Jump to content

אוהדי מכבי ת"א לא קונים מנויים!

Moti

Recommended Posts

אבל... איפה המלחמה פה? איך הם נלחמים איתכם?

יש לי קצת האנגובר, ועדיין בוקר והכל.

אבל אני ממש ממש מבולבל כרגע ואני מרגיש שאתה הסיבה לזה.

כל עניין מנויי חבר ושאר הסבסודים הוא בכלל לא חלק מהנושא.

כשאנחנו מעלים בפני ההנהלה את טענותינו, אנחנו לא מתייחסים למנויים המסובסדים כי הם לא חלק מהויכוח.

הסבסוד כעקרון הוא מבורך, משום שהוא נותן לכמות אוהדים נכבדת לרכוש מנויי במחירים מאוד משתלמים.

(למרות שמצד שני, מעצם קיומה של הטבת חבר קיימת בעיה, שכן רק חלק מהאוהדים יוכלו להנות ממנה - מה שמחלק את האוהדים שכאלה ש"הסתדרו" ולאלו ש"נדפקו")

לכן,

אני רוצה להדגיש שוב שהמאבק פה לא קשור למנויי חבר, לא בא להצדיק, לשלול, לבקר או לדרוש את הגדלת המנויים המסובסדים. זהו לא חלק מהמאבק.

אנחנו לא חזירים ולא מבקשים מנויים חינם, החזר כספי על עונשי רדיוס / הדחה בסיבוב ט' של גביע המדינה.

המאבק הוא כנגד העלייה הדרמטית במחירי המנויים, בדגש על מחירי שער 8, וביטול ההטבה למנויים ותיקים.

מיותר לציין שאנחנו לא מחרימים את הקבוצה, אלא רק את מכירת המנויים.

ידוע שלהנהלת מכבי יש את הזכות לבטל הטבות, להעלות מחירים, בדיוק כמו שהם לא היו חייבים להביא לנו כוכב כמו אלירן עטר.

אבל הזכות הזו שלהם היא לדעתנו זכות חוקית בלבד, ובמכבי נופלים ברמה המוסרית:

כשהנהלת הקבוצה מבטלת את הטבות הותיקים (שוב - זכותה) היא בעצם אומרת: "יפה שקניתם מנוי שוב ושוב על אף היעדר ההישגים, אבל לא מגיעה לכם תודה על כך, ואתם נדרשים לשלם יותר מעתה"

עליית המחירים הזו משדרת ניכור.

גם אם נתעלם מביטול ההטבה - מדובר באותו מוצר בדיוק (שער 8 הרי לא שודרג במאומה), במחיר גבוה יותר (שחר (גולם) פרסם בעמוד הקודם את מחירי המנוי לשער שמונה ב 6-7 העונות הקודמות לפני הטבת הותיקים), ועדיין לא הזכרתי את בטיול מנויי הנוער שכרגע ייאלץ לשלם 40% יותר על מנוי לשער זה.

איך נלחמים איתנו ?

קודם כל - מתאפקים.

ידוע ולגיטימי שבמכבי לא יתקפלו ולא ישדרו שום לחץ בימים הקרובים. הם מחכים לתחילת המכירה של חבר.

אנחנו, מחכים לסיום המכירה של חבר, בציפיה לראות את העצירה הכמעט מוחלטת של קצב המכירה.

רק אז נראה את השפעת המאבק.

בנוסף, בתכנון עוד צעדים שנועדו לצאת את גבולות הפורום והפייסבוק, כשרוב הסיכויים שהקהל הרחב באמת, שזה שאינו מחובר לפורום, יידע על העניין.

הכי חשוב - לא להתפתות כל כך מהר, להיות אמיצים ולהתנהג... בדיוק ההיפך מאוהד כדורגל פנאט!

ממני יש לכם התחייבות אישית:

אני אגיע השנה למשחקים, אבל אני לא קונה מנוי במחירים הנוכחיים.

סוייר, אני חושב שמה שמאור רוצה להגיד (ואומר את זה בדרכים קצת מפותלות)

היא שאלה שיש להם "חבר", אי אפשר לבוא אליהם בטענות. אפשר לצפות מהם לסולידריות עם הקהל הרחב אבל זאת כבר תהיה בחירה שלהם.

האשמה בכל מה שקשור ל"חבר" היא על מכבי. וכלפיה מופנה הכעס.

לא יכול להיות שאנחנו משלמים את המחירים הגבוהים בליגה, שהמחירים עולים (וכבר הוכחתי שהם עלו בלי קשר להנחת וותיק ובפער גדול, לפחות בשער 8) ואפשרות היחידה שהיא תציע לקהל כדי להנמיך את המחיר תהיה באמצעות קומבינות באירגונים.

העלתם מחיר? תבואו לקראת האוהדים.

אני מתחיל לאט לאט להבין שכל המחאה תתרכז בשער 8.

אני מכיר המון אוהדים שמנויים לשם במשך המון שנים, חלקם לפני שלאנשים פה היה מנוי ל-11.

ואני יודע כעובדה שאף אחד מהאנשים האלה לא מתכוון לעשות מנוי כל עוד זה המחיר. זאת המחאה האישית שלהם והם לא צריכים שום דבר מאורגן.

השאלה היא כמה זה מפריע לשאר האוהדים. האם יש לקהל הזה את היכולת להיות משפחה אחת גדולה (כמו שאומר השיר המפורסם) ולהביע הזדהות גם עם אלה שלא יושבים כיסא לידם.

כנראה שלא.

אבל מכבי תרגיש את הירידה במנויים בלי שום ספק. ושער 8 יפגע הכי קשה מהמהלך הזה.

http://www.facebook.com/SharonGal10?sk=wall&filter=1

תנו לי לייקים למה שכתבתי בעמוד של לילה כלכלי. חייבים שהמחאה תגיע לטלויזיה אם אנחנו רוצים להשיג משהו!

אם יש לכם עוד מקומות עם חשיפה תקשורתית אז תפרסמו. חייבים להשיג על זה קצת דיבור בתקשורת שיראו שאנחנו רציניים

סחתיין יוסי. באמת סחתיין. חברים צריך להמשיך עם זה!!

אנשים, הקבוצה כרגע עומדת על קרוב ל900 אנשים. ביומיים. לא הרבה אבל לא מעט. צריך להגדיל את הקבוצה ואת ההכרה אליה.

בסופו של דבר אני אדם פשוט כמוכם בדיוק, שלא מוכן ששאר הקהל(אני יושב 11 קבוע חוץ מהשנה) יידפק. זו המחאה של כולנו! ואתם כולכם צריכים להבין את זה. ראבק, יש פה אלפי אוהדים בפורום מדי יום. איפה כולכם??? לפרסם לפרסם ולפרסם. ואני מבטיח שזה לא יסתיים רק כאן(ברשת)!

התחייבות אישית גם ממני(בנוסף לרונן) - אגיע למשחקים, לא אעשה מנוי.

http://www.facebook.com/SharonGal10?sk=wall&filter=1

תנו לי לייקים למה שכתבתי בעמוד של לילה כלכלי. חייבים שהמחאה תגיע לטלויזיה אם אנחנו רוצים להשיג משהו!

אם יש לכם עוד מקומות עם חשיפה תקשורתית אז תפרסמו. חייבים להשיג על זה קצת דיבור בתקשורת שיראו שאנחנו רציניים

רעיון גדול, כל הכבוד

נקווה להתייחסות ושאכן ידברו על זה

כל מי שמכיר אדם כזה או אחר בתקשורת, זה הזמן לנצל את זה.

עובדים על זה.

בלי קשר כמובן שכל חשיפה תועיל

(בתנאי שמדברים לעניין)

כל מי שמכיר אדם כזה או אחר בתקשורת, זה הזמן לנצל את זה.

אני מכיר בONE את העורך הראשי (אם אני לא טועה) של המהדורה היומית

הוא גם אוהד מכבי, אני ידבר איתו

זה רק אני והדמיון המפותח שלי, או שזה מתחיל להרגיש כמו משהו שידברו עליו עוד הרבה שנים?

כאילו, בהתחלה ראיתי כמה מאות בפייסבוק ואמרתי "טוב סתם עשו לייקים"

אבל כשקוראים את התגובות מתחילים להבין מה אנשים חושבים....

שפונדר כבר פחות בתקשורת.. וגם אם הוא עדיין מקושר אז זה נראה לי רק עם וואן..

ומה רע בואן? יש להם אחלה חשיפה.

יש גם את יניב גונן שהוא כתב שם וגם מהאולטראס...מי שבקשר איתו שיעלה את העניין

למה לא מארגנים איזה הפגנה או משהו ?

לאט לאט, גם זה יבוא. אל תדאג... כרגע תתרכזו בלהמשיך להפיץ ולגרום להד תקשורתי כזה או אחר. כל אחד יכול חברים!! בין אם זה להציף באתרי ספורט שונים, ובין אם זה לפרסם בעמודים שונים(כגון קבוצות בארץ, קבוצות אוהדים בארץ, התאחדות, ארגוני אוהדים עמודי חדשות, חדשות ספורט וכו' וכו'...)

ומה רע בואן? יש להם אחלה חשיפה.

יש גם את יניב גונן שהוא כתב שם וגם מהאולטראס...מי שבקשר איתו שיעלה את העניין

גם לירן גבעולי קשור שם...

והם כבר כתבו על זה בתת כותרת כזה..