Jump to content

ז'לז'ניצ'אר נגד מכבי ת"א, נושא רשמי למשחק.

Guest Zokif

Recommended Posts

ההרכב הצפוי:

גיא חיימוב, קלמי סבן, סאבו פאביצ'ביץ', ניבאלדו, יואב זיו, רפי דהן, מושיקו לוגסי (רוברטו קולאוטי), מונס דאבור, גיז'רמו ישראלביץ' (רועי קהת), האריס מדוניאנין ומוסא קונאטה.

יאללה מכבי!!! :wubyellow3:

למה קהת לפני מיכה ברוטציה?

לא תופס מקהת, שחקן איטי מאוד ולא מתאים עדיין לקבוצה הבוגרת, בטח לא באגף כמו שמסתמן.

דור מיכה היה מצויין כשנכנס במשחק הראשון נגד האזרים, וגם בחוץ הכניס אנרגיות, מגיע לו צ'אנס בהרכב על חשבון הננס.

מה עם אלברמן?

מה עם קואלטי?

מה יש לאיווניר הזה מה מאמן מטומטם

שני עגלות, אם לא היה להם כאלה חוזים ממזמן לא היו במכבי.

רק צעירים, רק שחקני בית!!! :clap:

כמה מאמן יכול להיות עיוור? כמה?

לך תדע מה קורה בתוך הקבוצה...

כולם פה מתלוננים על מה איווניר עושה , את מי הוא שם בהרכב ואת מי הוא מוציא...חכו להיום בערב אחרי שתראו את המשחק ואת התוצאה שתהיה ואז תשפטו אותו.

אתם לא יודעים מה הולך בחדר ההלבשה (וגם אני לא ) , לא הכל יוצא לתקשורת ותסמכו עליו שהוא עושה מה שהוא חושב שנכון לקבוצה, לא צודק לשפוט בן אדם לפני שהוא בכלל קיבל צ'אנס להוכיח את עצמו.

כולם פה מתלוננים על מה איווניר עושה , את מי הוא שם בהרכב ואת מי הוא מוציא...חכו להיום בערב אחרי שתראו את המשחק ואת התוצאה שתהיה ואז תשפטו אותו.

אתם לא יודעים מה הולך בחדר ההלבשה (וגם אני לא ) , לא הכל יוצא לתקשורת ותסמכו עליו שהוא עושה מה שהוא חושב שנכון לקבוצה, לא צודק לשפוט בן אדם לפני שהוא בכלל קיבל צ'אנס להוכיח את עצמו.

אצלינו זה לא עובד ככה, פה אוהבים לשחוט אחרי משחק וחצי. גם כן אוהדים...

אצלינו זה לא עובד ככה, פה אוהבים לשחוט אחרי משחק וחצי. גם כן אוהדים...

כן הא. אנחנו שוטחים את השחקנים והמאמן לפני המשחק, יאלה בואו נשרוף את קריית שלום.

זכותי לבקר אותו על ההרכב המטומטם שהוא עולה פעם אחר פעם, התוצאה בסוף המשחק לא תשנה את דעתי.

כן הא. אנחנו שוטחים את השחקנים והמאמן לפני המשחק, יאלה בואו נשרוף את קריית שלום.

זכותי לבקר אותו על ההרכב המטומטם שהוא עולה פעם אחר פעם, התוצאה בסוף המשחק לא תשנה את דעתי.

בדיוק.

איזה הסבר יש לזה שאלברמן ב-2 המשחקים האחרונים אפילו לא קיבל דקת משחק אחת?

צעירים זה טוב יפה, אבל במינון נכון, וכשיש לך שחקן כמו אלברמן, תשתמש בו. הקשר הכי טוב בליגה בעמדה שלו.

אלברמן חייב לקבל דקות. הוא שחקן שכבר הוכיח את עצמו והוא צריך להוריד את החלודה בשביל להחזיק לנו את הקישור האחורי כמו שצריך כדי להוריד משימות הגנתיות משחקנים כמו האריס, שזה דבר חשוב מאוד.

קשה לי להאמין לכל מי שאומר שאף אחד לא יודע מה קורה בחדר הלבשה, גל אלברמן הוא דוגמה לכל הצעירים והוא לא אחד שעושה בעיות, הדבר היחיד שיכול להיות זה איזה פציעה שלא מדווחת, אבל אני לא מאמין.

כמה מאמן יכול להיות עיוור? כמה?

צר לי עליו,

הוא חופר לעצמו את הקבר.

הקהל שלנו לא ממש סלחן (בלשון המעטה).

אני מאוד מקווה שאני טועה, אבל יש לי הרגשה שקריאות התתפטר תחלנה העונה לכל המאוחר באוקטובר.

לא שאני אומר שאני אקרא לו להתפטר, אבל אני כבר מכיר את הקהל שלנו.

אלברמן חייב לקבל דקות. הוא שחקן שכבר הוכיח את עצמו והוא צריך להוריד את החלודה בשביל להחזיק לנו את הקישור האחורי כמו שצריך כדי להוריד משימות הגנתיות משחקנים כמו האריס, שזה דבר חשוב מאוד.

קשה לי להאמין לכל מי שאומר שאף אחד לא יודע מה קורה בחדר הלבשה, גל אלברמן הוא דוגמה לכל הצעירים והוא לא אחד שעושה בעיות, הדבר היחיד שיכול להיות זה איזה פציעה שלא מדווחת, אבל אני לא מאמין.

או שאיווניר פשוט לא רוצה את אלברמן, זה גם מאוד אפשרי. למה? אינני יודע.

אבל אתה לא נותן לשחקן כמו אלברמן להתייבש על הספסל, זה לא נראה טוב לעין וחוץ מזה, כבר הרבה זמן שיש רחשים בנוגע ליחסים בין איווניר לאלברמן.

איזה מוזר גם בליילה וגם בשנ"צ חלמתי שאנחנו מנצחים 1-0 מגול של קאנוטה , אותו חלום קופי,מוזר. :happy:

למה אתה ישן צהריים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.