Jump to content

ניסוח מכתב לטופס.55 לקרבי

Recommended Posts

אני חייב איזה מכתב משכנע כבר שלחתי אחד ושללו בטענה שעשיתי רישיון על חשבונם והם רשמו גם שהיה לי פרופיל מתאים לגיוס קרבי ובכל זאת הלכתי לקדצ מה שלא נכון בזמן שחתמתי על קדצ עד הסיכום פרופיל היה לי פרופיל 45 על תת משקל עכשיו הפרופיל82 ציינתי גם שנהיגה לא מעניינת אותי ואני מוכן לוותר על הרישיון קיצראם מישהו יכול תרשמו תנסחו לי משהו שאולי יתפוס ואולי הפעם הם יאשרו לי 

המכתב לא כזה משנה. הכי חשוב זה ההמלצות מהמפקד הישיר ומהקצין שלך. במידה ויהיו לך המלצות למעבר לקרבי, כל מכתב שתכתוב, משכנע או פחות, יתקבל. מה שחשוב הוא שתראה למפקדים שלך חוסר מוטיבציה בתפקיד העכשוי שלך, וזה מה שיעזור לך לעבור לקרבי.

לאחר מכן, תגיע לשיבוץ מחדש בבקו"ם, הקצין מיון יקבע לך שיבוץ לקרבי.

אגב, אני עברתי את העניין הזה ועברתי מתומך לחימה לקרבי. בנימה אישית אני אומר לך שאני לא מצטער על זה לרגע, נהפוך הוא, אם אתה שואל אותי, הייתי עושה את זה עוד פעם בלי לחשוב יותר מידי אז שיהיה בהצלחה.

ניסיתי לשלוח פרטית אבל לא הלך נראה לי, אז אני מפרסם כתגובה.

מבחינת המכתב, כתוב כמה אתה רוצה לשרת את המדינה וכמה חשוב לך להיות בקרבי כי אלו הערכים עליהם גדלת.

גם אני עברתי מתומך לחימה לקרבי (אצלי היתה טעות בגיוס פשוט) ואם אתה רוצה לשרת בקרבי, אז אני בהחלט ממליץ.

מעבר לזה - מה הפז"מ שלך? יכול להיות שאני יכול לעזור לך כי פה הפתרון הוא לאו דווקא טופס 55 רגיל, יכול להיות שפשוט צריך לפנות לגורמים האחרים - אלו שתמיד ישמחו להעביר אותך לקרבי.

יש לך העדפה מסויימת בקרבי? רק גולני? רק צנחנים? רק שריון? או שאין לך בעיה וכל קרבי טוב מבחינתך?

גבעתי או גולני אני מעןניין ואני חודשיים בצבא בבצ?ת בסיס תובלה של חיל הים ובא לי להתאבד אין לי מושג מה לעשות לסרב לנהוג או להמשיך כרגיל ולבקש רק דרך טפסים ממש חרא פה אני יומיות בטירה בזמן שאני גר בחולון שעות מ8 עד 5 וחצי אני רק מגיע הביתה הולך לישון אני מרגיש שאני מבזבז את הזמן שלי פה ואין לי חושג מאיפה להתחיל לברוח מפה מה אני יכול לעשותת?