Jump to content

מחנה אימונים בהולנד 2011-2012

TheYellowShark

Recommended Posts

נבואה המגשימה את עצמה.

כולנו שנה שעברה דיברנו על בנינג, והייתה לנו הרגשה לא טובה לגביו, וכולנו צדקנו..

נקוה שעם חיימוב המצב יהיה שונה

ראית אותו משחק בכלל?

כולה השמיט כדור במשחק אימון...

אם ברק לוי חסר הניסיון היה השוער שלנו הייתי אומר ניחא, אבל חיימוב אחלה שוער, תן לו בטחון הוא יכול להגיע רחוק...

אין לי שום בעיה עם חיימוב

אבל תן לי את אניימה ואני מבטיח לך אליפות זה הכל

"מחצית ראשונה: כבר בדקה ה-3 כדור של קולאוטי נהדף מהקו על ידי הבלגים. דקה עוברת וקרן מסוכנת של בירשחוט כמעט ומפתיעה את חיימוב שמשמיט לקורה וקולט בנסיון השני. הקצב הגבוה המשיך כאשר בדקה ה-5 קרן למכבי ת"א, הכדור של מדוניאנין חולף על פני כולם. בדקה ה-7 בעיטת יעף של מקדונלד נקלטת בידיים של חיימוב. בדקה ה-17 שוב זה היה מקדונלד שסיכן את שערה של מכבי ת"א לאחר שקיבל כדור רוחב מימין, חיימוב שוב היה במקום. דקה לאחר מכן איברהים סידיבה מבירשחוט כבש אבל שערו נפסל בטענת נבדל. הבלגים המשיכו לתקוף ועומר ורד היה זה שבדקה ה-20 בתיקול מצויין סיכל התקפה מסוכנת של הבלגים. בדקה ה-22 גם מכבי ת"א מנסה אך ניסיונו של סבע נבלם על ידי הגנת בירשחוט. בדקה ה-33 רוברטו קולאוטי בועט אך הכדור נהדף, מאורו החזיר בנגיחה אל עבר השוער שמציל בזינוק לקרן. בדקה ה-37 כחלון פורץ מצויין לרחבה אך מסתבך עם הכדור ומאבד הזדמנות מצויינת ליתרון."

אף אחד לא מנפיץ שום דבר, מדובר בהשערות בלבד וזכותו של כל אוהד לחשוב מה שהוא רוצה,

ההשערות מתבססות על סמך מה שלמדנו בשנה האחרונה, ומה שלמדתי זה שניבאלדו כל פעם היה פצוע, אמרו שהוא החלים - והופה, הוא נפצע שוב( התנהלות רשלנית ).

לכן אני לא מופתע, אם זה יקרה שוב. מטעויות צריך ללמוד ואני מקווה מאוד שבצוות המקצועי למדו.

היה להם מספיק זמן כדי לראות את תהליך ההחלמה של ניבאלדו וכדי להסיק האם מדובר בפציעה טורדנית או לא, אם לא הביאו עד עכשיו בלם אני מניח שהם סומכים על ניבאלדו.

בסך הכל אני מקווה מאוד שהצוות המקצועי יודע מה הוא עושה, וכשהבחור אמר לי שניבאלדו מקבל מנוחה, מה שעלה לי לראש זה מה שקרה במשך כל העונה,

וזה לגיטימי לחלוטין, הרי שמענו ולו פעם אחת בעונה האחרונה את המשפט " ניבאלדו מקבל מנוחה " - וראינו איך זה נגמר.

אתה גם מצפה מזיזוב למרות שלא ראית אותו.זה אכן מדהים.

אתה גם מקווה שהצוות המיקצועי יתן לו זמן(וחושש שלא) למרות שהוא רוצה אותו.

אתה הראשון שלא נותן זמן לכלום.

שמור את ההיסטריה וחוסר המושג שלך לעצמך יצור מגוחך.

נבואה המגשימה את עצמה.

כולנו שנה שעברה דיברנו על בנינג, והייתה לנו הרגשה לא טובה לגביו, וכולנו צדקנו..

נקוה שעם חיימוב המצב יהיה שונה

דווקא לגבי באנינג כולם היו מבסוטים ועל סידיבה כולם העבירו ביקורת בלי לראות אותו על המגרש...

במיוחד אחרי המשחק הזה נגד גנט נראלי שאחרי שסידיבה יצא ובאנינג נכנס פתאום שטפנו את המגרש וניצחנו,

בסוף התגלה שבאנינג בלוף וסידיבה גבר רצח...

מאמין בחיימוב, תנו לו שקט...

הצבע, שתוק כבר באמא שלך נו...