Jump to content

מוטי פשכעצקי

TonyMontana

Recommended Posts

אני לא יודע מי הבן זונה שהעביר אותו מבחן רדיופוני, אבל אני לא יכול לשמוע את הקרקור שלו. זה בכלל לא משנה מה הוא אומר.

ומהשם הכי מכוער ששמעתי עוד עשו כינוי, יענו מגניב "פשכה", מה זה פשכה לעזאזל? זה נשמע כמו מחלת מין ממארת.

באלי לקחת עט חפירה ולפרק את אילדיס שהוא אומר, פשכה כוס אמא של המילה הזאת, ומותי פשכעצקי הוא האיש הכי אדום בארץ.

באלי לקחת עט חפירה ולפרק את אילדיס שהוא אומר, פשכה כוס אמא של המילה הזאת, ומותי פשכעצקי הוא האיש הכי אדום בארץ.

הוא ירוק.. יש לו אח בקופים.

לפשכה? חחחחחחחחחחחחחחח הבנאדם משתין אדום מהתחת ! איך אח שלו חמאס?

יש לו אח תאום, פעם אחת הראו את שניהם ביחד בחיים ע?פ שוקו..

יש לו אח תאום, פעם אחת הראו את שניהם ביחד בחיים ע?פ שוקו..

אח שלו הזה משחק בליגת כדורגל חופים והוא אוהד הפועל פ"ת,כמה פעמים הם דיברו על זה.

אח שלו הזה משחק בליגת כדורגל חופים והוא אוהד הפועל פ"ת,כמה פעמים הם דיברו על זה.

היה לי בראש שהם אוהדים פתחתקווה אבל לא הייתי בטוח, אני זוכר שכתבו פה את זה פעם...

פשכצקי זונה.

אח של פשכצקי זונה.

אמא של פשכהזיןשלי זונה.

סבא של פרימו הבן זונה - זונה.

הפועל זונה.

חיפה זונה.

תקשורת זונה בת זונה.

נושא מטומטם ומיותר.

אבי מלר אוהד רעננה ביכלל יש לו חיבה אליהם

נדב יעקבוי את הפועל באר שבע

1) איציק זוהר לא מדבר כמו שנוא מכבי.

איציק מדבר כמו אוהד מתוסכל

לראות את הפרצוף שלו אחרי שקיבלנו בראש בדרבי שבר לי את הלב עוד יותר.

2) פשכצקי זה לא ההוא שקיבל אגרוף והלך לישון?

3) כולם על הזין שלי, גם אופירה גם שירלי שתי השרמוטות שעושות ברדק בשביל מאור הילד זין.

גם שפכה, גם אילדיס (אדום מבטן ולידה תפסיקו למכור לעצמכם פוזות) וגם שני הפייגעלכים שפיגלר והשני שנראים כמו זוג.

היחידות שנסבלות שם? מירי נבו, והחדשה הזאת שהיא בכלל דוגמנית בחדשות הספורט, הדוגמנית זה על מיוט ובלי בגדים ומירי נבו סבבה.

העיתונאים? סתם שרמוטות גם ככה.

יונתן כהן אוהד הפועל ירושלים

ושתי הקבוצות שהוא מקפיד לשנוא הן מכבי ובארסה. בגמר של 2009 עשינו צפיה במינוס 1, מקום שהוא מעורב בו חזק (או לפחות היה) והיה תענוג לראות אותו.

ושתי הקבוצות שהוא מקפיד לשנוא הן מכבי ובארסה. בגמר של 2009 עשינו צפיה במינוס 1, מקום שהוא מעורב בו חזק (או לפחות היה) והיה תענוג לראות אותו.

מה רע בלשנוא את בארסה? whistling.gif

אילדיס לא אדום מלידה. לאילדיס אין חיבה לכדורגל ישראלי יש לו אהבה עזה לליברפול וזהו.

אלי אילדיס אוהד הגועל,לא יודע אם זה בגלל אישתו האדומה תוקעת הנודים בשידור ישיר

אבל הוא אוהד הגועל,הראו אותו הרבה במשחקים,ואיפשהו ראיתי כתבה בערוץ הספורט על מה חושבים אוהדי הגועל על הקבוצה והוא היה אחד המשתתפים בתור אוהד

3 דפים, אבל אף אחד לא מסביר למה הקול של פשכצקי כזה מעצבן... או שזה רק אני ששם לב? אני ממש לא יכול להקשיב לו, יש לו את הקול הכי מעצבן ביקום.

אילדיס לא אדום מלידה. לאילדיס אין חיבה לכדורגל ישראלי יש לו אהבה עזה לליברפול וזהו.

כן הוא כן, לא זוכר בדיוק מתי זה היה, אבל במחצית של איזשהו משחק בצ'מפיונס הוא עשה מבזק שהסתיים בזה שהפועל קיבלה קנס, ואז הוא התלונן שעה על כמה שההתאחדות דפוקה.

מודי בראון שאל אותו אם הוא רוצה להגיד מה הסיבה האמיתית והוא ענה במבושה: "לא חשוב..."