Jump to content

עדכונים בנושא "אוהדי מכבי ת"א לא קונים מנויים"

Ye11ow4ever

Recommended Posts

לילה טוב לכולם.

חברים בואו נסכם עוד יום עמוס אירועים מבחינתו, וקצת פחות שרואים אותו בשטח מבחינתכם. אני רוצה להביא לידיעה את כל חברי הפורום הזה, שלא משנה מה - תדעו שכרגע דברים מתנהלים מתחת לפני השטח. בשורה התחתונה, כולכם רוצים לראות תוצאות בשטח. ונמאס להמתין, והמכירה של חבר התחילה-בפתח-מסתיימת עוד שניה. אז מה קרה עד עתה? ומה עתיד לקרות בעתיד הקרוב? עד עתה, 5 ימי מחאה, 1300+ איש, 2 ראיונות וכתבות באינטרנט, והמון המון הכרה תוך 5 ימים (הכל יחסי). בימים הקרובים אמורה להתבצע הידברות עם ההנהלה בנושא, לכאן או לכאן, וביום חמישי השחקנים חוזרים(גם שם נהיה, עד אז תקבלו עדכונים מסודרים על זה - מבטיח - 16:30, יום ה', נחיתה בנתב"ג בע"ה). משם יש לנו שבוע עד למשחק הראשון באירופה, שהוא יהיה הכי קריטי מבחינת עבודה. מה שנמשיך לבקש ולדרוש זה להמשיך לפרסם את הקבוצה בכל מקום אפשרי - אתרי אינטרט, חברים וכד', לצורך המשך ההכרה במחאה הזו, וגם אם זה מתיש ללחוץ על עוד איש ועוד איש כדי להזמין (:

תודה לכולם, לילה טוב.

יש תוכנית חדשה בערוץ הספורט "תראו מי שמדבר" נראה לי, שמעלים צופים ומדברים איתם. ההרשמה זה דרך הפייסבוק שלהם

תנסו להירשם ואולי תעלו לשידור ותדברו על החרם.

יש תוכנית חדשה בערוץ הספורט "תראו מי שמדבר" נראה לי, שמעלים צופים ומדברים איתם. ההרשמה זה דרך הפייסבוק שלהם

תנסו להירשם ואולי תעלו לשידור ותדברו על החרם.

זה מה שרציתי להגיד, בשנייה שראיתי את הפרסום של התוכנית הזאת ישר חשבתי על המחאה

זה שני אנשים נראה לי קופמן וזוהר מדברים על דברים עם האוהדים זה מעולה, כאילו תפרו את זה בשבילו

מאד רוצה להצטרף לקבוצה אבל משום מה בגלל שה"איבנט" כבר עבר זה לא נתן לי... מישו יכול להסביר איך להצטרף?

תודה...

עלו והצליחו, אני מוכרח לציין שמיום ליום אני נלחץ והמחשבה שלא אראה את מכבי מקרוב מעוררת בי פניקה, לא חשבתי שאני כל כך תלותי

פניה לאנשים שאת חלקם אני מכיר אישית וגולשים פה

מה הקטע לא לאשר את ההזמנה לקבוצה ? זה עולה לכם כסף? אז מה אם אתם בשחקן, אז מה אם אתם מתכוונים להגיע, תאשרו, זה יעזור, אם לא בשבילכם אז לפחות בשביל חברים שלכם.

אנשים כמו רונן ודניאל נותנים תנשמה שלהם בשביל שיהיה לכם מנוי במחיר סביר ומה ביקשו ממכם, ללחוץ אטנדינג? גם זה קשה לכם?

נעם טל איתי ועוד מכובדים רבים אחרים, מה הקטע?

תודה רבה לעוסקים במלאכה.

זמן, כסף, מחשבה, אנרגיות והכל תרומה שלכם לקבוצה ולקהל בלי שום תועלת אישית וגם...

ביקורת ? אל תדאגו תקבלו הרבה, לא משנה מה תצליחו להשיג ( אם וכאשר )

מילים טובות ? אל תצפו מאיתנו

* ואני אומר את זה בתור אחד שהעדיף צעדים אחרים על החרמה.

"הצבר"

מאד רוצה להצטרף לקבוצה אבל משום מה בגלל שה"איבנט" כבר עבר זה לא נתן לי... מישו יכול להסביר איך להצטרף?

תודה...

לא ברור - האיבנט ממשיך עד אוקטובר....

תנסה שוב.

צברי, רמזת כבר כמה פעמים על צעדים אחרים.

אם יש לך רעיונות טובים משלך, למה אתה שומר אותם בלב? בוא שתף! (פה, בפרטית, מה שנראה לך...)

אני עד היום לא שמעתי רעיון אחד לאלטרנטיבה.

אנשים יודעים להגיד שהמחיר הוא בזון אבל חרם זאת לא הדרך. אבל איזו דרך הם מציעים?

מי שקונה מנוי כשהמחיר גבוהה, מסכים עם המחיר במתכוון או לא במתכוון.

כשהמחירים גבוהים, הדרך היחידה שאני מכיר היא כדי לא לתת להם הכשר היא אי רכישה.

אני אשמח מאוד לשמוע על רעיונות אחרים ולמה הם יותר אפקטיבים.

לקבל את הסיטואציה אני לא מוכן.

ביקורת ? אל תדאגו תקבלו הרבה, לא משנה מה תצליחו להשיג ( אם וכאשר )

מבזה לחשוב שיש אנשים עם ביקורת על הפעולות שהם עושים

חרם זה לא הדרך? ולמכור מוצר בהרבה יותר ממה שהוא צריך לעלות ולעשוק אוהדים זה בסדר?

(לא מופנה אליך צברי, מופנה לכל ההזויים שיש להם ביקורת על החרם)

צברי, רמזת כבר כמה פעמים על צעדים אחרים.

אם יש לך רעיונות טובים משלך, למה אתה שומר אותם בלב? בוא שתף! (פה, בפרטית, מה שנראה לך...)

אני חושב שהיה צריך להקדים תקשורת והפגנה לחרם פעיל. החרם היה צריך להיות נקודת הקצה.

מאחר והחרם כבר יצא לפועל אין הרבה מה לעשות ( אני גם מודע לזמן הקצר שעמד לרשותכם בין הפרסום להוצאת המנוי - ואין לי שום טענה קטנה או גדולה אלכם )

גם את הסיבה שאני לא תומך בכם בלב שלם כבר אמרתי מספר פעמים

אני חושב שמחיר המנוי הוא הבעיה הוא רק נקודה אחת מיני רבות שמשקפת את הבעיה.

במכבי אין ניהול, אין ראיה לטווח הארוך ואפילו לא לטווח הקצר, הכל שליפות וכל שליפה לא קשורה כלל לשליפה הקודמת ככה שלפעמים הן סוטרות אחת את השנייה. אין גם אף אחד שמסתכל על המערכת כמכלול ולכן גורמים בקבוצה עושים פעולות שונות בלי לחשוב שצריך להיות קשר בין אחת לשנייה.

מאחר ואני יודע שהבעיה עמוקה יותר, אני ממש לא בטוח שזאת הדרך הנכונה. מאחר ואין לי דרך טובה יותר אני מחזיק לכם אצבעות ומקווה שדרך הפתרון הנקודתי תעזרו לפתור גם את השבר הכללי.

"הצבר"

חרם זה לא הדרך? ולמכור מוצר בהרבה יותר ממה שהוא צריך לעלות ולעשוק אוהדים זה בסדר?

הזויים או לא, ברור הרי שרב הקהל, לפחות כאן כי על זה אני יכול להעיד, לא מתכוון להחרים.

המחרימים הם עדיין מיעוט כאן וכולם יודעים שהמספרים בפייסבוק לא משקפים דבר- אני לא בטוח מי ההזוי כאן.

אתם שוכחים שהקהל הזה עוסק כל קיץ במחאה אחרת, ואין ספק שלא מעט אנשים, גם אני, פשוט לא מחרימים כי נמאס להילחם כל שנה בסיבה אחרת. לפעמים זה נראה שמחפשים בכח מחאות. הפועל יותר יקרים מאיתנו (פרט לשער 8, שהוא בעייתי ומנותק מהמציאות לכל הדעות). לא שמעתי שם אף אחד קורא לצאת למחאה. מחאה זה צעד קיצוני והאחרון שצריך להגיע - זה כנראה מה שחושבים ההזויים.

המחרימים הם עדיין מיעוט כאן וכולם יודעים שהמספרים בפייסבוק לא משקפים דבר- אני לא בטוח מי ההזוי כאן.

חלק מהדברים שכתבתה נכונים (וגם אני כתבתי דברים דומים)

אבל אתה טועה שענק בשני דברים

א) 1300 איש, גם אם לא כולם יכריעו בפועל זה 1300 איש שמוציאים כרטיס צהוב להנהלה.

ב) "רק שער 8" : זה שטות מוחלטת

ביטלו את שער 7, והעבירו את השחקן לשער 11 שכבר היה מלא בשנה שעברה. כלומר שער 8 הוא השער הזול ביותר לאוהדים שאין להם קומבינה ואין להם כסף. ואת השער הזה יקרו ב 50% ולאנשים שם אין ברירה אחרת או לשבת בבית או לשלם 50% יותר

תסכים איתי שזאת פגיעה לא הגיונית ולא מידתית

אני חושב שביקורת זה לגיטימי ( גם עלי כמובן )

אני חושב שהם צריכים להבין שתהיה עליהם הרבה ביקורת חלקה מוצדקת וחלקה הזויה.

בדרך כלל אני לא חושב שמי שמביע ביקורת (בעיקר מנומקת) הוא הזוי.

המצב בקבוצה היום מוזר ושונה מאשר היה אי פעם.

גם הטענות של רונן והגולם כמובן נכונות אבל גם הטענות של רבים מהמתנגדים נכונות.

אפשר להגיד שזגפלד טועה לגמרי או שדבריו הזויים ?

המצב פה לא קל לאף אחד והמצב בקבוצה מסובך עוד יותר

חשוב מאוד שאנשים יבינו את זה ולא יריבו אחד עם השני גם עם הדעות שלהם שונות.

"הצבר"

הזויים או לא, ברור הרי שרב הקהל, לפחות כאן כי על זה אני יכול להעיד, לא מתכוון להחרים.

אתם שוכחים שהקהל הזה עוסק כל קיץ במחאה אחרת, ואין ספק שלא מעט אנשים, גם אני, פשוט לא מחרימים כי נמאס להילחם כל שנה בסיבה אחרת. לפעמים זה נראה שמחפשים בכח מחאות. הפועל יותר יקרים מאיתנו (פרט לשער 8, שהוא בעייתי ומנותק מהמציאות לכל הדעות). לא שמעתי שם אף אחד קורא לצאת למחאה. מחאה זה צעד קיצוני והאחרון שצריך להגיע - זה כנראה מה שחושבים ההזויים.

לבערך 4000 בעלי מנוי מהעונה שעברה (כל יושבי שער 8 ובערך חצי משער 7), העלו את המחיר במינימום 350 ש"ח (ויש כאלו, כמוני, שהעלו להם ב-550 כי הם היו מנויים ותיקים).

נששמע לך הגיוני שלכמחצית מהמנויים של הקבוצה העלו את המחיר בעשרות אחוזים?

אני חושב שהיה צריך להקדים תקשורת והפגנה לחרם פעיל. החרם היה צריך להיות נקודת הקצה.

מאחר והחרם כבר יצא לפועל אין הרבה מה לעשות ( אני גם מודע לזמן הקצר שעמד לרשותכם בין הפרסום להוצאת המנוי - ואין לי שום טענה קטנה או גדולה אלכם )

גם את הסיבה שאני לא תומך בכם בלב שלם כבר אמרתי מספר פעמים

אני חושב שמחיר המנוי הוא הבעיה הוא רק נקודה אחת מיני רבות שמשקפת את הבעיה.

במכבי אין ניהול, אין ראיה לטווח הארוך ואפילו לא לטווח הקצר, הכל שליפות וכל שליפה לא קשורה כלל לשליפה הקודמת ככה שלפעמים הן סוטרות אחת את השנייה. אין גם אף אחד שמסתכל על המערכת כמכלול ולכן גורמים בקבוצה עושים פעולות שונות בלי לחשוב שצריך להיות קשר בין אחת לשנייה.

מאחר ואני יודע שהבעיה עמוקה יותר, אני ממש לא בטוח שזאת הדרך הנכונה. מאחר ואין לי דרך טובה יותר אני מחזיק לכם אצבעות ומקווה שדרך הפתרון הנקודתי תעזרו לפתור גם את השבר הכללי.

"הצבר"

עם הקטע המודגש בסוף ההודעה אני מזדהה. הלוואי.

בגיל 29 אני משוכנע שאני יכול לעשות עבודה הרבה יותר טובה ממה שעושים במכבי כבר 15 שנה לפחות.

שיווק קבוצת כדורגל וטיפוח אוהדים זה מקצוע פשוט - אם הם רק ירצו הכל אפשרי.

בנוגע לזמן הקצר שהיה לנו אתה צודק, אבל זו בדיוק הסיבה שלא היה מקום לצעדים איטיים והדרגתיים.

את החרם שהוא הצעד האמיתי היחיד כאן אי אפשר היה להתחיל לאחר פתיחת המכירה, שכן זה היה הופך אותו ללא אפקטיבי ומגוחך.

זמן הפרסום למעשה נבע למעשה מההודעה על מחירי המנויים. (טריק יפה של מכבי - לא להשאיר זמן לעיכול)

תבין - אין אלטרנטיבה לחרם.

האפשרות האחרת היא לקנות מנוי כמו נרקומן ולהשלים עם המחיר. וכמובן לבכות בעתיד על עלייה נוספת.

כשמכבי משקרים במצח נחושה (ואומרים עוד דברים שבקרוב כנראה נאלץ לחשוף) - אין סנטימנטים.

לבערך 4000 בעלי מנוי מהעונה שעברה (כל יושבי שער 8 ובערך חצי משער 7), העלו את המחיר במינימום 350 ש"ח (ויש כאלו, כמוני, שהעלו להם ב-550 כי הם היו מנויים ותיקים).

נששמע לך הגיוני שלכמחצית מהמנויים של הקבוצה העלו את המחיר בעשרות אחוזים?

אני מנוי לשער 8 עוד לפני שהשחקן עבר לשם, לדעתי גם אתה כך שאני בטוח שזה כואב לי ולך הרבה יותר מלרב החבר'ה כאן שגם ככה רגילים לשלם 710 בחבר או לא משנה כמה עולה ל-11.

כתבתי, עליית המחירים בשער 8 מנותקת מהמציאות וחסרת כל פרופורציה. לא הגיונית בשום קנה מידה. ובכל זאת, אי אפשר לצאת כל קיץ למחאה. הקהל הזה מכור למחאות ומדי שנה כל קיץ בזה הוא מתעסק. ואם לא במהלך הקיץ אז מחפשים את מי להעדיף באמצע העונה.

אי אפשר לתת יד לחרם כל קיץ, אנשים מאסו בזה. פרט לשער 8 אני חושב שהמחירים יקרים מאד, אבל כמו בכל הארץ. הפועל יקרים מאיתנו משמעותית, רק שלהגנתם שער 7 עולה כמו 5, המנויים של 2 ו-13 אוכלים אותה בענק.

מכבי עשתה טעות. שעיה כבר לא כאן (לא ברור לי למה הקהל דרש את פיטוריו) ומחלקת השיווק התחלפה בחלקה. לא נשמע לי הגיוני, אך גם לא נשמע הגיוני לצאת למחאה כל קיץ. אנשים יידפקו, אמת. אבל אי אפשר כל קיץ להפוך לצדיקים שמנסים לשנות את העולם.

בוודאי שלא הגיוני לצאת למחאות כל שנתיים שלוש (בוא ניצמד לאמת)!

נראה לך שיש בנו צד שנהנה מזה ? שאנחנו אוהבים את מה שקורה ?

אישית, הכי רציתי לקראת המעבר לת"א לקנות מנוי ואופניים ולגור ליד מכבי.

מי בכלל רוצה למחות ?

אבל כשיורקים לך בפנים ואומרים 'בוא מכור יקר, תשלם עכשיו יותר', איך אתה אמור להרגיש ?

ועובדה שהחרם הזה מגיע מלמטה - ללא קשר לארגונים, פשוט מהקהל הרחב.

הלוואי ולא היה צורך בחרם. הלוואי והגורמים בהנהלה היו קשובים.

הלוואי והיתה הנהלה.

כמובן שביקורת זה לגיטימי

אבל צריך להיות הזוי בשביל לתת ביקןרת על הכיס של האוהדים

אז אנחנו אנשים עובדים, סבבה לנו

מה עם כל הצעירים שרוצים לבוא לעודד אבל ה200 שקל של הנחת ותיק משמעותיים עבורם?

לכולנו צריך להיות אינטרס שיהיו למכבי הרבה מנויים- מחירים גבוהים מונעים זאת

(אלא אם כן יש אנשים שממש ממש סובלים מפקקים בחזור מבלומפילד, ומעדיפים שיבוא כמה שפחות קהל)

בוודאי שלא הגיוני לצאת למחאות כל שנתיים שלוש (בוא ניצמד לאמת)!

נראה לך שיש בנו צד שנהנה מזה ? שאנחנו אוהבים את מה שקורה ?

מי בכלל רוצה למחות ?

לא יודע. זה לא הגיוני לצאת למחאה כל שנתיים-שלוש אבל זה קורה רק לנו, בזמן שהמצב אצל היריבות לא תמיד טוב יותר.

זה לא קורה רק לנו - אנחנו, מהיותנו מכבי ת"א, פשוט מושכים יותר תשומת לב, ולא רק בגלל שאנחנו אוהדים עם הכמות הכי גדולה

יודעים למחות גם בהפועל כדורסל, בהפועל ב"ש, בהפועל פ"ת, גם היו לא מעט צעקות בהפועל כדורגל, ועוד...

אבל זו בכלל לא הנקודה. הנקודה היא שהצעקה שכל כך הרבה אוהדים צועקים, ללא הכוונת אירגונים - היא מוצדקת.

אחרת זה פשוט לא היה קורה.

הדוגמאות שנתת לא קשורות. אתה משווה בין פירוק מועדון לבין מחאה על אלימות ביציע או מחירי כרטיסים ומנויים?

אם תדגיש משפטים זה לא יעשה אותם לנכונים.

אני עד היום לא שמעתי רעיון אחד לאלטרנטיבה.

אנשים יודעים להגיד שהמחיר הוא בזון אבל חרם זאת לא הדרך. אבל איזו דרך הם מציעים?

מי שקונה מנוי כשהמחיר גבוהה, מסכים עם המחיר במתכוון או לא במתכוון.

כשהמחירים גבוהים, הדרך היחידה שאני מכיר היא כדי לא לתת להם הכשר היא אי רכישה.

אני אשמח מאוד לשמוע על רעיונות אחרים ולמה הם יותר אפקטיבים.

לקבל את הסיטואציה אני לא מוכן.

מסכים איתך לגמרי.

אני משווה את עצם היכולת של אוהדים למחות על משהו שנראה להם לא בסדר.

בדיוק על אותו משקל שאמרת - החרם הזה לא קשור בכלל לעניין האלימות ביציעים של לפני שנתיים.

כל מחאה היא מחאה בפני עצמה. לא לקחנו השראה מקוסמן, תהיה בטוח. מקסימום מהקוטג' (:

למה זה קורה אצלנו ?

תעיף מבט על שדרת הניהול במכבי לאורך השנים. מלוני של פעם עד אנונימי-וירטואלי של היום שמנהלים את הקבוצה בצורה הזויה.

מה לעשות שכשאתה מכבי ת"א, הסטנדרטים שלך גבוהים יותר משל הפועל ת"א או כל קבוצה שולית אחרת.

קבוצה שמגיעה לפתיחת עונה במינוס 9 נקודות זו לא מחאה על משהו שנראה להם לא בסדר. גם לא הפועל כדורסל שהגיעו לליגה ארצית.

העניין שגם המחירי מנויים, גם האלימות, גם באליפות וכו' - הכל מגיע מדברים שהקהל של מכבי לא מרוצה. לא כי הקבוצה בפירוק. היינו בליגת אלופות, כיוונו לאליפויות ואפילו לדאבלים קלים. אבל הקהל לא היה בסדר כל שנה עם משהו אחר ויצא למחאה. אל תנסה להראות דמיון לקבוצות אחרות כי אין.

למה זה קורה אצלנו? לא יודע. כנראה אנשים התרגלו שאפשר לצאת למחאה על כל מה שמפריע להם. אני לא הבנתי, למשל, למה מי שיקר לו ואומר לא רוצה לתת להם שקל - פשוט לא עושה מנוי. למה צריך לסחוף לזה את כולם? זה גם משהו שנמנעתי מלהגיד אותו עד עכשיו כי אני לא רוצה שזה ייראה כאילו זה יורד לפסים אישיים, זו באמת לא הכוונה, אבל גם לא מפתיע אותי שהבודדים שאני מכיר ולא עושים מנוי השנה, נכון לרגע זה, הם ברובם אנשים שלא היו מנויים כבר שנתיים ויותר.

קבוצה שמגיעה לפתיחת עונה במינוס 9 נקודות זו לא מחאה על משהו שנראה להם לא בסדר. גם לא הפועל כדורסל שהגיעו לליגה ארצית.

העניין שגם המחירי מנויים, גם האלימות, גם באליפות וכו' - הכל מגיע מדברים שהקהל של מכבי לא מרוצה. לא כי הקבוצה בפירוק. היינו בליגת אלופות, כיוונו לאליפויות ואפילו לדאבלים קלים. אבל הקהל לא היה בסדר כל שנה עם משהו אחר ויצא למחאה. אל תנסה להראות דמיון לקבוצות אחרות כי אין.

למה זה קורה אצלנו? לא יודע. כנראה אנשים התרגלו שאפשר לצאת למחאה על כל מה שמפריע להם. אני לא הבנתי, למשל, למה מי שיקר לו ואומר לא רוצה לתת להם שקל - פשוט לא עושה מנוי. למה צריך לסחוף לזה את כולם? זה גם משהו שנמנעתי מלהגיד אותו עד עכשיו כי אני לא רוצה שזה ייראה כאילו זה יורד לפסים אישיים, זו באמת לא הכוונה, אבל גם לא מפתיע אותי שהבודדים שאני מכיר ולא עושים מנוי השנה, נכון לרגע זה, הם ברובם אנשים שלא היו מנויים כבר שנתיים ויותר.

אבל גם לא מפתיע אותי שהבודדים שאני מכיר ולא עושים מנוי השנה, נכון לרגע זה, הם ברובם אנשים שלא היו מנויים כבר שנתיים ויותר.

זה מקרה פרטי שלך שבכלל לא בטוח שמעיד על הכלל.

אני מכיר 4 אנשים שמנויים כבר לא מעט עונות שלא עושים העונה כנראה (נכון לכרגע לא מתכוונים לעשות).

כל אחד כנראה והמעגלים שלו (כנראה אתה מסתובב במעגלים היותר "נרקומנים" - אבל זה לא מעיד על כלל האוהדים)

אגב מה שאמרת מקודם על המחאות - קצת מזכיר זאב זאב, כאילו היו מחאות וחרמות על הרבה פחות.

וזה שהתחלפה לה שדרת השיווק זה רק מחזק את הצורך להעביר להם פה מסר על הקהל של מכבי - ושיש גבולות אדומים גם לנו.

כי אחרת נשלם על זה (תרתי משמע) בשנים הקרובות.