Jump to content

פרסום ראשון: דור מלול בדרך לבלגיה

Shitzi

Recommended Posts

סוף עונה בפלייאוף היה מצויין בכל המשחקים ופתאום שוב לא בסגל

היה מצוין נגד חיפה?

המכבייה,

אני לא מתיימר להבין בכדורגל,

אבל אובייקטיבית ובלי קשר לחוסר האמון שלי ביכולות המשחק של גיז'ה,

הצ'יפ לא היה כל כך מרשים ולא הציג יכולת טכנית גבוהה או ראית משחק נדירה.

הקפצת כדור נחמדה ולא יותר. מסירה מרשימה היתה אם הוא היה מצליח להעביר את הכדור הזה על הארץ.

הבישול של קונאטה היה הרבה יותר מרשים, לפחות לדעתי.

דרך צלחה ילד.

אני גם חושב שיש בדור משהו. אין בזה משהו יוצא דופן אם זה חסר מימוש. כל שנות השמונים הלכו על ?אולי הוא יצליח בעונה הבאה?. דרושה פרספקטיבה כדי לדעת שמוטי, אלוני, גולדברג ויפתח היו לא פחות מוכשרים בלשון המעטה.יש לדור דריבל מעולה אבל קבלת החלטות מקוממת. אפשר לטעון שהמערכת לא מקדמת וזה היה נכון אם דור היה מראה יותר מניצוץ(שישה משחקים טובים בעונה).זאת עדיין אותה מערכת שאם היתה מממשת את הסטאנדרטים אליה היא שואפת לדור היו פחות הזדמנויות. ישראלביץ סתם שורבב לדיון. אני מכבד אותו והוא שחקן סגל מצויין. הכדור לאלירן היה מלא רגש ובדיוק לתנועה שעטר עשה. לא גאוני אבל אחלה. גם הכדרור הקצר לעומק בשער השני התחיל את המהלך.

ובלי קשר, בהרבה מקרים המסירה למבשל היא המסירה החשובה ביותר בדרך לכיבוש אבל אין לה סטטיסטיקה.

אני גם חושב שיש בדור משהו. אין בזה משהו יוצא דופן אם זה חסר מימוש. כל שנות השמונים הלכו על ?אולי הוא יצליח בעונה הבאה?. דרושה פרספקטיבה כדי לדעת שמוטי, אלוני, גולדברג ויפתח היו לא פחות מוכשרים בלשון המעטה.יש לדור דריבל מעולה אבל קבלת החלטות מקוממת. אפשר לטעון שהמערכת לא מקדמת וזה היה נכון אם דור היה מראה יותר מניצוץ(שישה משחקים טובים בעונה).זאת עדיין אותה מערכת שאם היתה מממשת את הסטאנדרטים אליה היא שואפת לדור היו פחות הזדמנויות. ישראלביץ סתם שורבב לדיון. אני מכבד אותו והוא שחקן סגל מצויין. הכדור לאלירן היה מלא רגש ובדיוק לתנועה שעטר עשה. לא גאוני אבל אחלה. גם הכדרור הקצר לעומק בשער השני התחיל את המהלך.

ובלי קשר, בהרבה מקרים המסירה למבשל היא המסירה החשובה ביותר בדרך לכיבוש אבל אין לה סטטיסטיקה.

א. תהיה בטוח שליעקב בוזגלו יש סטטיסטיקה גם של זה...

ב. דור מלול - אני לא מחזיק ממנו שחקן וכתבתי את זה הרבה פעמים, כבר לא באמת משנה מי אשם, הוא שלא עבד קשה, או המאמנים שלא השכילו למצוא לו את התפקיד הנכון על המגרש (מגן בפעם האלף הוא לא...) - שילך ויצליח. אני זוכר שבעונה הראשונה שלו מאוד אהבתי אותו, כי באמת היה נראה שיש לו כשרון נדיר ברגל, אבל המשחק הזה הוא לא רק פ]ונקציה של כשרון - ונראה שבכל היתר הוא לוקה מאוד בחסר (ואולי זה עניין של גיל רק...)

ג. לאור החתימה הצפוייה של מלול ובוזגלו בבלגיה, גבריאל באטיסטוטה החליט להצטרף למושבה הישראלית בבלגיה (ואם אני כבר אחד מהם, אז אני כבר אתנהג כמוהם, ואדבר על עצמי בגוף שלישי ובאנגלית קלוקלת..) - קיצר אני נפרד ממכם בזאת לטובת הפורום של של סרקל ברוז' הבנתי ששם הלייקים הם ביורו וכל ה 400 לייקים שלי לא שווים פה כלום, לעומת 10 לייקים שם.

היה מצוין נגד חיפה?

המכבייה,

אני לא מתיימר להבין בכדורגל,

אבל אובייקטיבית ובלי קשר לחוסר האמון שלי ביכולות המשחק של גיז'ה,

הצ'יפ לא היה כל כך מרשים ולא הציג יכולת טכנית גבוהה או ראית משחק נדירה.

הקפצת כדור נחמדה ולא יותר. מסירה מרשימה היתה אם הוא היה מצליח להעביר את הכדור הזה על הארץ.

הבישול של קונאטה היה הרבה יותר מרשים, לפחות לדעתי.

דרך צלחה ילד.

אני מעביר לך שניים כאלה כל משחק.

כמות המסירות המדוייקות של דור מלול שואפת לרמה השכלית שלנו שאנחנו באידאה, כלומר 0.

דור מלול שחקן עם כישרון בלי שכל ובלי מנטליות, ואם היה מספר שלילי שמייצג קבלת החלטות, הייתה תמונה של דור מלול לידו.

אין לו מושג בזה, ועובדה ששני מאמנים קרעו לו את התחת עד שהוא היה צריך כרית כדי לא לקבל טחורים מהספסל.

לדור מלול אין מקום בהרכב של מכבי, כי השכל שלו עקום.

קיבל הצעה טובה ושלום.

כמו שיואב כתב (וזו התגובה היחידה שקראתי) איתו לא הייתי יוצא למלחמה, הוא סמל לבינוניות במכבי יחד עם בוזגלו.

הדבר הכי טוב אתמול זה שתי הידיעות ששניהם הולכים לבלגיה.

עד שנתיים כמו סטרול ואחרים יחזרו עם הזנב בין הרגליים.

סטרול לא בדיוק חזר עם הזנב בין הרגליים, עשה עלינו הרבה פוזות ,ובנוסף נראה היה שהוא הולך להפועל

ובסוף השיג חוזה לא רע בכלל יחסית לרמתו ומעמדו לפני שיצא לבלגיה.

הדשא היחיד שסטרול ראה זה בקידוש בוילה של עומר גולן שסידרו לו בבלגיה.

אז כן, הוא חזר אחרי שכולם פה טרחו לספר לי כמה הוא כוכב גדול - חזר עם הזנב בין הרגליים.

חזר כדי לחמם ספסל לריף פרץ וקפילוטו בת'כלס.

זה שנמני נתן לו חוזה שחנק את מכבי זה כי נמני טיפש ואין לו מושג.

עובדה?

שכל פעם שסטרול לא משחק ההגנה שלנו נראית יותר טוב וכשהוא משחק? תמיד גול אחד עליו.

אז כן.

כמו סטרול גם מלול.

וכן, גם על מלול אחרי זה נשלם פי מיליון סתם.

שיצליח הלוואי, מאחל לו מכל הלב, אבל כדי שזה יקרה? הוא צריך ללמוד לשחרר כדור בזמן, להרים, למסור, להפסיק להסתבך, לשחק בהתאם לעמדה שלו, לא להשתחמון, ולא לצחוק כשהקבוצה שלו מפסידה כי "הוא לא שיחק"

בן אדם אספ.

אני לא מבין מה איווניר חושב בכל המהלכים האלה

בקשר לקשר באגף ימין בוזגלו העיפו,כחלון כנראה יעזוב,מלול גם... עם מי נישאר בדיוק לעונה שלמה באגף ימין? דיא סבא? ג'יזרמו ישראלוביץ'?

חייבים להשאיר או את כחלון או את מלול ואם משאירים את מלול לא להביא לו לשחק בתור מגן אלא בתור קשר סעמק עם המאמן הזה אחרי שהוא שם את מדו בקישור אחורי אין מה לצפות

הדשא היחיד שסטרול ראה זה בקידוש בוילה של עומר גולן שסידרו לו בבלגיה.

הוא היה שחקן הרכב, וגם נבחר לשחקן הזר של העונה ע"י האוהדים.

אבל למה לתת לעובדות לבלבל אותך.

נראה לי שההתאווררות הזאת יכולה לעשות לשני הצדדים רק טוב, ובפרט כי מדובר בהשאלה.

דור ישפר את מוסר העבודה שלו (או שיישב ביציע), מכבי (וגם אנחנו כקהל) נוכל לקבל מושג טוב יותר על היכולות שלו והעמדה המתאימה לו, ואם הכל יסתדר אז הוא יחזור אלינו טוב ונחוש מתמיד, או לחילופין לפחות נרוויח כסף ממכירה שלו.

קשה לי לראות איך ובאיזה עמדה הוא היה משתלב בסגל שלנו העונה, וההחלטה שלו חיובית בעיניי, כי המסר ממנה הוא "אני רוצה לפרוץ ומרגיש שגם השנה זה לא יקרה במכבי".

נראה לי שההתאווררות הזאת יכולה לעשות לשני הצדדים רק טוב, ובפרט כי מדובר בהשאלה.

דור ישפר את מוסר העבודה שלו (או שיישב ביציע), מכבי (וגם אנחנו כקהל) נוכל לקבל מושג טוב יותר על היכולות שלו והעמדה המתאימה לו, ואם הכל יסתדר אז הוא יחזור אלינו טוב ונחוש מתמיד, או לחילופין לפחות נרוויח כסף ממכירה שלו.

קשה לי לראות איך ובאיזה עמדה הוא היה משתלב בסגל שלנו העונה, וההחלטה שלו חיובית בעיניי, כי המסר ממנה הוא "אני רוצה לפרוץ ומרגיש שגם השנה זה לא יקרה במכבי".

אין אין... אתה גדול..