Jump to content

אלירן עטר מחוזר בפורטוגל

Mushon_11

Recommended Posts

אני אגיד את זה פשוט וברור, כל הצדדים יכולים לקפוץ!

האינטרסים של מכבי הם שאלירן עטר ישאר ויוביל את הקבוצה לאליפות.

עם כל הכבוד ל4 מיליון יורו, אותי לא מעניין הכסף של כאן ועכשיו, אותי מעניינת ההצלחה של הקבוצה(שזה הכסף הגדול באמת), מכירה של עטר תפגע בקבוצה ובסיכויים שלה לזכות באליפות העונה וזה הדבר היחיד שעומד כנגד עיניי ולא שום דבר אחר.

מה גם שגם אלירן עטר עצמו יכול להרוויח יותר בזה שהוא יישאר עוד עונה במכבי.

בוא רגע נצא מההנחה שאנחנו אוהדי מכבי, ואותנו מעניין רק טובת הקבוצה.

אתה אומר שעטר עצמו יכול להרוויח יותר בזה שהוא יישאר במכבי עוד עונה. אני מבין אותך כי אתה אוהד כמוני.

אבל אם עטר עובר לפורטו עוד השנה, המשכורת שלו עולה בפי 3-2, החלום האירופי שלו מתגשם, ולא לבלגיה... אלא לאלופת הליגה האירופית (להגיע עם מכבי לבתים יהיה קשה מאוד). קבוצה שתשחק בצ'מפיונס שיכולה להגיע לשלבים הגבוהים במפעל, וקבוצה שהייתה ב 2004 אלופת אירופה.

תשמע, אני מת שעטר יישאר, אבל מכבי באירופה היא כמו עירוני רמה"ש של הליגה שלנו, עם כל הצער, זאת מקפצה לקריירה של השחקן הזה, מעבר למשכורת (גם בבלגיה הוא ירוויח יותר), זאת הגשמת חלום.

נקווה שיישאר עוד שנה, ורק שנה הבאה יעזוב, אבל קשה לי להאמין..

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/261/428.html?hp=71&cat=7101

מהכתבה הזאת נראה כאילו הכסף שפורטו תציע לעטר בחוזה שהוא שיקבע, מכבי צריכה מיידית להשוות את השכר שעטר מקבל, אם לא להגדיל אותו עוד משמעותית.

גם במקרה של מאיוקה הוא טען לא פעם שהכסף היה השיקול המרכזי, אם היו מוסיפים לו שכר הוא היה נשאר.

מכבי תהיה חייבת להגדיל לעטר את השכר בחוזה ולקוות לטוב.

מוזר אבל הכתבה הזאת במעריב גורמת לי יותר ויותר לחשוב שמדובר פה בסך הכל בתרגיל של לעלות לאלירן את השכר במכבי.

הלוואי וזה המצב.

מועדון כמו פורטו בא פעם בחיים ואף אחד לא יודע מה צופן העתיד.

אם הוא הצליח לתת עונה גדולה בקבוצה של שנה שעברה, שכל משחק ההתקפה שלה היה מקרי לחלוטין וחסר כל שיטה, אין סיבה שהוא לא ישחזר את אותה יכולת העונה ואף יותר.

עוד שנה במכבי רק יוסיפו לו עוד ניסיון, מעמד, וקונים.

מה גם שפורטו לא מכרה את שחקני ההתקפה המצויינים שלה בינתיים, ככה שהוא לא יגיע לשם על תקן שחקן הרכב ממה שאני מבין.

בוא רגע נצא מההנחה שאנחנו אוהדי מכבי, ואותנו מעניין רק טובת הקבוצה.

אתה אומר שעטר עצמו יכול להרוויח יותר בזה שהוא יישאר במכבי עוד עונה. אני מבין אותך כי אתה אוהד כמוני.

אבל אם עטר עובר לפורטו עוד השנה, המשכורת שלו עולה בפי 3-2, החלום האירופי שלו מתגשם, ולא לבלגיה... אלא לאלופת הליגה האירופית (להגיע עם מכבי לבתים יהיה קשה מאוד). קבוצה שתשחק בצ'מפיונס שיכולה להגיע לשלבים הגבוהים במפעל, וקבוצה שהייתה ב 2004 אלופת אירופה.

תשמע, אני מת שעטר יישאר, אבל מכבי באירופה היא כמו עירוני רמה"ש של אירופה, אם כל הצער, זאת מקפצה לקריירה של השחקן הזה, מעבר למשכורת (גם בבלגיה הוא ירוויח יותר), זאת הגשמת חלום.

נקווה שיישאר עוד שנה, ורק שנה הבאה יעזוב, אבל קשה לי להאמין..

כל זה נכון במידה ואלירן טורף את הקלפים בפורטו ומתאקלם שם במהירות ותופס מקום קבע בהרכב. להגיד שדבר כזה אפשרי? אפשרי, אבל קשה לי להאמין שזה מה שיקרה.

מה שאני בא להגיד זה שאם אלירן ישאר עוד עונה הוא יכול לקבל הצעה מאולי לא קבוצה גדולה יותר אבל מליגה טובה יותר(גרמניה/אנגליה/ספרד/איטליה). ברור שגם הוא יכול לקבל זבנג ולהפצע או לא לפגוע ואז הוא באמת הפסיד, אבל אם אלירן בטוח בעצמו ובשאיפות שלו אז אני חושב שבשביל העתיד שלו יהיה טוב יותר אם הוא ישאר עוד עונה אחת במכבי ואז לעבור לאירופה.

Guest אלירן עטר

לא נראה לי שפורטו באמת רוצה אותו נראה לי זה סתם. יכול להיות שיפתחו נגדי עכשיו משהו אבל אני אומר בכל זאת שלדעתי עטר לא מספיק טוב לפורטו

אח שלי גם אני חשבתי אבל כול כלי התקשורת כבר מדווחים שהוא בדרך.

אולי אתה צודק או לא מתאים אבל עטר חרוץ תוך שנה הוא מתאים וחצי.

ולא יודע עם עטר עוזב מכבי תיהיה בעונה בינונית עטר הביא מלא נקודות שנה שעברה.

וגם ברק לא מספיק משופשף כמו לפני שנפצע.

אבל אני רוצה להגיד משהו אם גולסה בגיל 20 ויתר על לאציו ועל באיירן גם בהתחלה אם אתם לא זוכרים.

אז נכון אולי לעטר זה חלום אבל בוא תיתן למכבי תואר ותילך מה גם שהמחיר שוק יעלה ואז נקבל יותר.

כי אל תישכחו שבני יהודה מקבלת אחוזים

תאמין לי שעונה טובה כקודמתה תביא לו הצעות פי 2 טובות על פורטו בכל היבט שהוא, כלכלי ומקצועי.

האמן לי, אין הרבה יותר טוב מפורטו(אם להיות ריאלים).

ראיתי לאן הגיעו כל כוכבי הליגה שנתנו עונות מצויינות. לא מדגדג את פורטו בכלל.

כתבתי לפני שבוע, עטר רוצה שידרוג ומכבי יכולה להרשות את זה לעצמה.

אבל שמדובר בפורטו, לא מדובר רק בכסף.

אבל אני רוצה להגיד משהו אם גולסה בגיל 20 ויתר על לאציו ועל באיירן גם בהתחלה אם אתם לא זוכרים.

אז נכון אולי לעטר זה חלום אבל בוא תיתן למכבי תואר ותילך מה גם שהמחיר שוק יעלה ואז נקבל יותר.

כי אל תישכחו שבני יהודה מקבלת אחוזים

לא גולסה זה שויתר על לאציו/באיירן אלא יעקב שחר לא הסכים למעבר שלו ובצדק.

אצל חיפה יענקלה שחר מוכר שחקנים אחרי שהם נותנים לו תפוקה, ותפוקה אצל יענקלה זה תארים כי הוא יודע שדרך תארים הוא עושה את הכסף.

אצל הפועל לא שחררו את הכוכבים שלהם גם אחרי שהם הביאו דאבל אז אתם רוצים שמכבי תשחרר את עטר אחרי שלא הביא לה כלום? התחלקתם על כל הראש.

גם אלינו עטר לא בא על תקן שחקן הרכב.

ברצינות עכשיו, בסיטואציה המפחידה שהוא עוזב, אני לגמרי מסוגל לדמיין אותו כובש את ההרכב בפורטו בנחישות והתמדה. וכן, ברור לי שבסגל יש חלוצים טובים יותר על הנייר.

Guest אלירן עטר

לא גולסה זה שויתר על לאציו/באיירן אלא יעקב שחר לא הסכים למעבר שלו ובצדק.

אצל חיפה יענקלה שחר מוכר שחקנים אחרי שהם נותנים לו תפוקה, ותפוקה אצל יענקלה זה תארים כי הוא יודע שדרך תארים הוא עושה את הכסף.

אצל הפועל לא שחררו את הכוכבים שלהם גם אחרי שהם הביאו דאבל אז אתם רוצים שמכבי תשחרר את עטר אחרי שלא הביא לה כלום? התחלקתם על כל הראש.

אתה צודק אח שלי אולי אני קיצוני אבל בלי עטר יהיה קשה מאוד הוא ווינר מטורף עם כול הנתונים להצליח שמכבי לא ישחררו אותו יש לי הרגשה שיישאר תאמת.

עוד משהו אני בשום פנים ואופן לא רוצה שיעזוב אותנו אבל אם כן למה מכבי עושה את זה ככה:ל פי אותם דיווחים, העברתו של עטר לפורטו צפיויה להיסגר כבר היום (שלישי) או מחר, כשכל תנאיו של החלוץ סוכמו לארבע העונות הקרובות והמועדון יקנה 100 אחוז מכרטיס השחקן של עטר.

גם בני יהודה מקבלת אחוזים וגם הוא בדוק יימכר בעתיד הוא יוכיח את עצמו אז למה לא 90 80 75 אחוזים אם כולכך רוצים אותו תאמינו לי שיסכימו פורטו

הלווווווווווווואיייייייייי ולא יעזווווווווב הוא תיקוותינו היחידה.

גם אלינו עטר לא בא על תקן שחקן הרכב.

ברצינות עכשיו, בסיטואציה המפחידה שהוא עוזב, אני לגמרי מסוגל לדמיין אותו כובש את ההרכב בפורטו בנחישות והתמדה. וכן, ברור לי שבסגל יש חלוצים טובים יותר על הנייר.

אחרי השנה האחרונה אני מבין שאלירן שחקן ברמת בניון, הוא אפילו יותר מוכשר ממנו.

אלירן יכול להגיע לרמות כי גבוהות באירופה, הוא פשוט שחקן מדהים.

אם הוא עובר לפורטו הוא הופך לכוכב שלהם אחרי שלושה חודשים

תאמין לי שעונה טובה כקודמתה תביא לו הצעות פי 2 טובות על פורטו בכל היבט שהוא, כלכלי ומקצועי.

מסכים איתך , עם הוא הוא ייתן עונה כמו הקודמת , באמת בלי לזלזל בפורטו זה באמת מועדון ענק , אבל יהיו לו הצעות יותר טובות ומליגות הבכירות באירופה

נו, באמת, איזה הצעות יותר טובות הוא יקבל אם הוא יישאר עוד עונה?

לעשות כל מה שצריך כדי להשאיר אותו, אבל זה מספיק מטורף אם הוא באמת מקבל הצעה מפורטו כשהוא משחק בליגה הישראלית - מה אתם חושבים, שעם אליפות ועונה טובה באירופה הוא יקבל הצעה מריאל מדריד או מברצלונה?

אגב, די עם המיתוסים האלה על שחר - הוא שיחרר חצי קבוצה אחרי שהם סיימו מקום 2 לפני שנה.

קובי,

אני ממש לא רוצה שהוא ילך. אבל כשפורטו דופקת בדלת זה יכול לבלבל כל אחד.

בקשר לחיפה, רפאלוב קיבל הצעה כי הוא התקדם ונתן עונה טובה. במקרה שלו זה גם נגמר באליפות. לא הפוך.

עטר נתן עונה נהדרת גם. לא בטוח ששחר לא מוכר את עטר אם זה הפוך. ושחר מכר ארבעה שחקנים משמעותיים ללא אליפות בקיץ הקודם.  

למכור אותו זאת טעות ענקית. לפחות בשלב זה של העונה אחרי שהשחקנים כבר מגובשים והסגל מגובש. גם תמורת 10 מ' כרגע זה מאוחר מדי למכור אותו. רוב הסגלים סגורים ולהביא חלוץ במקומו בזמן כל כך קצת יביא לנפילה נוספת בעמדה. אם הוא נותן העונה עונה דומה בכיף מפרגן לו שיסע לחול ויצליח. אבל וואלה טעות נוראית תהיה אם בטעות הוא ימכר כרגע.

קובי,

אני ממש לא רוצה שהוא ילך. אבל כשפורטו דופקת בדלת זה יכול לבלבל כל אחד.

בקשר לחיפה, רפאלוב קיבל הצעה כי הוא התקדם ונתן עונה טובה. במקרה שלו זה גם נגמר באליפות. לא הפוך.

עטר נתן עונה נהדרת גם. לא בטוח ששחר לא מוכר את עטר אם זה הפוך. ושחר מכר ארבעה שחקנים משמעותיים ללא אליפות בקיץ הקודם.  

מוכר ובונה לו פסל.

4 מליון יורו על שחקן שקנית במליון תוך עונה אחת זה החלום הרטוב של שחר.

עשיתי חיפוש מהיר באתר הרישמי של פורטו ולא מצאתי מילה על אלירן עטר

ממתי קבוצות מדווחות באתר רשמי על גישושים שהן עושות?

כרגע זה לא נשמע כעסקה שבאמת מתבשלת. אני לא מאמין שמכבי תשחרר אותו בשלב הזה של הקיץ.

אם כן, המצב יהיה רע מאוד.

זה יהיה הקש שישבור את גב הקהל, שיכעס על ההנהלה כבר מהמחזור הראשון בעקבות גל השחרורים האחרון, וברצף ההפסדים הראשון (לא יותר מדי, גם 3-4 לדעתי) זה יתפוצץ ויתחילו השריקות בוז.

גם אם שחר מכר שחקנים אחרי שלא הביאו לו אליפות אז לא ניתן להשוות כי שחר במכבי חיפה יכול להרשות לעצמו, למכבי אין את הלוקסוס הזה, מכבי ב15 שנה ראתה אליפות אחת! שחר ב15 שנה האלה ראה 7 אליפויות והיה 5 פעמים סגן(שמתוכם הפסיד אליפות על הפרש שערים ועל קיזוז).

מכבי צריכה קודם כל לבסס את עצמה אחרי השנים השחורות שהיא עברה, כל עוד לא נבסס את עצמנו הן מקצועית והן ניהולית אסור לנו לעשות טעויות שכאלה.

ראיתי לאיזה קבוצות וליגות הגיעו הכוכבים שלקחו כאן את שלושת האליפויות האחרונות, כאשר כולם גם שיחקו בליגת האלופות.

איפה אתם חיים?

שחקנים שרעדתם מהם גמרו בבלגיה, אוסטריה, רוסיה, סקוטלנד, רוסיה ובקבוצות בינוניות באיטליה וגרמניה. לא בליגה של פורטו בכלל, גם לא בצחוק.

זאת הצעה(אם זה נכון) אדירה ממש.

הלוואי וישאר.

קרדיט לנמני על הבאתו ואם הוא גם ימכר בסכומים האלה, עוד רווח אדיר שנמני ייצר למערכת.