Jump to content

היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין

Recommended Posts

בהמשך לנושא הזה:

http://forum.12p.co....howtopic=134812

היום אני פותח את הדואר ומגלה שיש מכתב מצה"ל,פותח אותו ואני מקבל מכתב שקיבלתי זימון ליחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין.

רשום שהיחידה ממוקמת במרכז הארץ.

הנה תוכן המכתב:

"הננו מזמינים אותך להגשת מועדות לשירות כמתדנב/ת במסגרת היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין.

ביחידה זו משרתים חיילים ואזרחים במגוון מקצועות טכנולוגיים ואחרים.

הפרוייקטים המנוהלים ביחידה הינם בחזית הטכנולוגיה ומהוהים אתגר מקצועי ועניין רב לעוסקים במלאכה.

ליחידה מסורת ארוכה של העסקת חיילים מתנדבים בתפקידים בעלי עניין,תרומה וסיפוק.

היחידה ממקומת במרכז הארץ"

וצירפו למכתב עוד 4 דפים למלאות אותם, שאלון אישי וכו'...

מישהו יכול לזהות אולי איזה יחידה זאת,האם שווה ללכת להתנדב שם,מישהו יכול לפרט קצת בקשר ליחידה אולי מניסיון עבר או מישהו קרוב משפחה שהלך לשם?

שבוע טוב!

אני לא יכול להרחיב יותר מדי בפורום אבל זה מקום מעולה להיות בו. חבר שלי התנדב בשירות שם ואני מכיר כמה וכמה אנשים ששירתו שם.

כל זה בהנחה שאתה באמת בקטע של דברים טכנולוגיים ו/או מחשבים וכדומה.

מסכים עם השניים שמעלי. יצא לי לראות חלק ממה שהם עושים, ואני מכיר אנשים שמשרתים שם.

עבודה מעניינת וחשובה, אנשים איכותיים. מומלץ בחום להתמיין לשם.

• 2 weeks later...

כדי לך תלך שווה כל דקה אם אתה מצליח להיפתח וגלות ולהגיע לדברים מיוחדים על השאר אני לא יכול לפרט כאן אבל יש לך המלצה שכדי לך רק אם תגיע תדע מה יש שם

• 3 weeks later...

מדבר איתך פה אחד שמשרת ביחידה.

הבסיס הוא בסיס קטן בהשוואה לבסיס הקרייה, אך הת"ש בו הוא בשמיים!

לדוגמא: אני כבר למעלה מ4 חודשים לא לבשתי מדים. איך ולמה? כי אני משרת על אזרחי!

אני מגיע כל יום ב8 (לא אשמתי שאני גר קרוב) למשרד ויוצא בין 18:00 ל19:00 בערב (אבל כמובן, יש אנשים שנשארים לעבוד על השעות הקטנות של הלילה או שהם ישנים בבסיס).

חדר אוכל ברמה גבוהה (למרות שאם תגיע, תשמע מהמשרתים ביחידה תלונות וכד'), וגם אם תרצה להזמין אוכל מבחוץ, אתה נמצא במרחק נסיעה של 5 דקות מעזריאלי.

אני באופן אישי לא מתעסק בטכנולוגיה וכד', אלא יותר בביטחון מידע (ב"מ) שגם זה עניין חשוב ומעניין, אך מאוד לא נעים (מהסיבה שאני מקבל את תפקיד ה"מניאק היחידתי")

כמו כן, אני מתנדב (בגלל בעיות לב), וביחידה הזאת נותנים "כבוד" מסוים למתנדבים, מכיוון וכמעט מחצית מהחיילים בבסיס הזה הם מתנדבים (על שלל גווני הבעיות הבריאותיות).

יש אווירה של חברת הייטק, בתור אחד שאח שלו הוא מתכנת באינטל, אני שומע לא פעם ולא פעמיים מאחי על אנשים, יוצאי היחידה שמגיעים לאינטל ומקדמים את החברה.

במידה ותגיע באמת לתפקיד טכנולוגי, אני בטוח שהתפקיד שלך, איפה שלא תשובץ יהיה מעניין, מאתגר וממנף לחיים האזרחיים.

מצד שני, יש גם המון אנשים שהם לא נחמדים באופי שלהם ביחידה הזאת, אז צריך לקחת הכל בפרופורציות.

כל מה שכתבתי לך פה זה לא דברים סודיים, אלא דברים בלמ"סיים (בלמ"ס - בלתי מסווג) ובתור אחד שמתעסק בכל העניינים האלה, אני יכול לומר לך שכל מה שנאמר פה, נאמר לכל המתגייסים החדשים בכנסים מיוחדים לפני הגיוס במטרה למשוך חיילים ליחידה.

מי מהבנות תיחקרה אותך? ז"א מה שמה? (אני שואל בתור אחד שעובד באופן קבוע ונמצא בצוות עם המתחקרות).