Jump to content

אלירן עטר מחוזר בפורטוגל

Mushon_11

Recommended Posts

כרגע זה עוד בשלב הגישושים. הסוכנים גיששו מול 2 קבוצות פורטוגליות שהביעו נכונות וגם מול נמני. אם זה יתפתח הכל יהיה תלוי בעטר ומה שהוא יחליט. בכל מקרה עדיין לא הגיעו לסכומים שפורסמו, בטח שלא 4 מיליון

אם

דאמרי ורפאלוב שווים 3 מיליון יורו

עטר שווה פי 2 ובטח לא רק 4 מיליון דולר (שזה כמו 3 מיליון יורו בערך).

חברה עטר שחקן עם כישרון ענק ומי שיכין לו קלטת אין קבוצה באירופה שלא תירצה אותו, ובנוסף משהו שמוסיף לערכו זה השער האדיר שלו בבני יהודה שגרם לו להיתחרות מול הגדולים בעולם (רונאלדו, מסי, גורקוף ועוד..) בקיצר הוא שווה הרבה יותר מדאמרי ורפאלוב - אולי גם ביחד!

• מנהלים ראשיים

אני חושב שהוא עדין לא בשל לצאת לאירופה.

בטח לא לפורטו.

הוא צריך עוד שנה במכבי דווקא עכשיו זה הזמן שלו להוכיח את עצמו ולהראות שהוא עשוי מהחומר המיוחד הזה.

זה יעשה טוב גם לו וגם לקבוצה.

צריך לזכור שפורטו היא קבוצה עם ציפיות מאוד גדולות, והתחרות שם על ההרכב היא די גדולה.

עטר עדין לא שם. הוא יהיה שם אבל לא כרגע.

אל תמהר ילד, קח את הזמן.

הוא עומד לצידך לא נגדך.

אני חושב שהוא עדין לא בשל לצאת לאירופה.

בטח לא לפורטו.

הוא צריך עוד שנה במכבי דווקא עכשיו זה הזמן שלו להוכיח את עצמו ולהראות שהוא עשוי מהחומר המיוחד הזה.

זה יעשה טוב גם לו וגם לקבוצה.

צריך לזכור שפורטו היא קבוצה עם ציפיות מאוד גדולות, והתחרות שם על ההרכב היא די גדולה.

עטר עדין לא שם. הוא יהיה שם אבל לא כרגע.

אל תמהר ילד, קח את הזמן.

הוא עומד לצידך לא נגדך.

הלוואי שהוא יחשוב ככה, הוא ווינר אז אין סיבה שהוא יפחד להוכיח את עצמו עוד שנה.

שיבוא לאירופה ממקום עוד יותר גבוה מהיום.

אם

דאמרי ורפאלוב שווים 3 מיליון יורו

עטר שווה פי 2 ובטח לא רק 4 מיליון דולר (שזה כמו 3 מיליון יורו בערך).

חברה עטר שחקן עם כישרון ענק ומי שיכין לו קלטת אין קבוצה באירופה שלא תירצה אותו, ובנוסף משהו שמוסיף לערכו זה השער האדיר שלו בבני יהודה שגרם לו להיתחרות מול הגדולים בעולם (רונאלדו, מסי, גורקוף ועוד..) בקיצר הוא שווה הרבה יותר מדאמרי ורפאלוב - אולי גם ביחד!

מסכים איתך אבל כרגע ההצעה והדיבור עם הסוכנים עומדת על 2.5 מיליון בערך

אני מאמין שמכבי לא תסכים

איזה שטויות. קולאוטי אומנם היה חלש בעונה שעברה, אבל איך אתה יכול להשוות ילדים שלא קרעו זוג נעליים לחלוץ בעל רזומה בליגה שלנו כמו רוברטו?

אל תגזימו עם ההשוואות שלכם. גם מואנס, שהיה מצוין מול לאנקרז'ן, צריך להמשיך לעבוד קשה.

רזומה?! עונה אחת טובה בחיפה בצעירותו לא עושה אותו חלוץ בעל רזומה. מאז העונה הזאת לא ראיתי משחק טוב אחד שלו! בגרמניה ישב על הספסל שנתיים ובארץ להישתלט על כדור פשוט הוא לא מצליח. דבור יותר מהיר, יותר טכני, ראיית משחק ואפילו סקורר גדול, איך בכלל אתה משווה בינהם??? הדבר היחיד שקולאוטי עולה עליו זה בחוזה!

רזומה?! עונה אחת טובה בחיפה בצעירותו לא עושה אותו חלוץ בעל רזומה. מאז העונה הזאת לא ראיתי משחק טוב אחד שלו! בגרמניה ישב על הספסל שנתיים ובארץ להישתלט על כדור פשוט הוא לא מצליח. דבור יותר מהיר, יותר טכני, ראיית משחק ואפילו סקורר גדול, איך בכלל אתה משווה בינהם??? הדבר היחיד שקולאוטי עולה עליו זה בחוזה!

דאבור יותר מהיר, בעל ראיית משחק יותר טובה, יותר טכני, והרבה יותר צעיר ממנו. אבל סקורר גדול? עפ"י מה? משחקים בקב' הנוער? תעשה לי טובה...

שורה תחתונה הוא עוד לא עשה כלום, די להכתיר ילדים למלכים אחרי משחק אחד.

התלבטות קשה..

מצד אחד אנחנו צריכים אותו השנה אם אנחנו רוצים להיאבק על האליפות...הוא שחקן ווינר שנתן לנו הרבה נקודות לבד בעונה שעברה.

מצד שני הוא רוצה להתקדם מקצועית וכלכלית ואם נעמוד לו בדרך זה יהיה כמו המקרה של שכטר והפועל.

אני חושב שהוא צריך לתת עוד עונה אחת טובה ואז לשחרר אותו בקיץ.

אני מאמין שדאבור יכול להיכנס לנעליים הגדולות שאלירן עטר משאיר אחריו...הוא פשוט צריך קצת שיפשוף וניסיון בליגת העל ואז אני בטוח שהוא יגיע גבוה.

הוא נתן יותר מעונה אחת בחיפה, ובגלאדבך הוא שיחק בערך בחצי מהמשחקים בעונה האחרונה שלו.

לדעתי זה שטויות וסתם ספין כי בפורטוגל משחקים 2 חלוצים ענקים

רדמאל פלקאו שרק שלשום האריך את החוזה בפורטוגל והודיע שלא יעזוב העונה

ואייתו משחקהאלק הענק הירוק חלוץ ענק ומפחיד ואם כל הכבוד לעטר עונה אחת

לא עושה אותו כוכב הוא חיב להתבשל עוד עונה ובטח לא לעזוב לקבוצה עם חלוצים כאלה אדירים

לדעתי זה שטויות וסתם ספין כי בפורטוגל משחקים 2 חלוצים ענקים

רדמאל פלקאו שרק שלשום האריך את החוזה בפורטוגל והודיע שלא יעזוב העונה

ואייתו משחקהאלק הענק הירוק חלוץ ענק ומפחיד ואם כל הכבוד לעטר עונה אחת

לא עושה אותו כוכב הוא חיב להתבשל עוד עונה ובטח לא לעזוב לקבוצה עם חלוצים כאלה אדירים

פלאקו הולך לעבור לצ'לסי ,המאמן שהיה לו בפורטו ועכשיו בצ'לסי אנדרה וילאש בואש רוצה אותו ובונה עליו לעונה הקרובה בצ'לסי.

יש להם את פאלקאו והאלק איפה הוא יכנס שם בדיוק?!!

כוס עמק שלא יגעו לנו בו,אם הם רוצים שמכבי יתנו להם זכות ראשונים עליו או משהו...

פלאקו הולך לעבור לצ'לסי ,המאמן שהיה לו בפורטו ועכשיו בצ'לסי אנדרה וילאש בואש רוצה אותו ובונה עליו לעונה הקרובה בצ'לסי.

חתם לפני כמה ימים על חוזה ל-4 שנים בפורטו.

פורטו היתה אחת מחמשת הקבוצות הטובות ביבשת בעונה שעברה.

בוא תגזים.

בכל מקרה אם יש הצעה מכובדת ועטר רוצה לעבור, אי אפשר להחזיק אותו בכח.

זה פורטו, אלופת פורטוגל והליגה האירופית, לא איזה קבוצה קיקיונית מבלגיה או אפילו מתחתית הליגה הספרדית או האיטלקית.

נקווה שזה שטויות.

טבעי שתיהיה התעניינות בחלוץ הכי טוב בארץ(ביי פאר) אם לשחקני ספסל יש ביקוש.

בוודאי לא למכור העונה ואם צריך כמחווה של רצון טוב- לשדרג קצת את החוזה(ואף אחד לא צריך לדעת מזה חוץ ממנו וממיטש).

עלות מול תועלת - החוזה שלו נמוך ביחס לשחקנים אחרים בקבוצה.  

בתור בנאדם שאמר כמעט על כל שחקן שרוצים לשחרר "מי שלא רוצה להיות פה, לא צריך להיות פה", ו"אין שחקן שאין לו מחיר."

תצפה לאותו דבר בנושא עטר.

שחקן שיש לו אפשרות לשחק בליגת אלופות, בפורטו, שהיא קבוצה אדירה, לא יכול להישאר בכוח במכבי לפי התפיסה שלך..

גם אם יכפילו לו את השכר (שזה עדיין לא מה שהוא יקבל שם).

בקיצור, מכירת החיסול ממשיכה.. העונה הזאת בסוף תקום ותיפול על קהת ומיכה.

אני מאוד מקווה שאיוניר עם מדיניות השחרורים שלו יודע מה הוא עושה, במידה ולא, במחזור 5 נערוף את ראשו.

בוא תגזים.

בכל מקרה אם יש הצעה מכובדת ועטר רוצה לעבור, אי אפשר להחזיק אותו בכח.

זה פורטו, אלופת פורטוגל והליגה האירופית, לא איזה קבוצה קיקיונית מבלגיה או אפילו מתחתית הליגה הספרדית או האיטלקית.

נקווה שזה שטויות.

הוא צודק, פורטו הציגה כדורגל תוסס ומדהים בעונה שעברה.

הוא צודק, פורטו הציגה כדורגל תוסס ומדהים בעונה שעברה.

ועדיין, בארסה, ריאל, מנצ'סטר, צ'לסי, לפי הסדר הזה, אין מישהו שחולק שהן היו הטובות בעולם שנה שעברה.

עכשיו להגיד שהקבוצה הכי טובה בעולם אחריהם זה פורטו..

חיכו שנעשה מנויים ואז הם יתחילו למכור שחקנים. פתאום כחולון עוזב, מלול עוזב. אני בטוח שאם לפני שבוע היה את המכירות האלה, אז היה חצי מהמנויים שיש עכשיו!!

תאמינו לי אתם כאלה ילדים קטנים. כאלה אימפולסיביים ובוטים שיצר הבכיינות הוא השולט בגופם ולא הרציונאל.

אתר וואן היקר, מה אתה אומר? אז אתה בעצם יודע שפורטו חושבים להתחיל במגעים עוד לפני שבכלל התחילו את המגעים? אולי במקרה אתה גם יודע מה אני חושב לעשות מחר בבוקר?

תפסיקו כבר להתבכיין ולקטר ולזעוק לשמיים על העוול הנורא שעושים לכם. הכול זה קונספירציה ולהכול יש יד מכוונת.

לא אמרו שהפורום עובר לעתיד חדש ובו צנזורה לנושאים כאילו היא לא מילה גסה?

מה יהיה עם המכירות חיסול האלה בזמן האחרון?? פתאום כולם רוצים את השחקנים של מכבי נמאסס ונימני גם שהוא הסוכן שלו רוצה להרוס את מכבי בכוונה

יש שתי אפשרויות או שאתה ילד מבחנה או שאתב קומוניסט , או בכלל שילוב של שתיהם.

לא יודע אם זה אמיתי אבל אם זה קורה צריך לשרוף את ההנהלה.

בכל זאת זה נראה לי חרטא.