Jump to content

איווניר מתראיין הבוקר ל מעריב

לקטר

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/252/657.html?hp=71&cat=7101

הוא שופך אור על מקרה בוזגלו.

מנצל את ההצלחה של בלאט.

ונותן לא מעט קרדיט לחיימוב.

וגם מדבר על אבי כהן ז"ל.

מכבי יזמה השבוע ראיונות של מוטי איווניר לתקשורת והיום הם מתפרסמים.

בישראל היום לא היה יותר מדי, במעריב יש קצת יותר:

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/252/657.html?hp=71&cat=7101

קצת פחות דיבורים יעשה לאיווניר הרבה יותר טוב, וגם לקבוצה.

הבעיה שבקבוצה אין מי שידבר. למעשה טוויטו הוא היום הדמות הבכירה במערכת.

כשעובדים עקום יוצאים דברים עקומים.

אם מכבי רוצים לשלוט בכדורגל הם צריכים להתחיל מהבסיס

גולדהר מדבר על בנייה, שיתחיל בלבנות בסיס.

ולמוטי איווניר אני מציע כלל אצבע :

אלישע לוי לקח שתי אליפויות וסגנות בשלוש שנים

אתה לקחת .... כלום ( אני מקווה שזה זמני ומאחל שתעבור אותו)

אבל עד אז על כל שלושה ראיונות עיתונאיים עם אלישע לוי אתה צריך להתראיין פעם אחת.

"הצבר"

מה זה התפרסמו ביומיים האחרונים 4 ראיונות שונים איתו (וואלה, NRG, ONE וספורט 5).

גם ב- YNET ובטח בעוד מקומות.

כנראה החלטה של הצוות הניהולי על ראיון פתיחת עונה כדי לספק את התקשורת.

ראינו בשנים האחרונות יותר מדי פלגים בתוך הקהל.

"אני שומע שהולכת להיות התלכדות גדולה מאוד בתוך כל הפלגים האלה כפי שהגדרת אותם, שאני אגב לא כל כך מתמחה בהם, אבל אני יודע שהם קיימים. כולם יהיו מאוחדים".

הלוואי.

מה שמוזר זה שכמעט בכל הראיונות.. אולי למעט הראיון בוואלה וב-NRG, איווניר מראה רצון להשאיר את בוזגלו בקבוצה.

הוא מדבר כאילו בוזגלו כבר נשאר - על זה שהוא צריך להוכיח את עצמו אם הוא רוצה לצאת לאירופה בעונה הבאה וכו'...

אז אני שואל - מה קרה בכל כך מעט זמן שבוזגלו עושה את הדרך החוצה ממכבי? האם זו הוראה של מוטי איווניר או שמא זו החלטה של ההנהלה? לא מובן.

בכל מקרה - אני מניח שזו החלטה של מוטי לסלק את בוזגלו ממכבי - ראיונות כאלו ואחרים של בוזגלו או של אביו לתקשורת הם לא גורם כדי לסלק את אחד השחקנים הכי חשובים במועדון,

לא מובן לי כל העניין הזה.

גם ב- YNET ובטח בעוד מקומות.

כנראה החלטה של הצוות הניהולי על ראיון פתיחת עונה כדי לספק את התקשורת.

במקומות מסודרים, במקום להתרוצץ בין כלי התקשורת, עורכים מסיבת עיתונאים מסודרת עם הצוות הניהולי, המקצועי ושחקני הרכש.

מעבר לכך, איווניר מנסה לחקות את מעשיו של פפ בראשית דרכו בברצלונה (היה שמח לעשות מסיבת עיתונאים ולהודיע על "הכוכבים" שיעזבו).

קשה לי להאמין שהוא יצליח להפוך שחקנים בינוניים כמו ייני, חיימוב, דהן וכחלון לשחקני מפתח בקבוצה שרצה לתארים.

איווניר שם במהלך הזה את הקריירה שלו כמאמן על המוקד. כישלון במכבי והוא עוד ימצא את עצמו בלרנקה או בב"ש.

מה שמוזר זה שכמעט בכל הראיונות.. אולי למעט הראיון בוואלה וב-NRG, איווניר מראה רצון להשאיר את בוזגלו בקבוצה.

הוא מדבר כאילו בוזגלו כבר נשאר - על זה שהוא צריך להוכיח את עצמו אם הוא רוצה לצאת לאירופה בעונה הבאה וכו'...

אז אני שואל - מה קרה בכל כך מעט זמן שבוזגלו עושה את הדרך החוצה ממכבי? האם זו הוראה של מוטי איווניר או שמא זו החלטה של ההנהלה? לא מובן.

בכל מקרה - אני מניח שזו החלטה של מוטי לסלק את בוזגלו ממכבי - ראיונות כאלו ואחרים של בוזגלו או של אביו לתקשורת הם לא גורם כדי לסלק את אחד השחקנים הכי חשובים במועדון,

לא מובן לי כל העניין הזה.

לא קראתי את כולם, אבל נכנסתי לפחות ל-One כדי לראות במה מדובר...הוא לא מתייחס בכלל לבוזגלו.

ממה שכתוב במעריב, הראיון איתו נערך כ-5 שעות לפני שהודיעו לבוזגלו שהוא מפסיד להתאמן. אני נוטה להאמין שגם שאר הראיונות נערכו איתו באותו יום בבוקר, ולכן אין התייחסות לבוזגלו.

והראיונות של בוזגלו והאבא הנרקומן שלו הם לא הסיבה היחידה. כבר דיסקסו על זה הרבה ואני ממליץ גם לקרוא את הטור של טוכמן (בטח יעלה היום בערב או מחר ל-NRG).

לא קראתי את כולם, אבל נכנסתי לפחות ל-One כדי לראות במה מדובר...הוא לא מתייחס בכלל לבוזגלו.

ממה שכתוב במעריב, הראיון איתו נערך כ-5 שעות לפני שהודיעו לבוזגלו שהוא מפסיד להתאמן. אני נוטה להאמין שגם שאר הראיונות נערכו איתו באותו יום בבוקר, ולכן אין התייחסות לבוזגלו.

והראיונות של בוזגלו והאבא הנרקומן שלו הם לא הסיבה היחידה. כבר דיסקסו על זה הרבה ואני ממליץ גם לקרוא את הטור של טוכמן (בטח יעלה היום בערב או מחר ל-NRG).

בראיון בספורט 5 למשל הוא דיבר כאילו הוא כבר נשאר... מוזר מה שקורה פה..

בכל מקרה, אני לא אוהב ראיונות, היה עדיף לשמור על שקט תעשייתי. אבל מה שמדאיג אותי זה שבראיונות מוטי אומר שבסך הכל השלמנו את הסגל לעונה הקרובה.

ואני שואל איך בידיוק? חסר לנו קשר ליד אלברמן( באיזה עמדה משחק בכלל רפי דהאן? ).. חסר לנו עוד איזה קשר התקפי..

בסך הכל - העונה הבאה היא בגדר סימן שאלה, נקווה להצלחה. מה שלא יהיה, אני מקווה שהאוהדים המטומטמים לא יקראו למוטי להתפטר כבר אחרי מחזור 5.

אני בעונה שעברה הייתי מאלה שניסו להשתיק ביציע את אלה שקראו לאבי להתפטר, אחר כך באמת הבנתי שאבי צריך ללכת הבייתה, אבל נתתי לו הרבה מאוד זמן.

למאמן צריך לתת צ'אנס, גם למוטי. אני לא אהבתי את השיתוף של הצעירים בעונה שעברה בזמן שיכלנו להיאבק עוד על האליפות, אני לא אהבתי הרבה פעמים את ההחלטות שהוא קיבל בנוגע להרכבים

אבל אני ידעתי שפיטורים נוספים יעשו רק רע למועדון הזה, ושצריך להסתכל כבר על העונה הבאה, מה גם שזה בלתי אפשרי לשפוט יכולות של מאמן אחרי שהוא בא באמצע שנה לעבודה של חצי שנה בקבוצה.

אנחנו בפתח של לקראת עונה חדשה - אווירה חדשה, תנו למאמן את השקט להצליח - בסך הכל אני אוהב את הרעיון של מוטי לתת לצעירים לשחק(אבל במינון נכון) - השאלה הגדולה היא האם כבר בעונה הקרובה

נראה את הצעירים האלה מביאים אליפות. אני מאוד מקווה ומאמין שכל עוד יצחקי, עטר, ניבאלדו(מה קורה איתו באמת?) ושאר שחקני המפתח יהיו בריאים - אנחנו יכולים להשיג את המטרות.

"תמיר כהן לא יבוא מסיבות כלכליות"

נו באמת, הבנתי שרוצים השנה לא להתפרע, אבל לא להגזים, בנתיים אין חיזוק ואין כלום

אני לא מבין מה זאת השאננות הזאת

"תמיר כהן לא יבוא מסיבות כלכליות"

נו באמת, הבנתי שרוצים השנה לא להתפרע, אבל לא להגזים, בנתיים אין חיזוק ואין כלום

אני לא מבין מה זאת השאננות הזאת

בשיא הכנות, עם כל האהבה, אתה באמת חושב שצריך אותו במכבי?

בשיא הכנות, עם כל האהבה, אתה באמת חושב שצריך אותו במכבי?

לא חושב בטוח אלברמן ולוגסי לא יכולים להחזיק אמצע עונה שלמה

לוגסי לא מתאים למשחקים ברמה האירופאית,תמיר כהן ביחד עם אלברמן

יכול להיות שילוב אדיר תוסחף את האהבה של תמיר למכבי ויכול לצאת רק טוב

איווניר מתראיין הבוקר למעריב?

תנסה גם את ידיעות, YNET, ONE, ערוץ הספורט, ישראל היום, וואלה, ראש אחד, מעריב לנוער, פילוני, בלייזר והזמן הורוד.

בראיון בספורט 5 למשל הוא דיבר כאילו הוא כבר נשאר... מוזר מה שקורה פה..

בכל מקרה, אני לא אוהב ראיונות, היה עדיף לשמור על שקט תעשייתי. אבל מה שמדאיג אותי זה שבראיונות מוטי אומר שבסך הכל השלמנו את הסגל לעונה הקרובה.

ואני שואל איך בידיוק? חסר לנו קשר ליד אלברמן( באיזה עמדה משחק בכלל רפי דהאן? ).. חסר לנו עוד איזה קשר התקפי..

בסך הכל - העונה הבאה היא בגדר סימן שאלה, נקווה להצלחה. מה שלא יהיה, אני מקווה שהאוהדים המטומטמים לא יקראו למוטי להתפטר כבר אחרי מחזור 5.

אני בעונה שעברה הייתי מאלה שניסו להשתיק ביציע את אלה שקראו לאבי להתפטר, אחר כך באמת הבנתי שאבי צריך ללכת הבייתה, אבל נתתי לו הרבה מאוד זמן.

למאמן צריך לתת צ'אנס, גם למוטי. אני לא אהבתי את השיתוף של הצעירים בעונה שעברה בזמן שיכלנו להיאבק עוד על האליפות, אני לא אהבתי הרבה פעמים את ההחלטות שהוא קיבל בנוגע להרכבים

אבל אני ידעתי שפיטורים נוספים יעשו רק רע למועדון הזה, ושצריך להסתכל כבר על העונה הבאה, מה גם שזה בלתי אפשרי לשפוט יכולות של מאמן אחרי שהוא בא באמצע שנה לעבודה של חצי שנה בקבוצה.

אנחנו בפתח של לקראת עונה חדשה - אווירה חדשה, תנו למאמן את השקט להצליח - בסך הכל אני אוהב את הרעיון של מוטי לתת לצעירים לשחק(אבל במינון נכון) - השאלה הגדולה היא האם כבר בעונה הקרובה

נראה את הצעירים האלה מביאים אליפות. אני מאוד מקווה ומאמין שכל עוד יצחקי, עטר, ניבאלדו(מה קורה איתו באמת?) ושאר שחקני המפתח יהיו בריאים - אנחנו יכולים להשיג את המטרות.

לך, שים מיליון דולר ותביא קשר.

איווניר מתראיין הבוקר למעריב?

תנסה גם את ידיעות, YNET, ONE, ערוץ הספורט, ישראל היום, וואלה, ראש אחד, מעריב לנוער, פילוני, בלייזר והזמן הורוד.

אם תוכל לסרוק ולהעלות לנו את הכתבה מהזמן הורד

"תודה"

הפטפטת של מוטי מיותרת ויכולה להיראות אווילית מאד עוד שלושה חודשים.

מרים להנחתה ללא שום כיסוי.

ברצלונה שמרצלונה, שליטה של שנים, בלה בלה-מה זה החרא הזה...

אם הקיץ הזה צנוע ושקט(כדבריו),אז למה לא לשמור עליו ככזה?

הדבר היחידי הטוב הוא שהאריס הולך שנה הבאה לשחק בעמדה הטבעית שלו.

מאיפה אתה יודע?

תקן אותי אם אני טועה, אבל גם שנה שעברה אמרו אותו דבר( אבי נמני ערך שיחה עם מדוניאנין ואמר לו שהוא מייעד אותו לתפקיד הטבעי שלו ).

וחוץ מזה, אני לא הייתי בעד ההישארות של האריס מדוניאנין, אני חושב שהוא שחקן שלא מתאים לכדורגל המודרני, אני חושב שהוא רק תוקע את המשחק, הוא לא נייד והוא שחקן עצלן, ככה נוצר הרושם.

אבל עזוב את זה, אם כבר משאירים אותו - זה או שהוא יהיה שחקן הרכב, או שהוא לא יהיה בכלל(מחוץ למכבי), אתה לא יכול לשים שחקן כמו האריס מדוניאנין על הספסל.

כנ"ל לגבי שלושת החלוצים במכבי - קבוצה שיש לה 3 חלוצים כוכבים(יצחקי,עטר,קולאוטי) - רק בעיות יכולות להיווצר מזה, המון אגו ותחרות לא בריאה על המקום בהרכב.

אני מקווה שלא נראה את ה4-4-3 המטומטם שיצחקי בימין, עטר בשמאל, וקולאוטי באמצע. מקווה שמוטי יחזור ל4-4-2 ואז זה אומר שאחד החלוצים ישאר על הספסל(קולאוטי כנראה) אבל אני דיי בטוח שיהיו בעיות בעניין הזה.

ובהנחה שמדוניאנין ישחק בעמדה הטבעית שלו, זה רק במערך של 4-5-1 שהוא מאחורי החלוץ וזה מערך שלא מתאים למכבי, אז באיזו עמדהה הוא ישחק? את זה נדע בעונה הבאה.

לא חושב בטוח אלברמן ולוגסי לא יכולים להחזיק אמצע עונה שלמה

לוגסי לא מתאים למשחקים ברמה האירופאית,תמיר כהן ביחד עם אלברמן

יכול להיות שילוב אדיר תוסחף את האהבה של תמיר למכבי ויכול לצאת רק טוב

רפי דהאן ומלול יכולים להצטרף לרוטציה לפי דעתי