Jump to content

אוהדי מכבי ת"א לא קונים מנויים!

Moti

Recommended Posts

לא רק דיבורים. צריך לעמוד במה שכתוב שם!

אני אישית לא מתכוון בשום אופן לקנות מנוי במחיר הזה. (אני מחכה לראות אם המחירים דרך חבר יהיו יותר נורמלים)

יוסי איש יקר, טוב לראות אנשים כמוך במאבק.

• מנהלים ראשיים

התגובה שלהם די מנותקת.

למרות שהיא נכונה בפוליטיקלי קורקט.

אבל המחירים האלו עדיין גבוהיים מדי.

אני איתכם במאבק.

אני לא מבין את האנשים שאומרים "אני לא יכול לקחת את הסיכון, פעם ראשונה אני עושה מנוי וזה".

אז מה, אחרי השנה הזו נגמרו לך החיים? אתה לא תאהב יותר מכבי? ואז מה תגיד שנה הבאה שיעלו שוב את המחירים כי ראו שזה עובד, שמה? "שאין אני חייב לעשות מנוי זו פעם שניה בחיים שלי בסך הכול". ואז מה? פעם שלישית? רביעית? לא תעצרו את זה כאן זה רק יגדל, ועד שנתעורר אנחנו רק נחלום שנצליח להוריד את המחירים לאלו המוצעים לנו העונה.

אני לא יודע מה יותר מעליב אותי בהודעה שהוציאה מכבי. זה שהיא מוציאה אותנו כביכולים כשקרנים ואת התלונות שלנו כמעשה פינוק. או שהיא מעליבה את האינטלגציה שלי בכך שהיא ממציאה מכבסת מילים שלא קשורה למציאות. חווית צפייה? שידרוג? משפחות?

בושה, ההודעה שלהם פשוט מביכה ושקרית כאילו שאנשים לא מודעים לכמה שהם משלמים.

ואני חשבתי שסיימנו עם השקרים והחארטות שנפטרנו מלוני, מסתבר שלא משנה מה ימשיכו להשתין על אוהדי מכבי ת''א בקשת.. והעיקר שאנחנו נהנה

מה הקהל של מכבי חטא שמגיע לו מחירים כאלה?

הקהל הכי נאמן והכי סובל בארץ, אחרי חודשיים בערך גם ככה חצי מהמנויים מסתובבים ביד 2 בגלל שהקבוצה נראית פח אז דווקא את האוהדים הנאמנים שלהם הם דופקים ומנצלים את האהבה שלנו לקבוצה.

זה פשוט על גבול הטמטום, ההודעה שהם הוציאו יותר מביכה מההודעה שהם העבירו לאורי משיח, עד מתי "הנהלת מכבי&אשת השיווק"?

מהי כמות האנשים שהקבוצה הגיעה אליה בפייסבוק?

יש היענות של מבוגרים משער 2 וכאלה? (למרות שסביר להניח שלאוהדים בני 60 אין פייסבוק)

אני איתכם במאבק.

אני לא מבין את האנשים שאומרים "אני לא יכול לקחת את הסיכון, פעם ראשונה אני עושה מנוי וזה".

אז מה, אחרי השנה הזו נגמרו לך החיים? אתה לא תאהב יותר מכבי? ואז מה תגיד שנה הבאה שיעלו שוב את המחירים כי ראו שזה עובד, שמה? "שאין אני חייב לעשות מנוי זו פעם שניה בחיים שלי בסך הכול". ואז מה? פעם שלישית? רביעית? לא תעצרו את זה כאן זה רק יגדל, ועד שנתעורר אנחנו רק נחלום שנצליח להוריד את המחירים לאלו המוצעים לנו העונה.

אתה פשוט לא מבין....

אני בתור אחד האנשים שאמר את זה מבין אותך, אבל אתה לא מסתכל על התמונה המלאה.

העונה תהיה הפעם הראשונה שיש לי את היכולת לעשות מנוי ולהגיע בכוחות עצמי לכל משחק. שנים חיכיתי לזה, שנים...

מה יהיה שנה הבאה? אין לי שנה הבאה. שנה הבאה אני הולך לצבא.

אז אני אוותר בגלל 200 שקל? אז בחופש אני אוותר על יציאה או 2 וחסכתי את זה.

אני עובד בקיץ אז אני אחסוך פחות כסף והמנוי יעלה לי קצת יותר.

מפריע לי ומרגיז אותי שדופקים אותנו, אבל אני פשוט לא רוצה לפספס את ההזדמנות הזאת.

בכל אופן עוד לא קניתי ואני אחכה עוד כמה ימים.

מהי כמות האנשים שהקבוצה הגיעה בפייסבוק?

יש היענות של מבוגרים משער 2 וכאלה? (למרות שסביר להניח שלאוהדים בני 60 אין פייסבוק)

כרגע המספר עומד על 687 וממשיך לעלות.

לא יודע לגבי מנויי שער 2 אבל נמצאים שם הרבה מאוד אוהדים שמחזיקים במנוי לאורך שנים ארוכות מאוד.

כרגע המספר עומד על 687 וממשיך לעלות.

+100 מאז הבוקר.

ואנשים אחרי לילה לבן...

אתה פשוט לא מבין....

אני בתור אחד האנשים שאמר את זה מבין אותך, אבל אתה לא מסתכל על התמונה המלאה.

העונה תהיה הפעם הראשונה שיש לי את היכולת לעשות מנוי ולהגיע בכוחות עצמי לכל משחק. שנים חיכיתי לזה, שנים...

מה יהיה שנה הבאה? אין לי שנה הבאה. שנה הבאה אני הולך לצבא.

אז אני אוותר בגלל 200 שקל? אז בחופש אני אוותר על יציאה או 2 וחסכתי את זה.

אני עובד בקיץ אז אני אחסוך פחות כסף והמנוי יעלה לי קצת יותר.

מפריע לי ומרגיז אותי שדופקים אותנו, אבל אני פשוט לא רוצה לפספס את ההזדמנות הזאת.

בכל אופן עוד לא קניתי ואני אחכה עוד כמה ימים.

ברוך ה' אני מנוי כבר לא מעט שנים, אבל גם בשבילי, שנה הבאה זאת השנה האחרונה לפני הצבא וגם אני לא רוצה לפספס את ההזדמנות הזאת של העונה האחרונה לפני הצבא, העונה האחרונה שאשכרה נוכל לראות כמו שצריך לפחות לשלוש שנים הבאות,

אבל מה זה משנה? יש לך עקרונות? זה לא רק בשבילך, וזה לא רק בשבילי, זה בשביל כל אחד שאוהד מכבי ופשוט לא מסוגל להגיע למשחקים יותר.

זה בשביל ילדים כמוני וכמוך שפשוט לא מסוגלים לממן את המנוי הזה,

אם אתה קונה מנוי אתה פשוט נותן יד לעשיקה של ילדים ואנשים שפשוט נגמר להם הכסף לדברים האלה.

מלכתחילה אני לא מבין איך הגענו לרמת המחירים של המנויים. כבר שנים לא זכינו בתואר "אמיתי". אז נניח וניקח את האמירה של שעיה או בושינסקי, לא זוכר, שאם הקהל רוצה קבוצה טובה אז הוא צריך לשלם. זה מתייחס גם לשלם את כל החוזים שלהם כולל פרמיות? אולי לפחות נבקש 20 אחוז על מכירה עתידית?

בהפועל וחיפה לא יעזו לדבר על רמת מחיר כמו שלנו בנוגע למנויים. למה? כי כנראה נתנו להם את הלגטימיות לכך ובקנייה שלנו גם את הלגטימציה לעשות כן.

הברירה שעומדת לפנינו היא האם להתעורר עכשיו או רק בעוד כמה שנים שם המאבק יהיה קשה אף יותר והתוצר שנשיג יהיה הרבה פחות מרשים כי עד אז המחירים יעלו עוד.

אני לא יודע מה יותר מעליב אותי בהודעה שהוציאה מכבי. זה שהיא מוציאה אותנו כביכולים כשקרנים ואת התלונות שלנו כמעשה פינוק. או שהיא מעליבה את האינטלגציה שלי בכך שהיא ממציאה מכבסת מילים שלא קשורה למציאות. חווית צפייה? שידרוג? משפחות?

ממש ככה.

ועוד מי מנסה להוציא אותנו שקרנים - אלו שהוציאו הודעה לתקשורת שנמכרו 1000 מנויים שבפועל נמכרו שליש מזה בלחץ.

אלה שטוענים שהמחירים לא התייקרו שלוש שנים, אבל שער 8 לפני שנתיים כשער מסומן לא עלה 1450 שקל.

שימשיכו בגישה שלהם...נראה לאן יגיעו.

חבר'ה מכבי תשאר שם גם אחרי השנה הזאת, גם בעוד 3 שנים וגם בעוד מילניום (בעזרת השם).

השאלה היא כמה זה יעלה לכם.

אם לא יהיו מנויים, יהיו כרטיסים והמחיר שלהם באופן טבעי ירד אם הביקוש לא יהיה גדול.

צריך לדעת להיות מאופק בהווה כדי להרוויח בעתיד.

אם לא נדע להלחם על המחיר המטורף היום, אין שום סיבה שהוא לא ימשיך לעלות גם מחר.

כאחד שנמצא בצבא, אני מבין לקראת מה אתה הולך ואת החשש שיש בך. אבל בוא אני אקח אותך לפרספקטיבה אחרת על הדברים.

אתה מצפה מההנהלה, מהקבוצה, מהמועדון להיות מאוחדים כולם למען הצלחתו.

אתה, כקהל נחשב כחלק מהמועדון, מהמותג הזה "מכבי ת"א". לא משנה כמה מנסים לדחוק אותך החוצה אתה תמיד תיהיה חלק ממנו. האם זו אינה צביעות לדרוש מכל האנשים שמיניתי - הנהלה, צוות מקצועי, אנשי שיווק, שחקנים ושאר ההערכאות להיות מאוחדים בהצלחתה של מכבי בזמן שאתה, קודם חושב על עצמך ורוצה לנצל את ההזדמנות האחרונה שיש לך, כהגדרתך ולרכוש מנוי בעוד אתה לא חושב ולו לרגע על הנוער שכרגע מגיע לגילאי 15-16 וכן רוצה לעשות מנוי כרגע ולא יכול בגלל המחירים. צריכים להתאחד בהחלטתנו על מנת שהם יוכלו לרכוש מנוי השנה ולהציג את דור ההמשך. בשבילם השנה, ובשבילך בעוד 3 שנים.

ברוך ה' אני מנוי כבר לא מעט שנים, אבל גם בשבילי, שנה הבאה זאת השנה האחרונה לפני הצבא וגם אני לא רוצה לפספס את ההזדמנות הזאת של העונה האחרונה לפני הצבא, העונה האחרונה שאשכרה נוכל לראות כמו שצריך לפחות לשלוש שנים הבאות,

אבל מה זה משנה? יש לך עקרונות? זה לא רק בשבילך, וזה לא רק בשבילי, זה בשביל כל אחד שאוהד מכבי ופשוט לא מסוגל להגיע למשחקים יותר.

זה בשביל ילדים כמוני וכמוך שפשוט לא מסוגלים לממן את המנוי הזה,

אם אתה קונה מנוי אתה פשוט נותן יד לעשיקה של ילדים ואנשים שפשוט נגמר להם הכסף לדברים האלה.

עמית זה ממש כן בשבלכם.

תחשוב מה יהיו המחירים שתצא מהצבא ותצטרך כמו כולנו לקנות מנוי מבוגר.

גם לי וגם לרוב מי שכותב פה יש אפשרות להשיג 'חבר', כמעט אף אחד פה לא נדרש לשלם מחיר מלא, העניין הוא שאנחנו רואים לאן הדברים הולכים.

לפני שלוש שנים מנוי 'חבר' (חדש, לא ותיק) לשער 8 עלה 830 שקלים - אני מאמין שהשנה לאור העלות של השער (1450 שקלים..) הוא יעלה מעל אלף שקל.

שנה שעברה המחיר היה 700.

גם שער 11 עלה במאתיים שקלים בשתי העונות האחרונות. (שזה כאילו כלום אבל זה כמעט 25 אחוז מהמחיר שלו לפני שנתיים, וזה רק ימשיך ככה)

ברגע שהקהל מורגל למחיר מסויים - השינוי מכאן והלאה הוא רק למעלה - אף פעם לא למטה. תחשבו מה יהיה המחיר שתשתחררו מהצבא בעוד 4 שנים מהיום..

אתם מציגים את זה בצורה נורא פשוטה וזה לא ככה.

איך אני יכול אחרי כ"כ הרבה שנים שאני מחכה לגיל 17 בשביל רישיון ומנוי, לוותר עליו בגלל ה200 האלה?

ואתם בעצמכם אומרים שהמנויים של שער 11 יחטפו כמו לחמניות טריות, אז מה אני יעשה?

בקיצור זה מורכב אבל כמו שאמרתי אני כרגע איתכם ולא קונה.

מקווה שהמנויים ל11 לא יגמרו בימים הקרובים וש אני לא אבכה על זה עד השחרור ):

סתם שאלה שמעניינת:

מישהו יודע כמה מנויים נקנו עד עכשיו לכל האיצטדיון ובפרט בשער 11?

יודעי דבר אומרים שלכל האצטדיון באיזור ה 300 וקצת.

אני מניח שרובם לשער 11, מספר מדויק אף אחד לא יוכל לתת לך.

סתם שאלה שמעניינת:

מישהו יודע כמה מנויים נקנו עד עכשיו לכל האיצטדיון ובפרט בשער 11?

כ-300 מנויים.

ואגב עכשיו התקשרתי להנהלה של מכבי אפחד לא ענה אבל גיליתי שלאשת השיווק שאחראית למצב קוראים יונית.

אתם מציגים את זה בצורה נורא פשוטה וזה לא ככה.

איך אני יכול אחרי כ"כ הרבה שנים שאני מחכה לגיל 17 בשביל רישיון ומנוי, לוותר עליו בגלל ה200 האלה?

ואתם בעצמכם אומרים שהמנויים של שער 11 יחטפו כמו לחמניות טריות, אז מה אני יעשה?

בקיצור זה מורכב אבל כמו שאמרתי אני כרגע איתכם ולא קונה.

מקווה שהמנויים ל11 לא יגמרו בימים הקרובים וש אני לא אבכה על זה עד השחרור ):

אם אתה לא שלם אדיאולוגית עם הרעיון של לא לקנות אז תקנה. אם אתה חושב שתצטער על זה אז חבל.

כי אני יכול להבטיח לך שיהיה מספיק שכן יקנו, ושער 11 ברגע שיצאו המנויים של האירגונים (חבר, הסתדרות המורים, חברת חשמל וכו) ייגמר די מהר.

ככה שכרגע זאתי אולי ההזדמנות שלך כן לקנות ולא להצטער.

מבחינתי והרבה אחרים שמנויים הרבה שנים זה בשבילנו סוג של הגיעו מים עד נפש. אני לא בטוח שאתה שם, למרות שאתה חמוד, לי לא יהיה נעים אם בגללנו תדפק, זה או שאתה שלם עם מה שאתה עושה או שתעשה מנוי. זאת כמובן רק דעתי

כ-300 מנויים.

ואגב עכשיו התקשרתי להנהלה של מכבי אפחד לא ענה אבל גיליתי שלאשת השיווק שאחראית למצב קוראים יונית.

יונית אנקרי או משהו כזה. כל שבוע במהלך העונה שעברה אני מקבל ממנה אימייל עם שעות המשחקים, אין לי מושג מתי נתתי למכבי את המייל שלי בכלל.

יונית אנקרי או משהו כזה. כל שבוע במהלך העונה שעברה אני מקבל ממנה אימייל עם שעות המשחקים, אין לי מושג מתי נתתי למכבי את המייל שלי בכלל.

תביא ת'מייל שלה!!