Jump to content

פורסמו מחירי המנויים ב"חבר"

Recommended Posts

למה אין מכירה בכלל לשער 7?

כי בהנהלה שלנו רוצים לצמצם את כמות האוהדים, זה מפריע לשכנים כל הרעש הזה שעושים האוהדים

צבר גם באותה רמת מחירים כמות המנויים היתה יורדת מ9000 ל6500-7000, כי אין הייפ כמו בעונה שעברה.

עליית המחירים יכולה להוריד עוד 1000, אולי.

תקרא את צברי שוב.

הבעיה זה לא שעלו מחירים - זה רק הסימפטום לבעיה.

אם מכבי היו יודעים לעבוד נכון מבחינה שיווקית ומול קהל, הם בשקט היו יכולים להיות עם 8-9 אלף מנויים כל העונה.

אבל זה לא רק שהם לא עובדים, הם עושים הכל הפוך ומאבדים דורות של אוהדים.

תקרא את צברי שוב.

הבעיה זה לא שעלו מחירים - זה רק הסימפטום לבעיה.

אם מכבי היו יודעים לעבוד נכון מבחינה שיווקית ומול קהל, הם בשקט היו יכולים להיות עם 8-9 אלף מנויים כל העונה.

אבל זה לא רק שהם לא עובדים, הם עושים הכל הפוך ומאבדים דורות של אוהדים.

תרשה לי לתקן אותך - 12000 מנויים, וגם זה רק כי אי אפשר יותר בבלומפילד.

אני מחכה לתעשייה אורית וחברת חשמל מה שיצא קודם.

אה יש גם החברת החשמל? להיט, יש לי גם גישה לשם.

הבעיה בתעשייה אווירית שהיא נתנה שנה שעברה לקנות רק מנוי מוזל אחד (נתנו לי ב600 בערך לשער 8 נראה לי), ועל עוד שניים שילמתי מחיר מלא (כל אחד עלה 800, גם לשער 8).

מה שקורה השנה מבחינת המנויים הוא המשך ישיר לכישלון הניהולי והמקצועי,

איבוד ההגמוניה בדרבים הוא עובדה קיימת, שיא האליפויות שלנו בסכנה חיפה רחוקה רק ב2 אליפויות.

ההתאחדות והשופטים לא סופרים אותנו ,מי היה מעז בעבר להעניש אותנו כל שבת שניה ברדיוס.

מכבי מאבדת אוהדים חדשים כל שנה לחיפה ולהפועל ואין מי שיעצור את זה, [מתי היו להפועל 9000 מנויים?]

אם לא נתעורר ומהר נמצא את עצמנו בקרוב במצב של הפועל פ"ת , קבוצה עם עבר מפואר אבל בלי הווה ובלי עתיד.

צבר גם באותה רמת מחירים כמות המנויים היתה יורדת מ9000 ל6500-7000, כי אין הייפ כמו בעונה שעברה.

עליית המחירים יכולה להוריד עוד 1000, אולי.

עם עבודה נכונה יכלו לשמור על 7-8 אלף מנויים בקבוצה

בלי עבודה בכלל היה יורד להם ל 6-7

עם לעשות טעויות טיפשיות הם מאבדים בין 1000 ל 2000 אוהדים.

רוב האוהדים שהם מאבדים הם בדיוק בגיל הקריטי שקובע אם יש סיכוי שתמשיך במגרשים כמו מכור (ע"ע )

או שתתפוגג לכורסא כמו מאות אלפים לפניך.

פה הכשלון הכי גדול של מכבי ( לאורך שנים) חוסר היכולת לשמור על הלקוחות הטובים האלה.

וכל לקוח כזה הוא לקוח לשנים, אחד שעובר אחר כך ל 13 וליציע 1 ומשלם בהתאם כי פתאום יש לו.

ככה שזה לא רק איבוד של מיליון שקל ומעלה על מנויים, זה איבוד של הרבה מיליונים הכנסות עתידיות.

והכל כי נתנו אחריות לאשה :yellow_cool1:

* והבעיה הרבה יותר גדולה כי הטפשות הזאת תעלה מעבר למנויים עצמם, זה יתנקם ברדיוסים ונזק מקצועי לקבוצה כי אין להם שום מושג לא מה קורה ולא מה הם רוצים שיקרה.

"הצבר"

לשער 7 לא מוכרים מנויים חדשים בכלל?? ומה עם אלו שישבו שם שנה שעברה.. כמה התייקר להם?

שער 7 יפתח למכירה אם וכאשר שער 8 יהיה מלא. ואז אני מאמין שהמחירים יהיו בידיוק כמו ב 8. אז ככה שלשער 7 יתייקר בידיוק כמו שהי

ייקר לשער 8.

שער 7 יפתח למכירה אם וכאשר שער 8 יהיה מלא. ואז אני מאמין שהמחירים יהיו בידיוק כמו ב 8. אז ככה שלשער 7 יתייקר בידיוק כמו שהי

ייקר לשער 8.

כלומר, לשער שבע יימכרו מנויים (אולי) בעונת 2012/13.