Jump to content

מחנה אימונים בהולנד 2011-2012

TheYellowShark

Recommended Posts

זה שיש שחקנים שהתפקיד שלהם מוגדר כ"בלמים" לא הופך אותם לכאלה... במיוחד כאלה שמתאימים למכבי.

יש לך את ריף בחוץ לחצי שנה.

סטרול וניבאלדו זה שם נרדף לפציעה.

שיש סיכוי טוב מאוד שנשאר רק עם פאביצ'ביץ' ועם חלטורות כמו ייני וסבן כבלמים.

אני מעדיף שחקן שמוגדר כ"בלם" בתפקיד הזה,מאשר שחקן שמוגדר כ"קשר אחורי" או " "מגן ימני " " (בכוונה גרשיים כפולות) בתפקיד הזה.

מה עוד,שמדובר פה בתור בלם רביעי או חמישי בסגל.

זה ממש עצוב שייני וסבן בלמי רוטציה, עוד נצטער על זה.

תאכלס.. פשוט בדיחה שייני וסבן נכנסים ברוטציה כבלמים בקבוצה שהשאיפות שלה הן לרוץ לאליפות.

ניבאלדו נח. אלברמן עם מתיחה בגב וברק עם מתיחה במפשעה

ממה בידיוק ניבאלדו נח? עוד כמה שנים הוא יהיה פצוע? שנה שלמה והוא עדיין לא החלים?... אנחנו נמצאים ביולי ותבינו שכרגע יש לנו בלם וחצי בקושי.

תאכלס.. פשוט בדיחה שייני וסבן נכנסים ברוטציה כבלמים בקבוצה שהשאיפות שלה הן לרוץ לאליפות.

ממה בידיוק ניבאלדו נח? עוד כמה שנים הוא יהיה פצוע? שנה שלמה והוא עדיין לא החלים?... אנחנו נמצאים ביולי ותבינו שכרגע יש לנו בלם וחצי בקושי.

יצא לך להיות במחנה? אתה יודע מה קרה באימונים? מה איווניר רוצה לבדוק במשחק? את מי הוא רוצה לבחון?

או שאתה סתם בפאניקה?....

יצא לך להיות במחנה? אתה יודע מה קרה באימונים? מה איווניר רוצה לבדוק במשחק? את מי הוא רוצה לבחון?

או שאתה סתם בפאניקה?....

אם היית שם לב, היית רואה שהגבתי לו על זה שהוא אמר שניבאלדו נח ולא את שאר הספקולציות שאמרת.

אם באמת הסיבה היא מנוחה, אז זה לא מובן לי - ולגבי זה הגבתי.

בפעם הבאה, תשים לב על מה מדברים לפני שאתה סתם מגיב.

אם היית שם לב, היית רואה שהגבתי לו על זה שהוא אמר שניבאלדו נח ולא את שאר הספקולציות שאמרת.

אם באמת הסיבה היא מנוחה, אז זה לא מובן לי - ולגבי זה הגבתי.

בפעם הבאה, תשים לב על מה מדברים לפני שאתה סתם מגיב.

אני חוזר ואומר:

אתה יודע את מי הוא רוצה לבחון (בלמים אם לא ברור)?

אתה יודע איזה שיטת משחק הוא רוצה לבחון? (אולי ניבלדו ייכנס מאוחר יותר)

אתה יודע מה קרה באימונים? (אולי ניבלדו צריך באמת מנוחה מ-1001 וסיבות, אולי איווניר מרגיש שמישהו אחר כן צריך ניסיון והשתפשפות במשחק שהוא יותר מאימון וכו' וכו'...).

ובקיצור - חלאס עם הפאניקה.

אני חוזר ואומר:

אתה יודע את מי הוא רוצה לבחון (בלמים אם לא ברור)?

אתה יודע איזה שיטת משחק הוא רוצה לבחון? (אולי ניבלדו ייכנס מאוחר יותר)

אתה יודע מה קרה באימונים? (אולי ניבלדו צריך באמת מנוחה מ-1001 וסיבות, אולי איווניר מרגיש שמישהו אחר כן צריך ניסיון והשתפשפות במשחק שהוא יותר מאימון וכו' וכו'...).

ובקיצור - חלאס עם הפאניקה.

אז אתה כנראה לא הבנת למה אני מתכוון.

שאני אומר מנוחה, אני מתכוון למנוחה במשמעות של:"כואבת לו עדיין הברך ולכן לוקח לו יותר זמן כדי להיכנס לכושר משחק" - משהו בסגנון הזה.

הכוונה היא לא מנוחה סתמית כדי לתת לשחקן אחר הזדמנות או משהו בסגנון.

ואני לא בפאניקה, אל תגיד לי מה אני משדר, אני רגוע לחלוטין. בסך הכל אני אומר שנוצר הרושם שגם הצוות המקצועי לא יודע מה קורה עם ניבאלדו, וכיום אין לך בלמים בסגל, שבוע לפני המשחק מול האזרים.

ועל סמך מה אתה אומר את זה? היית במחנה? (תראה איזה פלא, חזרנו שתי הודעות אחורה).

תודה לאל - המחנה סגור לעיתונאים שיפריחו הנפצות ויעוררו בלאגן בקבוצה...אז עכשיו האוהדים שנמצאים כמה שעות טיסה משם מתחילים עם זה?

בלי להחליץ או כל הדברים האלה אבל פשוט המחשבה שחיימוב הוא השוער שלנו לא עושה לי טוב ..

אני כבר מזמן לחוץ מזה.. שוב , למרות שלא ממש ראינו אותו

ע"ע באנינג

בלי להחליץ או כל הדברים האלה אבל פשוט המחשבה שחיימוב הוא השוער שלנו לא עושה לי טוב ..

ראית אותו משחק בכלל?

כולה השמיט כדור במשחק אימון...

אם ברק לוי חסר הניסיון היה השוער שלנו הייתי אומר ניחא, אבל חיימוב אחלה שוער, תן לו בטחון הוא יכול להגיע רחוק...

ועל סמך מה אתה אומר את זה? היית במחנה? (תראה איזה פלא, חזרנו שתי הודעות אחורה).

תודה לאל - המחנה סגור לעיתונאים שיפריחו הנפצות ויעוררו בלאגן בקבוצה...אז עכשיו האוהדים שנמצאים כמה שעות טיסה משם מתחילים עם זה?

אף אחד לא מנפיץ שום דבר, מדובר בהשערות בלבד וזכותו של כל אוהד לחשוב מה שהוא רוצה,

ההשערות מתבססות על סמך מה שלמדנו בשנה האחרונה, ומה שלמדתי זה שניבאלדו כל פעם היה פצוע, אמרו שהוא החלים - והופה, הוא נפצע שוב( התנהלות רשלנית ).

לכן אני לא מופתע, אם זה יקרה שוב. מטעויות צריך ללמוד ואני מקווה מאוד שבצוות המקצועי למדו.

היה להם מספיק זמן כדי לראות את תהליך ההחלמה של ניבאלדו וכדי להסיק האם מדובר בפציעה טורדנית או לא, אם לא הביאו עד עכשיו בלם אני מניח שהם סומכים על ניבאלדו.

בסך הכל אני מקווה מאוד שהצוות המקצועי יודע מה הוא עושה, וכשהבחור אמר לי שניבאלדו מקבל מנוחה, מה שעלה לי לראש זה מה שקרה במשך כל העונה,

וזה לגיטימי לחלוטין, הרי שמענו ולו פעם אחת בעונה האחרונה את המשפט " ניבאלדו מקבל מנוחה " - וראינו איך זה נגמר.