Jump to content

אלירן עטר מחוזר בפורטוגל

Mushon_11

Recommended Posts

הפועל זה משהו אחר הם נהנו משכטר וורמוט 3 שנים, שתיהם תרמו לקבוצה, למה הבאנו את עטר אם משחררים אחרי עונה אחת?

שכטר היה בהפועל שנתיים, מתוכן הוא שיחק רק עונה אחת ובשניה ישב בחוץ כמעט כל העונה.

פשוט לשים עליו תו מחיר של 6 מיליון יורו ושתי הקבוצות ירוויחו.

רוצים רוצים לא רוצים לא צריך.

הרי זה ברור לכולם שעטר שחקן ענק והוא ימצא את עצמו בקרוב מאוד באירופה אז לנסות להקשות עליו זה חבל.

פשוט לשים עליו תו מחיר של 6 מיליון יורו ושתי הקבוצות ירוויחו.

רוצים רוצים לא רוצים לא צריך.

הרי זה ברור לכולם שעטר שחקן ענק והוא ימצא את עצמו בקרוב מאוד באירופה אז לנסות להקשות עליו זה חבל.

מה זה לנסות להקשות עליו? הוא יתקדם ומה איתנו? בסך הכל הוא פותח עכשיו את העונה השנייה שלו אצלנו שתיגמר העונה הזאת ( ונקווה שהוא ימשיך ביכולת האדירה שלו ) אז אולי יהיה על מה לדבר,בינתיים אסור בשום מחיר לשחרר אותו.

אני מקווה שאלירן לא יעשה בעיות...

שכטר היה בהפועל שנתיים, מתוכן הוא שיחק רק עונה אחת ובשניה ישב בחוץ כמעט כל העונה.

אז שנתיים , ולא שיחק חצי עונה, אבל הביא להם דאבל , וכמה שערים בליגת האלופות

אם האלק ופלאקו ישארו בפורטו בעונה הבאה אז אני לא רואה את עטר מקבל הרבה דקות , בגלל זה אפשר לחתום עם פורטו בחוזה שישאילו לנו את עטר לעונה הקרובה או מצד שני לחתום איתם שאם הם משאילים אותו אז הם חייבים להשאיל אותו רק לנו וככה גם אנחנו נרוויח וגם הם ירוויחו.

בדיוק אחרי המשחק אמרתי לאבא שלי שזה העונה האחרונה של עטר במכבי .

אם כבר מוכרים אותו (רק בתנאי שהוא רוצה לעזוב) שיוסיפו תנאי שאם הוא חוזר לארץ זה רק למכבי !

אלירן עטר :wubyellow3:

בדיוק אחרי המשחק אמרתי לאבא שלי שזה העונה האחרונה של עטר במכבי .

אם כבר מוכרים אותו (רק בתנאי שהוא רוצה לעזוב) שיוסיפו תנאי שאם הוא חוזר לארץ זה רק למכבי !

אלירן עטר :wubyellow3:

כשהוא ייצא מפה הוא כבר לא יחזור לצערי.

"מחוזר" - מישהו כתב שהוא עוזב? שהוא רוצה לעזוב? שהוא הולך לעזוב? פשוט מדהים שיש 5 עמודים על שיחה בין גורם לכאורה ממועדון אירופי לסוכן של עטר, שהודלפה.

הפורום איבד פרופורציות, שפיות ואת שאריות הבנת הנקרא שעוד היו כאן.

אני תוהה כמה עמודים יהיו כאן על כתבה באתר כלשהו, גם אם כותרת המשנה תהייה "1 באפריל" או "פרסום ראשון: עוד ספין של אתרנו".

יאללה אני מחכה לשמוע שאלירן מחליט להישאר עוד שנה לעזור למכבי, בלי קשר להצעות.

יש לו דברים לשפר, אבל הוא השחקן הכי אהוב עליי בקבוצה ומגיע לו שיר רציני.

יאללה אני מחכה לשמוע שאלירן מחליט להישאר עוד שנה לעזור למכבי, בלי קשר להצעות.

יש לו דברים לשפר, אבל הוא השחקן הכי אהוב עליי בקבוצה ומגיע לו שיר רציני.

יש לו חוזה, ואין שום הצעה. למה שתשמע התבטאות כזאת?

יש לו חוזה, ואין שום הצעה. למה שתשמע התבטאות כזאת?

אם תגיע הצעה אני רוצה שהוא או המועדון יגידו שהוא נשאר ואין מה לדבר, כמו שעשו עם יצחקי לפני שנה.

אם תגיע הצעה אני רוצה שהוא או המועדון יגידו שהוא נשאר ואין מה לדבר, כמו שעשו עם יצחקי לפני שנה.

זה שונה כי זאת היתה השנה הראשונה של יצחקי ואולימפיאקוס זה לא פורטו

אם באמת תיהיה הצעה על עטר, לדעתי המקסימום שמכבי יכולה לעשות זה להשאיר אותו על סוף השנה

בעבר, שחקן (במיוחד שחקן התקפה) היה צריך להיות ממש גדול בארץ, בשביל שקבוצות מהספרדית, איטלקית, גרמנית, פורטוגלית או צרפתית יתעניינו בו.

השנה איכשהו נוצר באז מטורף סביב השחקן הישראלי. כל שחקן שנתן עונה טובה בארץ יוצא לאירופה. מעניין לראות איך ישתלבו הישראלים השנה באירופה. בפעם האחרונה שהאירופאים נכוו משחקנים כמו זוהר ונמני, היתה תקופה ארוכה שהיה אפשר להנות כאן בשקט משחקנים בלי לפחד שיחטפו אותם. מצד שני, אם חלקם יצליחו (אני מדבר על שחקני ההתקפה, ולא בבלגיה), אנחנו בדרך להפוך להיות בשביל הליגות האירפיות, מה שקבוצות מרכז טבלה בליגה שלנו הן בשביל חיפה, מכבי והפועל - משפשפות שחקנים.

אני לא מאמין שזה ייצא לפועל, יש קווים אדומים ומכבי לא שחררה ולא דיברה על שחרור אף שחקן שהוא חיוני מבחינה מקצועית כעטר. הבעיה היחידה כאן עלולה להיות מצד השחקן שמטפטפים לו על אירופה ולכן השארתו עלולה להוביל למרמור כבמקרה שכטר ובערך כמו מאיוקה. לכן הגם שלגיטימי מבחינת נמני לנהוג כפי שנהג, חבל שלא נהג אחרת. בניגוד לדהאן הבן הזונה, ממנו ציפיתי לקצת סנטימנטים.

אני לא מאמין שזה ייצא לפועל, יש קווים אדומים ומכבי לא שחררה ולא דיברה על שחרור אף שחקן שהוא חיוני מבחינה מקצועית כעטר. הבעיה היחידה כאן עלולה להיות מצד השחקן שמטפטפים לו על אירופה ולכן השארתו עלולה להוביל למרמור כבמקרה שכטר ובערך כמו מאיוקה. לכן הגם שלגיטימי מבחינת נמני לנהוג כפי שנהג, חבל שלא נהג אחרת. בניגוד לדהאן הבן הזונה, ממנו ציפיתי לקצת סנטימנטים.

אני לא בטוח שנמני עניין את פורטו לגבי עטר, קראתי איפשהו שהם התעניינו בשחקן ופנו לנמני.

גם על יצחקי הציעו 3.5 מיליון יורו הצעה אמיתית ולא חרטא שמו את הכסף על השולחן ומכבי אמרה לא.

עטר בחור של עקרונות , הוא לא יעשה בעיות.

שיתן עוד עונה/2 טובות , והוא ימכור לקבוצה אפילו יותר טובה ובהרבה יותר כסף.

אני אוהב תשחקן הזה , אני ממש מקווה שלא יעזוב , אבל ברור שאי אפשר להחזיק אותו בכוח .

תן לי קבוצה יותר טובה מפורטו ששחקן ישראלי יכול לצאת אליה מישראל? אתה יודע מה זה פורטו? קבוצה ששולטת באופן מוחלט בליגה בפורטוגל (מלבד עונת 2010 שהייתה להם נפילה) זאת קבוצה שאיך שהיא נראת העונה היא בקלות בחצי גמר צ'מפיונס ובקלות מפרקת כל קבוצה באירופה חוץ מבארסה, זאת קבוצה שאולי מוציאה הכי הרבה כוכבים באירופה אפילו יותר מאייאקס ב-10 שנים האחרונות : (דקו,ליסאנדרו,לוצ'ו,מיירלש,דייגו,אנדרסון,אלמיידה,פריירה,בוסינגוואה,קרבאליו) ועוד כוכבים שכל אירופה אחריהם שהביאה בגרושים והיום הם שווים כמו כל הליגות בישראל ביחד (הולק,גווארין,פלקאו,אלבארו,רודריגז,אוטמנדי,הלטון,מאוטיניו.) ועוד מיליון שחקנים שהיא הוציאה שברחו לי מהראש.

עטר ישתלב מצויין בפורטו עם יעבור, אבל אני מקווה שאם זה יקרה אז לפחות בשביל 4.5 מיליון יורו.

אני לא בטוח שנמני עניין את פורטו לגבי עטר, קראתי איפשהו שהם התעניינו בשחקן ופנו לנמני.

הסוכן פנה לנמני והציע לשדך בין עטר לשתי קבוצות פורטוגליות ומשם זה התקדם. נכון לעכשיו דיברו עם הקבוצות הפורטוגליות על 2 עד 2.5 מיליון. מאמין שמכבי לא תסכים למחיר הזה