Jump to content

די לשירים נגד ערבים

Recommended Posts

'דוחפים'

פוליטיקה תמיד הייתה ותמיד תהיה חלק ממגרשי הכדורגל זה משהו בלתי נפרד לטוב ולרע

אבל כנראה קשה לכם לקבל את העובדה הזאת וקשה לכם להתחבר למציאות

כנראה קשה פה לאנשים לקבל את העובדה שיש הרבה מאוד אוהדים שכואב להם לראות ערבי משחק במכבי,קשה לראות מישהו שחלק מהעם האויב שלנו משחק בקבוצה שלנו ולובש את המדים של מכבי.

בסוף היום מואנס היקר לא יצביע איחוד לאומי או ליכוד,הוא ילך עם טיבי ימח שבו וזכרו וזועבי הבוגדת ופה זה נגמר

אתה המגן דוד הוא לא ינשק ואת ההמנון הוא לא ישיר צבא הוא לא יעשה ושילך להזדיין אלף פעם

פוליטיקה תמיד הייתה חלק מהכדורגל, אבל מכבי תמיד הייתה מועדון א-פוליטי

מכבי מועדון כ"כ גדול שיש לנו אוהדים מכל הצדדים (יש לנו גם לא מעט אוהדים ערבים)

זה מה שיפה במכבי

אבל בחייאת תנעלו את הנושא הזה, נמאס כבר לטחון את הנושא הזה

פוליטיקה תמיד הייתה חלק מהכדורגל, אבל מכבי תמיד הייתה מועדון א-פוליטי

מכבי מועדון כ"כ גדול שיש לנו אוהדים מכל הצדדים (יש לנו גם לא מעט אוהדים ערבים)

זה מה שיפה במכבי

רק שלא תאמין לעצמך בטעות

למטבע יש שתי צדדים.

מבחינתך זה בסדר ששחן ערבי לובש תחולצה של מכבי? מקובל. אף אחד לא אמר לך לשנות תדעה ולקלל אותו..

אני לא יכול לקבל את זה. לא מקובל עליכם שיש לאנשים דעות אחרות משלכם? שלא יהיה מקובל.

הבעיה שאלה שלא מפריע להם שיש ערבים במכבי חושבים שהם אוהדים יותר טובים מאלה שכן מפריע להם..

העובדה היא שמי שמפריע לו שיש ערבים במכבי ולא מסוגל "לשים את זה בצד" לשעתיים בוחר במודע לפגוע במכבי. יכול להיות שזה הופך אותו בעיניך לאדם יותר טוב, או לישראלי יותר טוב, אבל איך שלא תסובב את זה, זה הופך אותו לאוהד מכבי פחות טוב.

העובדה שהוא מתעקש להמשיך להתנהג כך תוך זלזול גמור בדעתו של מי שחושב אחרת, ובמקרים מסויימים גם קללות, איומים ויותר מאיומים כלפי אוהדים אחרים שמבקשים ממנו להתחשב בדעתם, הופכת אותו לאדם פחות טוב.

אין שום צורך לנעול את הנושא. הצורך היחיד הוא לשמור את במת הדיון הזו כבמה שבה מתנהל דיון, ולא כבמה שבה צד מסויים מקלל ומאיים על הצד השני. לצערי הדבר הזה לא מתקיים פה כבר שנים, ולכן גם מתקיימת פה אשליית הרוב של צד מסויים.

עזבו אין עם מי לדבר, לא נגיע בחיים להסכמה, ימשיכו לשיר נגד ערבים.

אני רק יכול לבקש מהחלק השני בקהל (החלק הדומם) להשמיע את קולו ולא להיכנע לאותם גזעניים.

שאלה....

תארו לכם מקרה - אוהדי מכבי קוראים קריאות גזעניות במגרשים.

בתגובה הורדת נקודות ו/או משחקי רדיוס.

כצעד מחאה קוראים להחרים את משחקי החוץ של מכבי (שהרי הבית בין כה וכה יש רדיוס)

האם חוק החרם נכנס לתוקף? האם האוהדים הגזענים יפגעו פעמיים?

הדבר היחיד שאני לא מבין זה למה אתם מזיינים פה את המוח

ידוע שבמגרשים אתם נעלמים ולא יודעים מי אתם אז שבו בשקט עדיף בשבילכם

ואנחנו הורסים את מכבי אהה?? חחחח

עם כל דבר טוב בא גם דבר רע.. לדעתכם לפחות

העובדה היא שמי שמפריע לו שיש ערבים במכבי ולא מסוגל "לשים את זה בצד" לשעתיים בוחר במודע לפגוע במכבי. יכול להיות שזה הופך אותו בעיניך לאדם יותר טוב, או לישראלי יותר טוב, אבל איך שלא תסובב את זה, זה הופך אותו לאוהד מכבי פחות טוב.

העובדה שהוא מתעקש להמשיך להתנהג כך תוך זלזול גמור בדעתו של מי שחושב אחרת, ובמקרים מסויימים גם קללות, איומים ויותר מאיומים כלפי אוהדים אחרים שמבקשים ממנו להתחשב בדעתם, הופכת אותו לאדם פחות טוב.

אני מאחל לכל אחד שמגיב פה,אלה שלא מפריע להם ערבים-(או יותר נכון מקווה) שהוא אוהב תקבוצה הזאת

חצי ממה שאני אוהב אותה..

תפסיקו כבר לזיין פה תשכל בפורום,

זה הדבר היחידי שאתם יודעים לעשות, ולצערי זה מה שאתם הכי טובים בו.

אין שום צורך לנעול את הנושא. הצורך היחיד הוא לשמור את במת הדיון הזו כבמה שבה מתנהל דיון, ולא כבמה שבה צד מסויים מקלל ומאיים על הצד השני. לצערי הדבר הזה לא מתקיים פה כבר שנים, ולכן גם מתקיימת פה אשליית הרוב של צד מסויים.

אבישי יא אפס בחיים לא ראיתי אותך מגיב בקשר למכבי, אתה מגיב רק בקשר לערבים ולסכסכוך בין שמאל לימין פה, מה אתה מקשר בין מכבי להודעות שלך?

סע מפה יא דמגוג מסריח בשקל אתה האחרון בעולם שאני אקבל את הדעה שלו בנוגע למכבי.

אתה וקינג רובן, אפילו עמנואל רוזן יותר נורמאלי ממך

ובאמת שאני בשום צד בנושא הזה, מפריע לי הקטע עם הערבים ואני לא רוצה לפגוע במכבי אני חצוי לשניים, אבל מי אתה בכלל.. יאלה נו תקדם אתה בכלל אוהד מכבי? או אולי אתה אוהד חיפה?

במשחק אליפות ישבו מתחתי שורה של אוהדים ערבים :thumbs:

ובמשחק שנה שעברה באיצטדיון רמת גן ישבו ביציע לידי שני ערבים שרק קיללו את נימני כמו אוהדי הפועל (אולי הם באמת כאלה)

אז??

כמה יפי נפש צבועים יש פה...

בסדר אז אני חרא אוהד ואתה אוהד מכבי יותר טוב ממני , הבנו את הפואנטה .

מצב הקבוצה כמצב המדינה.

פאשיזם נטול הקשר לקונפליקט יהודי - ערבי על אדמה רוויה דם ומלחמות.

ישראל שנת 2011 היא אחד המקומות מלאי השנאה הידועים ביותר ברחבי העולם המערבי,

הגזענות הפכה מיינסטרים וזה פשוט דבר מסוכן, זה **** שמחלחל בעתיד של העם היהודי.

השנאה השגרתית כלפי האחר (ערבי, שחור, אשכנזי, מזרחי) הופכת אותנו

לעם מבוהל ופחדני,

השנאה מעוורת ומסממת - עיקר הבעיה באה לידי ביטוי בשיתוק החברתי למצוא פתרונות

אנושיים ובעיקר יצירתיים, חדשים ומרעננים לצאת לדרך חדשה ושקטה ליצירת חיים במדינתנו.

אני אוהד מכבי למעלה מ-15 שנים ולא זכור לי שבלומפילד (או רמת-גן) היה מקום כל כך מלא שנאה.

אנחנו אוהבים להסתכל על הפועל ולהתחלחל מהשירים והמהמעשים שלהם ומגדירים אותם כקבוצה

חולנית ובוגדת.

אנחנו קהל בושה, בושה למדים הצהובים, בושה להיסטוריה של המועדון ושל העם היהודי על כל מה שעבר.

כל אסופת הטמטום שמנסה להצטדק וללמד היסטוריה וציונות באמצעות שירים ילדותיים, חסרי רמה

אינטיליגנטית מינימלית יכולים להמשיך שנים רבות ולספר סיפורים.

אני וחבריי כתבנו את כל השירים שאתם מעלים על נס בגיל 16!!!

היינו ילדים מתלהבים ומפגרים שמנסים ללחוץ לאוהדים של הפועל על הנקודות הרגישות שלהם.

אנחנו טעינו בזמנו, התבגרנו, תעשו נסיון לצאת מהסרט שאתם חיים בו ולהתבגר מעט גם.

משחק התפקידים האינפנטילי שהלך והתחזק בשנים האחרונות פשוט הפך למגוחך,

אנחנו מייצגים את מדינת ישראל הציונית, כוחנית, פטריוטית ובעיקר מיליטריסטית וגזענית ללא הבחנה.

והפועל מייצגים את לוחמי חופש הזכויות, משווים את ישראל לרייך השלישי, שונאי ישראל.

כל קבוצת אוהדים לוקחת את זה לקיצון והופכת את זה למשחק, ובכך מרוקנת מזה כל טיפה הכי קטנה

של תוכן, ערכים ואידיאולוגיה.

הכל זיוני מח, שטויות ומשחק ילדים.

הבעיה שגם ילדים נחשפים ורוצים לשחק במשחק הזה משני הצדדים, כך גדל לו דור של אוהדי כדורגל

טיפשים במלוא מובן המילה, טיפשות מובילה לאלימות.

במשחק האחרון נשבר לי הזין מהטינופת האנושית שכביכול עומדת איתי תחת אותה המטריה ולובשת את אותו

הצבע שאני לובש. אותה טינופת שמקללת ערבים, נוהמת לשחקנים שחורים ןזורקת דברים למגרש.

הדרך היחידה, לא אלימה ואפקטיבית שאני מכיר להלחם ולהפסיק את הזרם הסרטני הזה ששורף את המועדון,

היא פשוט לשרוק בוז ולעשות רעש באיצטדיון כל פעם שנוהמים, מקללים ערבים וזורקים דברים.

איך לעזאזל התחלנו לשיר שירים של אוהדי בית"ר ולקרוא לזה המנון?? אין קהל בארץ ( כולל הקהל של הפועל )

שאני שונא יותר מהקהל של בית"ר. כנראה שרובכם לא חווה את שנות ה-90 בטדי אם אתם מסוגלים לשיר שירים שלהם.

ממשחק למשחק יותר ויותר אנשים יצטרפו עד שהבוז יהיה כל כך חזק שהוא יסתום את הפה לכל הילדים שחושבים

שהם יכולים לקחת בעלות פוליטית ולכפות את הכאילו אידיאולוגיה בשקל וחצי שלהם על קבוצה כל כך גדולה של אנשים חופשיים.

בעידן הכסף הגדול, יש רק דבר אחד שמאפיין מועדון כדורגל וזהו האנשים שמאכלסים את היציעים במשחקים שלו,

תחשבו טוב טוב איך אתם רוצים שמכבי ת"א תראה עוד כמה שנים ותנסו לבחון איך היא נראית כיום...

לילה טוב.

נ.ב

לא ניצחנו דרבי למעלה מ-3 שנים, אני משתגע ולא מבין,

איך למען השם אתם מסוגלים לשיר המורי הזקן במחצית הראשונה במשחק הראשון

של העונה??

Haven't the Jewish people suffered enough??

קוקו, אתה חי בסוג של סרט רע אם אתה חושב שאתם המצאתם את השירים נגד הערבים. הכל התחיל בתקופת הפיגועים של האינתיפדה ה-2, כאשר כל פיגוע עם הרוגים\פצועים, היה מקבל אזכור שמלווה עם דקת דומיה לפני כל תחילת משחק, כתוצאה מאותם הפיגועים, אנשים התחילו לשיר "מוות לערבים"(כולל שער 13, שער 2, שער 8, שער 7 ו11) והשמיעו את קולם ביציעים. זה תפס פלטפורמה עם הפריחה של סלים טועמה בהפועל, והיו מצבים שכל בלומפילד צעק לו "מחבל"(כולל שער 2, 13, 8) למרות שאני בספק רב אם בזמנו היו בכלל מודעים לכך שהוא נוצרי ולא מוסלמי, אבל זו לא הנקודה. הנקודה היא שבעקבות המצב הביטחוני הגרוע שהיה בארץ בשנות ה2000, והתחזקות אירגוני האוהדים באותן השנים, מצב האנטיגוניזם כלפי ערביי ישראל צבר תאוצה ובצדק, אנשים לא נשארו אדישים והביעו את דעתם ביציעים. אז אל תבוא בפוזה של ההוא שהמציא את השירים האלו ובא ללמד אותנו עכשיו שזה לא טוב, כי אתה קשקשן. מאז ומעולם היה אנטי נגד ערבים במכבי. דודים שלי, שזכות ההצבעה שלהם שמורה לקדימה והליכוד וממש לא נוטלים חלק בפעילות פוליטית, לא היום ולא בעבר, סיפרו לי שגם בשנות ה70 היו מידי פעם קריאות נגד ערבים, וזה רק הלך והתעצם ככל שההתעוררות ערבית-ישראלית גדלה וצברה תאוצה. אז תחסכו מאיתנו את הפילוסופיה המחורבנת שמנסה להוציא אותנו טיפשים, אולי פעם זה היה עובד, לא היום. היום תקבלו קונטרה על כל שטות שתוציאו מהפה(או תכתבו בפורום), כי לשקר אין רגלים. אז תהיו אמיתיים עם עצמכם ואל תסבנו אותנו. לצערכם כולנו כבר הרבה זמן ביציעים ויודעים בדיוק מה קדם למה.

וסחטיין על הניסיון לקשר את הנהמות והגזענות לחבר'ה ששרים נגד ערבים, אני בעצמי משתיק שאני שומע שאנשים נוהמים לשחק שחור או כל סוג אחר של גזענות. הרי גזענות זה נגע רע ומחורבן שהורס כל חלקה טובה בכל מקום, אבל כנראה שעדיין לא הבנתם שזה לא קשור לגזענות, אולי יקח לך טיפל'ה יותר זמן מהאחרים, אבל גם אתה בסוף תבין שגזענות לא קשורה לנושא. ואגב, אני נגד השירים שקושרים את מאהרן להלה לפיגועים וכאלה, ומן הסתם אני גם לא לוקח בהם חלק. זה הכי טיפשי לשיר על דרוזים, שנותנים את התחת שלהם עבור המדינה, אבל שיהיה. אם אחד המוסלמים שלנו היו עושים צבא\שירות לאומי ומגלים נאמנות למדינה, הם היו מקבלים מאותם חברה "קיצונים" את מלוא הכבוד, אבל לא רק שהם לא עשו, אלא שיש אחד או שניים שגם לא מתביישים להראות את חוסר הנאמנות שלהם בפומבי, וזה לא יגמר בטוב ולא משנה כמה כישרון יש להם ברגליים.

כבעל דעות ימניות מובהקות אני לא רואה מקום לשירים האלה.

כל עוד יש לנו בסגל 2 שחקנים ערבים אין מקום לשירים האלה ביציע.

ושריקות הבוז שהציעו הוא ראיון טוב.

דבור מונס נתן ביום חמישי הצגה ענקית ואני מאמין שהוא הולך להיות שחקן דיי מוביל בקבוצה העונה,אני לא מתכוון לפגוע בשחקן של הקבוצה שלי בחיים ואני חושב שמן הראוי שכך יעשה גם הקהל שבוחר לשיר את השירים האלה.

אתם לא חייבים לעודד ולמחוא לו כפיים,אבל לפחות אל תגרמו לילד לשנוא את המועדון.

אין מקום לפולטיקה בבלומפילד.

יש ביציע אחוז גדול של ילדים שמונעים מתופעת ה"עדר",שלא התגברו מספיק כדי לגבש דעה משל עצמם ולדעתי 70% מאלה ששרו את השיר ביום חמישי מונעים מהזרימה עם ה"עדר" ולא מדעה שלהם.

בימים האלה לא שווה השירים האלה למרות הרצון הטוב שלומר את דעתינו

יש מספיק רגעים שאפשר לשיר את השירים האלה

השנה לא מומלץ במגרשים

אחרי הכל נמאס כבר מהרדיוסים

אני מאוד ימני בדעותיי. ומבחינתי לעלות את כל הערבים בארץ על סירה ולשלוח אותם מפה ושלא יחזרו, אבל הקללות הספיציפיות נגד

מואנס דאבור לא באמת יעזרו זה לא שאם תקללו אותו מחר כל הערבים יקומו ויעזבו. אין לנו שום אינטרס לקלל אותו כי חוץ משהוא מקסימום יעבור

קבוצה זה לא באמת ישנה כלום. אז אני לא אומר בואו נשיר לו 90 דקות כי זה גם אני לא יכול לעשות אבל אני לפחות לא יקלל אותו כדי שלא נפסיד

שחקן.

במשחק האחרון נשבר לי הזין מהטינופת האנושית שכביכול עומדת איתי תחת אותה המטריה ולובשת את אותו

הצבע שאני לובש. אותה טינופת שמקללת ערבים, נוהמת לשחקנים שחורים ןזורקת דברים למגרש.

הדרך היחידה, לא אלימה ואפקטיבית שאני מכיר להלחם ולהפסיק את הזרם הסרטני הזה ששורף את המועדון,

היא פשוט לשרוק בוז ולעשות רעש באיצטדיון כל פעם שנוהמים, מקללים ערבים וזורקים דברים.

קוקו, אתה חי בסוג של סרט רע אם אתה חושב שאתם המצאתם את השירים נגד הערבים. הכל התחיל בתקופת הפיגועים של האינתיפדה ה-2, כאשר כל פיגוע עם הרוגים\פצועים, היה מקבל אזכור שמלווה עם דקת דומיה לפני כל תחילת משחק, כתוצאה מאותם הפיגועים, אנשים התחילו לשיר "מוות לערבים"(כולל שער 13, שער 2, שער 8, שער 7 ו11) והשמיעו את קולם ביציעים. זה תפס פלטפורמה עם הפריחה של סלים טועמה בהפועל, והיו מצבים שכל בלומפילד צעק לו "מחבל"(כולל שער 2, 13, 8) למרות שאני בספק רב אם בזמנו היו בכלל מודעים לכך שהוא נוצרי ולא מוסלמי, אבל זו לא הנקודה. הנקודה היא שבעקבות המצב הביטחוני הגרוע שהיה בארץ בשנות ה2000, והתחזקות אירגוני האוהדים באותן השנים, מצב האנטיגוניזם כלפי ערביי ישראל צבר תאוצה ובצדק, אנשים לא נשארו אדישים והביעו את דעתם ביציעים. אז אל תבוא בפוזה של ההוא שהמציא את השירים האלו ובא ללמד אותנו עכשיו שזה לא טוב, כי אתה קשקשן. מאז ומעולם היה אנטי נגד ערבים במכבי. דודים שלי, שזכות ההצבעה שלהם שמורה לקדימה והליכוד וממש לא נוטלים חלק בפעילות פוליטית, לא היום ולא בעבר, סיפרו לי שגם בשנות ה70 היו מידי פעם קריאות נגד ערבים, וזה רק הלך והתעצם ככל שההתעוררות ערבית-ישראלית גדלה וצברה תאוצה. אז תחסכו מאיתנו את הפילוסופיה המחורבנת שמנסה להוציא אותנו טיפשים, אולי פעם זה היה עובד, לא היום. היום תקבלו קונטרה על כל שטות שתוציאו מהפה(או תכתבו בפורום), כי לשקר אין רגלים. אז תהיו אמיתיים עם עצמכם ואל תסבנו אותנו. לצערכם כולנו כבר הרבה זמן ביציעים ויודעים בדיוק מה קדם למה.

וסחטיין על הניסיון לקשר את הנהמות והגזענות לחבר'ה ששרים נגד ערבים, אני בעצמי משתיק שאני שומע שאנשים נוהמים לשחק שחור או כל סוג אחר של גזענות. הרי גזענות זה נגע רע ומחורבן שהורס כל חלקה טובה בכל מקום, אבל כנראה שעדיין לא הבנתם שזה לא קשור לגזענות, אולי יקח לך טיפל'ה יותר זמן מהאחרים, אבל גם אתה בסוף תבין שגזענות לא קשורה לנושא. ואגב, אני נגד השירים שקושרים את מאהרן להלה לפיגועים וכאלה, ומן הסתם אני גם לא לוקח בהם חלק. זה הכי טיפשי לשיר על דרוזים, שנותנים את התחת שלהם עבור המדינה, אבל שיהיה. אם אחד המוסלמים שלנו היו עושים צבא\שירות לאומי ומגלים נאמנות למדינה, הם היו מקבלים מאותם חברה "קיצונים" את מלוא הכבוד, אבל לא רק שהם לא עשו, אלא שיש אחד או שניים שגם לא מתביישים להראות את חוסר הנאמנות שלהם בפומבי, וזה לא יגמר בטוב ולא משנה כמה כישרון יש להם ברגליים.

אתה אומר שאם אחד הערבים שלנו היה עושה צבא או שירות לאומי הוא היה מקבל כבוד אבל בגלל שהוא לא עשה אתה תקלל/תישנא/לא תאהב אותו או תיקרא לזה איך שתירצה,

אבל אם שחקן יהודי של מכבילא היה עושה צבא אז הוא בסדר? אז לו היה מותר?!

ובלי שום קשר, מזה הצבא הזה שכדורגלנים עושים, זה באמת ניראה לך תרומה למדינה? ה-10 דקות שהם באים בכאילו לצבא זה מה שיגרום לך לא לשנוא את דבור???

תהיו בריאים כנראה ששוב הקהל הכי גרוע בליגה יהרוס תעונה.

באמת חבל על ההשקעה המדהימה של חבר'ה מהיציע, בסופו של דבר הפסד שניים יתחילו קללות (במקרה הזה גזעניות), הצעירים יילחצו ונסיים מקום שלישי-רביעי. המשיכו כך.

אם אתם רוצים לתרום למדינה, לפעול נגד ערבים, תתגיסו לשירות קרבי, תפגינו בהפגנות הימין, תביעו את קולכם, תנסו לשכנע אנשים בצדקת דרכם. אל תכניסו את זה לכדורגל!!! חוץ מלהרגיש מגניבים ופאנאטיים זה לא ייתן לכם כלום, אולי איזה רדיוס או שניים.