Jump to content

אלי זיזוב

Sawyerdroid

Recommended Posts

מצד שני לא יודע עד כמה זה אמין בכלל.

פה הוא אומר שהוא רוצה לשחק במכבי ת"א (וזה חדש יותר):

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=1401&docID=55110&lang=HE

אולי אהד הפועל והתגייר.

מצד שני לא יודע עד כמה זה אמין בכלל.

פה הוא אומר שהוא רוצה לשחק במכבי ת"א (וזה חדש יותר):

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=1401&docID=55110&lang=HE

אולי אהד הפועל והתגייר.

"זיזוב סומן כבר מגיל צעיר כילד פלא, חלוץ צנום שהפציץ על ימין ובעיקר על שמאל במחלקות הנוער של מכבי ת"א, שם שיחק שמונה שנים."

נראה לי זה קצת הורס את התאוריה של אוהד הפועל

"זיזוב סומן כבר מגיל צעיר כילד פלא, חלוץ צנום שהפציץ על ימין ובעיקר על שמאל במחלקות הנוער של מכבי ת"א, שם שיחק שמונה שנים."

נראה לי זה קצת הורס את התאוריה של אוהד הפועל

לצערנו לא, אבל בכל מקרה מדובר בשטות. פרט אולי למקרים קיצוניים, "אהדה" כזו או אחרת של ילדים בגילאי נוער היא באמת חסרת משמעות ואין סיבה לפסול שחקנים לפיה.

שיחקתי עם הילד הזה 5 שנים בילדים של מכבי (אגב תחת הדרכתו של ניסן יחזקאל, אותו אחד שניצח אותנו אתמול) לא רוצה להרוס פה את החגיגה אבל אפשר לומר שלא רק הכשרון שלו החזיר אותו למכבי, הילד מפוצץ בפרוטקציות ומקושר מאוד עם ההנהלה, אני בכלל לא יתפלא אם יגלו שיש לו קשר לעזיבת בוזגלו. כבר מהילדים הוא לא היה מגיע לאימונים ופותח בשבתות.

תזכרו טוב טוב את התגובה הזאת, כי המנהלים יצטרכו למשוך אותה בסוף העונה שהבלוף יתגלה.

הלוואי ואתבדה.

שבת שלום לכולם, ובשבילכם-עדיף שתורידו ציפיות מהנער.

דיברתי איתו עכשיו בטלפון

הוא אמר לי שהוא לא יודע אם הוא יהיה שחקן העונה כמו שאמרתי אבל הוא בטוח שהוא יהיה לפחות בנבחרת העונה ושיש לדעתו עוד מתמודדים ראויים על התואר

ובכל מקרה הוא ישתדל להשאר פה לפחות שנתיים לפני החזרה לקבוצה מהגדולות באירופה.

איזה מלך.

אה, בגלל זה הוא היה בממתינה?

אתה מוכן להסביר לי איך ברצלונה עם כל הסקאוטרים שלה מוציאה 30 מיליון יורו על בלוף כמו סאנצ'ז שמתחת לראדאר עובר להם זיזוב כזה שהוא ללא ספק טוב ממנו לפחות בשתי רמות...

או שבעצם הביקור של גווארדיולה בארץ (עלאק בא לאחינועם..) היה בשביל לנסות לסגור עם זיזוב (שהעדיף להשאר בקבוצת ילדותו) ורק אחרי שלא הצליח לרקום את העסקה נתן אור ירוק להעברת סאנצ'ז...נשמע יותר הגיוני.

הלכתי לישון בידיעה שהוא בוכרי שגדל במכבי, קמתי עם זה שהוא בולגרי אוהד הפועל.

אני מרגיש מחולל.

הרסת לילד את הקריירה עם השינה שלך.

שיחקתי עם הילד הזה 5 שנים בילדים של מכבי (אגב תחת הדרכתו של ניסן יחזקאל, אותו אחד שניצח אותנו אתמול) לא רוצה להרוס פה את החגיגה אבל אפשר לומר שלא רק הכשרון שלו החזיר אותו למכבי, הילד מפוצץ בפרוטקציות ומקושר מאוד עם ההנהלה, אני בכלל לא יתפלא אם יגלו שיש לו קשר לעזיבת בוזגלו. כבר מהילדים הוא לא היה מגיע לאימונים ופותח בשבתות.

תזכרו טוב טוב את התגובה הזאת, כי המנהלים יצטרכו למשוך אותה בסוף העונה שהבלוף יתגלה.

הלוואי ואתבדה.

אז מה שאתה בעצם אומר זה שהקשרים שלו שחדו את שחקני ראשון ליפול במכוון מולו כדי שייווצר הרושם שמדובר בשחקן טוב ובכך יוחתם בקבוצה?

לירון דיאמנט מתהפך בדירתו המפוארת.

הלוואי ואתבדה.

לפעמים אני אומר לעצמי, מאיפה יש לאנשים את החוצפה לכתוב שטויות כ"כ מנותקות מהמציאות בכזה ביטחון.

אין תשובה.

אף אחד לא יודע מה יהיה עם אלי זיזוב, אבל מה שאתה כתבת זה פשוט בולשיט טהור.

קשרים במכבי? בקריית שלום? עם מי?

עם מי יש לו קשרים שזה ישים אותו בהרכב ולא יתן לו להתאמן? עם מוטי איווניר (שברור שלא היה מתי שזיזוב היה פה פעם אחרונה, אז זה לא הקשרים שלו)

עם מיטש? עם ג'ק? עם עוד כמה אנשים שלא היו פה כשהוא היה במכבי?

יאללה בחיאת, חדל לזיין בשכל.

מקסימום יש לו קשרים עם האפסנאי והאחראי מחסן, אז הם יכולים לארגן לו חולצות לחדר.

בחיאת, זה מביך.

אנשים יכתבו כל מה שעולה להם בראש רק כדי שאם זה יקרה הם יוכלו לכתוב "אמרתי לכם! אני יודע סודות מדינה! אני אלוהים" ואם זה לא (וזה 99% לא קורה) אז זה פשוט ישכח.

הלוואי ואתבדה.

אה יש לנו הנהלה? טוב לדעת.

או שהוא פשוט חבר כמו אח של אנגלידיס וגולדהאר.

הוא לא היה מגיע לאימונים ופותח בשבתות כנראה בגלל שהוא היה כוכב, והנוער שלנו באותה תקופה היה בית זונות.

אתה מוכן להסביר לי איך ברצלונה עם כל הסקאוטרים שלה מוציאה 30 מיליון יורו על בלוף כמו סאנצ'ז שמתחת לראדאר עובר להם זיזוב כזה שהוא ללא ספק טוב ממנו לפחות בשתי רמות...

או שבעצם הביקור של גווארדיולה בארץ (עלאק בא לאחינועם..) היה בשביל לנסות לסגור עם זיזוב (שהעדיף להשאר בקבוצת ילדותו) ורק אחרי שלא הצליח לרקום את העסקה נתן אור ירוק להעברת סאנצ'ז...נשמע יותר הגיוני.

לא מביאים יותר בולגרים לבארסה. אחרי האחרון אפשר רק להתאכזב.

אם הוא היה בוכרי - שחקן רוטציה בליינד.

מקסימום יש לו קשרים עם האפסנאי והאחראי מחסן, אז הם יכולים לארגן לו חולצות לחדר.

דווקא ממך לא הייתי מצפה לזלזל.

זה בהחלט חמור, הוא עוד עלול לקבל את חולצת הדאבל של ברק!

או גרוע יותר, מרגוליס.

להעיף.

דווקא ממך לא הייתי מצפה לזלזל.

זה בהחלט חמור, הוא עוד עלול לקבל את חולצת הדאבל של ברק!

או גרוע יותר, מרגוליס.

להעיף.

יש לו אולי קשרים, אבל לי יש יותר.