Jump to content

די לשירים נגד ערבים

Recommended Posts

חברים,

אף פעם לא התרגשתי מקריאות גזעניות ביציע. גם אני נהמתי, גם אני הודעתי לטועמה שפה זה ארץ ישראל. אני מחשיב את עצמי כאדם פתוח ולא גזען.

לא ייחסתי לזה חשיבות מיוחדת, בכדורגל באים להתפרק והמילים של השירים הם לא תורה מסיני או אידאולוגיה (לפחות לגבי רובנו השפוי).

היה פה נושא על ערבים במכבי, התחלתי לקרוא את ההודעות הראשונות, רובן היו נורמאליות, אבל אלו שלא גרמו לי להסמיק מרוב בושה.

לגופו של עניין, כמו שלא הגיוני (עזבו רגע את העונשים), לנהום לאניימה כשסידבה משחק אצלך, נראה לי שממש ממש לא במקום לשיר שירי נגד ערבים כמואנס דבור (איזה שם נדיר!) ודיא סבע משחקים אצלך. ואכן, נדמה לי שאתמול לא מעט חשו בדיסוננס והפסיקו לשיר בקטעים האמורים.

בקיצור - יש לנו הזדמנות לצאת לדרך חדשה ולמחוק את השירים האלה מהרפרטואר של מכבי, שהוא הגדול והנרחב מכל האוהדים בארץ, כך שגם לא חסר מה לשיר במקום.

שתהיה שנה טוב!

סוף סוף מישהו עם שכל

אנשים לא מבינים שבגלל שורה אחת של שיר אנחנו מקבלים משחק רדיוס

כל האנשים שעשו מנוי אוכלים את הלב בגלל קומץ אוהדים בין אם זה מהארגון הזה או האולטראס

תשמרו את דעתכם הפוליטיות בלב ואל תשירו נגד ערבים או נגד גזענות

אולי פעם אחת באמת ניהיה הקהל ההוגן של השנה...

לא שזה יעזור לנו אבל לא נצטרך לשבת בבית לראות משחק ונוכל לבוא לבלומפילד כל משחק בית

תפסיקו להיות חסרי עמוד שדרה!

אתה לא צריך להתגמש, מתי תבין את זה?

שדבור יבין שאלו השירים ששרים ויתעלם מזה... אם יש לו שכל בראש הוא צריך להבין שכולם אוהבים אותו ולאף אחד אין משהו נגדו ספציפית.

אני אישית ממש לא גזען, אבל אני כן אשיר סלים טועמה מחבל למשל.

תפסיקו כבר עם הגישה התבוסתנית הזאת.

תפסיקו להיות חסרי עמוד שדרה!

אתה לא צריך להתגמש, מתי תבין את זה?

שדבור יבין שאלו השירים ששרים ויתעלם מזה... אם יש לו שכל בראש הוא צריך להבין שכולם אוהבים אותו ולאף אחד אין משהו נגדו ספציפית.

אני אישית ממש לא גזען, אבל אני כן אשיר סלים טועמה מחבל למשל.

תפסיקו כבר עם הגישה התבוסתנית הזאת.

מעניין שאותו בנאדם שר נגד ערבים ופוגע בקבוצה שלו וגם בעד שיזרקו חפצים על השחקנים היריבים ושוב פוגע בקבוצה שלו. ממש אוהד לתפארת

עזבו ערבים לא ערבים שזה כבר חרוש ונחפר לגמרי

למה להוציא אנרגיה בלשיר נגד אנשים/קבוצות אחרות במקום לעודד את הקבוצה נטו? (דרבי זה משהו אחר)

חברים,

אף פעם לא התרגשתי מקריאות גזעניות ביציע. גם אני נהמתי, גם אני הודעתי לטועמה שפה זה ארץ ישראל. אני מחשיב את עצמי כאדם פתוח ולא גזען.

לא ייחסתי לזה חשיבות מיוחדת, בכדורגל באים להתפרק והמילים של השירים הם לא תורה מסיני או אידאולוגיה (לפחות לגבי רובנו השפוי).

היה פה נושא על ערבים במכבי, התחלתי לקרוא את ההודעות הראשונות, רובן היו נורמאליות, אבל אלו שלא גרמו לי להסמיק מרוב בושה.

לגופו של עניין, כמו שלא הגיוני (עזבו רגע את העונשים), לנהום לאניימה כשסידבה משחק אצלך, נראה לי שממש ממש לא במקום לשיר שירי נגד ערבים כמואנס דבור (איזה שם נדיר!) ודיא סבע משחקים אצלך. ואכן, נדמה לי שאתמול לא מעט חשו בדיסוננס והפסיקו לשיר בקטעים האמורים.

בקיצור - יש לנו הזדמנות לצאת לדרך חדשה ולמחוק את השירים האלה מהרפרטואר של מכבי, שהוא הגדול והנרחב מכל האוהדים בארץ, כך שגם לא חסר מה לשיר במקום.

שתהיה שנה טוב!

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: nu מואנס דבור הולך להיות בין השחקניפ המובילים השנה את מכבי שזאת הסיבה שאתם מגיעים למיגרשים ולא להיות גזענים בני זונות מכבי זה לא גוף פוליטי תבינו את זה כבר!! פה זה לא ביתר ולא הפועל!!!!!!!!

תבינו שהשירים האלה עולים לנו במשחקים ללא קהל!!

אף פעם שירים כאלו לה הביאו לרדיוס , פתאום לוזון בן של פרוצה החלחיט להפוך אותנו לקהל של קונצרטים ואתם כמובן אומרים אמן, מחר יהיה אסור להכניס מילים כמו בן זונה או חולה ****.

יש לי שיר בשבילכם שמאלנים (בלחן 8 זה בדם)

מכה זה בדם הר הביית ביידנו אף פעם....אף פעם!!!

או שיש את הלהיט (ע"פ צהוב עכשיו)

שלום עכשיווווו...שלום תמידדד....

חבורת אוהדים מפגרים מתי תתבגרו כבר....

מעניין מה אתם חושבים כשאתם שומעים שצועקים לשחקנים שלנו בחול קללות וירידות

בגלל שהם יהודים, בטח גם אז אתם אומרים לעצמכם לא נורא זה רק שיר בכדורגל...

אני די בטוח שכולכם הייתם נפגעים אם הייתם בסיטואציה דומה ואני כבר לא מדבר על טועמה

עצמו, אני מדבר על הערבים שמשחקים אצלנו שבטוח לא חושבים שזה רק שיר של כדורגל.

ומה שעצוב שהשירים המפגרים האלה אמורים להפריע לכולם ולא רק לערבים.

ולא אני לא שמאלני

תתבגרו!!!!!!!!!!!

אף פעם שירים כאלו לה הביעו לרדיוס , פתאום לוזון בן של פרוצה החלחיט להפוך אותנו לקהל של קונצרטים ואתם כמובן אומרים אמן, מחר יהיה אסור להכניס מילים כמו בן זונה או חולה ****.

פיפ"א נתנה הוראה להחמיר את הענישה בכל מה שקשור לגזענות כולל הפחתת נקודות והורדות ליגה

עזבו פוליטיקה ועזבו שטויות, אם תשירו את השירים האלו לא תראו את מכבי בבלומפילד.

עם כמה שההתאחדות מפגרת יש חוק וכרגע המציאות בשטח שאי אפשר לשיר את השירים האלו.

עכשיו תעשו את השיקול שלכם

חברים תאמינו לי אני שונא אותם לא פחות מכם.. אבל טובת מכבי מעל הכל !

תחשבו על זה מה אתם מעדיפים אותו בצד השני של הכביש דופק אותנו בדרבי ואז אנחנו מקללים אותו חופשי? כי תאמינו לי הם היו מקבלים אותו בכיף.

כל עוד הוא לובש את המגן דוד על החזה ( ! ) הכל טוב. ומואנס שחקן אש וראיתם את זה אתמול ורוב הקהל נתן לו תשואות שהוא יצא.

חבל שיש אנשים בקהל שלנו שלא רוצים את טובת הקבוצה לפני הכול.

סה"כ הכדורגל הוא מקום של פורקן וכל החיים אנחנו מתעסקים ונתעסק באיום המתמיד מצד הערבים, למרות כל המחבלים, אני לא פוחד שדאבור או דיא סבע יחכו לי עם רובה מתחת לבית, אני גם לא מאמין שהם יגידו הערה פומבית נגד יהודים, ככה שאין מה לקלל אותם ואין מה לעשות להם רע.

השנה הקבוצה בנוייה סביב שחקנים צעירים והריחוק שלהם מהקהל מובן מאוד, יש אנשים ביציע בלי תאקט שיכולים במילה אחת להוריד את הבטחון לשחקן צעיר.