Jump to content

*נושא תפאורות עולמי 2011-2012*

מתא

Recommended Posts

הם גם מעולים, אבל אני לא חושב שיש קהל בגרמניה שמשתווה בעוצמות ובתיאום לדינמו דרזדן...

הנה פה למשל ב2:39

http://www.youtube.com/watch?v=L0UerLHezrs

אגב

http://www.youtube.com/watch?v=jlhXbbtafi0

אחי אני מכיר את הקהל של דרזדן טוב מאוד ויכול להיות שהוא מספר 1 בכל מערב אירופה ולא רק בגרמניה.

אבל לפעמים הם עושים דברים מטופשים כמו לצלם קונטרה שעשו להם ולהעלות את זה לאתר שלהם. דרך אגב בנוגע לקונטרה שפרנקפורט עשו זה ממש טיפשי לעשות העתק לדעתי. עדיף לעשות תפאורה דומה בקטן יותר ולכתוב איזה משפט מחץ כמו weve watching you

אחי אני מכיר את הקהל של דרזדן טוב מאוד ויכול להיות שהוא מספר 1 בכל מערב אירופה ולא רק בגרמניה.

אבל לפעמים הם עושים דברים מטופשים כמו לצלם קונטרה שעשו להם ולהעלות את זה לאתר שלהם. דרך אגב בנוגע לקונטרה שפרנקפורט עשו זה ממש טיפשי לעשות העתק לדעתי. עדיף לעשות תפאורה דומה בקטן יותר ולכתוב איזה משפט מחץ כמו weve watching you

weve?

למורת שניסית להביא את הזה מהשחקן, זה Were watching you :whistling:

בגרמניה יש קטע חזק מאוד של כבוד, ואתה יכול לראות את זה בהרבה מחאות שהם משתפים פעולה... לכן הם תמיד מצלמים את הקהל היריב, וזה לא רק האוהדים של דרזדן (אגב זה ככה בכל אירופה), הם מצלמים גם אם זה דברים לא טובים במיוחד...

ומה שפרנקפורט עשו ממש לא טיפשי... קונטרה זה קונטרה, ולא משנה באיזה דרך.

איזה הומואים דרזדן. העתיקו את הקטע של לכתוב עם צעיפים שהם שלל מאיזה קבוצה פולנית(פולוניה ורשה) וקיבלו קונטרה לפנים. בכללי הם סתם נאצים מטומטמים

אין אתה לא אמיתי

אייאקס :wubyellow3:

מהמשחק של הפועל ת"א הערב - תפאורה מאוד מגעילה של לגיה ורשה זונות אנטישמים

12hapoel1_kibice2_d.jpg

ועכשיו רק נשאר לפענח איזה משתי הקבוצות עשתה את התפאורה הזאת.. :g:

אנטישמים מסריחים.

איכס לגיה , לא יודע למה תמיד היתה לי תחושה שהפולנים הם דווקא אלה שיותר נוטים לצד שלנו

אין קשר

הפולין מי ששולט קיום בכדורגל זה הצד הימני וה"נא צי" כביכול .

זה הכל ... זה לא אומר שום דבר על כל פולין.

התמיכה הזאת בערבים לא סותרת את הדיעות הימניות קיצוניות שלהם?

באמת נראה לך שלאפסים האלה יש עקרונות או הגיון בדברים שהם עושים?