Jump to content

ז'לז'ניצ'אר נגד מכבי ת"א, נושא רשמי למשחק.

Guest Zokif

Recommended Posts

ספונסר יכול להיות מה שיאפשר למוטי להביא שחקן רכש. אם במילא מתכננים להביא ספונסר, אז למה לא לסגור את זה? הבעיה היא שפשוט אין מי שיתעסק בזה כי אין מנכ״ל, והיו״ר והבעלים לא בארץ.

ואם כבר אין ספונסר, לפחות תנו לי אפשרות לקנות את החולצה כמו שהשחקנים לובשים, ובלי ״חור״ באמצע החולצה.

אני לא חושב שאנחנו באמת יודעים אם מתעסקים בזה, כן או לא. יכולות להיות הרבה סיבות ללמה זה לא נסגר והן לא הכי מעניינות אותי בגלל שזה אינטרס של מיטש ואין לי שום עניין בזה.

לא זכור לי מתי כן היה אפשר לקנות חולצה מקורית של מכבי בחודש יולי ואני עוקב אחרי זה בגלל ילדי(שנה שעברה בסוף אוגוסט בדיוטי פרי).

נראה לי שאי מכירת בוזגלו הרבה יותר אקוטית לעניין הרכש. דילול הלא נחוצים לסגל(ברמה העקרונית), כסף מהמכירה וחיסכון המשכורת.

יש סיבות להעביר ביקורת על מיטש, ספונסר היא לא אחת מהן.

אני לא חושב שאנחנו באמת יודעים אם מתעסקים בזה, כן או לא. יכולות להיות הרבה סיבות ללמה זה לא נסגר והן לא הכי מעניינות אותי בגלל שזה אינטרס של מיטש ואין לי שום עניין בזה.

לא זכור לי מתי כן היה אפשר לקנות חולצה מקורית של מכבי בחודש יולי ואני עוקב אחרי זה בגלל ילדי(שנה שעברה בסוף אוגוסט בדיוטי פרי).

נראה לי שאי מכירת בוזגלו הרבה יותר אקוטית לעניין הרכש. דילול הלא נחוצים לסגל(ברמה העקרונית), כסף מהמכירה וחיסכון המשכורת.

יש סיבות להעביר ביקורת על מיטש, ספונסר היא לא אחת מהן.

עניין הספונסר כשלעצמו הוא לא סיבה לביקורת, אבל זה מספק עוד דוגמא לחוסר התפקוד של השדרה הניהולית במועדון.

זה עוד סיפור קטן שמתווסף למעשיות האין הנהלה שלנו מהקיץ הזה.

חבל שההנהלה לא מבינה שאירופה זה בונוס. על מחירים כאלה לא היו מתלוננים בצורה כזאת אם זה היה בליגה. אירופה זה ההזדמנות של ההנהלה להתחבר לקהל, לבוא לקראתו ולנסות ליצור איזשהו קשר טוב עם האוהדים, וזה יכול לבוא בהרבה צורות כמו כרטיס מוזל(שכמובן שההנחה למנויים היא יותר גדולה), מרצ'נדייז מוזל וכו' וכו'...

במיוחד עכשיו שהסיפור כבר יחסית גמור, כולנו יודעים שאם בלומפילד יהיה מלא אז לא רק שזה לא ישאיר לבוסנים סיכוי לעלות אלא מכבי תדרוס אותם ואנחנו גם נהנה יותר וגם הקבוצה תשיג עוד ביטחון ומעצם ההבטחה של העלייה לשלב הבא מכבי תעשה עוד כסף ועוד הזדמנות להתחבר לאוהדים...

אם מיטש כנראה לא לחוץ בעניין הספונסר, גם אני לא לחוץ. זה האינטרס שלו ולא שלי זה הכסף שלו ולא שלי.

מה זה לא לחוץ? מצד אחד הוא הצהיר(בפעולות ולא בדיבורים) שזאת עונת חסיכה והוא לא מתכוון להוציא כסף וכתוצאה מכך מגביל את מכבי ברכש, אבל מצד שני הוא לא עושה פעולה כדי להכניס ספונסר שיכניס לקבוצה עוד כ2 מליון דולר בערך ויאפשר למוטי לחזק את הקבוצה בעמדה קריטית כמו מגן שמאל או קשר ימין ובכך להעמיד קבוצה חזקה יותר וזה חבל. אנחנו מפסידים שחקן שיכול לשנות את העונה הזאת רק בגלל שגולדהאר מתעצל, לא אכפת, מתחיל להימאס ממכבי.

פעולה כזאת פשוטה כמו מציאת ספונסר יכולה לשנות לנו את העונה וחבל.

ואפשר גם למצוא יותר מספונסר אחד. לדוגמא, מכבי שנה שעברה היה את פייג'יאה ועוד ספוסנר על החולצה מאחורה ועוד ספונסר על המכנס.

מה זה לא לחוץ? מצד אחד הוא הצהיר(בפעולות ולא בדיבורים) שזאת עונת חסיכה והוא לא מתכוון להוציא כסף וכתוצאה מכך מגביל את מכבי ברכש, אבל מצד שני הוא לא עושה פעולה כדי להכניס ספונסר שיכניס לקבוצה עוד כ2 מליון דולר בערך ויאפשר למוטי לחזק את הקבוצה בעמדה קריטית כמו מגן שמאל או קשר ימין ובכך להעמיד קבוצה חזקה יותר וזה חבל. אנחנו מפסידים שחקן שיכול לשנות את העונה הזאת רק בגלל שגולדהאר מתעצל, לא אכפת, מתחיל להימאס ממכבי.

ואפשר גם למצוא יותר מספונסר אחד. לדוגמא, מכבי שנה שעברה היה את פייג'יאה ועוד ספוסנר על החולצה מאחורה ועוד ספונסר על המכנס.

אשכרה,מתחיל להיראות שגולדאהר כבר לא מעוניין במכבי,לדעתי הוא בא כדי להשקיע המון ואז לראות בהתאם אליפות,ובגלל הרשלנות המקצועית זה לא הלך לו ונמאס לו כבר לראות את השם מכבי

יש לי הרגשה שאם העונה לא ניקח אליפות,צריכים להתכונן לעונת מלפפונים שקטה אפילו יותר נוסח בית"ר שכל היום רודפים אחרי משקיעים אחרים אחרי שגולדאהר מנתק קשר

אין מה לעשות,זה מה שקורה שהמשקיע לא מהארץ שלך,לא מבין את הענף ספורט כמו שצריך,לא יודע את השפה שלך,ובכלל,לא יודע בקושי מה זה מכבי ובטח ובטח שלא גדל על אהדת מכבי

חבל שההנהלה לא מבינה שאירופה זה בונוס. על מחירים כאלה לא היו מתלוננים בצורה כזאת אם זה היה בליגה. אירופה זה ההזדמנות של ההנהלה להתחבר לקהל, לבוא לקראתו ולנסות ליצור איזשהו קשר טוב עם האוהדים, וזה יכול לבוא בהרבה צורות כמו כרטיס מוזל(שכמובן שההנחה למנויים היא יותר גדולה), מרצ'נדייז מוזל וכו' וכו'...

במיוחד עכשיו שהסיפור כבר יחסית גמור, כולנו יודעים שאם בלומפילד יהיה מלא אז לא רק שזה לא ישאיר לבוסנים סיכוי לעלות אלא מכבי תדרוס אותם ואנחנו גם נהנה יותר וגם הקבוצה תשיג עוד ביטחון ומעצם ההבטחה של העלייה לשלב הבא מכבי תעשה עוד כסף ועוד הזדמנות להתחבר לאוהדים...

אחזור על כך שוב- הרכש תלוי יותר במי שילך ולא בספונסר(לדעתי הגזמת מאד בסכומים).

אם מיטש לא לחוץ לגבי כסף שנכנס, למה אני צריך להיות? זה הכסף והעסק שלו.

מכבי קינג,

לשמחתי, אתה אפילו לא קרוב בהערכה שלך על מיטש. מעניין כמה פעמים הוא עוד יצטרך להגיד שהוא פה להרבה זמן כדי שיאמינו לו?ולא רק בפומבי אלא גם בשיחות אישיות.

היום, הוא מבין טוב יותר לאיזה אירגון חולה ומוזנח הוא הגיע. מקום שרחוק שנות אור מהיומרה, הערכים והעבר המפואר שלו.

שיתופי הפעולה עם מחלקות נוער אחרות ושיפור מחלקת הנוער עדיפים בהרבה מעוד זר יקר ולא מחוייב. שבענו מזה כבר. מושקע שם לא מעט כסף ובצדק!

מכבי חייבת לחזור להיות מועדון מייצר-שחקנים, תחרותיות, אנרגיה.

רק! לשפוך כסף לא יתקן כלום, זה רק מייק אפ. ההבראה מתחילה פנימה ורק אחר כך החוצה.

ימים יגידו....

מישהו יודע מה היריבות האפשריות לשלב הבא במידה ועברנו?

עוד מוקדם לדעת כי לא יודעים איזה קבוצות יעברו את הסיבוב השלישי עדיין, אבל הנה חלק מהשמות שאנחנו יכולים לקבל :

- סביליה

- רומא

- טוטנהאם

- אתלטיקו מדריד

- בראגה

- ספורטינג ליסבון

- שאלקה

- ספרטק מוסקבה

- PSG

- אלקמאר

- אנדרלכט

- פולהאם*

- סלטיק

- PSV איינדהובן

- בשקיטאש

- מטאליסט

- רובין קאזאן מרוסיה *

- קלאב ברוז' *

- סטיאווה בוקרשט

- פאלרמו *

- בילבאו

- זלצבורג*

- דינמו בוקרשט

- לאציו

- אאק אתונה

- ציריך

- אודנסה

- לוקמוטיב מוסקבה

- פאוק *

- בירמינגהאם*

- סטוק *

- ראן*

- רפאיד בוקרשט

- יאנג בויז

- *אוסטריה וינה

- *אנותורסיס

אלה עם הכוכביות זה קבוצות בסיבוב השלישי שעוד לא עלו

היום בערב אני אעלה רשימה יותר רצינית ומלאה של הקבוצות

כולל קובץ אקסל שאפשר להכניס לתוכו תוצאות ולקבל הגרלות

כמובן הכל בעזרת השם, ואבי נמני הוא המלך.

מכבי קינג,

לשמחתי, אתה אפילו לא קרוב בהערכה שלך על מיטש. מעניין כמה פעמים הוא עוד יצטרך להגיד שהוא פה להרבה זמן כדי שיאמינו לו?ולא רק בפומבי אלא גם בשיחות אישיות.

היום, הוא מבין טוב יותר לאיזה אירגון חולה ומוזנח הוא הגיע. מקום שרחוק שנות אור מהיומרה, הערכים והעבר המפואר שלו.

שיתופי הפעולה עם מחלקות נוער אחרות ושיפור מחלקת הנוער עדיפים בהרבה מעוד זר יקר ולא מחוייב. שבענו מזה כבר. מושקע שם לא מעט כסף ובצדק!

מכבי חייבת לחזור להיות מועדון מייצר-שחקנים, תחרותיות, אנרגיה.

רק! לשפוך כסף לא יתקן כלום, זה רק מייק אפ. ההבראה מתחילה פנימה ורק אחר כך החוצה.

ימים יגידו....

יש קבוצות שאפשר לעשות מולם משהו, לגבי כל המפחידות בהתחלה לא ניראה לי למרות שנגד אולימפיאקוס עשינו גם משהו בלתי יאמן ככה שהכל יכול להיות.

כולה כדורגל תאמינו לי יש לנו קבוצה נחמדה ובעזרת השם אם נגיע לפליאוף ונקבל קבוצה רגילה ( לא אריות כדורגל כמו אתלטיקו,סביליה,פ.ס.ז של העונה) יהיה טוב.!

מכבייה, מאיפה הבטחון שלך? גולדהאר לא ליצן, אבל לא יודע אם אפשר לסמוך על הצהרות

בהצהרות אישיות שניתנו לאנשים שאני מכיר וסומך ובמעשים-אפשר לבטוח.

רק במהלך החצי שנה האחרונה הוא קיבל שתי החלטות קשות ומורכבות(שנים שלא קיבלו פה החלטות כאלה)שאמורות לדעתו לשפר את העתיד.

במקרה בוזגלו-הוא היה נחוש להוציא חלק מהרעל מהקבוצה(יעקב) גם במחיר כספי כבד.

במקרה נמני-הוא לקח בחשבון את המורכבות והפגיעה שיחוש הקהל אבל הרגיש שזה נחוץ.

אפשר להתווכח האם המעשים האלה היו נכונים או לא, אבל ראש קטן הוא לא ולא מתנהג כאילו הוא אורח לרגע.אלו פעולות אקטיביות שנועדו על פי השקפתו לתקן ליקויים.פלוס ההשקעה במחלקת הנוער,הרקורד של האדם ושמו הטוב בעולם העיסקי והנכונות הקיימת להשקיע אם צריך-משדרים לי אמינות ומחוייבות.

זה כמובן לא שולל שהוא יטעה לפעמים אבל כשאני מסתכל סביבי על האנשים שמנהלים פה את הכדורגל והמועדונים,אני ממש מרוצה בחלקי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.