Jump to content

הזמרת איימי וויינהאוס מתה

lior30

Recommended Posts

לטובתך כדאי שאם אתה באמת מעביר מידע על "שימוש בטוח בסמים" אתה מבסס אותו על מחקרים ועל ניסיון מוכח ולא על כל מיני דברים שקראת באינטרנט כי אחרת לא רק שאתה תטעה אנשים אתה עלול גם לגרום להם נזק (כמו למשל להמליץ על תרופות בפורום באינטרנט שרוב משתמשיו הם קטינים. ואני בספק אם ההמלצה שלך מבוססת על יותר מאשר שיטוט קצר בגוגל או "המלצה" של חבר) אתה גם מעודד פעילות עבריינית (לכל הפחות במובן שהיא נוגדת את החוק במדינה) ואתה עלול לסבך את עצמך בצורות שאתה עוד לא ממש מצליח לדמיין כנראה.

מוות מסמים אפשר למנוע פשוט על ידי אי-שימוש בסמים.

לא צריך להגיע לנקודת הקצה ואז ללכת לחפש חומרים אחרים שיצילו אותך אם אפשר פשוט להימנע ממנה.

כן,כמו הפיתרון הכי טוב למניעת הריון הוא לא לעשות סקס בכלל.

בהצלחה

בהצלחה

מה הקשר ? ?

תעשנו ותזריקו מה שבא לכם וכמה שבא לכם

אבל הגזמתם עם היחצנות הזאת של הסמים, גולשים פה הרבה ילדים בני 12

מה הקשר ? ?

תעשנו ותזריקו מה שבא לכם וכמה שבא לכם

אבל הגזמתם עם היחצנות הזאת של הסמים, גולשים פה הרבה ילדים בני 12

כשרואים שיש פה ילדים כאלה:

חחחח,מי צריך להביא ביד בבלומפילד או הדר יוסף שאפשר להביא ביד בשירותים הנקיים של יד אליהו? :wub:

ד"א, אם כבר להביא ביד בשירותים של בלומפילד אז לא בשער 13!!!במשחק נגד האזרבייג'נים השתנתי שם על הרצפה ועל הידית שמורידים את המים...

1. אני לא ממש בן 12, עוד חודשיים ישלי בר מצווה.

2. חח כל הדברים האלה שאתה אומר, זין,כוס,להביא ביד, ידעתי מה זה כבר בגיל 10.

אז מקווים שהם ימותו ממנת יתר לפני שהם יוכלו להפוך לעוד אדם בוגר ומיותר בעולם

אני מתבסס על השכלה אקדמית בתחום. על מה אתה?

הגישה שלך היא הבעיה הגדולה במדינה שלנו ומביאה לנזקים רפואיים, בדיוק כמו השמרנים שהתנגדו לשיעורי חינוך מיני בבית ספר.

על פי השורה האחרונה בדבריך, אני מסיק שפשוט אין לך מושג ואתה זה שמתבסס על דברים שקראת באינטרנט.

אין חיה כזאת מוות מסמים. לפחות לא הסמים שאתה מכיר.

את התרופה שהמלצתי עליה אפשר להשיג בישראל רק עם מרשם רופא והיא תרופה מצילת חיים.

לא רק שההמלצה שלי עליה אינה יכולה להזיק, אפילו לקטינים, מאחר והתרופה בטוחה לחלוטין לשימוש (אני מוכן לקחת על זה אחריות פלילית, בתור אחד שעשה וקרא עליה מספיק ניסויים קלינים. עכשיו אתה רגוע? בוא קח אותי לחקירה, אם לא) - אם היא תציל חיים של נרקומן אחד שגנב אותה מבית מרקחת, אני אהיה מאושר ומוכן לשבת כמה זמן שתרצה בכלא.

אם אתה לא מכיר את התרופה ו/או יודע מה המרכיבים שלה עושים לגוף, בבקשה אל תבקר אחרים.

על מה אני מתבסס ? איפה ראית שאני מבסס משהו ? כל מה שכתבתי הוא שזה לא ראוי שתמליץ על תרופות שכאלה בפורום הזה. בטח שאתה לא מוסמך בתחום (לקרוא מאמרים אקדמיים ומחקרים לא הופך אותך למוסמך). כתבתי את זה - אחד כי אתה עלול להסתבך בגלל זה (ולמען ההגינות אני אודה שמאחר ואני לא מכיר אותך, כנראה שאני לא אדע על זה שהסתבכת וכפועל יוצא מכך - זה כנראה גם לא יעניין אותי) שתיים, כי כנראה ששנינו מבינים שאין אתה לא מוסמך לשום דבר שקשור לתחום ואתה לפגוע באחרים גם אם הכוונות שלך טובות וגם אם הכוונות שלך הן לצאת מגניב בפורום (ואין לי מושג מה הן באמת).

לא יודע איך אתה מגדיר מוות מסמים - מבחינתי אם מישהו השתמש בסמים ועלה לנהוג ובתאונה הרג מישהו אחר, אז הסמים אשמים פה (או שאתה בונה על זה שכל קהל לקוחותייך הם אנשים רציניים שצורכים סמים בזמן שהם סגורים בתוך הבית ולא יוצאים ממנו עד שפגה השפעת הסם ?) אם מישהו השתמש בסם מסויים וזה הביא אותו להתנהגות שבלעדיהם הוא לא היה עושה (אלימות, פגיעה עצמית, פציעה בתאונה "ביתית" וכו') אז מבחינתי גם פה הסמים אשמים (ואני מדגיש את המילה "לדעתי" כי זאת דעתי האישית ואף אחד פה לא חייב להסכים איתה).

עשית עליה מספיק ניסויים קליניים ? אני אאלץ לצאת מנקודת הנחה שאתה איזה חוקר או מדען (כי בשימוש עצמי או שראית חברים משתמשים בה אתה מגדיר את זה כניסוי קליני אז באמת כל הדיון הזה מיותר).

"בוא קח אותי לחקירה, אם לא" - אני מנסה לחשוב על תגובה שלא תכלול את המילה "יצור" אבל לא מצליח. צר לי שאתה מדרדר את השיחה (או יותר נכון את התגובה שלך שגם אם אני לא אוהב אותה לפחות נכתבה יפה ומנומק בצורה מסויימת [דגש - גם עם הנימוקים אני לא מסכים]) לרמה של הכרזות חסרות תוכן.

אתה תהיה מאושר אם נרקומן יגנוב תרופה וזה יציל את חייו ? למה לא פשוט לעצור את זה לפני ולמנוע את היותו נרקומן (גמילה / מניעת גישה לסמים בכל מיני דרכים / חינוך מוקדם / פעילות אכיפה) ? מה גם שהמשפט האחרון הזה שלך רק מחזק את טענתי שאתה מדבר על פעילות עבריינית (בהקשר של עבירה על החוק. גם אם מדובר בגניבה ולא בצריכת סמים אסורים) בפורום שהוא גם פתוח לכל העולם ואשתו וגם יש בו גולשים שכנראה אינם בגילך או בגילי (ולא שאני חושב שזה לא בסדר לדבר על הדברים האלה הרי אני מגיב לך, אבל לטעמי יש דברים שכתבת שאינם במקום).

לא כתבתי שום דבר על התרופה ובטח שלא ביקרתי (שוב, למרות שאני מתנגד למה שכתבת) את התרופה, ככה שאת המשפט האחרון שלך אני באמת לא מבין.

בהצלחה

אתה משווה את הצורך ביחסי אישות לצורך לשימוש בסמים ? הרי הדחף לקיים יחסי מין הוא הרבה יותר טבעי וחזק מהדחף לשימוש בסמים, קל וחומר אצל מישהו שעוד לא התחיל להשתמש בהם.

בהצלחה ? ניסיתי לעשות משהו שאתה מאחל לי בהצלחה ?

אני לא מתבייש להגיד שככל הנראה אין בכל שער 11 מישהו שהוא יותר (עכשיו תופיע מילה אהובה על ילדי היציע) "סאחי" ממני וייתכן שאף אין מישהו שסולד מהדברים האלה יותר ממני.

ועדיין - לא ניסיתי לשכנע אף אחד לעשות או לא לעשות משהו. אמרתי שיותר קל פשוט להימנע משימוש בסמים מאשר לדחוף את עצמך, מבחינה פיזית, מנטלית או שתיהן גם יחד למקום קיצוני (וכאן המקום להגיד שנזכרתי בסתירה בדבריו של הבחור הקודם שהגבתי לו שמצד אחד טען בתוקף ש"אין מוות מסמים" אבל זה לא הפריע גם להגדיר את התרופה כ"מצילת חיים"...) שבו תזקק לכימיקלים אחרים על מנת שינטרלו את ההשפעות של הכימיקלים הראשונים. לי אישית זה נראה מטופש. אבל אני לא יכול לכפות על אף אחד לעשות או לא לעשות משהו עם החיים שלו או איזה חומרים להכניס או לא להכניס לגוף.

חאלאס עם השטויות והצדקנות הזאת, כאילו שהיא מתה מג'וינט.

הסיכוי שתמשיך מסמים קלים לסמים קשים הוא הסיכוי שתמשיך מסיגריות לסמים קלים. שמעתי מישהו שאמר "כל מי שהגיע לסמים קשים התחיל בסמים קלים", זה הגיוני, אבל זו דרך יפה לשקר דרך סטטיסטיקה שלא אומרת כלום.

זה כמו להגיד שכל מי שהגיע לסמים קלים התחיל בסיגריות, אז סיגריות גורמות לסמים קלים? השאלה שצריך לשאול היא: "כמה מתוך אלה שהגיעו לסמים קלים, לקחו את זה לסמים קשים?", והתשובה היא: אחוזים בודדים. כ"כ בודדים שזה לא רלוונטי.

אמי ווינהאוס לא מתה מסמים קלים, היא מתה מסמים קשים. לשים את שניהם תחת אותה קטגוריה, כי לשניהם הממסד אוהב לקרוא "סמים", זו בורות וצדקנות.

הכי עצוב,

שסאחים מעצבנים בטח ישתמשו במוות שלה כדי להטיף נגד סמים

ובכך ימנעו מצרכנים את המידע אותו הם צריכים כדי להמנע ממוות לא מחויב המציאות.

כתבתי הודעה ארוכה לגבי דרכים להמנע ממנת יתר ותופעות שליליות אחרות בכל אחד מהסמים הנפוצים,

אבל החלטתי לערוך אותה כדי לא לעודד צריכה של אותם סמים.

אני מזמין כל צרכן שחושש לגורלו לפנות אלי בפרטית למידע ספציפי על החומר הנרקוטי בו הוא משתמש,

ולצרכני הרואין אני רק אציין שקיים אנטגוניסט בשם נלוקסון שמשווק ע"י חברת טבע תחת המותג "נרקן" אשר יכול להציל את חייכם.

זכרו שמוות לא נגרם מסמים אלא משימוש לא נכון וחוסר ידע.

use wisely.

לא הבנתי אחי, אתה יענו מעודד להתשמש בסמים ?

להיפך, זה חבל הצלה חשוב מאוד. לא ראיתי שום עידוד בהודעה שלו, רק דרכים להתמודד.

הוא מדבר על מי שכבר מכור, מקרה אבוד, נמצא חזק בסמים הקשים. כל אלה, אפשר עדיין להציל אותם והוא הציע למי שנמצא במצב הזה לדבר איתו כדי לקבל ייעוץ שיכול למנוע מוות.

שלב הגמילה הוא ארוך וקשה, ולפעמים הם לוקחים מאחורי הגב, אז אם זה כבר קורה - נכון שזאת לא האפשרות האידיאלית, אבל מה לעשות, זה כבר המצב - אז לפחות שיעשו את זה בדרך שפחות תסכן אותם ותמנע מהם מנת יתר.

אמי ווינהאוס לא מתה מסמים קלים, היא מתה מסמים קשים. לשים את שניהם תחת אותה קטגוריה, כי לשניהם הממסד אוהב לקרוא "סמים", זו בורות וצדקנות.

וזהו בקיצור.

טוב, תגובה סאחית שאני מקוה שתבהיר הכול.

אני לא מעודד שימוש בסמים ולא מטיף נגד.

שכל אחד יעשה את ההחלטות שלו, אני ליברל שמאמין בחופש.

המטרה שלי היא מניעת מוות מיותר ע"י מתן מידע מהימן.

אולטראס מכבי,

אני קצת עייף מכדי לגעת בכל מה שכתבת, אז באופן כללי:

מבלי להכנס להגדרות פורמליות, סמים הם תחום המחקר המרכזי בו אני עוסק באקדמיה. גם עוד דברים, אבל בעיקר זה. על כך אני מבסס את המידע שאני נותן, בין אם אני מוסמך פורמלית ובין אם לאו. תתפלא, אבל מי שלומד ביוכימיה יודע הרבה יותר מהרופא הממוצע על כל מה שקשור לריאקציות ביולוגיות וטיפול בהן. ככה שבכל הצניעות, התשובות שאני מסוגל לתת מדויקות ומקיפות בהרבה משל רופא מוסמך. תחשוב שהעבודה שלי היא לייצר את התרופות האלה והרופאים נשענים על מחקרים שאנשים כמוני עושים. ואני מתנצל אם זה נשמע שחצני.

לגבי הקטע על החקירות, אני מתנצל, לרגע השתחררה לי הניצרה. אופי של שחורים וכו'.

כמו שכבר כתבתי, אני מאמין שמידע מציל חיים חשוב שישוחרר. אני לא ממליץ לאף אחד להתנסות בסמים, זה בכלל לא מעניין אותי ואני לא מפיק רווח מסחר.

מי שכבר צורך - חשוב שיידע מה הוא עושה, מה אסור לו לעשות ומה הוא חייב לעשות במקרה חירום. ואני עומד מאחוריי דבריי - לצערי מדינת ישראל נלחמת במסוממים ולא בסמים, מתרכזת בלהטיף על חשבון ללמד.

חיי אדם עומדים מעל הכול בשבילי ולכן אני אקנה מזרק חדש לנרקומן, אם אדרש. אתה יכול לראות בזה עידוד לצריכה של סמים, זו דעה לגיטימית. בשבילי זו עזרה ראשונה.

כל טוב.

הסיכוי שתמשיך מסמים קלים לסמים קשים הוא הסיכוי שתמשיך מסיגריות לסמים קלים. שמעתי מישהו שאמר "כל מי שהגיע לסמים קשים התחיל בסמים קלים", זה הגיוני, אבל זו דרך יפה לשקר דרך סטטיסטיקה שלא אומרת כלום.

זה כמו להגיד שכל מי שהגיע לסמים קלים התחיל בסיגריות, אז סיגריות גורמות לסמים קלים? השאלה שצריך לשאול היא: "כמה מתוך אלה שהגיעו לסמים קלים, לקחו את זה לסמים קשים?", והתשובה היא: אחוזים בודדים. כ"כ בודדים שזה לא רלוונטי.

לא ראיתי בכל הנושא הזה מישהו שטען שהיא מתה מג'וינט... נראה לי שניתחת את התגובות כמו שרצית והחלטת להגיב לפי מה שנדמה לך שאנשים פה חושבים