואו בלי לחץ בכלל נראה סוף סוף משחק שלם שמכבי לוחצת,שולטת ותוקפת.

תקשיבו, אתם האוהדים הכי סמרטוטים שראיתי, מגיע לנו קבוצה חושך רק לפי הצורה שכולם כאן קברו את מכבי במחצית הראשונה. פשוט אפסים. כבר פיטרתם את איווניר עוד במשחקי אימון. אשכרה קהל פח זבל.

כל כך נכון,

זה נראה שרוצים שהקבוצה תיכשל רק כדי שאתם תוכלו להגיד אמרנו לכם

חוץ מזה דאבור שוב מפגין ראיית והבנת משחק ברמה גבוה מאוד אבל שים גול בחיאת דינאק

האריס מעבר ל2-3 הברקות במשחק לפי דעתי פשוט מכביד מידי על משחק ההתקפה של מכבי

כן אה האריס מכביד, אבל הסיבוב שהוא עשה בגול השני של קולואטי אף אחד במכבי לא יכול לעשות כזה דבר, זה היה ענק אפילו יותר מההקפצה של קולואטי

ודאבור ענק רואים שיש לו כדורגל ושליטה מצוינת בכדור בניגוד לאבידור רואים שיש לו כדורגל ואני מאמין ולא סתם מאמין אני יודע שברגע שהוא יכניס את הראשון זה יבוא כמו קטשופ

מה הקשר בין מה שאמרו על מוטי והקבוצה לחרא קהל ? אני עדיין חושב שמוטי עלה עם הרכב חרא ורק במזל לא היינו במחצית בפיגור 3-0 , כמו שניצחנו ככה היינו יכולים להפסיד אם לא החילופים המוקדמים ואז הייתם מפטרי אותו, אני מעדיף לעלות מההתחלה עם הרכב טוב ולא לחכות מחצית שלמה כדאי לעשות חילופים.

כל הכבוד על הניצחון מקווה שמוטי יבין אחרי המשחק הזה מה ההרכב הכי טוב בשביל מכבי.

מדהים אותי איך בעל מקצוע עולה עם הרכב כלכך כושל למגרש.

כל החובבנים פה ואנשי המנג'ר רואים את זה (וצודקים)

ורק הוא שזה המקצוע שלו עושה טעויות שכל אחד פה ראה אותם עוד לפני.

יש פה ממש עיוורים,אם לא שמתם לב,ניצחנו באימא של המזל,כזה ניצחון פוקס של מכבי לא ראיתי שנים

היו צריכים לקבור אותנו במחצית הראשונה,אם לא הייתה להם סיומת מסריחה היינו חוזרים מושפלים

תפסיקו לשחק אותה גברים שאם מישהו התלונן ואז ניצחנו אז זה קהל חרא

זה היה הרכב חרא,מספיק להעלות את כלומי,יכולת להעלות מלא נערים בהתקפה אבל דווקא את ורד אתה מספסל?והעלאת קולאוטי הראתה שחייב סקורר אצלנו,כל הצעירים האלה בלי ביטחון בכלל,נדהמתי מכמה שדאבור חסר ביטחון,היו לו מצבים שבנוער היית קושר לו מטפחת לעייניים שלא יראה ועדיין הוא היה שם...

חבל שזה ככה,גם חיימוב מחצית ראשונה היה בושה וחרפה,צריך להתחיל לעבוד עם השחקנים האלה על ביטחון,אולי אפילו עם פסיכולוג,להרגיע אותם,כי אם עולים עם חצי הרכב נוער שהוא חסר ביטחון וניסיון,זה בעיה

ולמה זיזוב לא היה אפילו בסגל?

יש פה ממש עיוורים,אם לא שמתם לב,ניצחנו באימא של המזל,כזה ניצחון פוקס של מכבי לא ראיתי שנים

היו צריכים לקבור אותנו במחצית הראשונה,אם לא הייתה להם סיומת מסריחה היינו חוזרים מושפלים

תפסיקו לשחק אותה גברים שאם מישהו התלונן ואז ניצחנו אז זה קהל חרא

זה היה הרכב חרא,מספיק להעלות את כלומי,יכולת להעלות מלא נערים בהתקפה אבל דווקא את ורד אתה מספסל?והעלאת קולאוטי הראתה שחייב סקורר אצלנו,כל הצעירים האלה בלי ביטחון בכלל,נדהמתי מכמה שדאבור חסר ביטחון,היו לו מצבים שבנוער היית קושר לו מטפחת לעייניים שלא יראה ועדיין הוא היה שם...

חבל שזה ככה,גם חיימוב מחצית ראשונה היה בושה וחרפה,צריך להתחיל לעבוד עם השחקנים האלה על ביטחון,אולי אפילו עם פסיכולוג,להרגיע אותם,כי אם עולים עם חצי הרכב נוער שהוא חסר ביטחון וניסיון,זה בעיה

ולמה זיזוב לא היה אפילו בסגל?

מה הקשר בין מה שאמרו על מוטי והקבוצה לחרא קהל ? אני עדיין חושב שמוטי עלה עם הרכב חרא ורק במזל לא היינו במחצית בפיגור 3-0 , כמו שניצחנו ככה היינו יכולים להפסיד אם לא החילופים המוקדמים ואז הייתם מפטרי אותו, אני מעדיף לעלות מההתחלה עם הרכב טוב ולא לחכות מחצית שלמה כדאי לעשות חילופים.

כל הכבוד על הניצחון מקווה שמוטי יבין אחרי המשחק הזה מה ההרכב הכי טוב בשביל מכבי.

כל מילה.

אני מפרגן למוטי על זה שהתעורר במחצית ושינה את המשחק, אבל הרכב כמו שהוא העלה לא יכול לחזור. שילוב צעירים זה טוב, אבל לא בכזאת קיצוניות.

קצת מזל במחצית הראשונה, הרבה מאוד יכולת במחצית השניה. אני מקווה שמוטי ילמד מהמשחק הזה שגם לותיקים יש מה למכור.

מבין הצעירים, הכי בשלים נראים דאבור, קונאטה ולוגסי (וגם ורד נראה טוב במשחק היחיד ששיחק בו). השאר לדעתי עדיין לא שם.

הדבר היחיד שצריך ללמוד מהמשחק הזה זה מהקהל של זליזניצאר

מעודדים בלי הפסקה,גם שהקבוצה סופגת גולים לא שורקים בוז,ובסיום המשחק מחאו כפיים לשחקנים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.