Jump to content

חזאר לאנקאראן נגד מכבי ת"א, נושא רשמי למשחק.

Guest Zokif

Recommended Posts

יש שמועות שמכרו את המשחק.(יחס 1 ל13 לניצחון של ואדוז

אם הם עלו (ולא רק ניצחו) בגלל מכירה, זאת חתיכת מכירה, כי זה אומר שגם את השופט וגם את הסרבים צריך לשחד בשביל גול בדקה ה-97. שחקן שרוצה להפסיד לא יסתמך על זה שהשופט ימשיך את המשחק לנצח. ורק את השופט זה כמובן לא הכי יעיל לשחד כשמדובר בניצחון של קבוצה ברמה כזאת.

הרבה נחישות,רצון ולחימה. פחות כדורגל יפה ומסודר(התקפית!)

כדי לקחת משהו מהעונה הזאת חובה לשנות כמה שחקני הרכב.

גיז'רמו OUT זיזוב IN

דאבור OUT יצחקי IN

זיו OUT מסיללה :wubyellow3: IN

אין מה לקחת מהמשחק הזה חוץ מאת האטלתיות של ניבאלדו, הכישרון האדיר של עטר ומדו, ואת הנחישות של רפי דהן.

עוד תזכורת קטנה.

אני רואה פה הרבה הודעות כמו "כל הכבוד ששיחקו על התוצאה" אם מישהו היה אומר משהו כזה לפני 10 שנים הוא היה נתלה

Guest אלירן עטר

הרבה נחישות,רצון ולחימה. פחות כדורגל יפה ומסודר(התקפית!)

כדי לקחת משהו מהעונה הזאת חובה לשנות כמה שחקני הרכב.

גיז'רמו OUT זיזוב IN

דאבור OUT יצחקי IN

זיו OUT מסיללה :wubyellow3: IN

אחי אם כבר להחליף את יצחקי בקונאטה ועם דאבור וקונאטה לעשות רוטציה ושחכתי מזיזוב שחקן ענק לפי הסרטונים

לא מבין מה אתם יוצאים על איווניר עם מדו, הוא מתפקד אותו בדיוק כמו שהוא דיבר בתחילת העונה. הוא המאסטרו שבחבורה, ומחלק כדורים לכולם מלפניו.

לא כל פליימייקר חייב לשחק קרוב לשער סטייל ריקלמה, יש כאלה כמו פירלו שמשחקים מאחורי הקישור ומנהלים משם את המשחק של הקבוצה.

למי שכתב שמדו בקושי זז - התעייף. הוא רץ הרבה, כל הזמן היה בתנועה בשביל לקבל את הכדור, ומיד שחרר אותו בנגיעה ושוב תנועה. קלאסה אמיתית.

ראיתי עכשיו את התקציר של הפועל מול זלזניצאר משנה שעברה.

כלכך חסר לנו שחקן בסגנון של ורמוט שיכול לעבור שחקן או שניים וליצור מצבים מכלום.

גם היום במשחק ראו כמה חסר לנו מישהו בקישור הקדמי שיזין את החלוצים, בייחוד כשהאריס מתופקד כלכך מאחורה.

אם היה אפשרי הייתי מנסה להביא את מליקסון. נראה עאילו הוא שיפר משמעותית את המשחק שלו. אבל הוא הולך לשחק בליגת האלופות בעונה הקרובה ולא נראה לי שחזרה לארץ היא אופציה בשבילו.

המילה מקסימום מקורה בציטוט עליו הגבתי.

אני לא מצפה לראות מקסימום אף פעם, אני עובד על אופטימום.

אתה צודק, אלא שהסגל לא נועד להחליש את הקבוצה. לפעמים יש שחקנים שמתאימים יותר למשחק ספציפי ופחות לאחר; כושר המשחק משתנה במהלך העונה וכו'.

אני בכלל לא נגד ההרכב של מוטי, אתם אלה שמשתמשים בו בתור תירוץ. אם הם לא מסוגלים לשחק כדורגל מחצית שלמה, שלא יעלו למגרש. זה לא משחק הכנה, זה פאקינג משחק רשמי שהזדקקנו בו למזל והשוער שלנו בזבז זמן החל מהדקה החמישית.

וכדי להבהיר:

אני לא קורא לפטר ולא מבקר את הבניה.

אבל נמאס לי שגונבים את דעתי, אני לא ילד ולא צריך שישקרו לי כדי להרגיע אותי. רק האמת משחררת והאמת היא ששחקנו רע בכל כך הרבה מובנים.

1-נדרשת פרספקטיבה.מכבי נכשלת ביבשת כבר שנים ועם הרכבים נוצצים הרבה יותר.מכבי נלחמת עם טראומות ובושות ועם ניקוד לא קיים ולכן אני שמח על כל תוצאה חיובית ולא לוקח שום דבר כמובן מאליו.ראיתי את אלופת המדינה אתמול מקבלת גולים של נערים ג מול יריב בערך באותו סדר גודל.

2-אני לא משתמש בשום תירוץ.זאת רק רבע תמונה(שחקנים יצורפו, שחקנים יחזרו מפציעות, שחקנים יושאלו,התיאום,הכושר, השטף והביטחון אמורים להשתפר)ולמסקנות אין הרבה ערך אחרי זמן מועט כל כך.

3-לא היה ממש שלב במאה שמונים הדקות האלה שהעלייה באמת עמדה בסימן שאלה.מזל לא היה חלק מהמשוואה בכלל(אולי מזל לאזרים שכבשו בפוקס ולא קיבלו עוד שלוש חתיכות).

4-עם העלייה גם שחקנים צעירים קיבלו את טבילת האש שלהם ביבשת-זה אחלה.לא יותר ולא פחות.

זאת מהות הסגל ואני מעדיף שילדים שלי(או שחקנים צעירים עם עתיד)יאיישו אותו.

1-נדרשת פרספקטיבה.מכבי נכשלת ביבשת כבר שנים ועם הרכבים נוצצים הרבה יותר.מכבי נלחמת עם טראומות ובושות ועם ניקוד לא קיים ולכן אני שמח על כל תוצאה חיובית ולא לוקח שום דבר כמובן מאליו.ראיתי את אלופת המדינה אתמול מקבלת גולים של נערים ג מול יריב בערך באותו סדר גודל.

2-אני לא משתמש בשום תירוץ.זאת רק רבע תמונה(שחקנים יצורפו, שחקנים יחזרו מפציעות, שחקנים יושאלו,התיאום,הכושר, השטף והביטחון אמורים להשתפר)ולמסקנות אין הרבה ערך אחרי זמן מועט כל כך.

3-לא היה ממש שלב במאה שמונים הדקות האלה שהעלייה באמת עמדה בסימן שאלה.מזל לא היה חלק מהמשוואה בכלל(אולי מזל לאזרים שכבשו בפוקס ולא קיבלו עוד שלוש חתיכות)

4-עם העלייה גם שחקנים צעירים קיבלו את טבילת האש שלהם ביבשת-זה אחלה.לא יותר ולא פחות.

זאת מהות הסגל ואני מעדיף שילדים שלי(או שחקנים צעירים עם עתיד)יאיישו אותו.

1. שטויות במיץ עגבניות, גם הנחמת טיפשים בהפסד של חיפה וגם ה"טראומות" שלא קיימות אצל אף אחד משחקני ההרכב.

מי מהם שיחק נגד סנטה קולומה או נגד ארצ'יאספור? לא הבנתי.

ואם אין לנו ניקוד, זו לא הזדמנות מצוינת לצבור אותו? או שאנחנו בונים על נצחונות חוץ בשלבים מאוחרים יותר של המפעל?

2. שוב, אנחנו מדברים ברמות שונות לחלוטין. אתה מדבר על מסקנות, שזה השלב האחרון של תהליך הלמידה - אני בכלל לא שם. אני עדיין רושם את המידע בפנקס.

3. אני מדמיין את "המכבייה" האזרי, ברשמיו מהמשחק מציין את חוסר המזל של אופרה ובונפים מול חיימוב כסיבה המרכזית להדחה המוקדמת. במחצית הראשונה הם היו שווים שער או שניים שהיו טורפים את הקלפים עבורינו.

אוקיי מזל לא היינו צריכים, מה לגבי בזבוזי זמן? אותם היינו צריכים או שהם הגיעו בירושה משטראובר?

4. להרכב בו קלמי תופס את מקומו של ורד,

גיז'רמו את מקומו של קהת/מיכה,

האריס את מקומו של לוגאסי -

אתה קורא טבילת אש לצעירים? אוקיי...

הבדיחה היא שנעלה עם הרכב "חזק" יותר בדרבי טוטו.

אחרי ההדחה בגביע המדינה, כולם דיברו על ההרכב השערורייתי.

כנראה חייבים להפסיד בשביל להעביר ביקורת.

חבל, כי חוסר הביקורת העצמית היא זו שתביא להפסד מלכתחילה.

אתה יודע מה ההבדל בין נבון לפיקח?

איזה באסה לראות משחק כל כך חלש של מכבי. למה חיימוב היה צריך להתנהג ככה, זה הוראה של המאמן?

אני באמת רוצה לתת קרדיט למוטי, על קבוצה שנראית מאומנת ועל שחקנים שנראים מבטיחים כמו דהן, דאבור, קונאטה וורד (יחסית למגן ישראלי). במחצית הראשונה של המשחק הראשון היו רגעים יפים של כדורגל, עם הנעת כדור ומגנים עולים. אבל החילופים שלו, הם תמיד, אבל תמיד (בסדר, חוץ מקולאוטי בדרבי) מחלישים את הקבוצה.

והיום, לראות את מכבי עם מדוניאנין, קונטה, דאבור ועטר באה להרוס, נגד קבוצה שנתנו להם 3 באיזה 20 דקות, זה היה קצת מדכא.

ואל תגידו איזה קהל מעאפן שופט אחרי משחק. אני מדבר על דברים שאין להם קשר לתקופה, לא רוצה שהשוער שלי יבזבז זמן מהדקה החמישית נגד קבוצה מאזרבייג'אן.ומדוניאנין מאחורה, אולי יש פה מישהו שחושב שצריך לתת לו זמן בעמדה הזו?

שמונה,

1-זאת בורות נפוצה- הניקוד לא היה משתנה והוא לא קשור לזה בכלל(רק לעלית שלב) ואני מאמין בדנא של מועדון. יכול לכתוב לך מגילות בנושא. אין פה נחמת טפשים אלא בזיונות אחרי בזיונות. מגדל השן שלך לא קיים בכלל. אתה מועדון קטנטן ביבשת נכון לעכשיו. תתמודד.

2-אז תרשום בפנקס ואל תזעק מסקנות כל כך מהר כי אני נותן לקבוצה הזאת אוויר ונראה מה יהיה. עונה זה לייפ טיים. זאת רק ההתחלה שלה.

3-אין לי מה לענות לזה. אם לא ראית את הפערים, קשה לי יהיה לשכנע אותך. 6-1 במשחק הראשון היה ריאלי. המקביל האזרי שלי שמח שנשאר לו סיכו תאורטי בגומלין לאחר מחצית בה הוא נשחט.

4-אני לא מוטי ולא רואה אותם באימונים.

אתה כבר החלטת שההוא תופס את מקומו של זה וההוא של זה. נתת פה שמות שלא הכרת לפני ארבעה חודשים ואתה מכיר אותם עכשיו רק בגלל מוטי ואתה מאשים אותו בזה? זה לא מגוחך קצת בעיניך? הרי אם מדו נמכר כל הפורום פה, כולל אתה, עושים פה במכנסיים.

בשורה התחתונה-ורד, דהן, קונאטה, דאבור, לוגסי, קהת, מיכה קיבלו דקות משמעותיות במפגש הכפול. מה עוד אתה מצפה(בפאקינג משחק רשמי כמו שכתבת)? שאיתמר הבן שלי בן האחד עשרה ישחק?

שמונה,

1-בורות שלך-הניקוד לא היה משתנה והוא לא קשור לזה בכלל(רק לעליה). ואני מאמין בדנא של מועדון. יכול לכתוב לך מגילות בנושא. אין פה נחמת טפשים אלא בזיונות אחרי בזיונות. מגדל השן שלך לא קיים בכלל.

2-אז תרשום בפנקס ואל תזעק מסקנות חסרות שחר כי אני נותן לקבוצה הזאת אוויר ונראה מה יהיה.

3-אין לי מה לענות לזה. אם לא ראית את הפערים, קשה לי יהיה לשכנע אותך. 6-1 במשחק הראשון היה ריאלי.

4-אני לא מוטי ולא רואה אותם באימונים.

אתה כבר החלטת שההוא תופס את מקומו של זה וההוא של זה. נתת פה שמות שלא הכרת לפני ארבעה חודשים ואתה מכיר אותם עכשיו רק בגלל מוטי ואתה מאשים אותו בזה? זה לא מגוחך קצת בעיניך? הרי אם מדו נמכר כל הפורום פה, כולל אתה, עושים פה במכנסיים.

בשורה התחתונה-ורד, דהן, קונאטה, דאבור, לוגסי, קהת, מיכה קיבלו דקות משמעותיות במפגש הכפול. מה עוד אתה מצפה(בפאקינג משחק רשמי כמו שכתבת)? שאיתמר הבן שלי בן האחד עשרה ישחק?

1. סבבה, אני בור ועם הארץ. מזל שלא בזבזנו נצחון חוץ באירופה, אם אין ניקוד.

2. ממש זעקה גדולה יצאה ממני.

שורש פ.ט.ר פוזר לכל עבר ושאגתי "יואב זיו מת" בכל פינה.

זרוק את האשמות חסרות הבסיס האלה על מישהו קצת יותר רגיש ממני. אולי זה יתפוס והוא יתן לך את ה"אויר" שאתה מחפש.

עלי זה לא עובד, גם אם תחזור מאה פעם על המילה מסקנות.

המסקנה היחידה שהגעתי אליה זה שלא ממש משנה לכם איך מכבי נראית.

אתם מחכים לאיזה קש שישבור איזה גמל ואז כמובן תגיבו בחוסר פרופורציה טוטאלית ותדרשו ראשים. (לא מדובר עליך ספציפית, אתה מקרה מיוחד)

אני רוצה שיתקנו את הליקויים עכשיו וכדי לעשות זאת, חייבים להכיר קודם שמדובר בליקויים.

אתה מתעסק לי בהרכבים כשזה לגמרי שולי עבורי מלכתחילה. אני רוצה שמי שזה לא יהיה על המגרש, יעלה כדי לשחק ולא כדי להרוס.

3. אז למה לא שמו 6-1? וכמה היה ריאלי במשחק השני?

אם אכן יש פערי רמות אדירים, איך בדיוק התיקו מספק, לא הבנתי.

4. עכשיו אתה כבר סתם מבלבל בשכל. מה אתה מכיר אותי בכלל, שאתה יודע איזה שמות הכרתי ובזכות מי? פשוט חוצפה.

לא מוטי הביא את מואנס, קהת, לוגאסי ודור מיכה למכבי. הסדר הנכון הוא שקודם כל אני ראיתי אותם גדלים בנוער, אחר כך מוטי התמנה למאמן. גם עומר ורד זו לא עבודת סקאוטינג מחתרתית של מוטי. אנחנו נסענו עד קרית אליעזר כדי לראות אותו מצטיין בתיקו אפס.

במכנסיים בגלל מדו? מה אתה יורה סתם באויר בתקוה שזה יתפוס? ממתי אני מחזיק ממנו? בפעם האחרונה שהתבטאתי לגביו בפורום, חשבתי שזה לא נכון לבנות את הקבוצה סביבו. שזה פוגע בהתפתחות של הצעירים. אם אני לא טועה (ויש מצב, אני לא זוכר מי זה היה) אתה זה שתמך בהישארותו באותו נושא, אז מה בדיוק אתה רוצה מהמכנסיים שלי, תבדוק את שלך.

אם איתמר שחקן טוב, למה לא. אבל אם הוא יכנס לפאניקה ויעיף כדורים סתמיים במשך 45 דקות, גם בגיל 30 אני לא רוצה אותו על המגרש.

מהמשחק היום אפשר לקחת כמה דברים:

1) ג'יזרמו במשחקים לחוצים וחשובים פשוט לא שייך לקבוצה

2) מהרגע שמדוניאנין עוד שיחק יחסית למעלה, כל המשחק של מכבי נראה אחרת

3) בתקווה שלא נצטרך יותר לשחק משחקים על תוצאה, מורד אמנם ראינו רק משחק אחד אבל צריך לתת לו את הקרדיט בהרכב. ואם יש לך מגן נורמלי בצד אחד, לא כדאי לאזן את זה ולמצוא מחליף למקל ארטיק שמשחק אצלנו בצד שמאל?

4) מוסא קונאטה :wubyellow3:

אז בסה"כ, הבן של המכבייה להרכב !

שמונה,

ממש מתיש הויכוח המיותר הזה.

אם אתה כבר מדבר על ניקוד, תדע על מה אתה מדבר ואל תכניס את זה לויכוח אם אתה לא יודע.

מי שעלה היום עשה הכל כדי לעלות שלב.אם לא שמת לב לזה הבעיה היא כנראה בך.לא יודע על איזה מכבי גדלת אבל בכל מקרה היא פצפונת ביבשת. הכל קשה לה בגלל חטאי העבר שלה.גם צעד קטנטן קדימה אתה אמור לכבד. אם לא, אתה חסר מושג , חוצפן ומנותק(חוצפה מצידי אה?) אין לך לכלום להשוות ואתה עדיין בשלך.אתה כלום ביבשת-תפנים! את המורשת המחורבנת הזאת צריך ללעוס לך? מי האחראים לה?

ומכבי של היום נתנה-הרס משחק היריב,לצאת שאפשר,אחריות ולא נתנו חללים ליריב.נכון שהיריב לא משהו(ומי אנחנו שנזלזל בכלל) אבל זה אולי ישרת אותנו לעתיד כי כדורגל(ובכלל החיים) זה משחק של הרגלים.

ריאלית התוצאה במאה שמונים דקות היתה שמונה שתים.

מוטי נותן להם הזדמנות והקאריירה שלו עומדת פה גם למבחן.גם הסבלנות של אוהדים בחודש יולי.אבל אותם אי אפשר לפטר. באסה.

לא יודע איזה שמות היכרת אבל לא אתה מקבל את ההחלטות ואם הם היו מושאלים, הם לא היו רלוונטים לנו.

קיבלו כאן החלטה ואתה בחודש יולי מפקפק בה כי לא התקפנו גלים גלים במשחק חוץ.

וואלה, זה גדול עלי.פרספקטיבת מספר שמונה שלך לא עולה לראש? מביך...

לא נראה לי שאפשר לייצר זהב ממים, לא משנה כמה טוחנים אותם.

ככה שאין לי כבר מה להוסיף מעבר למה שכבר נאמר.

רק אצלך למילה "ריאלי" אין שום קשר למציאות.

אם אני לא טועה, במציאות, סיכום המפגשים נגמר 3-1 וכל השערים הריאליים נכבשו במחצית אחת מתוך ארבע.

לא ידעתי ששיחקנו נגד יבשת שלמה, חשבתי סתם קבוצה מאזרבייג'אן.

אגב, לא הייתי במגמת גיאוגרפיה, מאיזו יבשת המדינה הזו בכלל?

למה להסתכל בפרספקטיבת מספר 8 שלי, כשאפשר להסתכל דרך מספר 8 שלך -

כל עונה בה לא מקבלים עשיריה מחיפה, היא הצלחה!

כמה שחסר לנו ה"ברקוביץ'" באמצע המגרש...ועד שיש מישהו שבאמת מבין מתפקדים אותו כקשר אחורי

זה לא רע באמת יש פליימקרים שמשחקים מאחור קמביאסו סטייל אבל מדו הוא לא כזה אין טעם לתת לו לשרוף שטחים אם ב20 מטר שבין החצי ל16 הוא יכול לסדר 4 בישולים וכמה בעיטות טובות לשער במחצית אחת

אם אתה מציב את זה בתור אתגר,

ברור אחי. אני בחיים לא מסרב. בבקשה, תתחיל.

לגבי כל השאר,

לא נראה לי שאפשר לייצר זהב ממים, לא משנה כמה טוחנים אותם.

ככה שאין לי כבר מה להוסיף מעבר למה שכבר נאמר.

רק אצלך למילה "ריאלי" אין שום קשר למציאות.

אם אני לא טועה, במציאות, סיכום המפגשים נגמר 3-1 וכל השערים הריאליים נכבשו במחצית אחת מתוך ארבע.

ומה רע בזה?(וערכתי את ההודעה שלי).

מה הם המים? שחקני הנוער המרגשים שלא מקבלים הזדמנות או שהם כן מקבלים את ההזדמנות?

לאיזה זהב אתה רגיל חביבי? לאיזה מורשת גדלת?

לקפריסאים בגלקטיקוס הראשון? לתורכים מהליגה השניה?לאלו שאני לא זוכר את שמם שהדיחו אותנו אחרי אליפות?

לאנדורים ישמור השם?

למוגרן לה הפסדת שנה שעברה?

במציאות עלית שלב בלי בושות גדולות(זה נדיר מאד).תחבק את זה ותמשיך הלאה.לא תבנה היסטוריה בשנה ולא בשנתיים.

אירופה זה פורום אחר,זה שמעון מזרחי.לא פה. פה יש רק תלונות ואפס פרספקטיבה.לא סבן או ורד ישנו את זה אלא פוקוס של מועדון(פאקינג בכר ואנטבי הבינוניים עשו סיבוב יפה).מתי תבין את זה?

פה,אתה רק יכול לטחון מים שלא תקפת גלים גלים! בחוץ.מצחיק פשוט.

מורשת שמונה הביאה את זה?

אין גבול לחוצפה אה?

מי אנחנו בכלל?

עדיף לנו להיות צנועים.

תנסה להנות מכל צעד. אפילו שהוא קטנטן כי אנחנו כאלה.

ובמציאות, עברנו בקלות יחסית יריבה נחותה עם דקות משמעותיות לשחקנים צעירים.תחלק למחציות, לרבעים,פסקי זמן,למה שבא לך, זה עדיין לא משנה את העובדה הברורה והפשוטה שעברנו בלי שריטה.אם זה מובן מאליו מבחינתך, כנראה נחתת אתמול ממאדים או שלא הפנמת שיכול להיות שבמפגש כפול, מחצית אחת מספיקה. וזאת כבר בורות היסטורית.

לי,בניגוד אליך,אין מורשת שמונה בכלל(או מספרים אחרים).מוטי הוא כמו כל אחד אחר(למרות שהיה מגיבורי ילדותי) שמקבל את השרביט.יקבל קרדיט עד שאחשוב שהוא טועה.

לי יש רק מורשת מכבי.אולי לך יש אג'נדה אחרת אבל היא מעולם לא עינינה אותי למרות שהניצחון היחידי של שרברבי אנדורה ביבשת איי פעם פלוס שאר הבושות שהזכרתי-יושב לי בגרון עד היום.גם דרבים, גם הורדת הראש בכל משחק גדול.

גיורא אגב,לקח גביע חודש אחרי העשר אפס מול הפועל שזממה על הדאבל והיתה בשתי דרגות טובה ממך(מיקי כהן ובני).

אתה רואה את מכבי של השנים האחרונות לוקחת גביע מול חיפה והפועל?

נשאל אחרת,אתה רואה את מכבי עוברת את שמינית הגמר?על מה אתה מדבר איתי בכלל?

כרגע,אתה מועדון שהלוזריות נדבקה בכל מילימטר בו עד שלא יוכח אחרת.לכן כל צעד קטנטן הוא צעד.

הלו,אתה אוכל עוגות כשאין לחם.

הטיפוס שלך לראש ההר חזרה-יהיה מפרך וארוך.

בבקשה,אל תתחיל בכלל לדבר איתי על מורשת.....אין לך פרספקטיבה להתמודד איתי שם.

ומה רע בזה?(וערכתי את ההודעה שלי).

מה הם המים? שחקני הנוער המרגשים שלא מקבלים הזדמנות או שהם כן מקבלים את ההזדמנות?

לאיזה זהב אתה רגיל חביבי? לאיזה מורשת גדלת?

לקפריסאים בגלקטיקוס הראשון? לתורכים מהליגה השניה?לאלו שאני לא זוכר את שמם שהדיחו אותנו אחרי אליפות?

לאנדורים ישמור השם?

למוגרן לה הפסדת שנה שעברה?

במציאות עלית שלב בלי בושות גדולות(זה נדיר מאד).תחבק את זה ותמשיך הלאה.לא תבנה היסטוריה בשנה ולא בשנתיים.

אירופה זה פורום אחר,זה שמעון מזרחי.לא פה. פה יש רק תלונות ואפס פרספקטיבה.לא סבן או ורד ישנו את זה אלא פוקוס של מועדון.מתי תבין את זה?

פה,אתה רק יכול לטחון מים שלא תקפת גלים גלים! בחוץ.מצחיק פשוט.

מורשת שמונה הביאה את זה?

אין גבול לחוצפה אה?

מי אנחנו בכלל?

עדיף לנו להיות צנועים.

תנסה להנות מכל צעד. אפילו שהוא קטנטן כי אנחנו כאלה.

אתה מייחס לי יותר מדי תחכום,

התכוונתי שאני ואתה טוחנים מים וכלום לא יצא מהויכוח הזה (:

יואב,

כולה משחק כדורגל, לא אופוס היסטורי ולא מיתולוגיה יוונית.

90 דקות, בהן נמדדת יכולת של קבוצה (לא מועדון) - מסתיים בנצחון, הפסד או תיקו.

אתה יכול להגיד מה שתרצה לגבי המשך העונה ואתה מתעקש לחשוב שאני מתווכח על זה, משום מה.

אבל אני מודד את היכולת של מכבי באותן 90 וקצת הדקות ששוחקו היום. לא יותר ולא פחות.

והבעיה שלי היא אפילו לא עם היכולת, אלא עם הרצון.

הרצון היה להשיג "תוצאה" ולהזדיין מהחור הזה, בזמן שהרצון היה צריך להיות לנצח, נקודה.

למה? כי זו וינריות, זה מה שצריך להשריש בשחקנים, זה מה שצריך להרגיל אותם.

זה מה שהביא את הפועל וחיפה להצלחות באירופה, הם ניצחו בחוץ קבוצות חזקות בהרבה, לעיתים בתנאי מגרש הרבה יותר קשים, כי הם קודם כל ניצחו את הקבוצות החלשות.

אגב, גם הן לא נולדו עם היסטוריה. חייבים להתחיל איפשהו, לא?

גיורא לקח גביע, הא?

אולי היינו יכולים לעבור את סיבוב ח' עונה שעברה, מי יודע.

8, 5, 206 - מישהו כשל אבל כל המספרים האלה מבלבלים אותי.

אני לא מבין, מי מחפש את המורשת והפרספקטיבה, אני או אתה?

נראה לי התבלבלת קצת. אני מדבר על ההווה, זה זמן לא נוח בשבילך?

אתה חכם מאוד קטן.

ממציא לך מושג "מורשת שמונה", מייחס אותו אלי ואחר כך מצפה שאתגונן בהתאם.

אז בוא נעשה ניסוי ונמציא גם לך אג'נדה.

נקרא לאג'נדה, "מורשת מיטש", גם כשהמחירים עולים, גם כשאין מנכ"ל, גם כשהקבוצה סוחטת תיקו אפס מול קבוצה מאזרבייג'אן, גם כשהסגל לא מצליח לשמור על יציבות אפילו שבוע.

וואלק כיף לאללה להמציא מושגים, אני אעלה את זה לויקיפדיה ויהיה חותם רשמי.

זו אפילו לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה, לפחות כלפיי. אני עדיין זוכר, איך בזמנו האשמת אותי שבגללי מקבלים רדיוסים.

בכל מקרה, אני מציע לך בכנות לרדת מנמני. לא כי זה מפריע לי, פשוט כי אני יותר מדי מוכן לזה. שנים של אימונים...

תקוף אותי באגף! צא עלי שגדלתי בדור החרא שהעריץ את הוינריות של האחים ברומר, התלהב מהשפם של פולוקארוב, עשה גליצ'ים של שתי הברכיים על אספלט כמו דריקס וכו'.

הדור שראה את מכבי גוזלת את האליפות מאחת הקבוצות הטובות ביותר שהיו אי פעם בישראל, או מביאה דאבל מרגש עם שחקני בית משמעותיים.

אין ספק שאין לנו מורשת בכלל, מלך השערים של הקבוצה בכל הזמנים, זה מהדור שלך נכון?

אתה מייחס לי יותר מדי תחכום,

התכוונתי שאני ואתה טוחנים מים וכלום לא יצא מהויכוח הזה (:

יואב,

כולה משחק כדורגל, לא אופוס היסטורי ולא מיתולוגיה יוונית.

90 דקות, בהן נמדדת יכולת של קבוצה (לא מועדון) - מסתיים בנצחון, הפסד או תיקו.

אתה יכול להגיד מה שתרצה לגבי המשך העונה ואתה מתעקש לחשוב שאני מתווכח על זה, משום מה.

אבל אני מודד את היכולת של מכבי באותן 90 וקצת הדקות ששוחקו היום. לא יותר ולא פחות.

והבעיה שלי היא אפילו לא עם היכולת, אלא עם הרצון.

הרצון היה להשיג "תוצאה" ולהזדיין מהחור הזה, בזמן שהרצון היה צריך להיות לנצח, נקודה.

למה? כי זו וינריות, זה מה שצריך להשריש בשחקנים, זה מה שצריך להרגיל אותם.

זה מה שהביא את הפועל וחיפה להצלחות באירופה, הם ניצחו בחוץ קבוצות חזקות בהרבה, לעיתים בתנאי מגרש הרבה יותר קשים, כי הם קודם כל ניצחו את הקבוצות החלשות.

אגב, גם הן לא נולדו עם היסטוריה. חייבים להתחיל איפשהו, לא?

גיורא לקח גביע, הא?

אולי היינו יכולים לעבור את סיבוב ח' עונה שעברה, מי יודע.

8, 5, 206 - מישהו כשל אבל כל המספרים האלה מבלבלים אותי.

אני לא מבין, מי מחפש את המורשת והפרספקטיבה, אני או אתה?

נראה לי התבלבלת קצת. אני מדבר על ההווה, זה זמן לא נוח בשבילך?

אתה חכם מאוד קטן.

ממציא לך מושג "מורשת שמונה", מייחס אותו אלי ואחר כך מצפה שאתגונן בהתאם.

אז בוא נעשה ניסוי ונמציא גם לך אג'נדה.

נקרא לאג'נדה, "להגן על מיטש ענק ומוטי אדיר בכל מחיר", גם כשהמחירים עולים, גם כשאין מנכ"ל, גם כשהקבוצה סוחטת תיקו אפס מול קבוצה מאזרבייג'אן, גם כשהסגל לא מצליח לשמור על יציבות אפילו שבוע.

וואלק כיף לאללה להמציא מושגים, אני אעלה את זה לויקיפדיה ויהיה חותם רשמי.

זו אפילו לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה, לפחות כלפיי. אני עדיין זוכר, איך בזמנו האשמת אותי שבגללי מקבלים רדיוסים.

1-אני בעד מיטש כי הוא נראה כמו התקווה האחרונה לשפיות.בקשר למחירים-הוא טעה ביג טיים.מנכל-אני רוצה להאמין שהעיכוב יביא לבחירה מצויינת. בסך הכל מדובר באדם שיודע לנהל אירגון ומידע אישי אומר לך-הוא באמת! בעניין ורוצה להצליח.אני איתו ביג טיים!!!!

מוטי?מתי הגנתי עליו בכל מחיר? זה שקר.הוא שכיר שאני מקווה שיהיה מוצלח.אין לי מושג יותר ממך אם זה יצליח אבל אני תמיד בעד מאמנים(אני אוהד יונייטד אל תשכח).

2-אני חושב שלא היתה שום בעיה עם הרצון במשחק היום.ההפך הגמור.ראיתי קבוצה שרוצה לצאת קדימה ולא מספיק מתואמת אבל גם זהירה.זה טבעי.יש ליקויים מיקצועיים(שטוב שרואים אותם ביולי) וכולי תקווה שיתוקנו.מכבי צריכה לרכוש לדעתי.המדינה מולה שיחקנו לא אומרת לי כלום. אני מקווה שאתה מבין את זה אחרי שהפסדנו למדינה שקטנה יותר מראשון.

3-גיורא לקח גביע אה? אין לך מושג(ואני מאחל לך את הרגש הזה) איך זה הרגיש אז.דמיין גמר מול הפועל פיבוריטית ואלופה ותוסיף לזה את העשר אפס, חודש קודם.אתה מסוגל להבין את הגאווה האדירה הזאת לאחר השפל הגדול ביותר? פיקשן מוחלט להיום.בשנים האחרונות יש רק שפל.אין שום תיקון אמיתי.אין קטרזיס בכלל.למכבי לא היה רגע גדול או ארוע מכונן כבר המון שנים.בשנות השמונים השחורות היה טוב יותר.

4-ההווה זמן מצויין.ההרגשה שלי טובה כבר כמה חודשים. היא לא נחלשה היום.

5-לא מצליח לשמור על יציבות אפילו שבוע? מאד מוקדם לקבוע את זה כשעבר רק שבוע.

6-חייבים להתחיל איפשהוא ואולי זה נמצא בהמשך הדרך.ואולי רק בשנה הבאה.הכניסו פה חומרים טובים לסיר וזמן זה מרכיב חשוב.

7-מעולם לא טענתי שאני חכם גדול ובקשר לרדיוסים, לא זכור לי ואני מתנצל אם כן.

8-זה אף פעם לא רק משחק כדורגל ואני מקווה שהטרגדיה היוונית הזאת תיגמר.

סלח לי שאני לא ממשיך את זה הלאה,

השורה התחתונה אצל שנינו זהה, אני מניח -

עם הפנים קדימה.

ברע, בטוב, אלך איתך מכבי.

חחחח את הדיון בין שניכם יכולנו לעשות באידאה.

יואב, את איתמר אפשר לשים במקום חיימוב.

כרגע? נראה לי שהוא קצת בלחץ עדיין.

יעבור לו, אבל דבר אחד חשוב: הוא יצא נחמד לכדורי גובה.

בכל מקרה? שניכם נתפסים סתם.

לצחוק וזה על שחקנים מומצאים שאתם עושים מהם כוכבים (ר"ע ה"בדיחה" של סוייר על דאבל קל ומדו זה השביעי) זה יופי, הבעיה שהרוב מאמינים בזה וחיים בסרט שיש לנו קבוצה.

אז כן, מכבי עמדה בהגנה נכון ובשנים עברו היינו מקבלים גול ונלחצים במשחק כזה.

וכן, מכבי עשתה לחץ כקבוצה ולא של שחקן אחד שרץ כמו יויו שזה מצויין.

בשורה התחתונה? חוץ ממחצית אחת? בשלוש האחרות בעטנו רק פעם אחת לשער.

וזה נגד קבוצה שבינינו? מכבי צריכה לתת לה בבית 5 ובחוץ עוד שניים לקינוח.

אז מכבי נראו זוועה.

כל דבר אחר מיותר מעבר.

יואב,

הניקוד באירופה חשוב למועדון שמתיימר להיות ברמה אירופית.

כל משחק נגד פחונים כאלה אתה צריך לנצח.

לא היה חסר הרבה שבזכות ההגנה נספוג שער בדיחה ואללה יוסתור מה שהיה קורה לנו.

אז כן, אני מצפה ממכבי שיש לה חלק קדמי מוכשר למדי לנצח.

אני מצפה ממדו לחבר שני פסים במשך משחק שלם ולא לעמוד על המגרש.

אני מצפה מאיווניר להבין שלא יכול להיות שקשר אחורי הוא רק הורס ולא בונה.

אני מצפה ממכבי לבעוט יותר מבעיטה אחת לשער מול קבוצה כזאת.

לגבי מיטש?

אני הפסקתי להאמין בו איפשהו בדרך.

בעלים שהולך במודע נגד האוהדים שלו הוא לא גאון גדול.

וזמן?

בושינסקי הלך לפני 10 חודשים כמעט.

שעיה ידוע שרוצה לעזוב חצי שנה.

ועדיין לא מצאת מישהו מתאים?

יאללה שינהל את כל החברות שלו בשלט רחוק, פשיטת הרגל תגיע.

שמע, אם הוא לא מנהל כמו שצריך? תודה ושלום.

הסיבה היחידה שהוא רוצה לנהל הכל בעצמו זה העקיצה שהוא קיבל בשנה שעברה....ועל זה אנחנו נשלם.

ואמרתי לך את זה בקיץ הקודם.

יואב,

הניקוד באירופה חשוב למועדון שמתיימר להיות ברמה אירופית.

כל משחק נגד פחונים כאלה אתה צריך לנצח.

אבל לא מקבלים ניקוד על משחק, מקבלים ניקוד על שלב, כך שאין באמת הבדל בין תיקו לניצחון מבחינת הניקוד.

כל ההבדל הוא 0.025 נקודות שמקבלת המדינה, וזה חסר משמעות לחלוטין