Jump to content

מנוי וכרטיס למשחק מול לנקראן

osfeee

Recommended Posts

הצבר דיברתי עם לאן אתה צודק... הכרטיסים יוצאים ביום שישי ב12:00, בגלל ההתנפלות הצפוייה תהיה מכירה גם בקופות בבלומפילד וגם בקרית שלום...

תותחים, סוף סוף לא נראה יותר את מחזות הזוועה האלה של דוחק ואנשים נמחצים בקופות. ככה עובדים נכון !!!!

"הצבר"

על איזה משחק אתם מדברים לקנות כרטיסים בשישי?

כי לנצ'ארן זה בחמישי,אז איזה עוד משחק יש?

איזה חמוד אתה

ושוב, יהיו כרטיסים למכירה באתר של לאן?

על איזה משחק אתם מדברים לקנות כרטיסים בשישי?

כי לנצ'ארן זה בחמישי,אז איזה עוד משחק יש?

אתה ישן בעמידה, זה השוס החדש מאיטליה. קוראים לזה שיווק בדיעבד להיט משו סוף

עם כל הציניות של הצבר, האמת שעצוב מאוד לראות לאיזה מצב הגענו בגלל היעדר הנהלה מתפקדת.

כנראה שכמו שמזלזלים באוהדים ובאינטיליגנציה שלהם בסוגיית המנויים (הודעות עם אי-דיוקים מחרידים על גבול השקרים, קמפיין שלא ברור מי יכול להשתכנע בזכותו וכו'),

ככה מזלזלים גם ביריבה האזרית (כן, אזרית, אין מילה כזאת אזרבאיג'נית), וחושבים שאפשר יהיה לעבור אותה גם עם 3,000 צופים (ואני נותן כאן מספר שנראה לי לארג' בענק מכמה שיגיעו בפועל).

אולי זאת הבעיה האמיתית שלנו - הזלזול: באוהדים (שלא יכולים לקנות כרטיס למשחק פתיחת העונה, שאמור להיות באמת אחד מרגעי השיא בכל עונה, והזדמנות לפתוח אותה בחגיגה) וביריבה.

פשוט ככה.‏ זלזול באוהדים.‏ ‏

בלי קשר לביזיון של המנויים,‏ יכלו למכור כרטיסים במחיר אחיד של 40‏ ש"ח,‏ להכריז על הצגת ‏

שחקנים חגיגית,‏ למלא את בלומפילד ולעשות פסטיבל פתיחת עונה...‏ ובמקום זה..‏ .‏ אני לא חושב שיגיעו אפילו ‏4000‏ אוהדים.

מישהו שדיברתי איתו העלה נקודה נכונה. בגלל המבצע למנויים הם כנראה עדיין לא יכולים לצאת במכירה רגילה (תיאורטית, אם הם ימכרו את הכל המקומות כמנויים, אז לא יישארו כרטיסים...), למרות שלפי ההיגיון הזה הם יוכלו להתחיל למכור רק ביום חמישי ב 19:00.

אני צופה שיהיה מלא (או כמעט מלא), משהו כמו מוגרן בשנה שעברה. אומנם להבדיל משנה שעברה לא עשינו רכש נוצץ, אבל כל מי שמסביבי בדודא מטורפת ולא נראה לי שהתנהגות ההנהלה תמנע ממנו לראות את מכבי במשחק רשמי ראשון.

מישהו שדיברתי איתו העלה נקודה נכונה. בגלל המבצע למנויים הם כנראה עדיין לא יכולים לצאת במכירה רגילה (תיאורטית, אם הם ימכרו את הכל המקומות כמנויים, אז לא יישארו כרטיסים...), למרות שלפי ההיגיון הזה הם יוכלו להתחיל למכור רק ביום חמישי ב 19:00.

אני צופה שיהיה מלא (או כמעט מלא), משהו כמו מוגרן בשנה שעברה. אומנם להבדיל משנה שעברה לא עשינו רכש נוצץ, אבל כל מי שמסביבי בדודא מטורפת ולא נראה לי שהתנהגות ההנהלה תמנע ממנו לראות את מכבי במשחק רשמי ראשון.

חבר, יש בעיה קשה במה שאמרת. אולי כולם מאד רוצים לבוא (כולל אותי ) אבל בגלל שיש מבצע מנויים והם רוצים לצאת נחמדים למנויים שלהם, כרטיס לא יעלה פחות מ70 שקל.

ואפחד לא רוצה לקחת סיכון ולבוא בלי כרטיס ובסוף להיות חייב לשלם כ"כ הרבה כסף. הנהלה מטומטמת.

אז אם אין לי מנוי, אני יכול עכשיו ליסוע לדיזנגוף ולקנות כרטיס או לא?

מרגלית אמרה לי בטלפון שעוד לא ברור מתי יוצאים הכרטיסים, אבל זה יהיה היום. קיצור, תהיה בקשר עם המועדון...בזיון.

מרגלית אמרה לי בטלפון שעוד לא ברור מתי יוצאים הכרטיסים, אבל זה יהיה היום. קיצור, תהיה בקשר עם המועדון...בזיון.

גם אתמול היא אמרה את זה..

אני קניתי מנוי ביום ראשון וקיבלתי את הכרטיס על המקום בקופות של בלומפילד.

לא יודע על מה אתם מדברים כי יש בקופות כרטיסים !!!

אני קניתי מנוי ביום ראשון וקיבלתי את הכרטיס על המקום בקופות של בלומפילד.

לא יודע על מה אתם מדברים כי יש בקופות כרטיסים !!!

לא יצאו כרטיסים למכירה עדיין, אלא רק כרטיסים חינם למנויים.

דיברתי עכשיו עם לאן.. ענתה לי איזה מישהי, שאלתי אותה מתי תיהיה מכירה, היא אמרה שעם הנהלת מכבי אי אפשר לדעת כלום.

פשוט ביזיון.. כל כך עצוב באמת. יש לנו הנהלה של אימפוטנטים.

לא מוכרים לשער 11 ?!?!?!?

לא, וכפי שאמרתי כמה פעמים, מי שלא יקנה מנוי לשער 11 ידפק כל העונה כי לא יוציאו לשם כרטיסים אף פעם בגלל שהמנויים הולכים להיגמר לשם בימים הקרובים.

לא מוכרים לשער 11 ?!?!?!?

אם מנוי מקבל כרטיס חינם ולפי מה שראיתי בלאן נותרו פחות מ-10 מנויים ל11 אז אני לא רואה סיבה שימכרו.