Jump to content

מכבי ת"א נגד חזאר לאנקאראן, נושא רשמי למשחק.

פנחס שוף

Recommended Posts

למישהו יש מושג למה אלברמן היה מחוץ לסגל היום?

אני מקווה שזה בגלל שהוא לא היה כשיר ולא מסיבות אחרות..

למישהו יש מושג למה אלברמן היה מחוץ לסגל היום?

אני מקווה שזה בגלל שהוא לא היה כשיר ולא מסיבות אחרות..

בגלל שהוא הוא לא התאמן כל השבוע, היתה התלבטות עד הרגע האחרון ובסוף הוחלט לא להשתמש בו במשחק הספציפי הזה (לפי למוטי)

ההסקת מסקנות שלכם לגבי עומר ורד לא נכונה

הוא מגן מצויין להפועל חיפה, לקבוצה שמתיימרת לקחת אליפות הוא לא מספיק בשל לפי דעתי

הוא מגן מצויין להפועל חיפה, לקבוצה שמתיימרת לקחת אליפות הוא לא מספיק בשל לפי דעתי

שתוק

לך מפה ילד כאפות שכמוך

צריך לקבל החזר 50% מהכרטיס קיבלתי רק מחצית אחת.

איווניר פשוט טיפש, במקום להמשיך ללחוץ קדימה מוריד לי חלוצים ושם לי במקומם קשרים, תן לקולאוטי (אז מה אם הוא עוזב) וליצחקי (כמה זמן תתן לו מנוחה, בסוף כל העונה הוא יקבל מנוחה כדי לא לסכן אותו??? :g:

אלירן עטר פשוט מלך :wubyellow3:

צריך לקבל החזר 50% מהכרטיס קיבלתי רק מחצית אחת.

איווניר פשוט טיפש, במקום להמשיך ללחוץ קדימה מוריד לי חלוצים ושם לי במקומם קשרים, תן לקולאוטי (אז מה אם הוא עוזב) וליצחקי (כמה זמן תתן לו מנוחה, בסוף כל העונה הוא יקבל מנוחה כדי לא לסכן אותו??? :g:

אלירן עטר פשוט מלך :wubyellow3:

רואים היום שלא נהנה יותר מדי מעטר

הולכים לקחת לנו אותו עד סוף העונה כמו סוכריה מתינוק

הלוואי שאתבדה ועטר ישאר לתת את פירותיו בשבילנו בשנתיים-שלוש הקרובות,אחר כך שיפרח באירופה בגיל מתאים

כנראה שמרוב הסקות מסקנות נכונות הפכתם לקבוצה הקטנה בחיפה ויש לכם אליפות אחת. תתאבד.

מעבר לזה? ורד היה מצויין היום. תענוג של הרמות, מסירות ואחד על אחד.

כיושב שער 13: ברוכים השבים לשער 11. כבר הבעתי פעם את דעתי שהמעבר ל8 היה טעות,אני חושב שהיום היה אפשר לראות שהמקום הנכון הוא 11.

לא יודע איך להתייחס למשחק הזה ברצינות כי זה לא ההרכב שירוץ במהלך העונה, יהיו לפחות 3-4 שינויים.

אבל למשחק ראשון משחק טוב\ יותר נכון מחצית ראשונה.

הפועל זונה, הפועל זונה הפועל זונה של מכבי.

וואלה אני מצטרף ומברך את השחקן שחזר ל-11. כ"כ הייתם חסרים אחים, 11 זה הבית שלכם. חבל שיש למכבי הנעלה שהפכה את שער 8 לבית קברות ביום רע אבל זה מה יש. ולגביי אלו שיוצאים על עומר ורד, תתביישו. נתן אחלה משחק אז מה אם הוא חוצפן ומרשה לעצמו לפעמים יותר מידי אני אוהב את זה. הלוואי שיצליח.

אם תשימו לב תראו בתקציר שהגול השלישי שלנו לא חוקי, השוער מחזיק את הכדור בשתי ידיים.

מזל שהיה אתמול חרא שופט.

אם תשימו לב תראו בתקציר שהגול השלישי שלנו לא חוקי, השוער מחזיק את הכדור בשתי ידיים.

מזל שהיה אתמול חרא שופט.

גבולי. יד וחצי. ולא שליטה מלאה.

יכל ללכת לכל צד. (גילוי נאות: אם היה נגדנו הייתי משתולל מזעם)

והשופט לקח לכל קבוצה פנדל ברור. והיו לו עוד כמה טעויות שיפוט לא קלות. שופט פח.

כנראה שמרוב הסקות מסקנות נכונות הפכתם לקבוצה הקטנה בחיפה ויש לכם אליפות אחת. תתאבד.

מעבר לזה? ורד היה מצויין היום. תענוג של הרמות, מסירות ואחד על אחד.

לשתי הקוקסינלים שדיברו מסריח אני לא יגיב כי אין טעם, אפשר לחשוב שקיללתי מישהו במה שכתבתי.

הוא באמת שיחק טוב, אבל זה ביינתים היה בשתי משחקי אימון ונגד נבחרת קווקז,

סה"כ חושב שלא צריך לבנות עליו יותר מידי,

לשתי הקוקסינלים שדיברו מסריח אני לא יגיב כי אין טעם, אפשר לחשוב שקיללתי מישהו במה שכתבתי.

אם דני בונדר היה שחקן הרכב בקבוצה שלקחה דאבל אז לעומר ורד יש מקום בהרכב של מכבי. ( בטח שהמחליף שלו זה קלמי סבן :please: ).

ואי עכשיו ראיתי תהחמצה של עטר במחצית השנייה איזה טעות ! היה חייב למסור להאריס רק שלא יתחיל עוד פעם עם הראש בקיר...

מחצית ראשונה מצויינת בסה"כ,לא מובן לי הקרדיט לישראלביץ'(יחד עם הגול,זה לא משנה בכלל)

ורד הזה מתגלה כמגן מצויין שעולה ויודע לעבור שחקן לגבי דהן,לא יודע נראה כאילו הוא לא בא למשחק.

קונאטה פשוט מתחילת המשחק אהבתי אותו,מתמקם רץ לחפש כדור משנה מיקום ויודע למסור טוב,פשוט חלוץ מצויין וסוף סוף יש במכבי חלוצים אמיתיים כמו עטר וקונאטה,עכשיו שכולם יבינו שאין שום קללה אלא שאם מביאים חלוצים טובים אז יש שערים.

לגבי עטר,פשוט חוויה לראות אותו איך הרגש עובד אצלו איך הוא רוצה להבקיע.אתמול לדעתי היה מאוד עצבני והתפללתי שיבקיע,לא יודע מה היה קורה לו אם הוא לא היה מבקיע. לגבי ההחמצה?אפשר להתווכח על זה אבל חלוץ אמיתי הוא כזה-רק שער בעיניים לטוב ולרע כמובן.

ובשער שקיבלנו כמה חבל,שער שכולו חיימוב,אבל לא נורא צריך לעודד אותו שיקבל עוד ועוד ביטחון.

לעזזל,שיעבדו איתם גם על תיאום,זה המשחק הכי גרוע של ניבאלדו,מזל שפאביצ'ביץ' בא למשחק אם לא היה אסון.

מילא היית אומר את זה על שחקן שגדל בהפועל חיפה ואנחנו לא מכירים, אבל ראבק, הוא שחקן שלנו, אנחנו מכירים אותו.

אני רוצה להגיד שהמחצית הראשונה הזכירה לי את המשחקים שראיתי בנוער, אמנם צורת משחק לא הכי ברורה ומסודרת (בנוער היה יותר מסודר), אבל הנעת כדור מהירה מרגל לרגל וכל שחקן מכפר על הטעות שהשחקן השני עושה.

המחצית השנייה כבר הייתה סרט אחר והייתה מעבר מהיר לעונה הקודמת, אבל אני מקווה שנראה יותר רצון ויכולת כמו שהיה במחצית הראשונה (אני מקווה שבאמת זה יקרה כי אני זוכר את עצמי אומר את זה שנה שעברה אחרי ה20 דקות הטובות מול חיפה, המחצית הנחמדה מול אשדוד, המחצית מול סכנין...)